Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - NoFear

Dátum: 2011.06.18. 20:03:11
Idézet: Ariel - 2011.06.17. 23:22:25
Szarabbat nem kaphatok, de azt sehol nem láttam, hogy mindenképp kapok valamit. Az is simán elképzelhető lenne, hogy van már arany tárgyam, most a csapat csak második lett, de hiába a +1-re való összeszedett térképem, nem kapok semmit, mert nem nyertem, csak második lettem.


Így van. Hol van az leírva, hogy ilyenkor mit kapsz? Kapsz még egy aranyat esetleg?
Dátum: 2011.06.16. 16:11:26
Vagy csak elkezdődtek a mozgások és ha jól tudom létszámfüggő mennyi kell a +1 -hez.
Dátum: 2011.06.16. 08:56:37
Ez floodolás, nem flémelés. Akkor flémelne, ha vitázna itt valakivel, de ő magában beszélget.



Mod: No problémóóó.
Dátum: 2011.06.14. 20:37:04
Ten points to Gryffindor! Akarom mondani Barbey-nak.

Csak Miklós ezt sajnos már kijelentette, hogy nem lesz válaszható jutalom. Pedig nem lenne rossz...
Dátum: 2011.06.14. 14:00:51
Ezt én is olvastam, csak ez így megint jó nagy szivatás, kb lezajlik mégegyszer ugyanaz, hogy megint az aranyasok újítanak platinára, a többi meg szív, mert most aranyat kap, legközelebb meg már nem fog nyerni az a csapat amivel platinát lehetne nyerni. (értem ezalatt első kör spec , második kör szaki, mert úgyis ez lesz)

Hacsak közben nem hoznak be mégis új relikeket, amiket a kufár csatánál is voltak, az esetleg még tudna változtatni a kimenetelen.
Dátum: 2011.06.14. 13:04:33
Igen, de akkor mivan, ha nincs meg a +1 a küszöb számmal, vagy ha megvan de 3. lesz a csapat. Ekkor kapsz egy ezüst vagy egy bronz cuccot, aminek nincs haszna, viszont negatív hatása lesz az elkövetkező Eventeknél.

Jah igen és a másik kérdés, hogy akinél nincs arany relik, de most olyan csapatba nevez ami első lesz. Akkor azok csupán aranyat kapnak, vagy mivel első lett a csapat megkaphatják a platinát? Bár asszem ezt már kérdeztem, de nem emlékszem, hogy lett volna válasz.
Dátum: 2011.06.14. 12:37:00
Az majd a következő Zarknod/Landragór Event-en. Legalábbis remélem, hogy lesz idén is hasonló.


Amúgy ez a mostani aranyból platina dolog "érdekes". Mondom mire gondolok.

Valakinek van arany relikje, ugye az alaból nem tudna nevezni ugyanoda, de a platina cuccok miatt tud majd váltani. De a csapata nem nyer, hanem csak második lesz mondjuk. Ilyenkor amiből már megvan az aranya, megkapja majd az ezüst jutalmat is, ami tulajdonképpen arra jó, hogy legközelebb lesz ami hátráltassa, mivel előnye semmi (ugye nem adódnak össze).

Szóval ha valaki rossz helyre kerül, akkor nemhogy semmit nem kap, de még hátrányt is szerez belőle a következő eventekre? Bár lehet rosszul értelmezem a dolgot.
Dátum: 2011.06.10. 12:06:15
Jah, ezt nem tudtam. Akkor tárgytalan a kérdés. És LGY-ből meg dukátból mennyi szokott lenni? Bár a relikhez képest akármennyi is az már...
Dátum: 2011.06.09. 22:36:39
Idézet: Miklós - 2011.06.09. 14:20:03


Épp ezért a következőt fogjuk csinálni. Mindegyik tárgyból készítünk egy negyedik, platina fokozatú tárgyat. Megengedjük, hogy az esemény indulása UTÁN válthass olyan csapatba is, amelyikből már megvan az arany tárgyad. Ha olyan kategóriában nyersz, ahol már megvan az arany tárgyad, akkor helyette a platinát kapod. (De ha nincs arany tárgyad, akkor a +1 bónusszal sem kaphatsz rögtön platinát!)


Akinek valamiből nincs még arany kategóriás jutalma, viszont most a győztes csapatba kerül az is platina jutalmat fog kapni? Mert ha nem, akkor 2 ilyen esemény után megint az lesz ami most van. A mostani arany jutalmasok felújítják platinára a 2 csökkentős reliket, a többi meg az aranyát próbálhatja majd meg felújítani később, ami már nem valószínű, hogy egykönnyen menni fog.


Másik kérdés: A Beholder talin is platina jutalmak lesznek majd osztva a verseny jutalmazásaként az első helyezetteknek?
Dátum: 2011.06.08. 19:20:19
Egy szakértelmet növelő relikvia csak akkor lenne valóban értékes, ha olyan szakértelmet növel, aminek van maximuma. Szóval szerintem ilyen 10-20-30 kritikus ütés meg hasonlót nem sokan választanának, főleg magasabb szinteken, kb senki.
Dátum: 2011.06.08. 17:17:59
Idézet: Baraty - 2011.06.08. 14:20:10
Eseménypontot onnantól számol, hogy beneveztél.


