Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Yuurei

Figyelj ezek után Én a helyedben tényleg elhalkulnék, mivel az a szövetség 100* dúrvább amiben Te voltál szövetségi tag, mint azokat amiket leírtál, az még hadján, hogy TI építettetek mint a güzü. A portyás karik mind láthatatlan, de naponta nőtt a LÉ diff, folyamatosan az meg megint csak látszat kérdése, hogy Irgalmatlan a főCheater-nek 30 ezres vesztett LÉ van 27 csatából, az eleve több mint 1000/csata, jah ehhez jön, hogy nem 50. szinten hanem 3. szinten!!! Szted ez nem feltünő????

Úgy hogy rendezzétek le Hiéna között, bár ez már veszett ló. Inkább no komment.
Én is azért furcsálltam, hogy ez a kis***** lehet ha leírtam volna akk egy életre kivágnak, úgy hogy örülj Frici és told el a biciklit de nagyon gyorsan... MIVEL olyan ismerős volt a neve...

Nem Frici az azért van mert én járattam a pofámat és Jeryko, meg endyr sírtak és Miki rögötn ugrott hoogy felvidítsa ŐKET...
Véletlenül Nem Te voltál a kukac.hu ban?? Mint építő mester?
Amúgy ezt már elötted is 1000 leírták elég lett volna csak visszalapozni, de legalább újra elolvassuk, mint egy kötelező olvasmányt, suliban.
Jéé MI is benne vagyunk, kircsi...

Amúgy ne aggódj lassan már annyira le leszünk korlátozva, hogy mínusz LÉ fogunk rabolni és hozzá 100 TP-t!

Íme Miklós barátunk újabb remekje, vagy csak hóbortja, ha nem tudnád.

Miklós
Adminisztrátor

837 hozzászólás
Válasz erreIdézetVárható fejlesztések 2
1. hozzászólás - 2009.07.28. 14:59:54
Várható fejlesztések

Ebben a topicban olvashatsz a közeljövőben és hosszabb távon várható fejlesztésekről, illetve leírom azt is, hogy mi az, ami biztosan nem lesz a játékban. A topicot időnként frissítem, tehát érdemes lesz időnként visszalátogatni ide.

A megvalósult fejlesztéseket kitörlöm, átkerülnek a Hírek topicba!

Közeljövőben várható fejlesztések
- gyorsítás kiváltása (200 CSP helyett 50 csp és 50 őskő)
- Több részfeladatból álló kalandok. (a kalandok egy részét maguk a játékosok is létrehozhatják, kristálypontjaiktól függően)
- lesz a játékban egy új opció (Fejlesztések) ahol a játékosok megszavazhatják a fejlesztések sorrendjét
- ha egy alacsony szintű kari "köré épitenek" egy szövetséget, nem profitáljon teljes szinten a védőfalból és gyakorlótérből: legfeljebb szint/2 érvényesüljön, tehát egy 4. szintű kari csak +6 támadást és +6 védekezést kapna meg.

Lan!

Jó hogy bepöccenék, de azért írtam hogy a megnyilvánulás kölcsönös, ahogy a szenvedő fél is leírta: Adok...kapok... Ha hülyén állsz hozzá, már eleve veszett ügy!
Nahát Szabinho ez nem volt szép Tőled.

Én eddig csak egy levelet kaptam, de azt is kulturált elrendeztem jah meg egy gyémánt építő volt akivel szintúgy jól kijöttem annyira, hogy végül velem csinálta meg a 100 vesztős küldit.

Én arra jöttem rá, ha kedvesen válaszolsz a levelezőnek akkor Ő is máshogy fog hozzá állni, én pl tanácsokat adtam a "mérges" úriembernek és legközelebb , mikor mentem már 0 LÉ volt neki és csak TP-t kaptam, majd válaszoltam neki, hogy Gratula a gyors helyzetváltozáshoz.

Tényleg az mondom nagy lopósok, hogy ne háborojatok, hanem hozzátok elő a kedves formátokat és meglátjátok más lesz a hozzáállás a másik féltől is. Ilyenkor kell egy kis píísz!
Dátum: 2009.09.30. 13:18:42
Nekem csak 130 csp volt 8-as CSAPDÁVAL!!!

Annyi zárolt kari van meg holt még égen a csillág, pedig már felvettem a várható fejlesztésekben, hogy akinek 838 vesztett csatája van, vagy láthattalan 8 hónapja azt mért nem lehet kitörölni a rendszerből, erre Baraty azt válaszolta, jelenleg ezen is doloznak, bár ez már min 1,5 hónappal ezelőtt volt, majd rászolok még1*!

(szerk. egy nulla lemaradt)

UI: Snitt kivagy a játékban?
Dátum: 2009.09.30. 10:44:16
A nő olyan mint egy költői hasonlat, ha szép akkor az sem baj, ha nincs semmi értelme...

A nő olyan mint egy bumeráng...Ha eldobod előbb utóbb úgyis pofán talál!

A nő olyan mint a hárfa, ellenben a férfi mint a baszgitár, és csak nyomja, nyomja..

A nő olyan, mint a szilva. Ahogy megérik, kukacos lesz. ...

A nő olyan, mint egy főkönyvi számla: egyszerre tartozik és követel!

A nő olyan, mint egy olimpiai érem: rengeteget küzdesz érte, aztán egy életen át ott lóg a nyakadon.

A nõ olyan, mint a Shareware Program:
- vagy korlátozott a használati ideje,
- vagy a legjobb funkciói le vannak tiltva,
- vagy állandóan macerál, hogy regisztráltasd.

Bocsi lányok...
Dátum: 2009.09.30. 10:32:54
De ha az illető smaragd akkor 2. szinten veszi meg a varit és máris tud 194 portyát lenyomni 2. szinten, így elér mondjuk 20-25 K lé diffet.

3. szint közepéig csak tulra megy rá, erő, támadás védekezés, IQ.

3. szint közepétől egy tartalékot kezd felhalmozni ez olyan 5-8 K LÉ (persze ha bukik akk sokat elvihetnek tőle, ez egy kicsit rizikós, de ez a legjobb megoldás)

4. szinten ebből az alap LÉ-ből felviszi a csapdát valamennyire, meg a kreaffot. Majd láthatatlan lesz elmegy vadászni befogja a dögöt, beidomítja, és mehet az egész rablás addig amíg egnem únja.

Én legalábbis így csináltam...
Dátum: 2009.09.29. 11:03:22
De sztem is feltud tenni, csak nézzük azt momentán, hogy van az adatbázisban min 200 ezer kérdés, ha nem több. Ha vagy olyan kedves akkor írjál meg nekem egy olyan kérdést, ami még nincs, igen olyat ami még nincs, mivel ha én most arra jutnék, hogy "ezt" rakom fel akk visszadobják "már feltettként", de ha még is feltette ezt már valaki, de nem erre nyomják rá hanem mondjuk spec.re, tehát szvsz olyan kérdést, ami még nincs benn az adatbázisban és jó (nem évszámos, helyes, sorozatos, meg még 100 ezer féle más) hanem tényleg olyat nagyvalószínűleg Lehetetlen feltenni.

És nem utolsó sorban most már azért is törölnire nyomnak rá, ha egy szóköz a hiba, nem csak rossznak...én meg nem szeretnék még több 100 kérdésre válaszolni csak azért, hogy kapjak 300 LÉ-t.

És utolsó sorban érdekes módon rengeteg "hasonló" küldetésnek van már második lehetősége is, ennek is lehet egy nemhiszem, hogy annyira levinnénk ezzel az átlagot.
Dátum: 2009.09.28. 15:21:25
Tisztelt JV!

Tegyél fel egy kvízkérdést, amit a többi játékos jó kérdésként elfogad!


Erről a küldetésről szeretnék beszélni. Úgy gondolom az lenne a helyes, ha ez a küldetés akkor is teljesülne, ha Én teszem azt lemondok a kérdés feltevéséről. Ha már van egy ilyen gomb, akkor a kedves kezdő NE azzal szembesüljön, hogy véleménye szerint egy jó kérdést tesz fel, de az értékelőknek speciálisnak, hibásnak vagy egyszerűen csak rossznak találnak.

Emlékezetem szerint már máskor is érdeklődtem erről a küldetésről, akkor rásem piszmogtak a játékosok. Ha más nem akkor legyen valamilyen intervallum, ami által ez a küldetés is teljesül.

Köszönettel Yuurei,
Dátum: 2009.09.27. 21:32:53
És igen megjött az első levelem, nagyon sokat kellett rá várni... pontosan 3,5 hónapot, de mivel rendes srácról van szó leírtam Neki, mit hogyan csináljon, hogy ne kelljen tovább rontamon a -LÉ diffjét.

Íme a "levél":

Küldő:Hege Zso
Üzenet címe:(nincs cím)
Dátum:Ma, 20:51:37
Igazán kedves vagy 1 perc kellett volna hogy kigyűljön a lélekenergiám.
Köszi!!
Dátum: 2009.09.21. 07:52:22
Nekem névnapom van, én nem kapok semmit...
Dátum: 2009.09.15. 08:34:24
Nem mintha nekem számítana vmit is a kinzókamra, de a mai napi még nem lett jóváírva...

Csak a tegnapi van meg, a mai nincs:

2009.09.14. A kínzókamrából 10 LE áramlott beléd.
2009.09.13. A kínzókamrából 35 LE áramlott beléd.
2009.09.12. A kínzókamrából 6 LE áramlott beléd.
2009.09.11. A kínzókamrából 24 LE áramlott beléd.
2009.09.10. A kínzókamrából 25 LE áramlott beléd.
2009.09.09. A kínzókamrából 18 LE áramlott beléd.
Ismét egy egyszemélyes szövetség, "nagyon" találó nevekkel...

Karakter neve Szint Tulajdonság-összeg Belépés ideje Összes építés
Tarna222 5 166 2009. Aug. 19. 8.1k LE
Mera222 3 149 Tegnap, 07:45 3.6k LE
Szabi22222 2 144 Tegnap, 08:15 2.1k LE


(módosítás) Világ-1.

Még 2 okoska a sokhoz:

Arkadius 5 160 2009. Júl. 01. 12k LE
Arkadus 5 163 2009. Júl. 01. 11.3k LE

Persze egy szövetségben vannak...
Dátum: 2009.09.14. 09:52:20
Hát igen megvolt az alap5let...

Hát az tényleg rossz mikor "valaki" 35 kavicsot visz el valakitől...
Dátum: 2009.09.12. 15:48:23
Jajajj már megint ez.

Akkor kérdem én azok is pókok akik mindennap verik 20-30* a kristály hordát és így szereztek nagy mennyiségű (milliós) LÉ diffet?

Vagy akkor döntsük el, hogy akinek 500 ezer vagy kisebb LÉ diffje van az megkaphatja a gyorsításos bónuszt, akinek több az nem?

Erre is szeretnék egy variációt.
Dátum: 2009.09.11. 21:37:15
8. szinttől lehet nevezni.
Dátum: 2009.09.10. 07:21:57
Fejlesztened kell a karakterlap-nál! Persze ehhez szükséged van lélekenergiára, az első pont 20-ról a 21-re 300 LE be kerül.

(mod Danka megelőzött...összekellett szednem a mosott ruhát... )
Dátum: 2009.09.08. 17:53:35
Nem adod nekem?