Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 2010-es labdarúgó VB tippverseny
kedvelt tagHellraiser84Férfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010-es labdarúgó VB tippverseny
661. hozzászólás - 2010.07.04. 13:33:20
Előre leszögezném hogy VIVA ESPANA!
DE:

Idézet: Byzon - 2010.07.04. 09:20:04

Nagyon megbízható belső védő pár (Puyol, Piquet) szintén emeli az esélyeket nehéz megélni köztük Klosénak, főleg hogy Piquet nem nagyon lehet csak fejjátékra alapozva lenyomni.

Hát rám konkrétan a frászt hozzák, olyan hajmeresztő hibáik vannak hogy az néha fáj. Talán a vb legjobb védőpárosa, de az ilyen megoldáok miatt nem mondanám őket megbízhatónak...

Idézet: Byzon - 2010.07.04. 09:20:04

Gyengeségek: nagyon sokan nincsenek formában, nem képesek jó teljesítményt nyújtani, de ennek ellenére Vicente Del Bosque ragaszkodik hozzájuk. Torres jelenleg egy jobb válogatott B csapatába sem férne be, Xavi Alonsot és Busquetst megerőltetés nélkül leveszi az ellenfél a pályáról, Xavi nagyon halvány teljesítményt nyújt, Sergio Ramos pontatlan és nehézkes játéka sem éppen üde színfolt.


Na ezekkel nagyjából egyetértek, azonban Xabi Alonsonak és Busquetsnek nem is a szervezés a feladata, arra ott van Xavi és Iniesta, nekik a német középpályát kell majd megállítani, ami nem egy hálás feladat... Ramos már kiöregedőben van ebből a válogatottból, de még nincs megfelelő helyettese. Xavi valóban halványabb a szokottnál, de Paraguay ellen két szernzációs lövéssel jelezte, hogy nem kell egész meccsen villogni, egy pillanat elég lehet a gólszerzéshez. Torressel ugyanez a helyzet, 2 éve is Villa volt a jobb formában lévő csatár, aztán mégis Torres döntötte el a döntőt. Németország ellen... Meg fogja hálálni Del Bosque belé vetett bizalmát. Ha mégsme, akkor vagy Fabregast vagy Pedrot kell a helyére állítani.
Müller hiánya nagy évágás lesz a németeknek, de szerintem ezen nem fog múlni semmi.
Jó meccset várok, 4-5 gólt és spanyol továbbjutást.
Oscar-díjat Johnny Deppnek!
Aranylabdát Xavinak!
Pontszám: 5.55
népszerűSirWoodrowFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010-es labdarúgó VB tippverseny
662. hozzászólás - 2010.07.04. 14:51:20
07.06. 20:30: Uruguay - Hollandia 1-2 (Nem lesz egy sima meccs, legalábbis örülnék neki, mert akkor nem ülnének le a hollandok, ettől félek a legjobban, hogy döntőre nem lesznek úgy felpörögve, mint a németek, egy óriási mérkőzés után)
07.07. 20:30: Spanyolország - Németország 2-2 (Németország jut tovább, hogy hosszabbításban vagy tizenegyesekkel azt nem tudom, de a spanyolok a nyomás miatt magukra fognak találni ez biztos...)

Gólkirály (módosítás): Wesley Sneijder
Szerencsére a VB győztest nem kell módosítanom, és remélem nem is kellesz. Hajrá Hollandia!

