Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eardog

Dátum: 2009.04.03. 09:46:47
Ja, az egészség jól jön...kivéve akkor ha le akarod magad veretni vadászathoz, mert akkor elég nehéz dolga van az embernek
Dátum: 2009.03.06. 20:51:12
Idézet: McPaul - 2009.03.06. 20:46:32
Mindenunk egyforma volt, minden felszerelesi targy es a varazslat is. Minden.

En tamadasom - O vedekezese: 66 vs 64 -> +2 pont, azaz ALAPBOL nagyobb!!! --> EGYETLEN talalat 4-bol
O tamadasa - En vedekezesem: 47 vs 75 -> -28 pont, kozel 60%-kal kisebb!!! --> 2 utes talal ...


mi volt a vari, és kinek jött be?
Dátum: 2009.03.06. 20:35:33
McPaul:

Kérdéseim: pontosan hogy nyert? Bejöttek esetleg neki kritikus ütések? Milyen varija volt neki és neked? Ha neki volt mentálisa hasonló ami támadást és védekezést csökkent és ha bejött neki, neked meg nem, akkor már megvan a megoldás....tárgyai jobbak neki, vagy rosszabbak? Hány harci köre volt? annyi mint neked, vagy több?
Dátum: 2009.03.06. 17:53:19
tényleg furi, hogy senki se izgult itt, én is azért jöttem fel, hogy biztos megy a rizsa, hogy kiaz esélyes, meg ilyenek, de semmi...no, nem baj...V1-en gratula Kane társamnak, nagyon franya kis karija van:)
Dátum: 2009.03.03. 07:23:34
Hát igen, Blac, ez furi...amúgy nekem is volt olyan hogy volt nálam 5000 LE, és egy csávó, akinek köztudott legalább 50-es a kivégzése kivégzett 220ÉP-n, és elvett 3500-at, tehát több, mint 60%-át....biztos a kivégzés a ludas, sztem nem figyeltek a kivégzés vs projekcióra....sztem írj először MILKÓS adminnak....vagy akár arra az info-ra....
Dátum: 2009.02.14. 10:07:51
Idézet: Darksol - 2009.02.14. 09:53:50
Amit te erőltetsz itt, az lefordíva a box nyelvére azt jelenti, hogy te kiállsz Holyfield ellen, de viszed a fél Koszi családot is boxerrel, baseball ütőkkel, akik a meccs közben Holyfield gyerekeit ütlegelik... Pfuj!

Liadas: Ezt visszautasítom, nekem ilyesmi soha az eszembe sem jutna. (ahogy a ti taktikátok alkalmazása sem) Nem kell kiforgatni a szavaim.


Ő, lehet nem te írtad, de elhangzott, hogy akkor megyünk a SOD-hoz mega többihez, akik befogadták társainkat, és szétverjük őket....akkor miről beszélünk??? Másokon bosszuljátok meg a vereséget....
Dátum: 2009.02.14. 09:34:41
Mi az hogy kik segítettek? Nem értem, tudtommal mi nyertünk, és nem másik 100 szövi...miért kell másokat ide keverni, nem tudom....
Dátum: 2009.02.14. 09:28:43
Idézet: Seligen - 2009.02.14. 09:23:56
Nincs miért gratulálnunk, vannak játékbeli taktikák amely a rendszer hiányosságát használják ki. Az, hogy egy szövetségből különösebb büntetés nélkül ki-be lehet lépegetni, az egy ilyen taktika. Ezt azóta lehet megcsinálni, hogy a top szövetségek gyors lélekkút növekedése óta kedves Miklósunk visszavette a kútméret növekedést.
Ez nekem játékhibának tűnik s az ezt kihasználókat nincs mit dicsérni.
Remélem párszor visszakapjátok ezt a kisebb szövetségektől, addig is:
Sok Boldogságot Kívánok kedves békés Tyrant!


Amúgy sztem is kéne valamit bevezetni, hogy ne lehessen kilépkedni a szöviből...pl, ha kilépsz, ne léphess vissza 1 hónapig...de ahogy már korábban valaki megjegyezte, nem lett volna fontos kilépni, mehett volna mindenki a katakombákba
Dátum: 2009.02.14. 09:26:38
Idézet: Psych - 2009.02.14. 08:23:36
Érdekes játékstílus. Kicsit sunyi és alattomos, de hát ez van. Egyénként már várom, hogy leteljen a békeszerződés vége, szerintem néhányszor (napi 15) benézek hozzájuk, végül is nekem mindegy, hogy Elitet, Azúrt vagy tyrantot ütök. Addig az egy hétig pedig kénytelen leszek Serpentseket ütni, ha jól emlékszem ők segítették nekik ebben a taktikában. Grats.


