Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eardog

Dátum: 2008.12.29. 19:40:29
Hali!

Tudja valaki, hogy bajnokira mikortól lehet jelentkezni? Gondolom most is 4.én lesz....világ2-n most szintenként lesz verseny, vagy összevonják megint őket?...remélem nem, csak a 2 legnagyobbat...
Dátum: 2008.12.25. 14:12:55
hali!

Egy kérdés: ha leszimulálok egy harcot, akkor abba beleszámít, hogy éppen -30%-kot kapok a támadásra, vagy mindig a fitt állapottal szimulál?
köszi
Dátum: 2008.12.25. 11:15:36
Olyan az én problémám, hogy van egy állatom, amivel harcolok, és még van 2 szabad helyem...elfogok egy állatot, és ha azt kisajtolom, akkor eltűnik az ÁLLATOK gomb...az állatom ami harcol, az megmarad....amit elfogok megint egy állatot, akkor megint megjelenik az ÁLLATOK gomb, de amint megint kisajtzolom, megint eltűnik...most ideiglenesen azt csinálom, hogy egy állatot pluszba megtartok az épp harcoló mellett és nem sajtolom, így nem tűnik el az ÁLLATOK gomb...de jó lenne, ha majd ünnepek után ez javításra kerülne. Köszönettel, Eardog
Dátum: 2008.12.23. 21:56:16
Idézet: Mortimer - 2008.12.23. 21:54:18
Nem bug, más is írta, hogy jóval többet kapott az idomított, lépett szintű állatkáért.


Akkor megnyugodtam...már csak az ÁLLATOK gombomat kéne visszakapnom...talán majd ha elfogok egy állatot visszajön...mástnem akkor.....
Dátum: 2008.12.23. 21:56:13
Idézet: Mortimer - 2008.12.23. 21:54:18
Nem bug, más is írta, hogy jóval többet kapott az idomított, lépett szintű állatkáért.


Akkor megnyugodtam...már csak az ÁLLATOK gombomat kéne visszakapnom...talán majd ha elfogok egy állatot visszajön...mástnem akkor.....
Dátum: 2008.12.23. 21:38:40
És akkor nem számít, hogy idomított, vagy sem? Mert így jó lenne, ha az ember belefeccől több K LE-t, akkor sajtoláskor legalább visszakapná....
Dátum: 2008.12.23. 21:35:55
1-es a sajtolásom....de lehet hogy valami bug miatt kaptam meg, mert most nincs meg az ÁLLATOK gombom.....

Amúgy van benne ráció, mert idomítottam anno 2700K-ért asszem, azóta harcoltam vele 10szinten át, és most 19.esre fejlődve kisajtoltam, mert már nem kell, befogtam egy új állatot....nem tudom hogy véletlen kaptam ennyi lét, vagy más is ennyit kap...de a lényeg, hogy nincs állatok gombom, és be van rakva a másik állatom....
Dátum: 2008.12.23. 21:13:31
ÁÁÁÁÁÁÁÁ, most sajtoltam ki egy állatot, ami idomított volt, és 19.szintű, tehát TP-ből lépett 19 szintet, kaptam érte 3800LE-t....erre most meg akarom nézni a másik állatom és eltűnt az ÁLLATOK gomb...pedig bent van most is a másik állatom, tehát harcba van hívva...segítség!!! Eraman a karim V1-en!
Dátum: 2008.12.23. 20:58:42
Tudtátok, hogy az x. szintű állatot ha kisajtolod, akkor sokkal több LE-t kapsz, mint egy sima állatból?
Én most sajtoltam ki a manapuffancsom, aki kb 19-es szintű volt, és kaptam 4000 LE-t..tehát elég sok visszajön a befektetett LE-ből:D
Dátum: 2008.12.23. 20:33:35
Idézet: Gdd808 - 2008.12.23. 20:26:03
Szerintem itt te valamit nagyon félreértesz. Pont azt magyarázza winnie, hogy -prémium ide prémium oda- ő a nem ősköves cuccokat vette, mert azzal jobban járt a karaktere, mert más bónuszokat adott, ami jobban illik a stratégiájához. Az ősköves dolgok (kivéve fókuszkristályok, azok elég sokszínűek) általában a mágia/iq/tau hármast tápolják, aki közelharcra gyúr, kis szinten is sokkal jobban járt a vérfarkas agyarral, mint az Yssuf tőrével, pedig utóbbi volt a köves, és ez későbbis így van/lesz. Igaz, Trollagyar ad plusz Tám-ot, sajnos smaragdként mégis megvettem, meg is bántam, azóta is még mindig az Enyészmeisterrel rohangálok, pedig már elmúltam 20. szintű.


