Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Máté96

Dátum: 2023.04.06. 22:40:23
Sziasztok, ezt a jelenséget meg tudja nekem magyarázni valaki? Most már minden második nap kapok egy ilyet

Szia kedves csapattárs ....!

Beadtam hozzátok a Jelentkezésemet és csak remélni tudom hogy felvesztek engemet magatok közé tagnak!

Körülbelül mikorra fogok bekerülni a szövetségetekbe?

Csak kérdezem!

A lélekenergia tároló nevű épülettel és a ti segítségetekkel ami lélekenergiát raktok a tárolóba akár fel is építhetitek teljesen a tárolót hogy minél hamarabb elérjem a teljes jogú tagságot. Kezdő karakter vagyok és sok tanácsra lesz szükségem arról hogy hogyan játsszam jól ezt a játékot . A játék élvezete nálam nagyon is fontos.

Várom a válaszodat!

Írjál majd vissza nekem kérlek téged jó!

További jó játékot kívánok nektek!

Üdvözlettel:

....
Dátum: 2023.04.02. 21:31:10
jövő hónapban elindul a hardcore 7-es világ, ahol az ájult állatok végleg elpusztulnak, lopással bármilyen, nem viselt tárgyat el lehet lopni, és vesztes portyánál 1-el csökken az egészséged, és ha 0-re csökken, végleg meghalsz.


ez amúgy egész jól hangzik, én támogatom hogy megcsiálják
Dátum: 2023.02.07. 16:43:23
Gyors kérdés mert mindig elfelejtem, a kínzókamrában az általa szerzett teljes LE-t megkapom, vagy csak 1%-át mint az ajánlásnál?
Dátum: 2023.01.23. 22:48:36
Sziasztok, szubplazmát csak sima vadászatnál lehet találni ha van detektorom, vagy pl veremcsatákban is mint az asztrális kincset?
Dátum: 2023.01.23. 15:29:17
85-as szinten felzabáltattam egy 80-as állatomat de elfelejtettem neki gradulátumot adni, pedig már hetek óta készültem rá. Sajtoló és esszencia anomália is be volt készítve.
Dátum: 2022.12.16. 16:19:41
Sziasztok, a wikin a legenda a 122-es szintig van fent, utána nincs több? Elolvasnám az egészet de mire a saját karim eljut odáig...
Dátum: 2022.11.08. 19:55:04
Az 468 sajnos
Dátum: 2022.11.08. 15:51:27
V5-ön esetleg valaki áldozatnak a "zsákmányolj 500LE-t portyában" küldetéshez?
18-as szint környékén, ma éjfélig?

14/15-ön áll az eventhez a küldetésszámláló
Dátum: 2022.10.10. 15:33:40
Gyors kérdés csak hogy biztosra menjek, a bajnoki viadalon nem jelent bónuszt ha láthatatlan vagyok, ugye?
Dátum: 2022.10.03. 15:59:05
Szerintetek alacsony szinten érdemes ezt vinni? Most 10-es vagyok, ha jól látom a jutalmak nagy része nem használható még egy darabig, a csaták LE/TP aránya meg nem olyan jó mint a verem.
Dátum: 2022.09.04. 15:43:40
Sziasztok, próbálok képbe kerülni a csatlósokkal kapcsolatban, így leírom eddigi történemet és gondolataimat azzal a céllal hogy kiderüljön hogy nem vettem figyelembe valamit, vagy tényleg ilyen nehéz beindítani a csatlós arénát. Egyszer már megírtam ezt a posztot de mire a végére értem kijelentkeztetett a játék, megpróbálom rekonstruálni ismét.

1. Jelenleg 60-as szintű vagyok, eventekből, templomkristályból stb összesen 6 fétist szereztem eddig és 6 csatlósom van. Továbbá lett két mytoaffinitásom is, gondoltam jól fog jönni a napi két myto csomag, mivel a hagyományos módon úgysem tudok szerezni (65-ös szint alatt). A mai napig ezekből (plusz kárhozat verme + azóta asztrális kincs) összesen kb 80-90 esett mindegyikből, kivéve a barna ami csak 5.

2. Egy asztrális követ szereztem eventből, azóta vettem párat amióta a szintén 65ös tárgy elérhető közelségbe került a kereskedelem által. Így összesen két csatlósomnak vannak képességei.

3. A nehézség ott kezdődik hogy asztrális követ kéne szerezni, viszont ehhez nem őskővel csak asztrális kincseken át vezet az út. Viszont az akkori kb 40 nagyságrendű mytoból 8-ig tudtam felvinni a kincskeresés képességet, majd számolgattam:
8 kincskeresés -> 4% esély kincsre vadászatonként -> wiki alapján (nem tudom érvényes-e még) 5-6% asztrálcseppre -> ebből kell 10 egy kőhöz.
Tehát várhatóan 4000 vadászatból jönne egyetlen darab. Ezt a 4%-os esélyt pedig egyre nehezebb fejleszteni, ahhoz hogy még egy % növekedés legyen kell 19 myto, amiből egy új csatlósnál majdnem 3%-ot tudnék elérni, feltéve ha egy másik csatlósnál is megszerzem kövekkel (amikre épp ezzel gyűjtök) a képességet.

