Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Iceman_96

Nah skacok szerintem zárjuk le most már a topiknak a nem ide való részét. Továbbiakban írjatok egymásnak privátban ha van még megbeszélni valótok.

Most Miklósék úgy néz ki arra az ötletre hajlanak hogy ki legyen bővítve a beállítások menü személyes adatok megadásával amit igazolvánnyal lehet majd igazolni vú talin az élő aukción.

Erre mondtam én hogy könnyedén kijátszható egy karakter átadással. Simán lehet úgy időzíteni hogy az őskövek elfogyjanak a vú taliig. Ez így még nem elég jó.

Lehetne még kiegészíteni a dolgot azzal hogy minden karaktert maximum évente 1x lehet átadni. De ezt meg ki lehetne játszani azzal hogy új regisztrációt csinál valaki és ahová át lett adva a kari azt használja az illető utána. Szóval ez sem jó még. Akármennyire is gondolkozom nem tudok kitalálni olyan módszert amire nem találnék 3 másodperc alatt egy nagyon egyszerű kibúvót. Csak azt tudnám elképzelni hogy nehezítsük meg minél jobban a dolgot, tegyük minél kényelmetlenebbé és akit elkapnak annak legyen olyan a szankciója hogy elrettentő legyen mert más módszert egyszerűen nem látok.
Szankcióként ami elég elrettentő lehet arra tudok gondolni hogy természetesen az adott tárgy elvétele, a dukátok vissza nem kapása és a jövőbeni összes élő aukcióról kitiltás. Ez talán elég elrettentő lenne.
Idézet: Honda14 - 2015.10.10. 16:28:38
Bocsi még egyszer Lord,csak ezt szerettem volna ebből a dologból kihozni:
Te írtad most:
"Offsboy Solmyr karakterével lépett be nem az enyémmel..."
"Illetve védtem Solmyrt hogy nem volt kém."
Belépett de nem volt kém? Mit védtél akkor?
A lényeg Solmyr karaktere adta ki az infót!
Én vagyok meggárgyulva?Lehet!


Rendben, nincs harag Honda.

Solmyrt védtem mert ő nem kémnek ment hanem azért ment mert én hívtam. Solmyr nem tudott róla hogy belépett hozzá Offs. Hidd el volt is erről üzenetváltás közöttük utána miután megláttam a képeket itt fórumon. Nem véletlenül védtem Solmyrt ismertem már annyira hogy tudjam nem kém, és ebben igazam is volt. Az egy másik téma hogy Offs belépett a karakterébe a tudta nélkül. De ez is mint sok más is túl van beszélve már.

Jó lenne lezárni most már a vitát és visszakanyarodni a topik nyitásának az eredeti céljához tehát a jövőbeni licit csalásokat kivédeni.
Idézet: Honda14 - 2015.10.10. 15:09:40
Akkor leírom azt amit mindenki tudhat:
1.NecroManci, Halál Angyalai szövi tagja
2.Lord Skyle a kémkedés előtt Halál Angyalai szövi tagja
3.Offsboy Martalócok szövi tagja és beismerte,hogy belépet Lord Skyle karakterével és információkat szerzett.Innen indult minden balhé!
4.Lord Skyle ezek után pár nappal lelépet a Halál Angyalai szöviböl és most a Vackor szövi tagja.

A három legerősebb szöviről beszélünk!!!
A szövi fórumokon bizalmas információk is vannak és taktikák, tervek!
A szövetségek között is mennek a versengések!
Hol van itt a tisztesség?
Emlékezzetek vissza amikor a szövi bajnokságról derültek ki szövi titkok,hogy ki melyik mezőt támadja!
És még ki tudja hány visszaélés történt:
pl.:Látja mikor megy el vadászni,mikor lesz kék vagy zöld a karakter neve
mikor csinálják a SZK-ben a vadászós feladatot,
és még sorolhatnám.
De úgy látszik ezek felett csukott szemek és süket fülek vannak!
És még egy gondolat amit mindenki láthat:
Vackor szövibe való belépés ideje:
Morpheus a fényhozó 206 6629 2015. Sze. 28.
Lord Skyle a pusztító 226 9071 2015. Sze. 28.

