Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sayankyron

Oldal: 123
Dátum: 2013.02.13. 13:58:07
76-os energiahasznosítással még nálam 7 szinttel magasabban lévőt is magasabb LE/TP aránnyal hozom mint a jutalom.
Köszöntem ,de én inkább kihagynám ezt a "jutalamt" ,és maradok az optimalizálásnál.
Dátum: 2012.08.29. 11:57:49
Mi károsítja az ózonréteget?

A kérdés feltevője szerint az ultraibolya fény ami hibás hiszen oxigénből jön létre az ózon ultraibolya fény hatására.

Kérem a kérdés törlését.
Dátum: 2011.01.01. 17:14:49
Hány színből áll a szivárvány?

7
6
5
8

Emberek miért nem lehet megérteni ,hogy a szivárvány az egy komplett színskála.
Több trillió színből áll.

Kérem a kérdés törlését.
Dátum: 2010.09.27. 23:17:14
Megvettem a kereskedőtől a barátság karkötőt és ""eltűnt""a portyagömböm.
Valaki másnál is jelentkezett ez a hiba ,vagy csak én vagyok ilyen szerencsés?
És igen biztos ,hogy volt még a zarknodból esett.
Dátum: 2010.06.17. 09:09:22
Az egyetlen másik fórum amit eddig használtam a panaszok+kvíz.

Itt az ideje itt is megszólalni.
Az ötletet nem tartom alapvetően rossznak ,de sajnálatos módon a megvalósítás nem tökéletes.
Egyet kell értsek abban ,hogy túl van bonyolítva a besorolási rendszer.
Tökéletesen elég lenne a főkategóriát bejelölni és kész.
A különválasztást pedig egy remek mentőötletnek tartöm ,mivel akadnak olyanok akik szívesen kategorizálnak és olyanok is akik időröl időre ráérnek kategorizálni.

HA éppen ráérős az ember akkor ez egy nagyon jó időkitöltő lehet ,de ahhoz az kell ,hogy bármikor vadászattól és időtöl függetlenül elérhető legyen.
Felőlem lehet limitálni egy számlálóval ha úgy gondoljátok.

Remélem valami értelmeset sikerült felvázolnom.
Az építő jellegű kritikát szívesen veszem.
Dátum: 2010.04.01. 00:15:59
Még a kép elmegy valahogy ,de a rózsaszín design az bűncselekmény az emberiség ellen.
Dátum: 2009.12.27. 12:48:08
Ha Magyarországon 12:00 óra van akkor mennyi van Angliában?

11:00*
12:00
14:00
13:00

Nem gond ,hogy grinich angliában van?
Ami azt jelenti ,hogy 2 időzóna is van anglia terültén.

kérdést törölni.
Dátum: 2009.12.27. 12:42:44
Hány gyöke van a másodfakú egyenletnek?

egy se
kettő*
kettőnél több
nem lehet megmondani

Hát nem most tanultam ,de szerintem a válasz (0 vagy 1 vagy 2)
Vagy azóta megváltoztatták a matematikát?

Kérem a kérdés törlését.
Dátum: 2009.11.21. 17:06:44
Az emberi szabadsági jogok miatt. A te tested a te döntésed.
Nem kényszeríthetnek olyasmire ami a testi épségedet kockáztatja. Kivéve ha mások egészségét is kiemelten veszélyezteted azzal ,hogy nem oltod be magad.

Megjegyzem terhes nőknek és tojás érzékenyeknek nem ajánlják.
Dátum: 2009.11.21. 06:08:29
Ahogy elnézem már megvan a két tábor.
Én saját magamat nem oltatom be mert én gyerekkoromban állandóan beteg voltam és így az évek alatt nagyon megerősödött az immunrendszerem. Nem szólva a több mázsa gyógyszerről amit elfogyasztottam (nem túlzok hetente jártam orvoshoz akár 2 külön betegség miatt is)
Az nem baj ,hogy az ember gyerekként beteges mert felnőtt korában nem lesz az ,mivel szinte mindenen átesik.
Szüleimnek és hugomnak azért ajánlottam ,hogy oltassák be magukat mert ők mindent elkapnak.
Én személy szerint sérelmezem ,hogy ilyen ócska indokkal elveszik a fent említett rádiók sávjait ,hogy politikai beállítottságúaknak adják.

Az első az volt ,hogy nem felelt meg a formai követelményeknek.

Na ez igaz. 1 oldalon volt valami apró galiba és ez aztán már apokalipszis. (minden igaz valami üres táblázaton sz*roztak)


A második ,hogy a bevételük nagyobb %-át fogják befizetni adó formájában.

Erről annyit ,hogy bevétel a reklámból van a reklámokért pedig annál többet kérhetnek minnél hallgatottabb egy rádió. Egy új rádió nem olyan hallgatott ,ahhoz ,hogy felfusson kell fél év.
Egy politikai rádiót pedig az emberek nagy része nem fog hallgatni. (EZ TÉNY! Az embereknek elegük van a politikai baromságokból)


A harmadik az ,hogy az ORTT-nek a köz javát kell szem előtt tartania.( EZT HANGOZTATJÁK ŐK MAGUK )

A Slágert és a Danubiust magyarország lakosságának több mint 35%-a szokta rendszeresen hallgatni. (statisztikai számadat)
Ezen emberek nagy része főleg akkor amikor úton van. Mondjuk ki unaloműző gyanánt. Ezen rádiók szórakoztatnak és informálnak ,hiszen csak így lehet hallgatóközönséget megtartani.
Namár most az emberek több mint 35%-ának érdeke ,hogy ne valami politikai baromságot kelljen hallgatnia amikor úton van. Személy szerint 35%-ot már közérdeknek tartom mert a maradék 65%.nak mindegy mi szól a rádióban.


