Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456789
Szerző
Topic neve: Kvíz - mi legyen?
népszerűCellNő
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - mi legyen?
101. hozzászólás - 2009.06.02. 04:30:55 (Válasz Salx narval #100 hozzászólására.)
Idézet: Morroch - 2009.05.30. 09:09:46
- A kérdések buták és használhatatlanok hatalmas százalékban.



ez a lényeg. (de attól még a kikapcsolást nem támogatom)
ha ez meg lenne oldva, akkor térhetnénk át a korosztályonkénti v más fajta kategóriákra.
A hozzászólást Cell módosította 2009.06.02. 04:33:34-kor
Pontszám: 7.50
kedvencSalx narvalFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - mi legyen?
102. hozzászólás - 2009.06.02. 10:56:06 (Válasz Cell #101 hozzászólására.)
Kedves Cell. Tegyük fel, hogy elfogadják a korosztályok szerinti csoportosítást. A játék eleinte ugyanúgy menne mint eddig, de a beérkező kérdések már a három, vagy négy részre osztott csoportokba érkeznének. A játékba csak akkor kerülnének be,amikor már elegendő kérdés áll rendelkezésre. Ez után, törölném a jelenlegi kérdéseket. Ez követően, megkérnék minden játékost,hogy az általuk érdekesnek tartott kérdéseiket tegyék fel még egyszer, immár korosztály szerint. valahogy így képzelem az átszervezést, de nyilván vannak itt programozok akik a szakmai részét megoldanák. Én egy szóval sem írtam azt,hogy kapcsolják ki, azt én sem támogatnám. A folyamat kicsit hosszú, de egyenlőre nem jut más az eszembe. Várjunk egy kicsit, hátha valakinek eszébe jut egy jóbb, vagy egyszelübb ötlet.
A hozzászólást Salx narval módosította 2009.06.02. 11:16:47-kor
Pontszám: 5
népszerűJucusNő
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - mi legyen?
103. hozzászólás - 2009.06.16. 16:23:58
.
A hozzászólást Jucus módosította 2009.06.16. 16:24:18-kor
Nem a tanulás szégyen, hanem a tudatlanság.
***
Hasznos tudnivalók kvíz íráshoz
Pontszám: 5
irritálóCsolosz0Férfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - mi legyen?
104. hozzászólás - 2009.06.25. 15:34:53
Szerintem csak 20-adik szinttől lehessen kérdést írni, mert addigra már sokat lát a játékos és el tudja dönteni, hogy szerepel-e már az adatbázisban, vagy olyan stílusú-e amit szeretnek, és így kevesebb kérdés lenne és így nem kap állandóan rossz értékelést az, aki normális kérdést próbál feltenni, csak azért, mert szigorúbb értékelőhöz jut a kérdése. Értékelni is csak későbbi szinteken lehetne, viszont egy kérdést többen értékeljenek, ahhoz, hogy elfogadják, vagy épp nem.
Pontszám: 3
fórumozóSayankyronFérfi
Végzetúr tanonc
41 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - mi legyen?
105. hozzászólás - 2009.06.25. 23:19:09
Sajnos túl gyakran lehet találkozni olyan kérdéssel ,ami eltérő okok miatt nem való Kvízbe.
Ezeket sajnos csakis manuális módon lehet törölni mivel attól ,hogy egy kérdésre sokan nem tudják a választ attól még lehet jó.
Ide kellene egy külön csapat akik átnézik és értékelik őket mert túlságosan gyakran engednek be hibás ,rosz vagy spec kérdést.
A jelenlegi randszer az emberekben csak felhúzza a pumpát mert már lassan az idegeikre mennek ezen kérdések.
Erre a legjobb érv az ,hogy a a kvíz panasz a leghosszabb és leglátogatottabb topic az összes közül.
Talán ezekbe a panasz részlegekbe több hozzászólás érkezett mint minden másikba együttvéve.
Pontszám: 5
fórumozóPetking5Férfi
Végzetúr tehetség
103 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - mi legyen?
106. hozzászólás - 2009.06.28. 15:21:44 (Válasz Csolosz0 #104 hozzászólására.)
Ezzel csak azért nem értek egyet, mert aki játszik a többi világban, az lehet, hogy pl.: 1-es világban egy 44-es karival rendelkezik, de lehet, hogy 3-as vagy 2-es világban csak 13 más karija van.
Ja meg most indul, lehet a 4-es világ, és amíg el nem éri valaki a 20-as szintet addig nem lesz kvíz vagy mi. Szerintem az lenne a megoldás, ha a teljes kérdés tárat át ellenőriznénk közösen és kiszortíroznánk am rossz, és így tiszta lappal indulhatunk. Állítsuk le addig a kérdésgyártást, amíg kész nem leszünk. Tudom hosszú munka, de megéri. A kivitelt meg úgy gondoltam, hogy legyen egy pontozás, amelyik kérdés megkapja, a kellő pontszámot az bent maradhat, mint a fórumon a hozzászólás értékelésénél.
Petking
Pontszám: 5
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - mi legyen?
107. hozzászólás - 2009.07.20. 07:34:29
Ez az új rendszer amit a gyorsítás ad, hát nem is értem teljesen....