Előtte mind a két karakter a Halál Angyalai szövi tagja volt!



Hát te teljesen meg vagy gágyulva....


Offsboy Solmyr karakterével lépett be nem az enyémmel...
Én azért léptem ki mert kiutáltatok azért mert nem védtem Mancit abban amit tett. Illetve védtem Solmyrt hogy nem volt kém.
Másik: Nem csak Morpheus és én fogunk kilépni onnan a szövetségből csak hogy tudd Honda. Jönni fognak velünk még Bachtass és Soul Reaver is.
Idézet: Offsboy - 2015.10.10. 08:00:08

/Asszem Lord Skyle (?) csinált egy listát a legutóbbira, ami igen jól is jött akkor./


Igen legutóbb én állítottam össze egy listát amit akkor el is kértek tőlem a végén. Volt ami megvalósult, volt ami megvalósítás alatt áll de van bőven olyan is ami nem valósult még meg.

Ami nagyon fontos lenne de még nem valósult meg azóta sem:

-Gyógyital használat

VIP funkciók közé bekerülhetne pár további kényelmi funkció
- csatlósok szakértelmeit is lehessen a már bevált módszerrel, egyszerre több ponttal is növelni
- a kalandokat ne kelljen egyesével végigklikkelni, egy check box segítségével akár mindegyik kalandot jelölhessem ki, és utána egyetlen gombnyomásra fusson le az összes kijelölt kaland
- a sorsjegyeket elhasználhassam úgy is, ahogy a portyázás, vadászat italát, húsvéti tojást és összes egyéb dobozt, ládát és bigyót
- ha vadászat során nincs autosajtolás bekapcsolva, a befogott állatom azonnal idomuljon be, egyet se kelljen klikkelnem miatta

Ami azóta merült fel:
-Bő 7 perces szerveridő elcsúszás.
Ez csak extrém esetekben igaz. Nekem pl napi +9 cselekvéspontot ad összesen az inspirátor. Persze tény hogy a többség akinek van inspirátora ennél többet kap. De ha az általad bevezetett nerfelést megkapnák az inspirátor tulajok akkor az első lennék aki eladja...
6-7 év játék nem arra van hogy valaki aki elkezd újonnan játszani egyszer csak megjelenjen mellette... Azon nyomban elveszik az a sok munka ha valaki simán behozza őt az új karik közül.

Ez olyan mint ha egy óvodás bemenne az egyetemre, hogy márpedig én mostantól egyetemista vagyok, nem fogom kijárni se az általánost se a középiskolát...
Idézet: Tapsi Hapsi - 2015.10.09. 21:22:03
Már hogy ne létezne! Egyszerűen nincs értelme elkezdenie a játékot, mert kb. 5-10 év alatt éri el a top-ot, annak függvényében, hogy mikor jut hozzá az inspirátorhoz nulla kezdeti dukáttal, úgy hogy egyet lehet félévente elvinni a szerintem mostani legtáposabb relikviából. Ha regisztrálnék most és valaki ezt a tudtomra adná azonnal abbahagynám a játékot. Kell valami ellenszer a top-lassítás mellékhatásaira és a már inspirátorral rendelkező delikvensekkel való lépéstartásra, írom ezt azért, mert már így is egyre vérszegényebb játékosállományban ez a végzetúr



Már ne is haragudj meg de egy 6-7 éve játszó top karit a toplista tetején ne is érjen be senki aki most kezdi el a játékot...
Idézet: Tapsi Hapsi - 2015.10.09. 14:48:32
amennyiben lesznek új relikviák , szeretném indítványozni, hogy bekerüljön egy régi relikvia őskőért/kuponért... ez pedig az inspirátor lenne (legalábbis V1,V2,v3-on).


Nah ez az amit nagyon remélek hogy nem fog megtörténni! Ilyenről szó sem lehet! Nem kell hogy mindenki azzal rohangáljon mert ahhoz túl nagy táp főleg kis szinten! Borzalmasan nagy előnyt jelent ha valaki sokkal kisebb szintű mint a top1. Magas szintű játékosokkal lenne kicseszés de nem kicsit!
Dátum: 2015.10.09. 07:09:46
A következő tárgyak(at) találtad: 1 kiégett őskő, mytokronit csomag, 1 energiatégla
Idézet: Ariel - 2015.10.08. 22:26:43

De a személyi igazolvánnyal történő licitet drasztikusnak tartom. A következő lépés az lesz, hogy szerezzünk be ujjlenyomat leolvasót, és tartsuk rajta folyamatosan az ujjunkat, ha játszani akarunk?



