Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456789
Szerző
Topic neve: Kvíz - mi legyen?
irritálóRuh Nestah
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - mi legyen?
161. hozzászólás - 2010.08.06. 04:59:22 (Válasz Aszija #160 hozzászólására.)
normálisan csinalom csak a fórum nem érdekel meg a kvizek.nincs annyi idöm h órákat tespedjek egy minimumélvezetet nyujtó játék elött.
örvendtem.
Pontszám: 5
irritálóConnorFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - mi legyen?
162. hozzászólás - 2010.09.08. 13:43:42
Tudjátok olyan vicces ez a dolog,hogy néhány magát okosnak gondoló ember dönt a kérdések sorsáról,akik rengeteget visszadobnak mivel nekik pl,,speciális"vagy érdektelen.Közben meg átengednek olyanokat amiket ha meglátok a hasamat fogom a röhögéstől.Nekem az egyik kérdésemet ami valami videojátékkal volt kapcsolatos visszadobták,hogy speciális csak kevesen tudhatják a választ.Szerintem az az 1-2 millió ember nem kevés,de hát ki vagyok én.Szóval szerintem ez az egész kvíz dolog vicces.
Pontszám: 4.26
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - mi legyen?
163. hozzászólás - 2010.09.08. 15:32:13 (Válasz Connor #162 hozzászólására.)
Tudod, olyan vicces, hogy nem olvasol utána, hogyan megy az értékelés, csak szapulod mert visszadobták a kérdésedet... Van itt elég topic, ahol a kérdésed feltevése ELŐTT informálódhatsz tapasztalt játékosoktól, hogy vajon bekerülne-e, ha feltennéd.

Csak neked, csak most zanzásítva:
A játék elején minden játékos értékelt és minden szart beengedtek (tisztelet a kivételnek, de sajnos ők voltak kevesebben). Már olyan 100-120 ezer kérdés után - tavaly tavasszal - bevezették, hogy adminok értékelnek kötött szabályok alapján, illetve utólagosan is kivehetnek, törölhetnek kérdést. Jelenleg már 250ezer körül van a feltett kérdések száma, de mióta az adminok értékelnek és visszamenőlegesen javítanak, törölnek érezhetően javult a kvíz színvonala. Sok kérdés viszont még a régi rendszerből maradt itt, de a számuk - tapasztalatom alapján - jelentősen csökkent.
Pontszám: 7.63
irritálóDauntvyFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - mi legyen?
164. hozzászólás - 2010.10.21. 16:47:00
Melyik orosz cár vált merénylet áldozatává?

I. Sándor
I. Miklós
II. Sándor
II. Miklós

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Szerintem meg nem mond hülyeséget Connor.
Engem speciel nem érdekelnek a Pc játékok, mégis rengeteg olyan kérdést kapok, ami ezzel kapcsolatos. A Google-ben kereshetek utána, és az utolsó mai kérdésem is ebbe a kategoriába tartozik. Szerintem, de lehet hogy tévedek.
Az hogy valami nem érdekel. csak egy állapot. Attól még sok embernek fontos lehet. És Vica Versa.

Megszoktam, és csak néha próbálok kérdést feltenni, mert az értékelők agyával nem tudok gondolkodni
A 4 -es világon is legalább 2-3 kérdés után lesz meg ez a küldi, és volt már olyan, hogy a saját elutasított kérdésemmel találtam szemben magamqat a kvíz kérdésekben
Pontszám: 5.44
irritálóDauntvyFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - mi legyen?
165. hozzászólás - 2010.10.21. 17:03:57
Kérdés Jó válaszok aránya
Hány évig tartott a Trójai háború? 46.18%

Sajnos ilyen tipusú kérdéseket tudok feltenni
A hozzászólást Dauntvy módosította 2010.10.21. 17:05:34-kor
Pontszám: 5.44
Oldal: 123456789
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!