Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Yaksee

Dátum: 2009.12.20. 16:17:40
Nem tudom, én szintet léptettem az állattal,hogy teljesen felgyógyuljon, azt nem fogadta el. De lehet, hogy ez működik...
Ha már a V4 legtöbb helyes kvízválaszainál tartunk, csak 1 megjegyzést tennék: szerintem eleve nem szabadott volna ilyen kategóriát értékelni 1 medállal, hiszen egy nem prémes emberke, bármilyen jól játszik, nem kap napi +x CSP-t, ami pedig ugye a kvízek alapja. Persze még utána teljesíteni is kell, de eleve esélyegyenlőtlenséget teremt. És ide tartozik a legmagasabb szint, stb.... kategória is. Remélem a következő V4 (V5?) indulásával ezek a különbségek eltünnek. Szerintem egy versenyszerveren ne az nyerjen, aki több zseton képes befizetni. (Hozzáteszem, én is prémiumos voltam, én is fizettem, és még így is balfék voltam, mert nem voltam képes 1 nyamvadt plecsnit összeszedni magamnak... )
Dátum: 2009.12.17. 11:19:26
Már elnézést, de az előző V4-en több, mint 10M LE-t építettem, akkor én építő rabszolga voltam? Mert a tulajdonságokat nem húztam? Minek? Az epikust így is tudtam ütni, az meg nem volt nyerési feltétel, hogy a LE diff-em pozitív legyen... És magamtól választottam az építő utat, nem kényszerített senki, nem voltam rabszolga, max a játéknak, amit egy kicsit meg is bántam...
Dátum: 2009.12.15. 20:44:49
Mivel nem gondoltam, hogy rossz válasz adok, ezért csak körülbelül tudom visszaadni a kérdést:

Hol koronázták királlyá Mátyást, az igazságost?
a Duna jegén
Székesfehérváron
a másik kettőre nem figyeltem, mert érdektelen volt

A kérdés feltevője szerint a Duna jegén, de ez nem pontos, mivel ott választották királlyá, de "hivatalosan" csak 6 évvel később Székesfehérváron koronázták meg. (kvízolimpia, éljen, újabb bukta... )
Dátum: 2009.12.14. 13:18:11
Az attól függ:
Én már találkoztam olyannal, amelyiknél a 3 volt a jó, volt ahol a 3+1. Mindkettő érdekes volt. Ja és nem közvetlenül egymás után jött a két kérdés, de 1 20-as vadászatban volt mindkettő....
Dátum: 2009.12.13. 21:15:24
Sziasztok!

Azt szeretném megtudni, hogyha láthatatlanba megyek vadászni, akkor az állatért járó LE-nek csak az 50%-át +20%-ot (kvíz) kapok. És mi van az ilyenkor elfogott állatokkal? Ha kisajtolom őket, akkor csak ők is 50%-ot adnak? Vagyis ha eddig 4k-6k között volt 1 állat sajtolása, akkor most "csak" 2k-3k között lesz?

Előre is köszi.
Dátum: 2009.12.08. 15:24:25
Bár nem vagyok túl nagy tudor, de szerintem a jelenleg nem jó benne. Ha esetleg évszámot írsz, az lehet, hogy segíteni fog, de ez a kérdés szerintem már szerepel az adatbázisban. Legalábbis, mintha már találkoztam volna vele...
Dátum: 2009.12.07. 05:45:10
Ezeket Te most komolyan gondoltad? Mert akkor ülj le még egy kicsit a sarokba, és gondolkodj rajta egy keveset...

Engem főleg a smaragd és a rubin hordára vonatkozó rész ejtett ámulatba. A gyémántokra miért nem írtál valamit? Mit tudom én, hogy csak nagyon drága fegyverrel lehet bajnokira jelentkezni, mert úgyis olcsóbban veszi meg. Vagy a zafíroknak kötelező legyen előtte 10 italt venniük, hogy ne legyen akkora előnyük, mert kevesebbet költenek italokra a regenerációjuk miatt. Persze ha valaki az általad felvázolt módszer szerinted tökéletes, akkor kérek kampánytámogatást az enyémre is. (Majd még finomítom, más marhaság hirtelen nem jutott eszembe...)

