Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Liadas

Idézet: Csaba112 - 2009.02.19. 17:25:48
Hát ne haragudj meg, de én rengeteget olvasok. Szeretem Dosztojevszkijt, Mikszáthot és még sorolhatnám. Falom a jobbnál jobb művet és nem csak híres alkotok regényeit, de soha eddigi életemben nem hallottam Wayne Chapmanről. Mert, ha azt mondod ki volt Asimov akkor ok, de hogy valaki ki pl nézi mondjuk a híradót vagy rádiót hallgat ne tudja ki az a Grönholm az egy nagyon szomorú dolog.

Akkor legközelebb próbálj meg a szépirodalom témaköréből föltenni kérdést, ne a rally világából. A híreket nyomon követem napi rendszerességgel, nem tartom magam tájékozatlannak de a rally sosem érdekelt, Grönholmról még csak nem is hallottam. Az egyetlen rally versenyző, akinek a neve hirtelen beugrik az Colin McRae (bocs, ha rosszul írtam).

Kicsit hirtelen írtam azt az előző hozzászólást, a szellemi toprongyozással volt nagyobb bajom, az nem olyan nagy probléma ha valaki még nem hallott Wayne Chapmanről.
Idézet: Asgoloth di Morgoth - 2009.02.19. 17:13:55
Miért érdektelen? Mert Grönholm az egy senki? Ez kb olyan, mintha nem tudod ki az a Michael Schumacher! Mert hát érdektelen lexikális tudás, ugye?

Persze Az olyan, hogy melyik nem Wayne Chapman mű az bekerül. Egy ilyen jelentéktelen író jelentéktelen műve!

Teljesen ki vagyok akadva az ilyen szellemi nyomorultaktól!

Igen, az érdektelen lexikális tudás, nagyon jó hogy arra értékelték.

Nehogy már valaki azért legyen szellemi nyomorult, mert esetleg a kezébe vesz egy könyvet! Wayne Chapman pedig az egyik legjobb és leghíresebb magyar fantasy író!
Dátum: 2009.02.18. 22:11:57
Minek a kereztezés-e az öszvér?
ez csak ugy kialakult
szamár anyából ló apából x
tyuk meg a tojás
ló anya szamár apa
Ez így együtt túl sok hiba.

KI az Petoivich Sándor?
Krúdi Gyula
Arany János
Nincs ilyen ember!
Petőfi Sándor x


Ki volt az az ÚJKORI hadvezér, aki magára hagyta seregét Egyiptomban?
Don Quijote
Napoleon x
Nelson
Cromwell
Napóleon, fölösleges kiabálás, bugyuta válaszok
Mely nyelven kell felelned eme tesztre?
Eme nyelv neve megyere, nyelved betegre tekered vele.
Elfelejtett eme nyelv, keresheted, de nem leled.
Nem leend, mely megfelelne.
Feleletem eszperente nyelven fecsegem. x

Gratulálok a kérdés feltevőjének amennyiben nem valahonnan másolta! Nagyon szép!
Dátum: 2009.02.18. 20:36:47
Az AMD-65 gépkarabély nevében mit jelent az AMD rövidítés?
Automata működőképes datablokk
nem is ez a neve
Ausztrál majom dobáló
Automata módosított deszantfegyver x
Igénytelen válaszok...
Dátum: 2009.02.18. 19:37:07
Hány felesége volt Ronald Reagen-nek?
3
2 x
4
1
ReagAn-nel kapcsolatban annyi értelmesebb/fontosabb adatra rá lehetne kérdezni. Miért pont ez?

Mi az:feldobják csörög, leesik lánc?
lánc x
csörgő
egyik sem
bilincs
Ezt nem kommentálnám.

Ki írta a Bánk Bán című művet?
Madách Imre
Katona József x
Jannus Pannonius
Balassi Bálint
Janus Pannonius

Melyik karó véd a hideg ellen? (találós kérdés, nem szószerint értendő) ?
Fagyálló
Ez osztályzat ?
A takaró x
Deszka
Nagy szerencse, hogy a kérdésfeltevő felhívja rá figyelmünket: ez bizony egy találós kérdés! Nem is akármilyen! kukába vele!
Dátum: 2009.02.18. 18:21:37
Sok lúd ....... győz.
embert
bárányt
disznot x
lúdat


Mi jellemző a zuzmókra?
nagy kövér állatok
párologtató készülékek
nincs ilyen hogy zuzmó
a levegő indikátorai x
A nincs az nem válasz.

Mit jelent?: Oh my god! ?
Oh a fenébe!
Oh nemár!
Oh én istenem! x
Oh jajj!
Helyesírási hibák.

a karaktelap és a szakértelmek után mi következik?
toplisták
eddigi csatáid
legenda
üzenetek
A kérdésed törlése következik.

Mi Harry Potter patrónusa?
főnix
medve
tigris
szarvas x
Herripotter... de nem ez a bajom vele, ez túl speciális.

Milyen névnap van február 16.-án?
Ákos,Bátor
Edina,Viktor
Ella,Linda
Júlianna,Lilla x
Lassan az év minden napjára rá lesz kérdezve, nem kéne ezeket a kérdéseket ritkítani? Kérdőjel utáni szóközök hiányoznak.
Dátum: 2009.02.18. 17:39:20
Idézet: Shiako - 2009.02.18. 16:59:56
MOndjuk az egészet az SZDSZ nyakába varrni elég nagy csúsztatás lenne.
Nem akarom az ő nyakukba varrni, arra akartam célozni hogy ezzel a hozzáállással csak akadályozzák azt hogy bármi változás történjen. És ebben elég komoly szerepet vállalnak.
Dátum: 2009.02.18. 16:30:18
Hát igen, elég gusztustalan a liberális politikusok hozzáállása dolgokhoz. Elég megnézni Gusztos Péter (az SZDSZ szóvivője) nyilatkozatait, amit a miskolci rendőrkapitány pár héttel ezelőtti kijelentésére tett... Vagy Horn Gábor SZDSZ-ügyvivő nyilatkozatait, aki még a veszprémi eset után is rasszistázik és tagadja a cigánybűnözés létét...

