Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Butchman

Dátum: 2010.01.01. 10:50:38
Dark Mongoose
Az egyik legönzetlenebb végzetúrnő.
Dátum: 2009.12.30. 20:57:23
Többen 10.000 LE vereséget szenvedtek a szövetségemből! Szerintem ordenáré hülyeség volt úgy visszaindítani, hogy ne kapcsoltátok volna ki a portyát legalább pár órára! Ismét a kockáknak segítettél. Akik másodpercenként 10-et kattintanak. Remélem lesz valami kárpótlás!
Dátum: 2009.12.29. 22:02:00
Tévedés, mi csak JÁTSZUNK. Nem vagyunk és nem is akarunk leghatalmasabbak lenni.
Az hogy szerény személyemnek a maximalizmus és a versenyszellem a lételeme... csak egy dolog.
Dátum: 2009.12.29. 21:55:16
Egyet nem értek: ha valaki, aki elmagyarázza, hogy nem tetszik neki valami a játékban, ami köztudottan SZAR. Akkor a játékostársai miért erőltetik rá mégis? Miért nem lehet valamilyen egyéb választási lehetőséget adni neki, hogy képes legyen ne csinálni? Miért kell mindenáron ezt megtenni? Kérdésem pusztán költői, választ nem is várok rá.
Egyetlen tény, amit a kedves "csakazértis" jánosoknak megemlítek: szövetségünk fénykorában 34, jelenleg 29, de hamarosan sokkal kevesebb lesz. Hja, hogy hulljon a férgese... hja hogy menjen tevét nevelni? De akkor pár hónap a vu.hu-is hullani fog. Persze magyar emberként miért is gondolkodnánk hosszú távban... Nem szokás itt.
Jöhetnek a kioktatások, jöhetnek az egyesek, jöhetnek a hihetetlenhatalmasvérszomjas végzetúrszerepjátékos klisék, mert mindez NEM SZÁMÍT MÁR.

winnie, ne! Te inkább ne írj semmit.
Dátum: 2009.12.28. 13:40:25
Igen, ez jó ötlet. Bár szerintem még kevésbé bonyolult, nagyobb horderejű módosítások is csak nagyon-nagyon lassan jutnak el Miklósunk tudatáig. Egy üveg pezsgőben fogadnék, hogy reagálni sem fog a felvetésemre.
Dátum: 2009.12.28. 11:41:41
Lenne egy jó ötletem: a kihívott fél kijelölhet annyi védekezőt, amennyivel a támadó támad. Csak rajtuk lehetne pontokat hozni. Ezzel igazolhatná MINDENKI, hogy baromira nem számít a létszám.
Ok-ok, nem gondoltam komolyan, nem kell azonnal hadat üzenni nekünk! Az egyes értékelések azért jöhetnek.

Crimson: ment egy kerek tizes.
Dátum: 2009.12.28. 11:32:00
OFF:
winnie,
Rólad a Muppet Show jut eszembe, bár nem tudom abban az időben is ontottad-e az okosságokat. Na persze nem Miss Piggy -re asszociálsz, hanem a két öregre. (Asszem Statler és Waldorf volt a nevük.)
ON
Dátum: 2009.12.27. 17:03:25
És azt belekalkuláltad, hogy 100. szint felett fele olyan "távoli" italokat tudunk majd elérni?
Dátum: 2009.12.25. 08:48:48
Basszus Damage,
Mi meg pont ezért nem tudunk aludni! Mert halálra zabáltuk magunkat. Inkább tettük volna ezt holnap, amikor haszna is van a háborúban!
Dátum: 2009.12.24. 22:53:18
Nincs is szebb mint szenteste kapni egy PC-t. Azt hittem, ha mi kihagyjuk a mai adagot, akkor nekünk se küldenek. Tévedés, küldtek. Még szerencse, hogy mi sem tudtunk egy páran aludni, és viszonoztuk ezt a szép gesztust.
Jövő karácsonykor javaslom, hogy a PC-t is kapcsoljuk ki, mert azért az sem illő a karácsony hangulatához.
Dátum: 2009.12.22. 22:03:39
off:
"A háborúnk miatt vonultak be most 15-en. Vagy csak meglepődtek, hogy hirtelen magas prioritású célponttá váltak."

Ezt nem mi kezdtük, de ha meg lettünk szólítva, akkor engedd már meg, hogy válaszoljak a vádaskodásra. Arra, hogy nagyképű, fellengzős módon hülyének nézzen minket Mortimer.