Szeretnék egy Hollandia - Németország döntőt csupán azért, mert a spanyolok előtt madridista létemre sem emelném meg a kalapom, ha sikerülne győzniük a döntőben a hollandok ellen, viszont a német csapat győzelmét ha nem is boldogan, de tiszteletben tartanám. Annyi félelmem van a német válogatottal, hogy fiatalok, és őket sem láttuk még, ha jól emlékszem hátrányban játszani, emlékszünk a brazilokra...Hollandia fiatalsága miatt bukta el saját véleményem szerint az előző nagy tornákat. Sneijder pedig, ha gólkirály lesz és VB győztes, egy ilyen szezon után esélyes aranylabdás. Persze ezek mind találgatások, mind saját vélemények, de ez a játék lényege. Reméljük izgalmas meccseink lesznek, és innentől kezdve számomra a spanyolok kivételével bárki megérdemelné a VB győzelmet!
Uff!
[CENTER]
,,A tehetség a kitartásból fakad.''[/CENTER]
Pontszám: 8.08
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010-es labdarúgó VB tippverseny
663. hozzászólás - 2010.07.04. 14:56:16
A spanyolok a VB előtt megkapták a fekete golyót, a brazilok örök betegségét a reflektorfényt. Más úgy játszani, hogy mindenki, Hondurastól Portugáliáig úgy készül, hogy biztos védekezésre épít ellened 10 emberrel, tőled pedig elvárják a győzelem mellett a hengerlést is.
Németország viszont a fiatal csikó csapat titulust bulizta ki magának, így vesztenivalója nincs.
Szerintem nagyon egyszerű dolog fogja eldönteni a meccset, az, hogy a németek a kontrákra épülő megszokott játékukat játsszák-e (Müller nélkül) vagy kezdeményezően lépnek fel, és támadni fognak.
Ha ez utóbbi, akkor a spanyolok megeszik őket két-három villanással.
Ha a kontrára építenek, akkor az Ösil-Schweinsteiger-Klose vs. Xavi-Iniesta-Villa aktuális forma fog dönteni. A védelmeket én közel egyformának érzem, talán Boateng lóg ki kicsit lefelé, de Lahm ugyanakkor meg felfelé.

Egyébként meggyőződésem, hogy ha Torres nem kezd a délieknél, és ha két szűrőről visszaállnak a spanyolos két TKP-ra Fabregassal, akkor már félig meg van a meccs.
És Müller nagyon fog hiányozni, és kérdés az is, hogy Boateng bakizik-e, és, hogy Khedíra csak a mezét küldi-e fel a pályára, vagy játssza-e, amit tud.

Szóval nekem a 4-5 kulcsember viselkedése és a spanyol edző tökösségi próbája miatt lesz érdekes ez a meccs.


A másik meg azért, mert az uruguayiaknak veszettül kiszurkolnék egy döntőt
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 8.45
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010-es labdarúgó VB tippverseny
664. hozzászólás - 2010.07.04. 14:58:11
07.06. 20:30: Uruguay - Hollandia 1-3
07.07. 20:30: Spanyolország - Németország - 2-1
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 7.45
kedvelt tagRazzFérfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010-es labdarúgó VB tippverseny
665. hozzászólás - 2010.07.04. 15:00:15 (Válasz Byzon #653 hozzászólására.)
Ja, csak még a tarsolyban van 40 pont.
V4 - Razz, Henger Elek, Gézengúz, BoxXx, Kolosszus
V5 - BoxXx
Pontszám: 6.65
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010-es labdarúgó VB tippverseny
666. hozzászólás - 2010.07.04. 16:13:47 (Válasz Razz #665 hozzászólására.)
Már ha bejön, kedves Razz, már ha bejön

Amúgy:
Idézet: Hellraiser84 - 2010.07.04. 13:33:20
Előre leszögezném hogy VIVA ESPANA!
DE:

Idézet: Byzon - 2010.07.04. 09:20:04

Nagyon megbízható belső védő pár (Puyol, Piquet) szintén emeli az esélyeket nehéz megélni köztük Klosénak, főleg hogy Piquet nem nagyon lehet csak fejjátékra alapozva lenyomni.

Hát rám konkrétan a frászt hozzák, olyan hajmeresztő hibáik vannak hogy az néha fáj. Talán a vb legjobb védőpárosa, de az ilyen megoldáok miatt nem mondanám őket megbízhatónak...


