Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nagy02

Oldal: 12345678
Dátum: 2013.12.04. 17:43:45
nem -5%, nagy károd nem lesz belőle, mert amit nyersz a csata végén azt bukod az event végén
így lényegében akár ne is adnák...
Dátum: 2013.11.29. 14:38:47
Igen. Nincs.
a zabáltatás miért számít sajtolásnak? duplán táp? fejlődik a csatlós, meg le-t, esszenciát is lehet kapni?

amúgy meg miért irkafirkál (tisztelet a kivételnek) mindenki?
nem lehetne, hogy amint van biztos, végleges infó, azt közzéírod és akkor nem kell találgatni, könyörö... lobbizni, lényegében csak "szakmai" véleményt lehetne - remélhetőleg építő jelleggel - kinyilvánítani, azaz reagálni?
Birka kedves, a vadászat igazi igénye nem a csatlós teremtésében jelentkezik, hanem a fejlesztésében, ami a csatlós etetését jelenti. A vadász karaktereknek ez max átállást jelent egy optimálisabb karakterfejlesztésre, ami ugyanúgy a csp-k maximális, vadászatra történő elhasználását jelenti, azonban nem csak ez az egy játékstílus létezik. A mindenki csinálja ugyanazt mert megéri stílus lényegében egy tamagocsi-játékra degradálná a végzeturat, ami a játékban rejlő lehetőségekhez képest szvsz szánalmas.

Hozzáteszem - ha már a személyeskedés síkjára taszítottad a vitát -, nincs pók karakterem, de jelenleg vadászós sem, illetve bennem nincs meg az a rád jellemző vakbuzgó hit vagy plusz információ, hogy a játék várható fejlesztési irányáról minden körülmények között a legjobbat reméljem, vagy bízzak abban, ha elsőre nem sikerül egy fejlesztés, akkor majd jobb irányba terelik. Lehet hitetlen vagyok, de nem tapasztalatlan játékos!

Az egy évben tíz blöki, ami egyenként 10-et ad minden tulajdonságra - tegyük félre, hogy eddig legalább 15-tel példálóztak - az egy évben 800-at ad pluszban a tö-höz. kérlek ne felejtsd el, hogy a játékosok nagyobb része nem 8000 tö-vel rohangál, amit a 10%-os kijelentésed mellesleg sugall. Vagy elszámoltál valamit, vagy csupán a top szintű játékosokra gondoltál, ami jelen esetben hiba ! Én rendelkezem frissem indult karakterrel és közepes szintűvel is, mindkettőnél alapvetően meghatározná a játékstílusomat - természetesen csupán akkor, ha eredményesen szeretnék játszani - a beharangozott fejlesztés. Ami az eddigi információk alapján egysíkúvá teszi a játékot, mert lényegében az eventeken kívül elég lesz etetnem a csatlósokat, mert egyszerűen ez a táp. Az eventenkénti +120-150 tulajdonság annyira aránytalannak tűnik, hogy ezután lényegében csak eventezni érné meg. Hozzáteszem, hogy találkoztam már eddig is olyan karakterekkel, akik nagyobb aktivitást kizárólag bizonyos eventeken mutatnak és a karakterük értékei alapján azt kell mondanom, hogy eredményes. És lehet, hogy elhúzok mellettük, de kicsit zavaró, hogy az új játékosok minden szinten találkoznak náluk sokkal erősebb és eredményesebb karakterekkel, amit az eddigiekben leírtak valószínűleg csak erősíteni fognak.
Véleményem szerint ez egy újabb rejtett nerf az egyéb játékstílus, pl. pókok ellen.
Ultimét táp, hogy egy állatodat beépíted a karakterbe és kapsz cirka 150 tulajdonságpontot, amit tovább növelhetsz etetéssel, ami ugye a vadászat függvénye.
Lényegében a vadászatot bónuszoltatja (új szót alkottam, ejjha!) tovább.
Sok az ellenkezés, mert már bevált taktikákat, vagy játékmenetet befolyásol, de lényegében akkora tápot ad majd, hogy "mindenkinek" megérje, hisz csak annyit kell tenni - ha jól vettem ki -, hogy ha kevés a 150 tulbónusz, legyen 250-300.
Így az eventeken való részvétel is "kötelező" lesz (aki kimarad := lemarad), meg a feletetés is (vadászat), tehát több szintlépés, "pörgősebb" játék, sablon karakterek. Ja és remélhetőleg több őskőbevétel.

Holott én, meg szerintem egy páran a jelenlegi hibák rendbeszedésének, a játék színesítésének (vallással, vagy egyéb táp nélküli dolgokkal) is örülnénk.
Aki meg kimarad az lemarad.
Ami elveszi a kedvét a játéktól.
Tehát játszik, vagy abbahagyja.
Valójában nem kötelező játszani.
És úgyis az lesz amit te szeretnél.
Összefoglalva:
De azért:
Szvsz az állatok eddig is túl erősek voltak, így meg erősebbek lesznek, mint a karakterek... ?
Dátum: 2013.11.15. 15:23:22
de perverz módon a tárgylistát napi szinten nézegeted?
Dátum: 2013.11.15. 15:00:27
Jó, majd beírom a vu-s naptáramba a többi fontos esemény mellé.
Tényleg mindenki ilyen kocka, hogy iq-ból vágja ezeket a dátumokat?
Én még gyakran átöltözni is elfelejtek a karakterrel...
Dátum: 2013.11.14. 15:39:38
Ha nem tévedek az "ennél magasabb prioritású dolgok" megoldása nem öt perc egy hozzáértőnek, ezeknek az.
Ja és várom, hogy Lújzi04-nek milyen frappáns-elmés-viccesnek gondolt beszólást tartogatsz...
Dátum: 2013.11.13. 20:34:28
és akkor mi a baj azzal a felvetéssel, hogy valahogy szembetűnőbben jelezze a félév eltelését a rendszer?
Dátum: 2013.11.13. 17:10:07
gondolom az utolsó napokban te még vissza is számoltál...
Dátum: 2013.11.12. 17:03:05
ki lehetett volna írni, hogy a féléves sz@rok eltűntek, nem igazán figyeltem rá...
Dátum: 2013.11.03. 18:46:07
végre...
Dátum: 2013.11.03. 18:40:13
Nem mindenhol, de tény, h nerfelték, vagy próbálták azokat a területeket...

Az "eredményes" játékosok közül lényegében csak a pókokkal nem tudtak mit kezdeni.
Dátum: 2013.10.19. 20:14:44
Akkor mikor kezdődött?
Dátum: 2013.10.19. 12:09:12
Meddig tart ez az "event"?
Dátum: 2013.10.16. 20:34:59
Az előzetes tájékoztatás az eventtel összefüggésben egy nagy rakás kaka volt... ezen is lehetne változtatni a jövőben, mert ez egy visszatérő probléma szvsz!
Dátum: 2013.10.03. 17:52:28
A térképkeresés szakit miért ne lehetne nerfelni? Olyan lesz, mint a mászás, meg a zárnyitás.
A térképkeresés ne szóljon már bele a gyógyulásba, meg a csaták utáni tárgyszerzésbe!
Dátum: 2013.09.23. 18:40:43
Hali!

Nem tudok belépni, ezt írja ki:

The requested URL "vilag2.vegzetur.hu" cannot be found or is not available. Please check the spelling or try again later.

Próbáltam később, ugyanez...
Oldal: 12345678