Az őskövest mindig jobban megéri megvenni, mert sokkal nagyobb eleve a sebézés....az is tök mindegy, hogy milyen a kaszt...a smarinak is kell támadás/védekezés/élet minimum...tehát egy trollagyar, ami ad 10támadást, 10 védelemet 10 egészséget...ha jól emlékszem, az simán jó a varinak is....meg ha mondjuk összehasonlítunk egy ősköves cuccot, mondjuk egy pl....ősköves páncél ad 15 véd, 5 tám, 5 elnyelés(kitalált) a nem ősköves ad 6 védekezést, 3iq/3tau/3mágia, akkor mit érdemes megvenni egy smaragdnak? Hát persze, hogy az ősköveset, mivel védekezés/támadás kell, és az első páncél ad 25 pontot, a sima ad 15öt...igaz, az utóbbi ad a varázstulajdonságokra, de könnyebben növelsz fel TÖben 3-3-3at 3 különböző tulajdonságon, mint csak a védekezésen 9et, nem(mert ugye minél magasabb egy tul, annál drágább)?

Remélem a lényeg átjöt, nem biztos hogy túl érthető vagyok
Dátum: 2008.12.23. 20:22:57
Idézet: Ebegab92 - 2008.12.23. 20:19:05
Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek!Sajons,amit megírtam a Karácsonnyal kapcsolatban nem fog teljesülni.DE,az adminisztrátoroknak írtam,és ők válaszoltak.Azt mondták,hogy a karácsonyi küldetéses dolog most így egy kicsit összetett,de azért lesz valami egyszerűbb.


Bocsi, lemaradtam..miről van szó?
Dátum: 2008.12.23. 20:13:21
Akkor vadászni lehet majd kari alatt? Ez akkora szemétség....aki vaádszik alapból is, az igen meg tudja szedni magát....meg aki -100K-ba van, az most 2 napig halál nyugiba vadászhat, egy szem LE-t sem lehet elvenni tőle, és simán megerősödhet. A 20K LE-s küldit is simán meg lehet most csinálni...ez nagyon nagy érvégés a PP taktikásoknak....
miért sír mindenki, amikor 24 déltől 25ig nem lehet harcolni?
Dátum: 2008.12.22. 17:53:19
bocsi, még az előzőhöz annyit, hogy az jó ötlet lett volna, hogy több a VP a varinak, de az nevetséges, hogy mennyivel több csak....az lenne az értelmes, ha egy harcos azonos szinten a mentális robbanásból tud varázsolni 3-at a vari 8-10-et...és akkor ez tényleg megoldaná azt is, hogy egy harcos nem tud olyan komoly varázslatot megtanulni, vagy ha meg is tud, egyszer elnyomja...amúgy az is hülyeség, hogy a vari VP-je nem regenerálódik gyorsabban, hiába van több VP-je, ha a zafír skkal gyorsabban regenerálódik, még az is ráver.....de nem panaszkodok, mert a mi fajtánknak kuss van
Dátum: 2008.12.22. 17:48:53
Idézet: Tosca - 2008.12.22. 00:35:38
Én a smaragd horda nevében kérnék figylemet, nem tudom őszintén, hogy a változtatási javaslataimat hova küldjem.
Véleményem szerint a smaragd horda a játék elindulása óta van hátrányban.
-OK, hogy előbb vásárolhatjuk meg 1 szinttel a varázslatokat, mit a többiek, VISZONT: ugyanannyi LE-ért. Szóval, eggyel magasabb szinten ()csakis a szontből fakadóan) több LE-t vadászik ill. portyázhat össze vlki, ráadásul a gyémánt horda még olcsóbban is vásárolhat a lélekkufárnál, ergo: magasabb szinten még könnyebb is megvenni az adott varázslatot.
-Bár a varázslatok használata a smaragd hordának kedvez, az eddigi tapasztalataim sajnos azt mutatják, hogy BÁRKI (hordától függetlenül) sikeresen használhatja a varázslatokat, ha az ezzel kapcsolatos tulajdonságokat (taumaturgia, IQ, mágia) fejleszti...
-Én a lélekkufárnál úgy láttam, hogy: azoknak a tárgyaknak, amiknek megvásárlásához őskő kell, java részt (nem az összes) "varázslós" (tehát ami +IQt, Tau.t, Mágiát ad), és sajnos fordítva is igaz, hogy a "varázslós" tárgyaknak több mint a fele őskőbe (is) kerül. Ráadásul új "varázslós" tárgyak csak kb minden 2-3. szinten vásárolhatók meg, míg +erőt, sebzést, vagy támadást adó tárgyak minden szinten.