Tipikus....aki nem tud veszíteni, az az egész világon bosszút akar állni....de várunk szerettel:)
Dátum: 2009.02.14. 09:20:06
Sztem a TYRANT-t győzelme(i)-hez nem csak az a pár erős karakter kellett, akik készek voltak áldozatot hozni, hogy kilépjenek a szöviből, és a megfelelő időben visszajöjjenek és egész éjjel, hajnalban fent legyen, hogy megszerezzék a győzelmet a VERHETETLENNEK hitt szövetségek ellen, hanem meg kell említeni a maradék 25 végzetúr szerepét is, akik önzetlenül, maguk játékát és szórakozását feláldozva katakombákba húzodtak vissza, így segítve a csapatot a győzelemhez....minden elismerés nekik is, Grat hatalmas TYRANT!
Dátum: 2009.01.31. 12:30:10
Idézet: Mortimer - 2009.01.31. 10:02:14
Poénkodtam...

Miklós a kiírásban két kategoriához is beírta a 13mast, tehát 18-19. van egyben.


Igen, közbe én is észrevettem egy kis segítséggel:)
Dátum: 2009.01.31. 09:20:08
Idézet: Viszok009 - 2009.01.31. 09:16:16
20-34: 3 szintenként egy kategória. 20-22, 23-25, 26-28, 29-31 és 32-34.

Egen de ahhoz, hogy 5 K hozzon ahhoz is kell 45 ezer le-nek nála lennie...


Az már igaz

Én 19et írtam!!!!!
kiírásba úgy szerepel hogy 17-18ig, és 20-22ig, és a 19 az sehol sincs....
Dátum: 2009.01.31. 08:56:15
Nem akarom messy-t védeni, de ha maxolva van a kreatívja, akkor dupla LE-t hoz el, mint ami nála van..tehát már csak 5K kell hogy nála legyen...és én is szoktam távorozni 2-3 K-val, meg 5Kval is mentem már portyázni...ettől független sztem is durva 10K-kat hozni

Még mindig az a kérdésem hogy a 19.szintű végzeturak sztetek melyik kategoróában indulnak...csak hogy segítsek, nem tudni, mert a beosztásból kimaradt
Dátum: 2009.01.31. 08:48:12
1 kérdésem lenne...sztetek a 19es szitűek azok melyik kategóriában indulnak????
Dátum: 2009.01.23. 10:17:29
Idézet: Hagya - 2009.01.23. 08:42:09
Sziasztok!
Biztos játszott már mindenki más ilyen fajta játékkal, érdekes módon nagyon jól ki lehet szűrni a multi játékosokat.
Az a legnagyobb hülyeség, hogy, ha prémiumot veszel akkor valós játékos vagy. Igenis kellene egy bejelentőnek lennie, hogy ez meg ez vagyok és egy gépről játszom xy-al.Szerintem ez senkinek nem megerőltető, innentől kezdve azonos ip-cím esetén automatikus kizárás.
Ha bejelentik a manusok akik azonos gépről játszanak, ők egy szűrővel külön csoportot képeznek és bármilyen gyanú esetén figyelmeztetés utáni kizárás következik.
Ez így lenne normális, csak így jópár játékos kizárásra kerülne, nem fizetne egy ember több karit, és lehet,hogy egy világon nem hétezer csak négy-ötezer kari lenne.
Pénz beszél kutya ugat!



Ez azért is lenne jó, mert igaz, a csaló is szépen bejelentheti, hogy több karival játszik, de ekkor már nem 20.000 embert kell szűrni a beho-nak, hanem csak 1000-et..és ez nem mindegy....

Aki meg nem jelenti be, hogy többen játszanak egy IP-ről, akkor az magára vessen, és automatikusan törölni kell.....ez sztem tuti jó megoldás!!!!
Dátum: 2009.01.20. 08:04:08
Gyorsan egy összefoglaló hsz, és rövid lesz...

- Otaak, nem te írtad, de látszik, hogy már csak sokan pontozták a hsz-em, és nem olvasták el, mert én is pont azt írtam, hogy legyen maximalizálva szintenként a nyerhető LE, és amint eléri valaki a maxot, onnan már csak TP-t kapjon a csatából.

