Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - NoFear

Alapvetően az utolsó előtti (szerk) hozzászólásban van az igazság. Minél több időd van foglalkozni a játékkal, annál erősebb lehetsz. Az elején sokat kell foglalkozni vele, utána már tényleg elég a támadás gomb nyomogatása. És igen, bizony ki lehet nagyjából számolni, kinél lehet számítani LE-re, illetve kinél nem. Most ezt nem részletezném, minden pók tudja szerintem, hogyan lehet.

A másik dolog, remélem nem gondolod, hogy bárki elhiszi amiket írsz. Ne mond, hogy naponta 2x fel tudsz jönni azért, hogy TP-t ossz, de a karácsonyi 24 órás szünet nem volt elég, hogy vegyél egy fegyvert... Felét alapból nem hozhatom el annak az LE-nek ami nálad van, ergó megint csak hazudozol. Mióta a kivégzés limitet behozták ilyen nem lehet. A KA bónuszom meg neked semmit sem von le az elhozott LE-ből.

Igen, ilyenkor a karakter szövetségét lehetne támadni, esetleg azokkal elrendezni a dolgot, de aki csak TP tömésre hozta létre a kariját annak nincs szövetsége, mivel semmi más nem érdekli, csak a másik játékának a tönkretétele. Elég megnézni a karakterét... Nem magát fejleszti, hanem csak eszetlenül támad. Ha annyira fejlődni akarna már nem ilyen cuccokban lenne, sőt, akkor a levél témája sem az lett volna ami. Arról nem is beszélve, hogy a fórumneve ismét más, gondolom azért regelte csajnak, hátha akkor többen adnak neki igazat...
Nem kell újrakezdőnek lenni ahhoz, hogy erős karaktert csinálj. Én sem újrakezdő vagyok, csupán egy másik játékból jöttem át, nevezetesen a BF, ahol már rájöttem jópár dologra, mivel lehet erősebb karaktert csinálni. Csak ott a multit kissé szigorúbban veszik, kissé nagyon. Nincs ilyen, hogy beregel 20 millió karaktert TP-t osztani. A modik kivágják, mint a macskát ...

A másik dolog, ha valaki heteken át csak azért lép fel, hogy valakinek TP-t osszon és elcsessze a kariját? Hát az ilyen elég szánalmas lehet az életben is, valószínüleg ott is csak annak örül, ha másoknak árthat. Az ilyen egyéneket mindenhol nagyon kedvelik. Amúgy szerintem van egy fő karaktere amit lehúztam csak nem mondja el, hanem a multi karaktereivel "büntet" hetek óta. Kicsit utána kellene nézni...
Üdv.


Ami azt illeti az előzményeket is osszuk meg a többiekkel, ha már annyira a feljelentgetéseknél tartunk. Már a 2. multi karaktereddel kezdted el a TP-t osztani nekem, azzal az indokkal, hogy nekem van egy csomó multi farmom, mivel ennyi rabolt LE-m van.

Soroljuk fel szépen a tieid: Figurix ; Foltos

A többiről egyenlőre nem tudok, de valószínünek tartom, hogy van több is, mivel az itteni felhasználóneved sem egyezik meg egyikkel sem.

Az oké, hogy hoztam tőled és megbosszulod. De te semmi mást nem csinálsz, csak naponta 2x osztod a multi karaktereiddel a TP-t. Holott gondolom őskövet egyikre se vettél egy darabot se.
Úgy tudom nem csak én, de a társaim is írtak már neked normális hangvitelü levelet, amire te nagyívben sz***tál rá.

Nos, ezekután lehet véleményzni, hogy ha felindultságból az ember kissé más hangneműre veszi a figurát.
Dátum: 2009.12.21. 16:29:18
Idézet: Prisma - 2009.12.21. 16:12:09
Idézet: Let. - 2009.12.21. 16:00:18



Szerinted a válasz: Manakonstrukció.

Ez pedig remélem beláthatod, hogy hibás.

Nem. A válasz építés, nem manakonstrukció. És nem, nem hibás.



Akkor biztos a te 3,7 milla építésed sem manakonstrukcióból van, hanem LE-ből.
Dátum: 2009.12.21. 15:37:42
Idézet: Cavalorn - 2009.12.21. 15:30:57
De abba beleszámít az építés szaki, illetve a manakonstrukció is, utóbbi pedig ingyen építés.

Persze de Prisma szerencséje 39-es szinten kettővel nagyobb, mint nekem 9-esen. Mostmár értem miért nem tetszik neki, ha ehhez van kötve. Azért, mert saját LE-ből annyit épített be majdnem, mint én. Holott van egy kis szintbeli különbség...
Dátum: 2009.12.21. 15:30:52
Idézet: Almási Viktor - 2009.12.21. 15:18:48
Azért mert akkor nem veszel prémiumos tárgyat, Miklós megmondta.

Hát ami azt illeti nem azért vettem a beholder talin egy csomó őskövet, mert nem szeretnék prémiumos tárgyakat venni.