az 50 vadászat indítása és a elég minden másodikra jól válaszolni elég bénán lett megvalósítva Azt hittem hogy továbbra is 20 vagy most már 50 kérdést kapok, de ha nem tudok egyre válaszolni akkor most mi van ? Mert a számlálót nem lehet követni......
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 3
népszerűCheldon ChaosFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - mi legyen?
108. hozzászólás - 2009.07.20. 09:18:44
Üdv!Szerintem ezzel is kellene kezdeni valamit.Az utóbbi 4 napban szinte minden nap kaptam egy mangás-animés kérdést ebből 2-3 ugyanaz csak kissé eltérő megfogalmazásban.Ne már!

Mi az a manga?
Mi az az anime?
Van külömbség a manga és az anime között?
Honnan származik a manga?

A sok Manga-anime képregény és filmrajongó...El tudom képzelni hogy ezeket mind 1 ember írta.
Pontszám: 5
népszerűConstantinFérfi
Végzetúr mester
324 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - mi legyen?
109. hozzászólás - 2009.07.20. 09:31:52
Én javaslatom meg az lenne, hogy valahogy a fórumhoz is lehetne kötni a kvízkérdés feltevését.
Szerintem 90% nem is olvassa a fórumot, s nem látja amik itt le vannak írva.
Engem ma nagyon felcseszett a kvíz, egyáltalán nincs kedvem idióta barom kérdésekre válaszolgatni. Lehet én vagyok túlérzékeny, de nagyon sokat levesznek a játékból az igénytelen, odadobott, "nesztek hülyék" kérdések.
Mintha valami gettóban lenne az ember. Persze lehet van akinek tetszik de nekem egyre kevésbé.
Azt sem bánnám ha nem lehetne kérdést írni, s pár értelmes ember magára vállalhatná az egész kvízes dolgot.
Vagy mittudomén.
Volt már annyi ötlet de, néhányat kiszűrnek sok retek meg bekerül. Gondolom most biztos v4 miatt lett megint ennyi hülye kérdés de valahogy jutalmazhatnák az értelemesebb játékosokat is.
A hozzászólást Constantin módosította 2009.07.20. 09:32:27-kor
Pontozz le és biztos pityeregni fogok
..
*****
Pontszám: 4.50
népszerűConstantinFérfi
Végzetúr mester
324 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - mi legyen?
110. hozzászólás - 2009.07.20. 10:55:17 (Válasz Morroch #99 hozzászólására.)
Kicsit visszaolvastam s egyetértek 100%-ban..
Pontozz le és biztos pityeregni fogok
..
*****
Pontszám: 5
népszerűCheldon ChaosFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - mi legyen?
111. hozzászólás - 2009.07.20. 17:36:04
Kedvencem:
4.VILÁG karakteremnél olvastam :
A válaszra még 00:22 időd van.
Hány oldala van egy kockának?

6
8
2
10
Na ne!!!
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - mi legyen?
112. hozzászólás - 2009.07.20. 17:49:14 (Válasz Cheldon Chaos #111 hozzászólására.)
Ezzel konkrétan mi is a probléma? Tudod hányszor kellett egy kérdés kapcsán elmagyarázni a fórumban, hogy hiába hívnak dobókockának minden egyes dobótestet, a kocka mindig 6 oldalú.

