Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - pityu

Dátum: 2010.05.10. 10:56:31
Abba nem gondoltatok bele, hogy nem lenne savazás, ha nem tagadnátok kész tényeket? Sőt még ki is kéritek magatoknak, és meg vagytok sértődve, áldozatnak próbáljátok magatok bemutatni, és a másik fél igazából a gusztustalan (az info 80%-a onnan van, mikor anno átcsaltátok 4 tagunkat, mikor a SoD-ban gubanc volt - kettő még mindig nálatok is van). Elhangzott itt olyan komment, mi szerint szabályokat nem szegtek meg. Akkor mért nem lehet beismerni, ezzel mintegy elhallgattatni a másik felet? Hiszen ha teljesen szabályos, akkor nincs mitől félnetek (a szabályt módosították). A képembe kellett volna vágni, mikor kijöttem a listával, hogy igen XY viszi ezt és ezt a karaktert is, de ezzel a szabályok szerint semmi gond, szóval lehet csendben maradni... ne gyertek azzal, hogy azért mert nem igaz, az amit kiírtam, mert van olyan tagotok, aki nekem bevallotta PM-be, hogy igen, Ő több karaktert visz, és a sértődés alapja is az volt, hogy az információ gusztustalan úton került a kezembe, nem pedig a helyessége.
Dátum: 2010.05.07. 14:00:04
Ez esetben mégis Melinda vagy, akkor elnézést.

Jaj, szegény AL. Gusztustalan módszerekkel belső információt szereztek róluk, és kiteregették a szennyest. Jaj-jaj, most mi lesz!? Semmi!

Na, én ezzel kiszálltam.

Cyron, max 34 ember kivételével.

A végére még hagynék egy felmérést. Mindenki aki úgy gondolja, hogy az AL nem szimpatikus szövetség az nyomjon erre a posztra egyest, aki az ellenkezőjét az tizest.

Meglátjuk hányan pontoztok a név alapján még annak elolvasása előtt.
Dátum: 2010.05.07. 13:42:57
Mi ezzel a baj?

Időközben hallottam, hogy Melinda21 karakterét is átvették már. Csak nem az AL-s baráthoz van szerencsém? Vagy így 1,5 év után Melinda gondolta végre a fórumon is hozzászól vmihez? Ha meg már úgy döntött hozzászól, mi más legyen az, mint az AL védelme, nem igaz?

Bár az lennék!
Dátum: 2010.05.07. 13:11:54
Kérlek, meséld el Tadpole és Egon történetét is, de ugyanilyen megható legyen ám!
Dátum: 2010.05.07. 13:06:19
Pedig nagyon úgy kapálózól.

Még mindig csak azt tudom hajtogatni, hogy én nem multizom, úgyhogy mutogathatok. A stílusomban pedig szerintem semmi sértő (emberi hangnemben megírtam a véleményem) nem volt, bár ha fáj az igazság... Lehet igazad van, és beképzelt vagyok, az szabályellenes?
Dátum: 2010.05.07. 12:40:27
Idézet: Melinda21 - 2010.05.07. 10:08:59
Pityu : Te nem szédülsz a magadnak emelt erkölcsi piedesztál rémítő magasságában egyetlen becsületes játékosként?


Csak nem az AL-s barátod is a multisok között van?
Dátum: 2010.05.06. 19:27:14
Igen, a kiskapuk azért vannak, hogy bátran ki legyenek használva, és lehessen mire fogni, hogy ez bizony kérem így tisztességes, és nincs vele semmi gond. De tudod mit, legyen igazad. Viszont ez esetben kérdem én: Mire fel ez a nagy felháborodás és tiltakozás, mikor a dolog szóba jön, hogy nálatok emberek több karaktert visznek? Miért nem lehet felvállalni, ha már egyszer szerintetek ezzel semmi gond nincs? Csak nem valahol nagyon mélyen érzitek Ti is, hogy ez bizony így kakis?

Az ilyenek miatt fordul fel a gyomrom minden egyes alkalommal, mikor valaki azt emlegeti, hogy a "nagy" AL. Hű de jók, ügyesek, bármit elérnek, stb. Lehet hogy így van, de nem mindegy hogyan. Legalábbis nekem. Mint szövetség biztos, hogy soha nem fogok tudni felnézni rátok (gondolom nem is akarjátok, nem ez a lényeg), ugyanakkor nagyon jók vagytok negatív példának. Ilyen is kell, jó az is ha az ember tudja, hogy milyen nem akar lenni. Köszi srácok, ez is valami!
Dátum: 2010.05.06. 10:23:37
1. Nem papoltam erkölcsökről, csupán közöltem egy infot, ezt:

Idézet: pityu - 2010.05.05. 14:49:52
Jó kérdés, bár sok mindent nem szúrnak ki az biztos, pl. hogy:

Karpatia = Midkemia
Malabar = Nick Aragua
Gorakh = Woodranger
Sasu = Tony Ramirez

Látom mennek az egyesek, fáj az igazság?