4. Szóval egyelőre az a konklúzió hogy a kincskeresésen elég nehéz fejleszteni, elégedjek meg azzal hogy 2 csatlósomnál van. Itt egy kis széljegyzet arról hogy mekkora szívás hogy a képességeket nem én választhatom ki: alacsony szinten van értelme a kincsnek meg a harcnak, 2 csatlóson 11 kővel sikerült 2 kincs és 1 harcot szereznem eddig. Én elhiszem hogy magasabb szinten van értelme a többinek, de jelenleg ez eléggé csak idő és őskőhúzás. Ha én választhatnám a sorrendet akkor ennyiből lenne 4 kincses és 3 harcos képesség (4+3+4 szürke).

5. Akkor végre kipörgettem kb 11 napja a harc képességet, noha a csomagokból eddig nem kaptam barna mytot. Elkezdtem arénázni, majd arra jutottam hogy nem nagyon van értelme, legalábbis annyira mint régen amikor a tutorialban kellett portyázni és mindenkinek egyforma a felszerelése és statjai.
Nem tudom mennyit harcoltam eddig, mert csak azt mutatja hogy 34 győzelem, 56 vereség, utóbbi méréseim alapján ehhez tartozhat 20-30 döntetlen is. Az első nap után figyeltem rá hogy mindig 160-as erejűt hívjak ki, de ugye ebben nem látszik még hogy kinek van felszerelése, innen adódik a kb 30%-os sikerráta.

6. Ahhoz hogy megerősödjek, tulajdonságot kéne növelnem, felszerelést venni vagy összeszedni még egy harcolósat.
- a harcolós csatlóshoz további asztrális kövek kellenek, a korábbi pontoknak megfelelően
- a tulajdonsághoz barna mytok kellenek, amikből egyrészt nincs sok, másrészt rengeteg kell. Ha jól értem csak akkor növelhetem 21-esre a tulajdonságokat, ha a harc képesség is 21-es, tehát 231 barna myto kell, ennyit a fentiek alapján nem mostanában fogok gyűjteni.
- vehetek felszerelést, ami kheszon törmelékbe kerül. Egyelőre 26 kheszon törmeléket szereztem, ezek egyrészt potyogtak a 110 csatából (30%-os sikerráta), másrészt asztrális kincsből (kb 5% a wiki szerint). Ahhoz hogy a leggagyibb felszerelést megvegyem, még ennek a háromszorosa kell, tehát több mint egy hónapos projekt.

Szóval itt tartok jelenleg. Szoktam ősköveket venni és felhasználni, de nem értem hogy ebben mi az elképzelés, eléggé ördögi körnek tűnik kevés ráköltésssel megoldani.

Aztán lehet hogy nem láttam hogy 65-ös szinttől alanyi jogon hozzámvágnak rengeteg asztrális kincset hogy legyen belőle myto meg kő meg kheszon, de egyelőre tényleg úgy tűnik hogy ha nem fizetek érte tovább az eddigi 100 őskőn túl akkor hónapokig malmozhatok a 30%-os győzelmű csatákkal.
Dátum: 2022.08.31. 21:35:43
Bizonyára ez is szerepelt már sok helyen de inkább rákérdezek, entitásból kapható kincsnél az áll hogy " +15% LE jár győztes portyáért", ez EH-val összeszorzódik ugye? Leginkább csak SZB meg vermezéssel szerzek lét, szóval ha ott nem hat akkor kuka
Dátum: 2022.08.26. 14:29:02
Lehetne az aukciós házban egyszerre több tétel a mostaninál.
Alacsony szinten (59) elég demotiváló hogy alig lehet bármire licitálni, mert a kis kategória nem éri meg (100-200 között mennek el), a ritka meg tele van olyanokkal amiknek előfeltétele egy másik relikvia leadása.
Dátum: 2022.07.31. 22:46:43
Van belőle 4 szóval akkor majd egy hónap múlva lesz új fázis.
Dátum: 2022.07.31. 13:23:53
A negyedik fázisban amikor a pecsétet kell feltörni mágikus energiával, ott számít valamit a manakonstrukció? Nekem 9k VP-ből lett 1% csökkenés szóval gondolom van valami amit nem veszek figyelembe.
Dátum: 2022.06.11. 20:45:35
Esszenciáknál nincs valami külön lehetőség katalizátort szerezni? Kicsit nagyobb rá az igény mint a többire. Rémlik valami régről de wikin nem találtam. (26-os szintű a labor)
Dátum: 2022.05.31. 08:36:58
Csak még egy dolog lenne még ahogy Columbo mondja.

A Lady Alvariel verseny részeredményei szerint eddig 15 kalandot oldottam meg a hónapban, pedig a tavaszi fesztiválnál megcsináltam az 50 kalandosat.

Nem mintha ennyi választana el a medáltól, csak fura, megint nem veszek észre valamit?
Dátum: 2022.05.29. 22:40:03
Aaaaa, szubplazmánál nem sérül az állat, akkor ez az oka.

Köszönöm a tippeket, akkor próbálkozom SZB-n.
Dátum: 2022.05.29. 20:47:50
42-es szinten még mindig a "Támadj meg egy végzeturat, és öld meg beidomított lényét!" küldetéssel szenvedek. Elég érdekes anomáliába futottam, az ellenfélnél volt állat (15-ös szintű), és mégis kerek 0-t sebeztem bele (összesen 1306/234 lett a vége). Mindezt úgy, hogy szikraeső varázslattal mentem (10% sebzés az ellenfél állatába), és 40-es másodlagos támadással. Van valami amit nem veszek észre?
Dátum: 2022.05.25. 21:59:37
Én is erre jutottam. Plusz van a mostani fegyveremen kábítás ami hasonlóan működik, viszont kritikus esetén is ugyanakkora a hatás mint egyébként.