Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rokamoka

Dátum: 2009.09.27. 14:10:39
Ja, a neves dolog nálam is igaz.
Dátum: 2009.09.27. 14:07:31
Akkor ezért kaptam egy tonnányi CSP-t! Nekem tetszett az ötlet...

Gyertek feleim, irány az 5. szint!
Dátum: 2009.09.27. 12:55:43
4. szinttől tudod átállítani legelőször.
Dátum: 2009.09.27. 09:27:42
A CSP prémiummal 12:45-önként egy, az korrektnek tűnik!
A spamszűrő miatt már írtam mindenfelé tegnap délben, persze nem jött válasz.
77 bejövő, 72 elküldöttnél tartok... Tul.képpen 50%-ban le vagyok tiltva.

*: Elütés.
Dátum: 2009.09.27. 08:10:08
Ha nem hülyültem teljesen meg, akkor 48 percenként kapok lefelé üthető PP-t. Ezt számolgathatom, de valahogy sehogy sem jön ki 3x sebességre...


Ezen kívül nagyon leült a szövi-elfogadási kedv, lassan 24 órás kérelmek vannak benn, ez nem túl fair dolog!
Dátum: 2009.09.25. 20:42:11
Nofene, Kristálypont-infomorzsák?
Megtört a jég?
Dátum: 2009.09.25. 19:46:22
Zarknod nem lesz V4-en, már a többi világon sincs. Az egyéb menüpont nemsokára megjelenik, lépj még egy-két szintet!
Dátum: 2009.09.25. 10:03:37
#52-ként léptem be 3 másodperccel 10 után (rendszeridő szerint).
Az igen!
Dátum: 2009.09.25. 09:32:42
Hátrányos is. Mert nagyon úgy látszik, hogy sokaknak nem fűlik a foguk hozzá, hogy +nemtomhány másodpercig a portyalistán legyenek. Márpedig ők valószínűleg örülnének egy újabb leveretési lehetőségnek. De ha megkérdeznénk őket, hogy vajon szomorúak-e, hogy 1,3724-szer több áldozatot látnak, nyilván nem érkeznének szomorú válaszok. Mindig van aki elver, ez okés. Csakhogy mindig vannak gyengébbek is, akiket elverhetsz.


*: Elég vicces, hogy még mindig T/3-at használok, és folyamatosan mosolygok. Tényleg azt hiszitek, van értelme egyedül a világ ellen-eset játszani, és lepontozással érvelni?
Dátum: 2009.09.25. 09:22:56
Éppenséggel sok más szakihoz kötést el tudok képzelni, ami kényelmetlenebb lenne. És egyiknek sem lenne köze sem a "förmedvény" (vagymiaszösz) okozta masszív ÉP-elvonás által generált problémákra. Minél inkább csámcsogunk rajta, annál inkább úgy érzem, hogy nagyon okos ötlet volt a sebgyógy.

Akik pedig azt mondják - elnézést, nem célom személyeskedni -, hogy a sebgyógyítás nem magyarázat/eszköz/akármi a leveretés megakadályozására, azokat egyáltalán nem értem.

Az állatok gyógyítása eléggé vicces, ez tény. DE. Jelenleg az a része tökmindegy, mondhatni "bónusz" annak, aki esetleg tudja használni (Ariel, ne tépd le a fejem). Itt a visszagyógyulásról van szó, az pedig tagadhatatlanul frissítené a portya vérkeringését. Hogy ezért lesz, aki még jobban szív? Hát, ahogy Dutch is mondta, ha érdekli a karaktere, akkor max. 2-3 emiatti vereség után megtanul ellene védekezni, legalább újabb tennivalóval bővül a játék. Aki meg leszrja, annak úgyis teeeljesen mindegy (farm=farm).

A leveretésről annyit, hogy valóban, vannak más módok is. Használja nyugodtan bárki jóérzéssel azokat tovább, az már egy (ki)ismert taktikai harc. De ez ne egy újabb ilyen bújócska-lehetőség legyen!


*: Megelőzöm az attitűdöket: Nincs sebgyógyításom.
Mod: Nem előztem meg az attitűdöket. Ki gondolta volna.
A citadella így is eléggé feszültségkeltő, amellett, hogy tényleg röhejes elhárítani.

Többször elhangzott viszont már a kábítás jelenleg értelmetlen koncepciójának frissítése. Egyszerűen nem éri meg kábításra utazni...
Ha be lehetne nyel(et)ni vele legalább -20 támadást, máris ezerszer jobban megérné.
Dátum: 2009.09.23. 16:07:48
Rafkós ötlete nem váltja meg azonnal az egész háborúzás intézményét, de jelentős előrelépés lenne a semmihez képest!
Pontosan, ahogy mondtad, azoknak a körét kellene/szeretnénk első lépésben szűkíteni, akiknek közel sem éri meg a háború.
Dátum: 2009.09.23. 15:44:18
Húha, hát ha úgy tudtad, akkor ezt nagyon gyorsan felejtsd el, mert az IBM méltán híres a rég(ebb)i koncepcióiról!
Dátum: 2009.09.23. 15:26:52
Idézet: Rafkós - 2009.09.23. 14:53:42
Háborúra sokféle megoldás lehetne, elég lenne talán annyi, hogy a hcs nem lélekkútba, hanem a háború végén a karakternek adja a lét



Ez egy nagyon ötletes megoldási javaslat! Elvégre azért van a plusz zsákmány, mert a karakter nem talált lét a támadásból. Csak az a baj, hogy ezt nem ő kapja vissza, hanem az épületekbe megy. Márpedig hatékonyabb karakterfejlesztés=jobb/több építés. Már csak arra kellene figyelni, hogy mindenki a saját maga által szerzett pluszt kapja vissza. Vagy legalábbis, aki semmit nem csinált, az ne kaphasson, esetleg nagyon minimálisnál is minimálisabbat (semmit).


*: Prisma: a háború inkább a játékélményről szól, de abban igazad van, hogy azok eléggé büntetve vannak, akik erre vágynak. Mindenkinek azonban nem adhatunk minden portyáért ezer LE-ket...
Dátum: 2009.09.22. 16:32:42
A kérdés feltevője minden bizonnyal a legnagyobb sebességet elérni képes állatra volt kíváncsi, ez pedig - mindennemű keresők használata nélkül, emlékezetből - valóban a kardhal. Például a zuhanórepüléssel vadászó madarak repülési idejük nagy részét termikeken vitorlázva töltik, tehát összességében nem "gyorsak", vadászatkor kegyetlenül.
Nem árt a kérdés mögé nézni, hogy mit szeretett volna megtudakolni a feltevő, úgy sokkal egyértelműbb a dolog a legtöbb esetben.
Dátum: 2009.09.21. 13:43:26
V4-en is kapunk tortát/őskőbónuszt?
Dátum: 2009.09.21. 12:16:20
Információk, na!
Bocsánat.
Dátum: 2009.09.21. 11:35:13
Fogalmam sincs, de a Javaslatok topicba mégsem írhatjuk be... Ellenben már a Hírek-ben is írták, én igyekszem megírni mindenkinek, akit csak érek.
Dátum: 2009.09.21. 11:30:01
Szülinapi ajándék!
Minden őskő vásárlással +20%-ot kapsz.
Gondolom, a "gyilkos" van tiltólistán. Legalábbis én legfeljebb a "merénylő"-höz hasonló erősségű szavakkal találkoztam még csak.