Edit: Látom Te csak összefoglaltad, igaz, hogy a kvízmedál fórumtopikban, nem ott ahová való (bajnoki, miről beszéljünk a következő talin...)
Dátum: 2009.12.04. 18:13:09
Aki engem legyőzőtt, azon 1 db ősköves felszerelés nem volt... Én pedig full őskövesben. Igaz a TÖ-je és a SZÖ-je 586+677 volt az én 513+515-tel szemben... Akkor most melyik a nyerő? A jó játék, vagy a jó felszerelés? Mert szerintem a jó játék...
Dátum: 2009.12.04. 17:56:46
Valaki fejtse már ki, hogy mi köze a prémium tagságnak a bajnoki viadalhoz! Mert ha jól gondolom, akkor nem sok. Mivel a prémiumos, ha jól tudom több CSP-t kap, amit vagy elvadászik, vagy nem, de ha elvadássza, akkor hamar otthagyja a saját mezőnyét tapasztalati szintben. Tehát lehet, hogy feljebb csúszik egy -két kategóriát. Vagy a prémimosnak garantált a több LE? Az meg hogy valaki full ősköves cuccban virít, nem jelenti azt, hogy prémiumos (persze nagy valószínűséggel az).

Engem sokkal jobban bosszant, hogy az épületbónuszok beleszámítanak a viadalba. Már másodszor esek ki a döntőben, és mindig csak 1 kicsivel (most éppen 6 sebzés volt a különbség ), és mindig egy jóval erősebb szövetség tagja ver meg. Értem én, hogy beleépített (ha beleépített...) a szövetségi épületbe, azt az energiát magára is költhette volna, de vannak olyanok, akik köré komplett szövetséget húztak fel... Na azokkal mi a helyzet?
Csak annyit jegyeznék meg, hogy akkor az aláírásodból kivehetnéd a kvízekre vonatkozó részt...
Dátum: 2009.12.02. 09:29:14
Valaki meg tudja mondani, hogy a szintkülönbségek hogyan befolyásolják a portya során szerezhető LE mennyiséget? Arra gondolok, ha a szintkülönbség 4, akkor kb. hány %-át kapod a nyerhető LE-nek...
Dátum: 2009.12.01. 17:25:06
Biztos használta a gyorsítást (tudom a 49 nem páros..... )
Dátum: 2009.12.01. 15:04:55
A kreatív aff. ugye nem növeli a térkapuból kiszedett LE-t, mert az csak a portyára vonatkozik. Kérem valaki erősítse meg...
Dátum: 2009.12.01. 15:03:22
Ez már régóta megosztja az embereket szerintem. Én anno úgy tanultam, hogy az évszázadokat úgy kell elképzelni, mintha boltba mennél papírpénzzel fizetni: 2001: 21 db 100-as kell hozzá (akkor még volt papír 100-as). 2000: az kijön 20 db 100-asból, ergo az még a huszadik század. De ez régen volt, lehet azóta változott a tanulási koncepció. Persze attól függetlenül nem egyértelmű...
Dátum: 2009.12.01. 13:28:42
Aukción lehetett venni valami köpenyt, amivel a karakter kémlelhetetlen lesz. A relikvia nevére nem emlékszem...
Dátum: 2009.12.01. 11:31:23
Valaki tud valamit arról, hogy mikor lesznek jóváírva a "MÁV-os" őskövek?
Dátum: 2009.11.30. 20:55:55
Csak ezért kérdem:
(+634). +11 TP A szerzett lélekenergiából 57 a helyes válaszért kapott LE. Namármost: 634-57=577. 577/57= cca. 10%. Persze, ha már eleve +5% van at alap LE-n, akkor nem szóltam. Vagyis azt akarom mondani, hogyha az 577 az, ami már eleve +5%-ot tartalmaz, akkor tényleg nem jelzi sehol. Csak nehogy aztán az legyen, hogy valaki elvadászott, mondjuk 150 CSP-t, és cégnél rájönnek, hogy elfelejtették beletenni a jutalom 5%-ot....
Dátum: 2009.11.30. 17:45:35
Ha közben fogtál el állatot, akkor arra nem jár kvízbónusz. Ha 1-et fogtál el, akkor 1 kérdéssel "eltolja" a helyes válaszokat....

Vannak nálam gyorsabbak is
Dátum: 2009.11.30. 17:14:15
Már működik a +5% vadászatra? Tudom, hogy elvileg 15:00-tól, de kiírni nem írja, csak a +10 %-ot a kvízért. Vagy ne is várjam, marad a kiírás, csak megkapjuk a +5%-ot. És köszönjük a versenyt megnyerőknek még egyszer. (én végig a büfében voltam, lemaradtam mindenről, csak a "fórumra" bújtam elő...)