2. Mivel nem multizok, ezért akár papolhanék is a multizóknak Feleslegesen viszont nem fogok, de azért jó ha többen átlátnak a szitán, és tuják, hogy mi van a valóság mögött.
Dátum: 2010.05.05. 18:48:26
Ne hasonlítsuk már a multizást (egy ember több karaktert visz UGYANAZON szövetségben) a script témához, totál nem ugyanaz a két dolog! Márpedig a Tyrantban nincsenek multisok, szóval az én házam táján ki van seperve - szép magyarosan mondva.

mód: dobáljtok csak az egyeseket minden hsz-emre, minél kisebb a pontszám, annál jobban betalált
Dátum: 2010.05.05. 18:37:33
Nem tagadom. Utólag tudtam meg amúgy, miután már törölt. Viszont azóta hallottam, hogy Miklós által állítólag - hangsúlyozom állítólag - elfogadott dolog, ha egy ember két karakterrel játszik (vagy akár többel) úgy, ahogy Te is írtad, hogy nincs semmilyen kapcsolat a két karakter között, és e mellé előny ha mindegyik prémes. Az általad említett példa ilyen, amit én felhoztam, szöges ellentéte, remélem ezt azért érzed Te is. Na mindegy, nem akarom ezt tovább folytatni, főleg Veled nem.
Dátum: 2010.05.05. 18:20:57
Mire gondolsz mikor engem emlegeszt örök AL védelmező barátom?
Dátum: 2010.05.05. 15:41:48
Úgy hívják kémkedés, sérti a játék szabályait? Nem! Több karaktert vinni, na az igen.
Dátum: 2010.05.05. 15:17:27
Mivel nincs hozzáférésem a rendszerhez, soha nem fogom tudni bebizonyítani. DE! Voltak benfenteseink nálatok egy időben, sok érdekes dolgot olvastak a fórumon, akkoriban Malabar még vagy 4 karakterrel volt azonosítva. No meg IC-t áthozták nemrég, és hát a levelezésében voltak érdekes dolgok. (nem, nem én olvastam el )
Dátum: 2010.05.05. 14:49:52
Jó kérdés, bár sok mindent nem szúrnak ki az biztos, pl. hogy:

Karpatia = Midkemia
Malabar = Nick Aragua
Gorakh = Woodranger
Sasu = Tony Ramirez

Látom mennek az egyesek, fáj az igazság?
Dátum: 2010.05.05. 09:03:59
Jééé, a multikirályok szövetségében végre zároltak vkit? Csoda...
Dátum: 2010.05.03. 17:46:17
Elvileg úgy működik, hogy 0:00, 8:00, 16:00 időközök között tudsz manázni. Nem lehet, hogy ezt nézted félre, és pont a határon manáztál?
Dátum: 2010.05.02. 16:03:00
Szerintem ez a rendszer így nagyon is jó, mondom mindezt úgy, hogy ránk hagytak már 800K körüli csapást a kilépkedők/törlők.

Egy pici gond van csak vele, hogy a tapasztalatlanok nem feltétlen egyből a semlegesítést fogják csinálni, hanem mellett építenek kisebb hatásfokkal. Így viszont a szövetséget már kár éri. Lehet szerencsésebb lett volna úgy megoldani, hogy ilyenkor a lélekkutat kéne újratölteni, semmi mást nem lehetne addig építeni csak azt, vagy vmi hasonló.
Dátum: 2010.04.30. 13:52:02
Hiba van a rendszeretekben és ezért zároltok valakit? Őt ki fogja azért kárpótolni, mert 2 óráig jogtalanul volt zárolva? Ha jól tudom, ez idő alatt nem kap semmilyen erőforrást...
Dátum: 2010.04.30. 10:21:33
Annyi LE-vel nem tud kijönni onnan, amúgy elsőre én is erre gondoltam. Esetleg egy másik tipp, ha vki nem egyből tolta fel 57-re, hanem egyesével, mint normál fejlesztésnél.
Dátum: 2010.04.29. 22:21:33
a HKK relikviákból biztos hogy nem tud két tekercset venni, ez 100%, előző V4 tapasztalata