Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Faust0ne

Dátum: 2011.02.09. 21:28:22
23-28. szint között szerintem ez eléggé érdekes jelenség lenne ...de valóban ...
Dátum: 2011.02.09. 20:20:40
lehet ketten figyelték meg őket hónapok óta...
Dátum: 2011.02.09. 20:19:30
jó kérdés ...hogy jutottál el a 48. szintig úgy, hogy nem volt hsz-ed a fórumon?...és miért van két accountod? ....ám a kérdésedre válaszolva, egyedül a lélekkút kisütésével és ajánlással juthat tp mentesen LE-hoz....minden más módozat tp-vel jár ...ha nem is túl sokkal....de nem lehetetlen összehozni akkora tö-t...sőt ...maxolt termelés+ láthatatlan sajt+maxolt olcsósító szakik+ a 2 olcsósító fux....na meg iszonyú nagy türelem a lassú haladáshoz .....ennyi ....
Dátum: 2011.02.09. 19:56:28
Idézet: Pietrus - 2011.02.09. 19:36:57
Megjegyzés: Egyébként gratulálok a 2 fórum-accountodhoz


a fagyi és a visszanyalás esete....
Dátum: 2010.12.16. 23:24:00
.
Dátum: 2010.11.15. 21:07:34
v3-on az Ay's szövetség tagfelvételt hirdet!!!....jelige: "kis kút, nagy élvezet" ...amit ajánlunk: sok sok háború, aktív fórum, exkluzív környezet, erős bajtársak, valamint segítség a fejlődésben mind tanácsokkal, avagy szükség esetén segítő kéz formájában....minden ami csak kell...cserébe mindössze közösségi munkát várunk el és aktív, kulturált fórumhasználatot......elsősorban építő jellegű karaktereket várunk sorainkba, de alacsony szintű karakterek jelentkezését is szívesen fogadjuk...mindent meg lehet beszélni ....jelentkezés és egyeztetés a névtelennél...

kút: 241k

épületek:
védőfal: 6
gyaktér: 10
mágus: 8
átok: 5
térkapu: 5
kennel: 5
katalizátor: 14
kincseskamra: 10
kínzókamra: 5
epikus emlékmű: 2
akadémia: 15

stbstb...
Dátum: 2010.11.15. 20:39:43
grat ...nekem már csak 400 kell ...ééééés ezúton is szeretnék köszönetet mondani minden kedves delikvensnek, aki segítségemre van eme nemes küldetésben...leginkább April-nek és Haugruk-nak...bár lehet hogy a szándékuk más irányban leledzik, mindenesetre óriási segítséget nyújtanak számomra...ezer hála és köszönet!!! . ) ...és üssetek!!!....üssetek szééét!!! ....(milyen beteg egy mazochista játék ez ...höhö ).....
Dátum: 2010.11.01. 15:17:04
10-es...érdemes megnézni, hogy jelenleg milyen játékosok rendelkeznek a relikviával (az irigység beszél belőlem ).....nem találsz elmaradott játékost.....csak szintelsőket...a lehető legidiótább dolog volt győzelem/vereség arányhoz viszonyítani....de nem is ez volt a lényeg...hanem, hogy csináljuk...."csináljuk meg...csináljuk meg" ....a gondolkodás pedig természetesen nem volt szükséges....hisz kit érdekel....ez a fogyasztóbarát felfogás ...neki nem számít, mert ő nem játszik....
Dátum: 2010.10.15. 20:28:46
ízlelgesse csak a nyafogók bélbolyhocskáit ....lassan egy chat programmal jobban jár az ember....és az, hogy nyert/vesztes csatákhoz viszonyította egyértelműen tanúskodik arról, hogy a "karakterére" ráférne egy kis iq növelés....most pont azokat a karaktereket szívatta meg, akik felzárkózásra használták....lehet nyomatni ezerrel a vesztes csatákat...hajrá...egy csöppet sem fog beleszólni a játékegyensúlyba....ááá...dehogyis ....
Dátum: 2010.10.15. 19:49:12
"Re: Végzetúr friss hírek
219. hozzászólás - 2010.10.13. 14:59:26
Bekerült a játékba 2 új relikvia:
Esszencia konverter (90. szinttől megvásárolható): 4 azonos esszenciából csinál egy katalizátor esszenciát.
Sztázisbuborék (20. szinttől megvásárolhatö): ha több vereséged van, mint győzelmed, a láthatatlanság alatt is ugyanakkora lesz az állatelfogás esélye, mint egyébként.
[ezzel párhuzamosan beállítottuk, hogy alapesetben a láthatatlanság alatt a vadászat LE-hez és TP-hez hasonlóan az állatelfogás esélye is feleződik)