Ha vlki ezzel nem ért egyet, szíve joga, de ajánlom,(sőt, szépen kérem) hogy a játék fejlesztői nézzenek utána a fentieknek, mert szerintem a smaragd hordának ilyen körülmények között eleve nem volt értelme.

Esetleg tudok ajánlani 1-2 megoldást, ami a fentieket (vagy egy részét) kiküszöbölhetné:
-Lélekkufárnál a horda tagjai vásárolhatnák a "varázslós" tárgyakat, ill. a varázslatokat kevesebb LE-ért (de csakis azokat)
-vagy: Varázslatokat nem 1 szinttel, hanem pl 3, vagy 5 szinttel korábban vehetnénk meg, mint a többi horda
Bár, a belegondolunk, a Legenda szerint minden hordának van egy egyedi képessége, a SMARAGD hordának az, hogy VARÁZSOLNI tud, ergo, a többi horda elvileg nem is tudná használni a varázslatokat. Mivel a játék nem így indult el, ezért nem is kér(het)em hogy ezen változtassanak, de a 3. világ indítása előtt szerintem érdemes lenne átgondolni...

Előre is köszönöm, remélem lesz olyan fejlesztő aki elolvassa, és elgondolkozik rajta

A többieknek további jó játékot, fórumozást!

Tosca/Soleil Moon


Szia!

Én egyetértek azzal, amit mondasz, de sajnos nem érünk el ezzel semmi, hogy ide irogatunk...nekem is az volt a tervem, hogy egy varázsló karit csinálok, csak a varázslatra hagyatkozok, és hiába "sírtam" itt, hogy az lehetetlen, mert a varázslat az 1szer van egy harcba, míg közelharc később 6szor is, és akkor miért is nevezik őket variknak, ha harcolniuk is kell? Engem is leugattak, hogy fejlesszem a közelharcot, stb,stb, stb....úgyh pár emberen kívül minket mindenki kiröhög, mert nem gondolnak bele a játék szerepjáték voltába, hogy egy varázsló az nem pallossal rohangál és oszt mindenkit. Pedig én is ajánlottam hogy legyen olyan szaki, ami a varázssebzést növeli, vagy már 2-3 szinttel előbb tudjanak a varik varit venni, olcsóbban, vagy eleve egy harcos ne is tudjon varázsolni, mert az nem varázsló, vag y legalábbis gagyi varikat....én is már tápolom a védekezés/támadást, jó a karim, de ránézésre semmiben sem látszik rajta hogy varázsló, azon kívül, hogy ott a zöld medálka...úgyh sajnos itt nem igazán vannak hordák, vagy legalábbis vannak, de nem sok a különbség, mert mindegyiknél ugyanazt kell fejleszteni, hogy boldogulj.

Úgyh egyetértek veled, de ne légy szomorú, ha lepontoznak, velem is ez volt....talán majd egyszer egy másik játékba lesz értelmes varázsló...itt is lehetett volna, csak meg kellett volna nézni a játék készítése előtt egy két RPG játékot, és akkor tudná mindenki mi a különbség egy harcos és egy vari között!
Sok sikert!
Dátum: 2008.12.22. 11:29:34
Vagy ez csak akkor mükszik, ha én támadok?
Dátum: 2008.12.22. 11:25:38
Sziasztok!