Sajnos a többezer hozzászólásából nem sikerült megtalálni, amikor a Nyuszikkal "beszélgetett" a háborúról, meg arról, hogy mennyire szar a rendszer, mert egy kis szövetség mennyire könnyen meg tudja verni a nagyot. Ezek TÉNYEK. Aki olvasta, az úgyis tudja. Nem kell bizonygatnom senkinek. Damage bizonyára tudja igazolni, ha akarja. Mindegy, nem érdekel a téma tovább. Jöhettek, oszthatjátok az ész privátban, vagy akár személyesen is, mert mást biztosan nem érdekel.

on
Dátum: 2009.12.22. 19:24:16
Érezhetően reálisabbak lettek a próbák, még nekem is, aki az egyik leggyengébb vagyok a környéken. Köszönöm a javítást.
Dátum: 2009.12.22. 15:55:02
Olyan jó hogy vagy nekünk winnie. Legalább valaki fényt gyújt a sötétségbe.
Dátum: 2009.12.22. 13:31:09
Miklós,
Nem szoktad még meg, hogy ami a topnak jó, az tuti rossz a nem topnak, ergó megy a lepontozás? Két percet nem adok, és ez a hozzászólás is le lesz húzva. Csak engem nem érdekel.
Dátum: 2009.12.22. 13:23:23
Ha a Nyuszik mennek hozzátok, akkor már nincs szórakozás, meg móka, ugye? Mortimer se sír, hanem... csak megmondja a tutit. Tudod mit: szórakozzatok. Hofi után szabadon: "Pubi, ha izgalomra vágysz, ott van mindjárt a jobb kezed"
Dátum: 2009.12.22. 11:24:07
Ariel, jöhetsz, ha gondolod. Egyébként nem hinném, hogy a toronynak van bármi nemű vonzereje toborzást illetően.
Dátum: 2009.12.22. 10:53:21
Morti,
Én sokszor egyetértek Veled, de amit most itt előadsz, az kicsit vicces. Először is: NEM MI találtuk ki a könnyítést, és még vissza is keresheted, hogy én pont a TE javaslatodat támogattam! Másodszor: felháborít, hogy kínunkban NEM TUDUNK mit kitalálni, és citadellázunk, katakombába megyünk, hogy egyáltalán tartani tudjuk az eredményt veletek szemben. Baromira elegünk van már abból, hogy folyamatosan adakozunk nektek. És most légyszives ne gyere azzal, hogy nem is jártok olyan sűrűn, mert nekünk igenis túl gyakori, még a maxos béke csarnok ellenére is.
Hidd el, hogy akik benn vannak, sokkal jobban szeretnének játszani, amiért FIZETNEK, de nem tehetik meg, mert nem vagytok hajlandóak elfogadni, hogy SZERINTÜNK A HÁBORÚS RENDSZER SZAR, ÉS NEM KÍVÁNUNK RÉSZT VENNI BENNE! Még akkor sem, ha keveset vesztünk, akkor sem, ha esetleg nyerünk.
Erre nyomod a nagyképű, lenéző dumát! Nem viccből csináljuk amit csinálunk, bár ti tudom le se szarjátok. Nálatok van 5-6 ember sokmilliós rablással (direkt nem írom, hogy pók, és direkt nem írom, hogy VF-esek), akik képesek 6-7 szintet is felütni. Nálunk, mivel csak "láma", normál módon játszunk, nincsenek ilyenek (talán csak 1 ember), és enélkül csak nincs mit tenni, mint kilépés, katakomba, stb.
Na mindegy nem idegesítem magam továbbra is sok sikert a SÖ-nek!
Dátum: 2009.12.18. 08:47:37
Igen tudom. Kiváncsi vagyok elérem-e a fix 1-es értéket.
Egyébként szerintem ezt csak egy új szervernél lehetne megcsinálni. Túl nagy változtatás lenne, és túl sok ember érintene nagyon nagy mérétékben.
Dátum: 2009.12.18. 08:36:52
Szerintem valóban ez lenne a legkorrektebb dolog. Ami miatt nem fog megvalósulni az a sok habzószájú pók. Innentől azonnal törölhetnének, mert értelmetlen lenne a taktikájuk. Egyébként ezzel a vf problémája is meg lenne oldva. Lenne egy felfelé húzó erő. Persze most csak úgy fognak röpködni az egyesek a sok vf-estől, póktól, és (nevezzük csak őket így) "barátaiktól". Én teszek rá.
Megtoldom még egy dologgal, csak hogy mégjobban felbőszítsem őket: a portyázás is ilyennek kellene lennie! Nem 1,2,3 szintet, hanem 1, 2, 3 hetet ütnél le!
Dátum: 2009.12.17. 16:15:40
Például nincs ÉP vesztés, és nem napi 3-4, hanem akár 10 portyát is megcsinálhatnak, ergó tudnak játszani.

MOD: egyébként az egészre semmi szükség nem lenne, ha nem lennének ilyen magas sebzések, VAGY nem kellene lemaradni, ha az egészséged fejleszted nagyon.