- Mágustorony adhatna legalább szintenként 1 Iq-t, az is jó lenne, ha nem is 3-at...

- Kis segítség a döntetlenhez(nekem sincs még meg)...a legkönnyebb úgy, ha egyszer sem találjátok el egymást....vagyis magas védelem, szinte 0 támadás, hogyan? Csak olyan rucit felvenni, ami nem ad támadást, csak védelmet, fegyver buzogány, hogy minél kisebb legyen a sebzés min és max, így ha találtok is, meg van az esély, hogy egyforma lesz, vakitó fény alkalmazása...nem sebez, és csökkenti az ellenfél támadását, újabb esély, hogy ne találjon senki...ehhez persze megbeszélés kell, hogy a másik is ezzel jöjjön....aki kitalálta már ezt a stratégiát, annak bocsi, aki nem, azt használja egészséggel....
Dátum: 2009.01.17. 15:00:56
Idézet: krishy - 2009.01.17. 14:48:41
Idézet: Eardog - 2009.01.16. 12:21:43
Idézet: Byzon - 2009.01.16. 11:54:33
De szép hosszú monológokat írtál Eardog.


Bocsi ...abbahagyom már, esküszöm


Ígéret szép szó.........


nem monológok ezek, csak amíg nem voltam volt pár hozzászólás, amire kell reagálni, hogy tudják a véleményem, hiszen erről szól a fórum
Dátum: 2009.01.17. 14:59:57
No, én is lezárom a hozzászólásaimat, már sokat írtam....a lényeg, hogy Xena, és én se, eg a többi éllovas se csal, nem mutizik, lehet hogy eddig találtunk olyna embereket akik farmkarik voltak, de most már nincsenek, vagyis nem lehet őket tovább támadni, nincs értelme, nincs LE.....ennek örülök.
Most is portyázók, ahogy fentebb írtam most is jön az LE, mint eddig, kicsit kevesebb, de ez is elég...a lényeg, hogy levilega farmok elérhetetlenek mára, és aki ezután is le mer csalózni, ha látja hogy szerzem az Le-t, akkor ahhoz lesz pár keresetlen szavam...most így utólag örülök is, hogy így alakult az egész, most már mindenki elvileg csalás nélkül játszik..meg látjuk ki a jobb, most már mindenkinek ugyanannyi esélye van...nem mintha eddig nem lett volna egyforma esély:)...de nem részletezem, mert csak megint vitát gerjesztene....sok sikert mindenkinek! Üdv, Eraman
Dátum: 2009.01.17. 14:53:53
Idézet: Crimson - 2009.01.17. 02:38:37
Előtte mindig levélben kell érdeklődni, hogy a célpont farmkarakter-e. Én is mindig így szoktam


...megírom neki, hogy bocsi, jövök ütni 10 perc múlva, esetleg vagy költsd el az LE-d, vagy hagyj magadnál többet, köszi
Dátum: 2009.01.17. 14:52:48
Idézet: Simon - 2009.01.17. 02:36:43
Szabaly nincs arrol, hogy "rabszolga" karakterek farmolasa csalas, es mivel nincs ilyen szabaly, ezert ez nem csalas. Ennyi.


Ez igaz valamilyen szinten...de amúgy most ha akárkit veszünk, elmegy portyalistából harcolni, és szerez 2K-t, akkor adja fel magát itt fórumon, hogy jaj, lehet hogy véletlen egy farmkariba botlottam, nem akartam, isten a tanum rá, vegyétek vissza a 2K-t, nem kell, csak ne kövezzetek meg.....ez kicsit röhej lenne....meg sztem ugyanúgy senki nem fogja magát csalónak gondolni, ha akárkitől elvesz 1K-t....erről szól a játék...lehet valaki nem farmakri, de nincs annyi esze, hogy ne tartson magánál 0LE-t, és én visszajárok hozzá, akkor magára vessen....nem fogom azért kihagyni a lehetőséget, mert az úgy fer....sztem eleve az nem fer, ha valaki szerez sok LE-t, és a szövitársainak kiadja az info-t...úgyh azért itt sok nem fer dolog van.....a farmkari a súlyos verzió, ez most orvosolva lett elvileg, úgyh örüljön mindenki, és menjen tovább az adok-kapok és a táp!