Egyébként a hibás kérdések nem ide valók.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
fórumozóDoktordikhedFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - mi legyen?
113. hozzászólás - 2009.07.20. 17:51:45
Jó lenne kiírni a játékból a kvízkérdéses küldetést, mert elég nagy hátrány, ha v4-en azzal szív az ember, hogy nem tud előre lépni, mert mindent visszadobálnak...
Pontszám: 7
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - mi legyen?
114. hozzászólás - 2009.07.20. 21:26:51 (Válasz Doktordikhed #113 hozzászólására.)
Tegyél fel jó kérdést!
Ötleteket találsz a "Baromi ötletes kérdések..." topicban, ha bizonytalan vagy, hogy a kérdésedet elfogadják-e, akkor mielőtt feltennéd érdeklődj a "Vajon elfogadják-e..." topicban.
Pontszám: 5
irritálóQinyNő
Végzetúr tanonc
21 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - mi legyen?
115. hozzászólás - 2009.08.24. 10:58:43 (Válasz Constantin #109 hozzászólására.)
Szívböl egyetértek veled. Nem érzékeny vagy, hanem igényes. Nagy különbség. Én is feltettem már jónéhány színvonalasabb kérdést,de visszadobták, miszerint speciális tudást igényel. Sok idióta kérdés pedig bekerül. Én ezt a játékot elsősorban pont kviz kérdések miatt szerettem, de kezdek kiábrándulni belőle. Épp az imént fogtam ki egy hülye kérdést, ami ráadásul tele volt helyesírási
hibával is. Grrrr
Aisya
Pontszám: 5
kedvelt tagWildFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - mi legyen?
116. hozzászólás - 2009.08.24. 11:04:57
Mit jelent a madeira?

banánültetvény
zamatos csemegebor
kenyérféle
utcai bikafuttatás

a madeira szó fát jelent,
de jó lenne ha valaki megmagyarázná hogy mi is valójában a jelentése,

köszönöm
Pontszám: 4.50
népszerűAlmacsutNő
Végzetúr mester
523 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - mi legyen?
117. hozzászólás - 2009.08.24. 12:34:31 (Válasz Wild #116 hozzászólására.)
Portugálul tényleg fát jelent. De gyanítom, hogy a bor volt a helyes megfejtés. Bár az nem jelentés
Legközelebb az ilyet a kvíz 4 topicba másold be ne ide.
Attól mert egy kérdést te jónak ítélsz meg, még nem biztos hogy az.
Használd a Vajon elfogadják-e kérdésemet topicot!

***
Ha nem megy, nem kell erőltetni.
Pontszám: 5
népszerűUselesNő
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - mi legyen?
118. hozzászólás - 2009.08.27. 09:03:41
Nem tudom, hogy jó helyre irom-e, de olyan problémám lenne, hogy eddig összesen 20 kvízkérdést tettem fel, ebből 14 el lett fogadva, 2 már szerepelt az adatbázisban, 4 meg nem lett elfogadva, ehhez képest akarapterlapomon Eddigi kérdéseid értékelései: "10 jó, 11 rossz, 0 törölni." van. Megjelent még továbbá az is a lapomon, hogy "Még 3 rossz értékelés és nem tehetsz fel több kérdést!", ezek után volt, hogy kaptam egy rossz értékelést, megjelent, hogy már csak 2szer fordulhat elő. Ezek után úgy gondoltam a biztosra megyek, az elmúlt 1 hétben nem tettem fel kérdést, lemondtam róla, ennek ellenére ma már a lapomon a következő volt:
"Még 0 rossz értékelés és nem tehetsz fel több kérdést!".

A kérdéseim a következők, ha 14 elfogadott kérdésem van, és 6 rossz (benne a 2 már volttal), akkor miért ez a statisztikám?
Ha nem teszek fel kérdést, miért csökkent le 0-ra az, hogy még ennyi rossz kérdést tehetek fel?

Előre is köszönöm a válaszokat.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - mi legyen?
119. hozzászólás - 2009.08.27. 17:26:18 (Válasz Useles #118 hozzászólására.)
Hány kérdésed van felsorolva a kvíz oldalon?
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűUselesNő
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - mi legyen?
120. hozzászólás - 2009.08.29. 22:13:49 (Válasz Lanmandragoran #119 hozzászólására.)
20
Pontszám: 5
Oldal: 123456789
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője