Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

Dátum: 2009.06.22. 22:54:08
Kérjük, hogy a közlemény rovatba pontosan a fenti sort írd!
A közlemény rovat második sorába írd be a postai címedet!

Akár ezt is le lehetne angolra fordítani, elvégre elég fontos lesz a későbbiekben.
Dátum: 2009.06.22. 21:27:25
Az ép nem regenerálódik gyorsabban ahogy én nézem. Így teljesen más értelmet kap a játék, hiszen egy portya után jóval többet vadászok. Valószínűleg a magyar szerverek tesztelésénél is így volt, ezért nem vette észre senki a pók taktikát.
Dátum: 2009.06.22. 21:21:03
Kapituláltatok a Rózsaszín Nyuszitappancs szövetséggel szemben, a Lélekkutatok töltöttsége csökkent 208162 ponttal.

Gratulálok a Tappancsoknak, ügyesek voltak.

Ettől függetlenül ez a hangnem, ez a stílus amit most megütsz, nem győztes félhez való. Látszik, hogy van még mit tapasztalnod.
Dátum: 2009.06.22. 16:40:18
Nem paprkáztam fel magam, pont azért, mert azt a 200k LE-t amit bukunk, azt 3-4 "láma tag" be manakonstizza. Mivel nekünk már volt vereségünk amúgy is a szerveren, ezért nekünk presztizsben sem olyan nagy veszteség, mint mondjuk az Azúrnak.

Átmenni meg lassan már veszélyes, jönnek egyből a - szerencsepontok, hála Miklósnak.
Dátum: 2009.06.22. 16:26:01
Az aktivitással nem tudok mit kezdeni. Szemtelen Karom hajnali 3:30kor még vadászott, Bazor fia Borog szintén. Nálunk ezt nem mindenki tudja megcsinálni. Kisebb klánt könnyebb koordinálni, csak azért mert Ti éjjel-nappal fent vagytok nem rúghatunk ki mindenkit, aki nem tud 2 óra 23 percenként a géphez ülni.
Dátum: 2009.06.22. 15:35:23
Mint már említettem nem a Tapancstól sajnálom a győzelmeket, hanem az fáj, hogy ez ellen a taktika ellen nem lehet védekezni. Teljesen szürreális, hogy minél kevesebben vannak a klánban annál könnyebb a keményebb háborúkat nyerni. Ha most én kilépnék és alapítanék egy egyszemélyes szövetséget akkor én is meg tudnám verni a Tappancsot, pedig nem lennék erősebb náluk, és nem lenne erősebb az egyszemélyes szövetségem az Azúrnál a SÖ-nél vagy éppen a VM-nél sem.

A történelmi példákat már számtalanszor felhozták, megpróbálom érzékeltetni, hogy nekem mi a bajom ezekkel, miért érzem én azt, hogy sántítanak ezek a példák.

Első ember: - Uram! Hány embert küldjünk Normandiába? Ez most a legfontosabb hadszíntér.
Második ember: - Mindenkit, ide kell koncentrálunk minden erőnket. Csak így sikerülhet.
Harmadik ember: - Áh. Ugyanmár. Ha csak 100 embert küldünk biztosabb a siker, mintha több ezret küldenénk ...
Dátum: 2009.06.22. 03:15:18
Jjaj, de buták még mindig a háborúk. Nem hiszem el, hogy bár több hónapja mindenki szeretné megreformálni őket, mégsem mutatkozik semennyi hajlandóság ilyen irányban.

Ugye a VM a SÖ és az Azúr is hadban áll a Nyuszitappancsokkal. 100 karakter megy 8 karakter ellen (ebből 2 karakombázik), így összesen 60 győzelem hozható rajtuk, ha mindig mindenkit elkapunk, mikor ép határ alól jön ki. Közben ők ennek a többszörösét képesek hozni klánonként.

Nem sajnálom a nyuszitappancsoktól ezt a három győzelmet (bár lehet mások megverik őket, mi nagy valószínűség szerint bukunk), csupám nem tudom elképzelni szerepjátékosan, hogy 6 karakter leigázza egyszerre ezt a 3 klánt, betör a klánközpontjukba, mindenkit térdrekényszerít (egyszerre) majd diadalittasan a lélekkúthoz sétálnak és kiszívják belőle a jussukat.

Szinte (Winnie kedvéért) mindenki érzi, hogy a rendszerrel súlyos problémák vannak, mégsem történik semmi. Engem ez jobban zavar, mint a kristálypont, vagy az akadémia 15 és a mesteri építészet.
Dátum: 2009.06.21. 23:45:52
Amire kiadok 500 csp-t és/vagy 1-2 bajnoki/kvízmedált az azért ne csak szinesítő legyen. Ha mindenkinél csak 1 tárgy lehetne (vagy momdjuk 1 tárgy évente) akkor senkit nem zavarna, hogy mindenkinek van vmi speckó tápja, sőt nagyban szinesítené a játékot az egyéni képesség.
Dátum: 2009.06.21. 23:34:49
Én azt nem értem, hogy némelyik tárgy miért ennyire gyatra. Vannak iazonyatosan erősek is, nem érzem azt, hogy egyensúlxban lennének a különböző nyeremények.