Hangsúlyozottan úgy gondoltam Hell, hogy ha feljavulnak, hiszen jelenleg az egész csapatra igaz, hogy maximum edzőpartnernek elegek akár a németeknek akár a hollandoknak.
De nem gyanítom, hogy ez így maradna... És nem is mondom, hogy sajnos! Két okból:
1. Ez a német csapat a jövő válogatottja! Özil, Schweinsteiger, Kroos, Khedira, Lahm, Boateng, Müller, Adler, Neuer, Badstuber, Kiessling, Trochowski, Cacau... Ezekben a játékosokban átlag 2-3 (kapusokban 4) vb is benne lehet még. Ha most kikapnak akkor is bronzérmesek (Urugayt elverik azért, az nem nagyon vita ), így pályafutásuk elején egy "atyai pofon" jót is tenne nekik. Övék a jövő! A németek jó időben dobták be mélyvízbe ezt a csapatot, egységesek, nagyon ügyesek, sok tapasztalatot szereznek most, jó klubokhoz tudnak menni, egyszóval: legközelebb bármi is van bombaesélyesek! Míg mondjuk az olaszok valszeg átkerülnek ezzel a nem létező új generációval a futottak még kategóriába.
2. Ha a spanyolok nem javulnak, akkor ők is porig lesznek alázva. De akkor meg azt fogjuk hallgatni, hogy "persze, győztek a németek, de az angolok ellen a meg nem adott gól... persze győztek a németek, de hát ugye az argentinoknál az a hülye Maradona volt az edző... persze győztek a németek, de a spanyolok nem voltak formában... bezzeg ha..." Pedig ez a vb, itt nincs bezzeg ha! De hiába az a realitás, hogy korszakokkal voltak jobbak az angoloknál akik egy gól hátrányban voltak mégis feladták, hiába szedték ki a játékból a világ legerősebb támadó embereit Messitől Tevezig, stb, mindez nem számít majd a fanyalgóknak. Ha viszont egy kemény, ki-ki meccsen kenik el a hispánok száját, az kihúzza a kritika méregfogát.
Egyszóval bármi is legyen a vége, ez előtt a germán gárda előtt hatalmas jövő állhat, de nekik is mindenképpen jobb lenne, ha összekaparnák magukat a sírból a spanyolok. Szóval: hajrá Espana, edzésre, játékra fel, győzzön a jobb!

(Egyébként akkor egye fene megsúgom: a Bayern Münchenén kívül van egy Atletico Madrid mezem is, a szoba falán egy Kahn poszter mellett van egy ősrégi Raul is, és ha a német csapatok kivéreztek anno a BL-ben akkor kicsit szoktam szorítani a spanyol csapatokért, elsősorban a Barcáért is Nagyon szeretem a németek "sose adom fel" mentalitását és szervezettségét, fegyelmét, de engem sem hagynak hidegen a spanyolok szép cselei. Szóval egyúttal azért is szorítok egy picit, hogy a németek menjenek tovább ugyan, de jó és erős meccsen és a spanyolokat ne tudják már a földbe döngölni De azért győzzenek! )

Ja és majd Paul, a pszichopolip megaszondja mi lesz!
A hozzászólást Byzon módosította 2010.07.04. 16:15:15-kor
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.00
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010-es labdarúgó VB tippverseny
667. hozzászólás - 2010.07.04. 16:43:14
Szerintem az Argentinok elleni győzelem volt az a pont, ahol most hirtelen mindenki döntőbe, sőt sokan VB győztesként tekintenek a németekre, így a korábbi tehermentesség jelentősen változott teherré. A spanyolok pedig messze nem mutattak meg mindent, bár ugye őket továbbra is esélyesnek tartják. Müller nélkül szerintem nem kontrázik a német csapat, megvallom Özilen is sok múlik. Eddig nem hallottam róla sokat, de kb úgy robbant be, mint annó Lahm. A spanyoloknál szerintem nem kéne Torresnek kezdeni, inkább a második félidőre beállítani 30-40 percre és addig a rövidpasszos labdákkal, amennyire lehet, felőrölni a németeket, aztán frissen még jól is elsülhet Fernando lába (mert eddig max nyekergett, igaz sok segítséget hátulról nem kapott). Persze az se lenne baj, ha Del Bosqe nem hagyná magára elől. Sajna tényleg érződik, hogy a Barcások nem hozzák azt, amit a klubcsapatban. Puyoltól sokkal többet vártam.
Azzal mondjuk nem értek egyet, hogy a németek Ballack kiesése miatt ilyen jók, szerintem vele is lennének ilyenek, ha nem még jobbak, tény, hogy talált Ballackmentes taktikát Joachim.

