Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nagy02

Oldal: 12345678
Dátum: 2014.04.21. 19:19:24
A kufármedált mikor kapjuk meg?
Dátum: 2014.04.21. 17:48:19
Valóban jó lenne valami alternatív felhasználás is a csatlóseledelnek, legalább egy platinás beváltási lehetőség!
Dátum: 2014.04.12. 20:16:51
Már kezdtem aggódni, hogy te is!

Bár a beírásod értelme egyelőre rejtve maradt számomra, de megérzésem azt súgja nem a játék abbahagyását célozza.
Dátum: 2014.04.11. 15:41:38
Idézet: Street05 - 2014.04.10. 17:54:15
Mivel gondolom Te is 1 vagy a sok olyan közül, akik jelenleg nem 4 év lemaradásból indulnál ha most tetszett meg a játék, és sejtem azt is, hogy pont nem is érdekel, aki/k a másik oldalon vannak.


nem tudom miért fontos az, hogy milyen régiek a karaktereim, de ha érdekel: v1-en 4 hónapja indítottam egyet (az induló karakteremet töröltem vagy másfél éve), v2-n meg kb középmezőnyben vagyok 100. szint környékén
és valóban nem érdekel az új világ, hisz örülök, hogy az eddigiek is beleférnek az időmbe, de ahogy te is írtad, az a te oldalad, az enyém meg valszeg téged nem érdekel, ami szerintem legalább olyan fontos, mint ez a másik, hogy az eddig boldogulóknak legyen érdekesebb, ami nekem:=a világösszevonás

ami engem zavar, hogy az "én" problémám nem új keletű, hanem akut, amire ha jól emlékszem a világok közti átlépés lehetőségének megteremtésénél azt ígérték a fejlesztők, hogy kb egy év múlva várható az igazi összevonás, ami remélem lesz, bár hinni valamiért már egyre kevésbé hiszek benne, ha a félelmem beigazolódik, akkor meg abbahagyom az egészet
Dátum: 2014.04.10. 17:21:25
jobban örültem volna az éven belül beígért világösszevonásnak...
Dátum: 2014.03.28. 17:38:58
Miért zavar ennyire, hogy valaki a szarért is hajlandó fizetni? Tegye, az ő pénze!
Valakinek a szemétdomb csúcsa nem szánalmas cél...
Dátum: 2014.03.27. 15:51:33
Idézet: Gwindor - 2014.03.27. 10:15:46

u.i.: miért nem tudok 5 pont alá pontozni? Nincs meg a rangom?


Ez egy jó kérdés!
Dátum: 2014.03.16. 11:12:28
Úgy néz ki, senki sem kapta meg v2-őn...
Dátum: 2014.02.23. 13:08:03
lehet, hogy később frissül az az oldal...
Dátum: 2014.02.19. 17:35:02
akkor most is felejtős a csatlós, fasza

de legalább folyamatosan megfelelő tájékoztatást kapunk a játékról, kár, hogy csak a játékostársaktól...
Dátum: 2014.02.17. 20:26:09
Egy új fejlesztés került a játékba a random event, ti meg panaszkodtok...

Mondjuk a vu egy olyan fura játék lett, hogy már lassan a fejlesztések után is kaphatnánk kárpótlást.
Milyen néven szokták még a XIII. kerületet emlegetni?

Csepel-sziget
Angyalföld*
Ferencváros
Óbuda

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.


Kicsit fura, főleg olyan kapott kérdések után, hogy mi a latin neve bizonyos csontoknak, szerveknek, betegségeknek stb-stb.
Egyébként pedig könnyen guglizható. Ja, és nem kaptam helyette új lehetőséget sem...
Dátum: 2014.02.08. 17:12:17
Örülnék, ha ezt a vadászatnakszámít-dolgot egy piros is megerősítené...
Ilyen szánalmas fejlesztés még nem volt a vu-ban, bár már tényleg átélhettünk pár dolgot.

A kérdés továbbra is adott: őskőért miért nem lehet le-t, tul. pontot szerezni, de nem is...!!! Pénzért le-t, vagy tul. pontot. Minek ez a hóka-móka, hogy csináld meg a piramisokat, gyűjts össze ezt-azt??? Jaaa, hogy ez már maga a JÁTÉK lenne?

Ez így már tényleg szánalmas...
Minek?
és a többi világ?
Dátum: 2014.01.24. 15:04:42
elég fura célok vannak ebben a játékban
én azt látom, hogy az igazi cél a játék lassú kivéreztetése, és csupán egy minimális játékosállomány fenntartása, akik hajlandóak egyre többet költeni egy olyan játékra, ahol kvázi bétateszterként funkcionálnak
áhh, most olvasom: nagy grat Hondának!
az szja-s hasonlatod meg - először azt hittem sántít, de aztán rájöttem, hogy - sz@r, kérlek ezt gondold át még egyszer és javítsd
ja, és ennek a játéknak - abban igaza van Birkának, hogy abban az elemében nem feltétlenül - egyre inkább a bukszához van köze, csak nem árt, ha vki ismeri a játékot és felismeri a karakter-fejlesztési lehetőségeket, de hosszabb távon két azonos teljesítményű játékos között a buksza dönt, méghozzá elég meggyőzően
Amikor is szembesülhetsz is vele, hogy miért is maradtál le a dologról.

Mivel eventeken való részvételhez akarják kötni, gondolom a BU-val kezdenek és valamennyi sort meg kell majd csinálni, hogy megkaphasd az első csatlósítás jogát...
Dátum: 2013.12.21. 17:57:17
meg fegyverre, af-re stb...
Dátum: 2013.12.21. 10:41:41
A legmagasabb szintűeknek gondolom ez tetszene...
Oldal: 12345678