Pl ezek a plusz tulajdonságot adok. Pl egészséged permanensen nő 3-mal, vagy mindened eggyel. Miért nem 30-cal, miért nem minden tulajdonságod 5-tel vagy 10-zel? Bőven lehetne tápolni a dolgokon, elvégre az aukcióra azért gyűjtünk, hogy valami tápot valami különlegeset tudjunk szerezni magunknak. (Ugyan ez a helyzet egy-két epik stuffal is, főleg az ép gyógyítósokkal, de az egy másik téma.)
Dátum: 2009.06.21. 22:30:08
Csak azért hoztam ezt példának, hogy éreztessem az ötlet még finomításra szorul. A Te módosításaiddal már egész pofás a dolog, én kifejezettem támogatom.

Lehetnének ilyen jutalmak: amelyik klán az adott napon a legtöbbet tudja birtokolni annak a tagjai mind kapnak 1-1 aranydukátot. Aki az egész héten a legjobb volt, annak a kútja a hét végén maxra töltődik. Aki a hónapban a legjobb volt, annak felépül egy tetszőlegesen választott épületen 1 szint. stb.
Dátum: 2009.06.21. 15:11:15
Sharpa, Anababa és Crimson beállnak az Elitből a HT-s napokon, aztán fejlesztettünk egy jót nekik.
Dátum: 2009.06.20. 17:21:49
Idézet: Ywgarrd - 2009.06.20. 16:34:58
Ha konkrét képet akarsz alkotni, akkor egy szintén 48. szintű karakterrel vesd össze magad, aki varázslásra állt rá. Képzeld el magad 6 szinttel magasabban, amikor 200 felett lesz a támadásod és az erőd is, hogy mit fogsz művelni egy akkor 48. szintű "varázslóval". A 250-nél biztos nagyobbat varázsolna majd beléd, de te is belevernél legalább 4000-et, de inkább 5000 felett.


Wow ... valamit nagyon rosszul csinálhatunk, mert én egyetlen karaktert sem tudok, akinek két darab tulajdonsága is 200 felett lenne alapból 54. szint környékén. A 4-5k sebzés pedig abszolút légből kapott, annyit még az epikus sem oszt. Egyáltalán nem vagy tisztában a játék menetével, felesleges ilyen infókkal dobálózni.
Dátum: 2009.06.20. 17:17:21
Érdekes de a +60 támadás +60 védekezés +15 IQ és 12-es kínzókamra ellen nem tüntettek. Az valahogy jól jön.
Dátum: 2009.06.20. 04:13:55
Csak egy ma éjszakai adat a témához:

120-szal nagyobb IQ és erre még smaragd bónusz nem volt elég ahhoz, hogy eltaláljam spellel az ellenfelemet. Azért ez vicc ..
Érdekes, hogy Jerikó és Lord of Destiny a TOP lista oldaláról a napokban igencsak megerősödött LE diff tekintetében. Mivel azonos szintűek is, sajnos kénytelen vagyok azt gondolni, hogy kihasználják egymáson a kreatív exploitot (vagy minek hívják pontosan).

Jerikó

Zsákmányolt lélekenergia: 1.369.492
Elvesztett lélekenergia: 458.589

Lord of destiny

Zsákmányolt lélekenergia: 1.123.919
Elvesztett lélekenergia: 526.599

Bár nem szeretek vádolni perdöntő bizonyíték(ok) hiányában, de a vesztett és szerzett lélekenergia mozgása számomra mással nehezen magyarázható.
Dátum: 2009.06.18. 22:55:20
Blaine, Ponchoo és Billie acsarogva támadnak. 3 támadással 14 sebzés!

Két állatomon van +6 sebzést adó felszerelés. Ez mégis hogy történhet meg?
Dátum: 2009.06.18. 16:34:03
Elbukni 20k-t, az tiszta 20k veszteség. Az egészséget fejleszteni sima nyereség, maximum kicsit előbb lesz 100, mint ahogyan azt egy karakter tervezte. Egyébként miért kellene a küldetésnek alternatíva? Igaz, hogy nem lehet 1 portyából 20k-t bukni V3-on, de apránként azért csak el lehet ...
Dátum: 2009.06.17. 23:21:07
Miért nem lehet manakonstrukcióból PC-t hatástalanítani? Ha jól tudom eddig lehetett, szeretném éjfélig kihasználni a skillemet ..

Szerk: Csak a Google Chrome nem engedte, Operával sikerült. Érdekes.
Dátum: 2009.06.17. 21:39:42
Az enyém már rég nem optimális, azt feleslgesen nézegetnéd. Maxos a transzplantom és az ultraspecem is turbó nélkül pl.

Egyébként egy meglátás: amit lehet maxolni, azt azért lehet mert táp és még tápabb lenne ha tovább lehetne túrni. Ergó maxolni kell minél előbb.

Egyébként ez már tényleg off.
Dátum: 2009.06.17. 21:27:09
Ez teljesen karakter és játékosfüggő szerintem. A kronokompenzációt mindenki luxusnak tartja eleinte, de én akkor örültem a játékban eddig a legjobban, mikor 15 portyát először tudtam le 1 óra alatt.