Aztán az is lehet, hogy egy gagyi, gyenge 0-0 lesz és büntetőkben a kapusok döntenek (ott én Casillas tapasztalata miatt már a spanyoloknak adnám).
Pontszám: 7.73
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010-es labdarúgó VB tippverseny
668. hozzászólás - 2010.07.04. 16:52:42 (Válasz Craslorg #667 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2010.07.04. 16:43:14
Aztán az is lehet, hogy egy gagyi, gyenge 0-0 lesz és büntetőkben a kapusok döntenek (ott én Casillas tapasztalata miatt már a spanyoloknak adnám).


Ha büntetőpárbaj, azt már cseszhetik a spanyolok, sose voltak benne jók A németek meg még a büdös életben nem vesztettek büntetőpárbajt, soha És a büntetőpárbaj nem is elsődlegesen a kapuson múlik

Müller nélkül is lehet gyorsan kontrázni. Özil brutálisan gyors (Piquet, Puyolt, Alonsot, Busquetset le tudja futni ez biztos). Khedira se lassú, ahogy Trochowski sem. Egyszóval én kontrajátékot várok elsősorban, na meg begyakorolt pontrúgásokat és egész pályás letámadást, mert azt láttuk eddig mindig, hogy a spanyolok azzal nem sok mindent tudtak mit kezdeni.

Papíron még a spanyolok elsősorban az esélyesek, a német újságok is nagyon visszafogottan nyilatkoznak, arról beszélnek: van esély a győzelemre a hispánok ellen, de nem kiáltották ki győztesnek a csapatot ahogy a szurkolók sem. Nem véletlenül

A 0-0-t kizártnak tartom amúgy. Minimális az esélye. Vagy parázs, jó meccs lesz, vagy nagyon egyoldalú, de mindenképpen fognak hullani gólok. Már legalábbis szerintem.
A hozzászólást Byzon módosította 2010.07.04. 16:53:06-kor
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.00
kedvelt tagRazzFérfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010-es labdarúgó VB tippverseny
669. hozzászólás - 2010.07.04. 17:21:32
Byzon, szakadj már le erről az egyoldalú német győzelemről. Attól mert a spanyolok eddig nem mutatták azt, amit vártunk/vártak tőlük, még nem jelenti azt, hogy ezen a meccsen is gyengélkedni fognak. Véleményem szerint az sem jelent semmit, hogy a német csapat, már a VB elején halálra ítélt angol válogatottat, és a köztudottan gyenge védelemmel rendelkező argentínokat lemosták a pályáról. Az argentínok csak azért szárnyaltak idáig, mert nem találkoztak egy olyan támadósorral rendelkező csapattal, mint a németek. Szinte biztos vagyok benne, hogy akár a hollandok, akár a spanyolok is lőttek volna nekik legalább 2-3 gólt.