Így is lehet nézni a dolgokat és igazad is van, de jelenleg ott állunk hogy nincs egy olyan ötlet sem ami kiforrott volna és használható lenne úgy hogy nem lehet 2 perc alatt kijátszani az egészet...
Szó nem volt a licit felverőkről...
Idézet: LanMaffia - 2015.10.08. 22:14:28

Lord Skylenak volt igaza, térjünk vissza megoldáskereséshez


Úgy legyen!
Idézet: LanMaffia - 2015.10.08. 19:58:33
Azt igazából nem értettem, leírnád részletesebben? Én még karakterátadást se éltem át igazából, de az hogy 50 őskő, meg hogy minden ősköves tárgy eltűnik az elég húzós. Persze megoldható.

Vagy van esetleg valami más javaslat? Én gondolkoztam rajta sokat, de az ésszerűség határain belül (és jóhiszeműséget feltételezve) azt hiszem ez a maximum.


"Az átadás 50 őskőbe kerül, és az átadás után a karakternél levő minden maradék őskő megsemmisül, és azok a tárgyid is, amiket őskőért el tudnál adni, valamint az összes fel nem használt fókuszkristály és állat-felszerelés."

Szóval semmi extra. Simán el tudod költeni ezeket a dolgokat egy végzetúr taliig. Amit tenni lehetne például hogy a karakter átadást limitálni hogy mondjuk évi 1 alkalommal lehetne. Egyéb ötlet?
Idézet: LanMaffia - 2015.10.08. 19:49:00

Visszakanyarodva, szerintem Miklós javaslata azért elég jó irány. Név, születési dátum, helyszínen igazolás. Ha többen visztek egy karaktert, akkor elmehettek többen aukcióra, de csak az licitálhat, akinek benn vannak az adatai a rendszerben.


Az irány jó de bőven van még mit finomítani rajta mert ahogyan írtam simán ki lehet játszani bármiféle kellemetlenség vagy nehézség nélkül.
Nagyon örülök hogy kezd aktívabb lenni a fórum de cseppet sem haladunk előre a dologban. Szép és jó dolog hogy sikerült megcsípni régebbi eseteket de ettől se Offsboy nem kapja meg már utólag az uralkodó pálcát se én nem kapom meg a retró jokert amit ahelyett hozott el Offsboy ellenem licitálva.

Szóval inkább maradjunk a fórum eredeti nyitási céljánál és találjuk ki hogy mit lehet tenni a jövőbeli eseteknél. Nem akarok további ilyen eseteket szóval ki kellene találni még a kövi találkozó előtt valami olyat amit nem lehet 2 perc alatt röhögve megkerülni.
Dátum: 2015.10.08. 15:10:50
Beírtam a wikibe a 320-as és 325-ös kincstáblát is.
Idézet: Miklós - 2015.10.08. 14:31:20
Fusd át azért, hogy a karakterátadás mivel jár

1.) Akinek átadod, annak nincs még karaktere azon a világon.
2.) Fizetsz 50 őskövet, és elvesznek az ősköves és ősköért eladható tárgyak.
3.) A név nála is rögzítve van, tehát saját magának már nem fog tudni licitálni.


1.) Új regisztráció.
2.) Élő aukcióig elköltöd az ősköveket.
3.) Olyan helyettes aki mondjuk nem végzeturazik, csak hatalom kártyázik.
Dátum: 2015.10.08. 06:21:17
A következő tárgyak(at) találtad: Relikviaforgács, Energiakoncentrátum, mytokronit csomag
Dátum: 2015.10.07. 21:33:54
A következő tárgyak(at) találtad: Relikviaforgács, mytokronit csomag, Kisebb portyázás itala
Miklós ezzel az a gond hogy sima karakter átadással ki lehet kerülni.