Szóval a lényeg, hogy nem tudom miért kell szint szerint hátrányosan megkülönböztetni a kicsiket... Ugyanúgy megveszem én is az őskő mennyiségem, akkor miért kapjak én negatív korlátozást a szintem miatt? Mert nem a szerver indulásakor regeltem, hanem 1 évre rá... Amúgy biztos nagyobb szinten lennék már. Ezekszerint az újaknak legyen jó nagy hátránya a régiekkel szemben, mert nem induláskor regeltek, így a szintjük mindig is kisebb lesz, mint a régieké...
Dátum: 2009.12.21. 15:10:24
Idézet: Birka - 2009.12.21. 09:51:41


100k építésből megvan az 50-es szerencse az 10-es védőfal/gyakteret engedélyez.
A 75-os bónuszok 112-es szerencsénél lennének, ami kb 50-55. szint környékén reális elképzelés. (Hamarabb normál szövi fel se tudja húzni az épületelet hozzá!)

Azért irreálisan magas követelményeket nem kéne állítani. Szerintem meg 60-as szerencsére már simán meglehetne kapni a 60 támadás/védést. Ez az építés bónusszal együtt már igen szép építést jelent.

És az epikus tárgyakat is hozzá lehetne simán kötni, miért kéne szint szerint korlátozni? 60-as szerencsével miért ne lehessen 60-as tárgyam, ha beépítettem annyit, hogy van már 60 szerencsém... Ezzel a körülépítés egy az egybe meg lehetne szüntetni. És senkit sem érne hátrány a szintje miatt.
Dátum: 2009.12.21. 05:58:11
Idézet: Prisma - 2009.12.21. 00:44:21
A szerencse egyébként kifejezetten rossz ötlet, hadd ne kelljen már szerencsét növelnie valakinek, ha nem arra akar gyúrni.


Már miért lenne rossz ötlet? Ponthogy a szerencse van közvetlen összefüggésben az építéssel, legyen az kis vagy nagyszintű karakter. Ez lenne a legkézenfekvőbb megoldás, és akkor mindenféle manakonstrukciót és kút méretet ki lehetne küszöbölni.
A szerencsére meg nem kell gyúrni, de akkor az azt jelenti, hogy a karakter nem költ semmit építésre saját LE-ből, akkor miért is járna neki annyi bónusz? Ha megjelennek az új épületek amiket csak LE-ből lehet építeni, ez teljesen aktuális lenne és passzolna a képbe.

Inkább az a kifejezetten rossz ötlet, aki rendesen fejlesztette az építést, hogy be tudjon épülni, beépített többszáz ezer LE-t a semmire? Nah ez az abszolút rossz ötlet, hogy akkor a szintje miatt ne kapjon rá bónuszt, magyarán szórta az LE-t ki az ablakon...
Dátum: 2009.12.20. 23:57:06
Szerencséhez nem lehetne kötni a dolgot?

Teszem azt: pl. akinek 3 szerencséje van, az kaphasson 1 szintet mindenből. 3 támadás, 3 védekezés, 1iq
6-os szerencsénél 2 szintnyit stb...

Az epikus tárgyakat is lehetne ahhoz kötni. Ez garantálná, hogy be kelljen építeni azt a mennyiséget valahova, különben a szerencséje nem lesz annyi.
Dátum: 2009.12.20. 23:34:30
Idézet: Miklós - 2009.12.20. 20:55:00
Egy egyszerű, csak az extrém módon exploitoló, vfezőket nem korlátozó, szinthez kötött megoldás, ahogy többen javasolták is:
- Egy karakter max. olyan szintű epikus tárgyat használhat, amelynek a szintje másfélszerese (esetleg kétszerese?) az ő szintjének.
- Gyakorlótér / Védőfal/Nekrofun trón: maximum szint/2 szintnyi számít. Tehát egy 20. szintű karakternek max. 10 szint. Ez már egyébként hónapokkal ezelőtt be lett ígérve.

Akkor tehát ha én beépítettem 340K LE-t, felhúztam az építésem emiatt 20+20-ra, kapjak annyi bónuszt, mint aki semmit sem rakott építésre és 1000 LE-t épített összesen? Epikus tárgyról meg lvl 15-ig senki sem álmodhat? És ott is csak az alapot kaphatja? Ha a szövi meg már az 50-es tárgyakat üti akkor az életben sem fog epik tárgyat kapni, mert nincs akkora szinten?

Miért nem lehet bépített LE-hez kötni ezeket a bónuszokat?
Egyetértek Ricardo-val, legyen más kategóriában is bajnoki. Így mindenkinek lenne egy cél és esélye is, hogy melyikben akar sikereket elérni. Ez hatalmas motiváló erő már 1 szövetségen belül is ! Egy másik játéknál nálunk ez már ki van találva, hogy klánon belül különböző rangokat lehet kapni, vadász, harcos stb. és bizton állíthatom, hogy igenis van motivációs ereje. Ha valakinek nem olyan erős a karaktere, hogy csatával legyen bajnok, hát lehessen vadászással is. És nálunk is szint szerint van ez meghatározva, több kategória, mivel a nagyobb szintűek természetesen jóval többet tudnak összeszedni.
Igen legyen öregítés, méghozzá a szintel arányosan minél nagyobb, mert ugye aki nagyobb szintű az már idősebb. Good Idea!
Akkor legyen F1-es bajnok, az nem öregszik annyit. Ott is aki sokat nyert, az mindig induljon a végéről, hogy más is nyerhessen... Hamár annyira rossz a példa, és kíváncsi vagyok a fejtegetésre is.
Ezekszerint egy 3x-os olimpiai bajnok úszónak is 20 sec hátránnyal kéne indulni a többiekhez képest, mert már 3x nyert aranyat? Amiért ő többet tesz azért, hogy bajnok legyen és ezért sikeres, ezért kapjon extra büntetést. Hajrá.