Bekerült egy új épület is, a dicsőség piramisa.
A hozzászólást Miklós módosította 2010.10.13. 15:11:51-kor"

gratulálok Mikibácsi!!!!....előbb utóbb, csak elbaszod az egész játékot...lehet el kéne kezdened npc-ket gyártani....és akkor nézheted, hogy játszik a játékod önmagával!!! .....
Dátum: 2010.10.14. 11:20:13
valaki csapkodjon má' meg he ...van sütim . )
Dátum: 2010.10.12. 22:26:14
hehe...nah ja...de csak az első kap díjat ...nyitott vagyok az újításra amúgy....sőt...egyenesen érdeklődően tekintek az irányába....az biztos hogy sokkal izgalmasabb lenne....de nagyon szeretném ha a következő még standard lenne...esetleg epikus vagy ht bonyolítással max....vagy tőlem jöhet más is...csak a létszámot ne bántsuk még...már két szerver óta szeretnék kipróbálni valamit....és most végre van hozzá erőforrás is....de mit szólnál ahhoz ha az 50-esre dobnánk be ezt a v5-ös szabályrendszert?....bár igaz, hogy még így is próbaszintű volt, de sztem érdekesebbé tenné . )....
Dátum: 2010.10.10. 11:34:20
jó játékos van elég....csak körül kell nézni...viszont olyan amelyik vérre hajt, komolyan véve a dolgot kb kimerül 100 fő-ben...igazad van ettől függetlenül...de sztem bulisabb lenne küldetésekkel megrontani azt a sok "esélyes" csapatot ....amúgy zsír újak azért ott se nagyon vannak....ahogy elnézem sok v4-es veterán van ott...ha nem is mind buckalakó volt vala ...
Dátum: 2010.10.10. 11:28:33
sztem ezzel várjunk még....inkább legyen a 100 epikus...aztán amikor bekódolják a szövetségi küldetéseket akkor akár lehetne egy ilyen is....félreértés ne essék...csak védem az érdekeim...már lezsíroztam 30+ valóban irányítható embert a következő szövetségire.....és nem szeretnék közben változást...főleg ami a létszámot befolyásolja....de a v5-ös építési szabályrendszer felőlem okés....a kissebb létszámú szövetségek meg jóül passzolnának a szövetségi küldetésekhez....legalábbis sztem....úgy bulisabb lenne
Dátum: 2010.10.09. 14:58:52
miért?... unjátok az epizúzást? .....így is rövidke a buli....attól meg, hogy kissebb a létszám, a dögök ugyanúgy elterülnek ...hülyeség ...ráadásul érdemileg az utolsó 30 jelent komolyabb kihívást . ) ....inkább ötvözni kéne az 50-est és a szövetségi szerót...de az túl sok kavics szétosztást jelentene arra a rövidke időtartamra ...amúgy meg lassan itt lenne az ideje a 100 epikusnak....az lenne az igazi móka...nem a csökkentés
Dátum: 2010.10.08. 10:06:49
van besoroló script is? ..linket akarooook!!!
Dátum: 2010.10.07. 23:09:34
...hát igen....fárasztó a szerver ...azért kössz
Dátum: 2010.10.07. 23:08:23
csak a kezdőket zavarta...senki mást.....ez az egész arra volt csak jó hogy zavart keltsen a tapasztalat hiányában....sajnálom
Dátum: 2010.10.07. 22:37:37
de az a semmi az nagyon volt! ....muszáj . ) ....túl feltűnő vagyok .....nah...meg még van pár tábla tibi is . ) ....Dilibogyónak különdíj jár! . D....
Dátum: 2010.10.07. 22:17:40
azért értelmetlen dolgokat nem kell reklámozni ....ez már az elején eldőlt