Egy olyan hibám lenne, hogy most segítettem valakinek 200LE vesztős küldiben, és megírta, hogy elvettem tőle 234 LE-t, de nálam viszont 237 LE jelent meg, ami nagyon kevés, mert a kreatív affinitásom 15-ös, és a tudatturbó rajta 9, tehát együtt 24, ami azt jelenti, hogy nekem 48%-kal több LE-t kéne kapnom...ami nem stimmel, mert akkor 234LE-nek a 148%-a, sztem kb 350 LE, és nem 237!

Valami hiba van a kreatív affinitással, és ezt sűrgősen kéne javítani, mert én erre egy csomó LE-t áldoztam, hogy nagy legyen, sok LE-t vegyek el, erre nem is működik? Így is napi 5-10K LE-t szerzek, ezek szerint akkor lehet hogy hetek-hónapok óta elesek a +2500-5000LE-től????
Lécci nézzétek meg mihamarabb, hogy mi lehet a baj, mert ha ez tényleg eddig rossz volt, akkor mérges leszek, és elégtételt kérek!
Dátum: 2008.12.21. 19:22:32
Idézet: AranyAlma - 2008.12.21. 09:03:45
Karácsony
Dec. 24-én déltől dec. 25-én délig a Végzetúrban is karácsony lesz, ami azt jelenti, hogy nem lehet majd portyázni!


Ezt eleg kirekesztonek erzem. (Es igazan ezert nem tetszett Craslorg otlete.)

Tovabbi javaslataim:
Jom kippur idejen se legyen portya.
Sot tartsuk be a szabbatot: pentek napnyugtatol szombat napkelteig tilos a klikkeles! Se portyazas, se vadazsat!
Sot: Olimpia idejen nincs portya, csak arena harc! De ilyenkor mas szovetseg tagjait is ki tudod hivni.
Es tartsuk be a magyar taltosok osi szent napjait: napejgyenloseg idejen aldozzunk az o emlekuknek is!


Elnezest, ha valakit megbantottam, barmilyen okbol, ezen hozzaszolasommal. A kiragadott peldak teljesen veletlenek.


Támogatom az ötletet, sztem be se lehessen lépni! Úgy vannak egyenlő esélyek! Vagy ha be is lehet, tényleg se PP se vadászat, esetleg rendezgeti a karakter oldalakat, háborút se lehessen indítani, sőt, azoknál is pause lenne, tehát ami kimarad 2 nap, azzal meg lenne hosszabbítva a háború....persze mindeközben csp pp nőlne, állatok morálja be lenne fagyasztva....
Dátum: 2008.12.19. 16:28:03
sziasztok!


Szeretnék hozzászólni a béke csarnokához, hogy nagyon rossz konstrukció, mert nem csak a békeidőt növeli, hanem lehetetlenné teheti a portyázást is. Pl:

Van egy közepes szövetség, aki felhúz jó pár szintet belőle. Van náluk sokkal erősebb szövetségek, akiktől nagyon tartanak, így azoknak hadat üzennek, majd egyből kapitulálnak is. Ezzel veszítenek a lélekkútból LE-t, viszont a békecsarnok miatt sokkal kevesebbet, mint eddig, és mivel a békekötés ideje jóval meghosszabbodott, így sokáig védetséget fognak élveni, nem tudnak tőlük LE-t elvenni....tehát simán lehet azt a taktikát csinálni, hogy nekimegyek minden erős szövinek jó magas békecsarnokkal, egyből kapitulálok, veszítek kis Le-t a lélekkútból, de 1 hónapig nem tudnak tőlem portyában elvenni semmit, mert ugye a békekötés miatt nem lehet támadni a játékosokat.....ez azért így nem jó!
Dátum: 2008.12.18. 20:13:51
hohó....én is West-ezek:D:D Eardog néven ott is:D De jó, a végén kiderül, hogy minden játékba ugyanazok az emberek:D