Tehát ez a meccs lesz a németek számára az első (és remélem egyben utolsó) igazi megpróbáltatás. Én mindenképp egy kiegyensúlyozott meccset várok, nem feltétlen rengeteg gólhelyzettel, de látványos játékkal mindkét oldalról.
V4 - Razz, Henger Elek, Gézengúz, BoxXx, Kolosszus
V5 - BoxXx
Pontszám: 6.65
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010-es labdarúgó VB tippverseny
670. hozzászólás - 2010.07.04. 20:21:27 (Válasz Razz #669 hozzászólására.)
Szerintem mindketten egyoldalúan látjuk a témát Razz. Lehet, hogy egyoldalúan látom a németeket és elfogult vagyok, de az én véleményem szerint meg te becsülöd erősen túl a spanyolokat. (Annyit csak azértis: a spanyolok sem kaptak jobb ellenfeleket a németeknél, nekik is az első erőpróba jön )
Egyszóval hagyjuk (mindketten) a témát, majd csütörtökön (éjszakás leszek, így szerdán én nem ) a vesztes majd gratulál a győztesnek és kész, eddig is csak azért kezdtem el vitatkozni, mert odaszóltál hogy viccelődök-e, illetve hogy Lan hol él.
Szóval szerdán nálunk autentikusabb emberek, a két válogatott eldönti kinek van igaza. Remélem nekem.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.00
kedvelt tagMangetsuFérfi
Végzetúr tehetség
209 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010-es labdarúgó VB tippverseny
671. hozzászólás - 2010.07.04. 23:00:23
07.06. 20:30: Uruguay - Hollandia 2-1
07.07. 20:30: Spanyolország - Németország 2-2 (Spanyolország jut tovább)
v3: Ninqueril a Suttyó - DDT
Pontszám: 6.10
kedvelt tagMangetsuFérfi
Végzetúr tehetség
209 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010-es labdarúgó VB tippverseny
672. hozzászólás - 2010.07.04. 23:09:24
Ez az elődöntő fogja adni a világbajnokot. Amelyik csapat győz, az nyeri a VB-t. Én a spanyoloknak szrkolok, de teljesen mindegy a végeredmény, mindkét csapat száz százalékig megérdemelné a világbajnoki címet De ezért abba is bele kell gondolnunk, hogy a pályán nem csak huszonkét játékos van, hanem egy bíró és két partjelző is, akik a legnagyobb ellenfelet jelenthetik...
v3: Ninqueril a Suttyó - DDT
Pontszám: 6.10
népszerűDarkshadeFérfi
Végzetúr mester
563 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010-es labdarúgó VB tippverseny
673. hozzászólás - 2010.07.05. 00:10:57
Hollandia-Uruguay 3-1 (Suarez hiányozni fog az Uruknak, de szükséges volt a sikerhez mentése, egy gólra így is jók lesznek)
Németország-Spanyolország 3-3 /továbbjutó Germánia/ jobb szeretném, ha nem, de nekik nincs vesztenivalójuk, így a végső terhelést bírják majd.

Dél-Amerika Out, megtörik az átok, vagy Afrika tulajdonnképpen Európa része.
Hát igen vissza kell térnem eredeti elgondolásomhoz: Világbajnok : Hollandia, mindig is nekik szurkoltam, de megijedtem mikor elaludtak a viszonylag könnyű ellenfelek láttán. Ellenük szól most is, hogy a 4-es leggyengébbik tagja, Uruguay lesz ellenfelük.
Gólkirály: Wesley Sneijder
A hozzászólást Darkshade módosította 2010.07.05. 00:21:13-kor
Vedd észre, figyeld meg végül csapj le rá. Laurie- Kubla kánság tagja.

Nem Garfield az egyetlen akinek Arachnofóbiája van.
Pontszám: 7.30
népszerűSirWoodrowFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010-es labdarúgó VB tippverseny
674. hozzászólás - 2010.07.05. 00:59:32 (Válasz Mangetsu #672 hozzászólására.)
Én a Brazil - Holland negyeddöntőnél mondtam azt, hogy a győztes a VB győztese is, már nagyon kíváncsi vagyok! :D:D Jó ellenfele lesz a Hollandoknak és ennek örülök egyedül azt szeretném, hogy az utolsó pillanatokig szoríthassak kedvenc válogatottamért (ha úgy alakul) és remélem ebben a Németek segítségemre lesznek, bár a Spanyolokra sem lehet majd panaszom minden bizonnyal. Madridista létem ide vagy oda, Spanyolok nálam már Svájcnál elvágták magukat.
[CENTER]
,,A tehetség a kitartásból fakad.''[/CENTER]
Pontszám: 8.08
kedvelt tagMangetsuFérfi
Végzetúr tehetség
209 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010-es labdarúgó VB tippverseny
675. hozzászólás - 2010.07.05. 22:07:33 (Válasz SirWoodrow #674 hozzászólására.)
Svájc egy óriási mázligóllal nyert. A meccs eredménye 0-0 lett volna, ha nincs ilyen piszok szerencséjük. Az antifoci elen sajnos a spanyolok nem tudnak semmit csinálni, ahogy a többi technikás csapat sem. A chileiek veszett támadójátéka bejött ellenük, de ők a védekezésre egyáltalán semmit nem adtak, fejetlenül lerohanták a svájci védelmet. Ezt a spanyoloktól nem lehet elvárni, ahol túlságosan magas színvonalon játsszák a focit. Hollandia pedig meg sem közelíti azt a színvonalat, amit az eddigiek után elvártam tőlük... egyszerűen pocsékul játszanak. Nem csodálkoznék, sőt, számítok rá, hogy Uruguay legyőzi őket. Bár, tekintve hogy Suárez nem játszik, még az is lehet, hogy kikapnak, és akkor Hollandia (ismét) áldhatja az isteni gondviselést. amely továbbjuttatta a második helyre. Maximum második lehet, hisz sem Spanyolország, sem Németország ellen nincs szikrányi esélye sem. Legalábbis szerintem.
v3: Ninqueril a Suttyó - DDT
Pontszám: 6.10
kedvelt tagFeketeSFérfi
Végzetúr tehetség
113 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010-es labdarúgó VB tippverseny
676. hozzászólás - 2010.07.05. 22:10:07 (Válasz Mangetsu #675 hozzászólására.)
Brazília legyőzéséhez tehát nem kellett semmi tudás, csak szerencse, grat...
Hollandok már nagyon megérdemelnének egy döntőt az EB után, ott szépen játszottak, kiestek, itt csúnyán, de eredményesen, csapatként játszanak, elődöntősök, és lehurrogod őket
Mit kéne még nyújtaniuk?
Pontszám: 5.31
kedvelt tagMangetsuFérfi
Végzetúr tehetség
209 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010-es labdarúgó VB tippverseny
677. hozzászólás - 2010.07.05. 22:29:46 (Válasz FeketeS #676 hozzászólására.)
valami játékot kéne mutatniuk... Robben szokás szerint önzőzik, a csapat még mindig nincs teljesen összhangban, arról még mindig fogalmam sincs hogyan sikerült legyőzniük Brazíliát, de hogy a szerencsének igenis sok szerepe volt benne, az biztos. Azt nem mondtam, hogy semmi tudásuk nincs, csak azt hogy az eddigi játékukhoz képest semmit nem csinálnak... ha azt játszbák, mint az EB-n, egy szavam nem lenne rájuk, de így igenis rosszul játszanak. Sokkal többre lennének képesek.
v3: Ninqueril a Suttyó - DDT
Pontszám: 6.10
irritálóDanissimoFérfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010-es labdarúgó VB tippverseny
678. hozzászólás - 2010.07.05. 23:26:17
07.06. 20:30: Uruguay - Hollandia 1-3
07.07. 20:30: Spanyolország - Németország 3-2
Pontszám: 4.12
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010-es labdarúgó VB tippverseny
679. hozzászólás - 2010.07.06. 13:13:33
Elődöntők:

Uruguay - Hollandia 0-2
Spanyolország - Németország 1-3
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.63
népszerűRenczhykFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010-es labdarúgó VB tippverseny
680. hozzászólás - 2010.07.06. 14:19:01
Hollandia - Uruguay 0:1

Németország - Spanyolország 3:1
Pontszám: 1
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!