Ezt lehet esetleg valahol látni, hogy mennyi eseménypontom van? Vagy ha még nincs berakva, hogy lehessen látni, akkor esetleg lehet kérni, hogy jelezze ki? Ugye elvileg mától már akkor lehet gyűjteni annak aki benevezett, de jó lenne ha láthatnám is, hogy mennyit gyűjtöttem eddig.


Idézet: Bumburnyak - 2011.06.08. 17:10:00
Mostani térkép eseményben is lesz olyan, mint a legutóbbiban: ha valaki egyénileg elér egy adott térkép számot, akkor eggyel szinttel jobb tárgyat kap, mint amit a kufárnő eredménye alapján kapna?


Ez engem is érdekelne, bár ha minden igaz ezen nem változtattak. (legalábbis remélhetőleg nem)
Dátum: 2011.06.08. 14:34:41
Miklós azt írta a szabályok kicsit megváltoztak, részletek ebben a topicban. De hol vannak itt konkrétan leírva mik a változások? Mert ötletelés az volt bőven, nade, hogy ebből most mit is tettek bele az merre van?


Mod: szinted harmada + 1 (a +1 csak a biztonság miatt, legalábbis nálam), a szakértelem pedig csak ennél az eseménynél működik, legalábbis egyelőre
Dátum: 2011.06.07. 09:58:02
Hát igen, ez a csata tényleg jól prezentálja, hogy kicsit vicces az "egyensúly" fogalma jelenleg. Bár végülis mi az egyensúly ha nem ez? 1 varikör ellensúlyozza a 6 harci kört.

Amúgy a kritikus vari sebzés csak akkor kattan be, ha maga a varázslat is betalál? Hiába van 100-zal több krit vari szakid?
Dátum: 2011.06.05. 14:02:49
Ez tragédia, én komolyan mondom már sírok. Ne törölj, én nem is akartalak megbántani, most mi lesz így a VÚ társadalommal nélküled, hát nagyon sajnálom tényleg brühühü.
Dátum: 2011.06.05. 12:44:25
OFF
Hát neked aztán jól működik a pontozó kommandód - ahogy emlegetik itt - amint látom. Akkora baromságokat kérdezel mégis mindegyik hsz 9 felett van.
/OFF

14. szint? Hol itt a probléma? Az event alatt elnyomod az összes PP-det meg CSP-det, aztán máris leszel 18-19-es szint környékén, főleg ha 30 PP-n lövöd el mindet. Utána is folytatod az előző mintát és hónapokon belül 50-en leszel, aztán mindjárt nem lesz okod sírni, hogy 14. szinten nincs semmi.


Mod: Én mindig örülök ha segíthetek, kérdezz bátran.
Dátum: 2011.06.03. 21:11:48
Ez jó, hogy így bemásolod a világokat, csak azért nem ártana feltüntetni, hogy melyik világról van szó. (még akkoris ha nagyjából tudni lehet melyik-melyik)
Dátum: 2011.06.03. 17:23:09
Idézet: Miklós - 2011.06.03. 16:33:28
ja látom a javaslatot, térképmásolás szakértelem. Ennek viszont nincs semmi értelme, erre már ott van a térképkeresés szakértelem, ami ugyanezt csinálja...



Ha ennek nincs semmi értelme, akkor nemigazán értem ezt a 2 szakértelmet:

szubtéri érzékelés vs lopás

Ilyen logika alapján ennek sincs értelme.

Mod: igen közben rájöttem, hogy portyánál is lehet találni darabot, nade akkor is egy kis taktikázást vinne a dologba a változtatás, és akkor maradjunk csapatszinten


Idézet: Ariel - 2011.06.03. 16:45:36
kinek mikor van szüksége az áldásra, stb.


Ezt egyszerű kitalálni, mindenkinek, akkor amikor zajlik a térkép esemény.
Dátum: 2011.06.03. 16:12:06
Idézet: Miklós - 2011.06.03. 15:22:10
A térképlopás ötletét nem tartom jó ötletnek, sok játékost ez rettenetesen frusztrálna. Képzeld el, hogy vki elmegy vadászik 200-at, összetúr mondjuk 3 térképdarabot, és mások ezt 3 portyázásból elveszik tőle!


Nem kell, hogy elvegyék tőle. A módosított ötlet az, hogy csupán "le legyen másolva", ami senkinek sem járna hátránnyal, sőt, így mindenki jól járna, mármint minden irányvonal képviselője, legyen az vadász, portyás vagy vegyes.
Dátum: 2011.06.03. 15:21:30
Lehet költeni a köveket, elérhetőek a familiárisok.
Dátum: 2011.06.02. 20:00:52
Akkor biztos új szerb vagy lengyel, vagy valami hasonló új szerver indítás az oka. Annó a farmmodulba való beletúrás is ugye ilyen mögé volt burkolva, bár ott legalább azért lett szólva mire a játékosok már amúgyis észlelték volna, szóval lehet megint ilyesmi van a dologban.


Mod: "sziúi indián" szeró az jó vagy etióp esetleg?