Még egy kis "érdekesség": múlt héten hallottam a rádióban, hogy minden rendőrkapitányt kommunikációs tréningre küldenek, hogy ne fogalmazzanak "félreérthetően" a közvélemény felé. (Értsd: nehogy ki merd mondani az igazságot!) Pedig a rendőröknek lehet rálátása a dolgokra.
Dátum: 2009.02.18. 12:45:16
"Azt tervezzük, hogy konferenciát szervezünk rendőrökkel, szociológusokkal, pszichológusokkal a kérdés gyakorlati megoldása érdekében."

Ezt Vona Gábor nyilatkozta a cigánybűnözéssel kapcsolatban (a Jobbik elnöke), kíváncsi leszek mi fog kisülni belőle.

Ha valakit érdekel, itt a teljes interjú: http://www.hetivalasz.hu/cikk/0902/vona_jobbik_ciganyok
Dátum: 2009.02.18. 07:11:49
Én csak azt nem értem miért kellett ezt itt megtárgyalni.

Velem is előfordult, hogy amikor háborúztunk épp döntetleneztem és lecsapdostak. Rosszul esett, mert én nem tettem volna ezt fordítva, de pár levélváltás után végül is megértettem az ő nézőpontjukat is. Van akinek belefér a becsületkódexébe, van akinek nem, egyik oldal sem fogja tudni soha meggyőzni a másikat.

Az élet pedig megy tovább.
Dátum: 2009.02.18. 06:36:51
Több emberen, több alkalommal? Szerintem az első emberölés után megérdemelné a halált.
Dátum: 2009.02.17. 18:18:21
Kocos: az USA-val kapcsolatban hasonló véleményen vagyok veled (talán azt kivéve, hogy én nem vagyok nagy rajongójuk) , gondolkoztam is azon hogy egy zárójeles résszel kiegészítem az előző hozzászólásom, de végül is ez a topic nem az USA-ról szól, ezért eltekintettem tőle. A kivégzéses adataid honnét vannak? Nekem gyanúsan alacsony az a szám Kína esetében.
Abban is teljesen igazad van, hogy egyes bűntények felbasszák az agyunkat, annyira hogy nem tudunk helyesen mérlegelni de nem is vagyunk bírók, nem nekünk kell ítéletet hozni.

Jerikó: az iskolás példáddal kapcsolatban, az előítéletek amik az emberekben vannak sajnos tapasztalatokon alapulnak. Szerintem nem a többségi társadalom a hibás. Hetente lehet olvasni egy-két olyan hírt hogy xy kisgyerek apja/anya/testvére/egyéb rokona bement az iskolába és bántalmazta a gyerek tanárát valamilyen vélt vagy valós sérelem miatt (esetleg maga a gyerek volt a bántalmazó).
Dátum: 2009.02.17. 07:21:19
Nem. Nem így csináltam. Beírtam a klán nevét a portyaablakba, ott kidobta a nevet. Én megnéztem a karakterlapját és támadtam. És közben nem mutatta a -10%-ot. Mármint a portyaablakban.
Dátum: 2009.02.17. 07:15:01
ööö... de. Akkor ezek szerint nálam van a hiba nem a játékban?
Dátum: 2009.02.17. 07:10:36
De a portyaablak a 06:26-os portyázáskor például nem is jelezte ki, hogy -10%-ot fogok kapni, csak a csata leírásából derült ki...
Dátum: 2009.02.17. 07:00:31
Volt 2 portya 05:24-kor, azután 05:26-kor -10%-al.

Ezután nem néztem az időt, csak időnként a portyaablakot.

06:25-kor támadhattam megint levonások nélkül, ezután 06:26-kor és 06:27-kor is -10%-ot kaptam.

Nekem sehogy se jön ki.
Dátum: 2009.02.17. 06:30:15
Hogyan lehetséges, hogy a 06:26-kor és 06:27-kor végrehajtott portyáimra egyaránt -10% büntetést kaptam?
Dátum: 2009.02.17. 06:25:00
Szerintem Kocos, néhány dologban tévedsz.

- a halálbüntetésnek igenis lenne elrettentő hatása
- elvárhatjuk mástól, hogy ne öljön embert de ez nem jelenti az hogy nem is fog ölni
- szerintem a civilizáltságnak nincs köze a halálbüntetéshez, az USA több államában van halálbüntetés, mégsem nevezhetjük őket civilizálatlannak
- teljesen hideg fejjel is ítélnek halálra embereket, a törvénykezésben amúgy sincs helye az érzelmeknek
Ha tájékozódtál volna, akkor nem jársz így. Az alkohollal kapcsolatos kérdések ugyanis tiltva vannak, tekintve hogy sok fiatalkorú is játszik a játékkal és reklámnak is minősül.

Én sem tudom pontosan mi az a calvados, mi itt vidéken leragadtunk a sörnél, bornál, pálinkánál de kérlek ezért ne nézz le és ne akarj akaratomon kívül szexuális kapcsolatra kényszeríteni.