A negyedik
Az nagyon szép és jó ,hogy minden politikus elítéli a döntést ,de ha nem tesznek valamit az ügyben (ezalatt én a korrupciót értem) ,akkor nagyon könnyen megint tüntetés lesz a Kossuth téren. Viszont most nem azt ,fogják skandálni az emberek ,hogy ez vagy az mondjon le hanem ,hogy ti ****** korrupt politukusok és elhihetik ,hogy ott lesz minden fajta szavazótáborból ember.
Dátum: 2009.10.28. 15:13:58
Kérem valaki világosítson fel azzal kapcsolatban ,hogy mit jelent az állat felszerelésénél az ,hogy Lélekenergia + x% mert nem találok értelmes választ.

Köszönöm előre is.
Dátum: 2009.10.09. 21:28:14
Ha azt szeretnék hogy a kisebb szövetségek is beleszólhassanak a HT-ba akkor nem szabad ,hogy a HT költsége a szinttől függjön.
Legyen minden szint egyéges.
A költsége pedig a birtokolt napok számával növekedjen.

Legyen mondjuk az építési költség: 50k LE + birtokolt napok száma * 10k LE.

Egy ilyen képlettel van rá lehetőség ,hogy kisebb szövetségek is meg tudják szerezni a torony birtoklását.
Továbbá ez megakadályozza ,hogy egy adott szövetség szinte behozhatatlan előnyre tegyen szert.
Az ellen is tesz ,hogy Azok a szövetségek akiki most birtokolják több 100 szintes hátrányba kerüljenek.

Ezáltal Viszonylag gyorsan nagy versengés alakulhat ki.
Dátum: 2009.09.20. 09:56:08
A kérdésre nem emlékszem pontosan ,de valami ilyesmi volt.
Egy repülőre Budapesten felszáll 3 utas Párizsban leszáll 2 New Yorkban felszáll 5.
Hány éves a kapitány?

6
12
Nem tudni
amennyi a kérdésfeltevő*


A kérdés azonnali törlését kérem és egy életre való eltiltást a kérdésfeltevéstől ennek az észlénynek.
Dátum: 2009.08.29. 11:58:37
Milyen színek szerepelnek egy szivárványban?

fehér, ciklámen, narancs és áfonyakék
kék, lilal zőld, rózsaszín és vörös
piros, fehér, zőld, fekete és okker
piros, narancs, sárga, zöld, kék, indigó és ibolya *

Na még 1x ehhez a falyta kérdéshez.
A szivárvány egy komplett színskála több millió színböl áll.
Ezt kérem fogjuk már fel.

A kérdést azonal törölni.

Mostmár tényleg ideje lenne egy utólagos kérdés értékelést is berakni.
Dátum: 2009.07.05. 15:44:37
Milyen színekből áll az NB1-ben szereplő DVTK csapatának az otthoni mezszíne?

kék-fehér
piros-fehér *
sárga-lila
sárga-piros-fekete

Ha már egyszer megkapod a kérdést akkor legyél már olyan rendes ,hogy a jó választ megjelölöd ,hogy a többi ember ne vesztegessen el az életéből 4 percet.

Amúgy az nagyon speciális kérdés azonnal törölni.
Dátum: 2009.06.26. 21:25:13
Mi az a : mola-mola ?

A helyes válasz a naphal lenne ,de a kérdésfeltevő holdhalnak jelölte be.
Kérem a kérdés javítását.
Dátum: 2009.06.25. 23:19:09
Sajnos túl gyakran lehet találkozni olyan kérdéssel ,ami eltérő okok miatt nem való Kvízbe.
Ezeket sajnos csakis manuális módon lehet törölni mivel attól ,hogy egy kérdésre sokan nem tudják a választ attól még lehet jó.
Ide kellene egy külön csapat akik átnézik és értékelik őket mert túlságosan gyakran engednek be hibás ,rosz vagy spec kérdést.
A jelenlegi randszer az emberekben csak felhúzza a pumpát mert már lassan az idegeikre mennek ezen kérdések.
Erre a legjobb érv az ,hogy a a kvíz panasz a leghosszabb és leglátogatottabb topic az összes közül.
Talán ezekbe a panasz részlegekbe több hozzászólás érkezett mint minden másikba együttvéve.
Dátum: 2009.06.25. 22:54:42
Az alábbiak közül melyik italban NEM válna vörössé a lakmuszpapír?
Sör
Fekete tea *
Kóla
Limonádé


Na most szívesen emlegetném a felmenőidet ,de inkább visszafogom magam.
A kérdés azonnali törlését kérem és a kérdésfeltevéstől való eltiltást.
Erre egy átlagember nem tudja a választ hiába művelt.
Google se volt igen hasznos.
Köszönöm ,hogy kezdhetem a 30 kvízkérdéses küldit előről már 5. alkalommal.
Dátum: 2009.06.05. 06:50:36
300 pontért 3 tárgyat?
Nálatok ilyen jól megy?
Itt 200nál kedődik a beugró licit.
Amúgy jobb lenne ha több tárgy lenni kint árverésen egyszerre.
Oldal: 123