Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Butchman

Dátum: 2009.04.03. 06:27:30
Masterv,
Akkor visszakérdezek: elolvastad amivel érveltem?
- Van másik két küldetés: igen van, érj el x szintet meg érj el x+8 szintet. Melyiket választanád?
- Nem csak a ki/be lépőkről van szó, hanem akik NORMÁLISAN szövetséget váltottak
- Majdnem a játéknak eddig eltelt idejét adni feladatul? Korrekt?

Ezt nem Te írtad, de akik azzal vagdalóznak: ez egy jutalom:

Képzel el van a cégednél egy prémium rendszer: Megkapod a fizetésed 10%-át, ha teljesíted x, y és z dolgot. Ha a dolgozók 30%-a csak x és y dolgot tehetik meg, mert 5 hónapon belül költöztek A-ból B városba, az nem büntetés? Hát nekem gyanús, hogy az.
Dátum: 2009.04.02. 22:29:09
Dzsoni,
Sok érdekes, értelmes dolgot írsz, de ha azt állítod, hogy ez jutalom, és nem büntetés, akkor háttal ülsz a moziban. Azt mondod, hogy tenni az ügyeskedők ellen, ez teljesen jó, igaz. De mi lesz Jóskapistával, aki tett valami nagyot, baromi jól játszik és felfigyelt rá a "csajágaröcsögei-traktoros-brutálkommandó" szövetség, és meginvitálta a tagjai közé... Ő is ügyeskedő? Vagy egy döntetlenes szövetségbe lépő tényleg ügyeskedő?
Dátum: 2009.04.02. 21:55:01
Azt szerintem meg lehet oldani. Ha megbeszéled, akkor 1 nap, ha nem akkor 3-4 hét.
Dátum: 2009.04.02. 21:41:21
Balor,
Pont ma változtatott meg Miklós DURVÁN egy szakértelmet, amit a k.ott küldetés miatt kellett csinálni (felejtés), akkor mi az, hogy 2-3 ember teljesítése miatt nem lehet törölni? A felejtést 50-en beszívtuk, azt lehet kompenzálni, ezt NEM?
Dátum: 2009.04.02. 21:32:28
Nem nagyon értem ezzel mit akarsz. Privátban kifejthetnéd bővebben.
Dátum: 2009.04.02. 21:20:06
Winnie,
Ez még véletlenül sem a "dögöljön meg a szomszéd tehene" esete. Egyszerűen csak mi is szeretnénk hasonló feltételeket kapni, mint azok akik csak most jutottak oda a küldetésekben. És hogy miért csináltuk ilyen gyorsan? Azért mert ez nekem egy kihívás. Ha már másban nem lehetek sosem a topon, akkor legalább ebben az szeretnék. Persze megértem, hogy Te hónapokat bíbelődsz a rabolj 2k-t küldivel, mert Te nem akarod lebeszélni, és az a kihívás... És én nem pontoztalak le, de látom engem valaki igen. Csak a Te szavaiddal élhetek: "biztos focista volt..."
Dátum: 2009.04.02. 21:12:52
Ha vicc, akkor jó poén, ha nem az, akkor inkább csak annyit mondok: van mellette még kettő, igen. De milyen kettő? Érj el x-edik szintet, mert csak ott jön a "piripócsi, fogatlan, vén, rőzseszedő öregasszony"! Itt viszont nem múlik még csak kicsit sem a taktikázáson/szerencsén sem a dolog. Egyszerűen csak lassít, azért találták ki. Ez viszont mégegyszer mondom: jogtalan BÜNTETÉS.
Dátum: 2009.04.02. 20:46:51
Legalább valami feldobta a hangulatomat! Köszi Vlad!
Dátum: 2009.04.02. 20:43:59
Ja igen, eszembe jutott valami a 110. küldetésnek: Kezdődjön karaktered neve x-el, és végződjön dzsé -re. Kb ennyi beleszólása van most a játékosoknak abba, hogy mikorra tudják megoldani ezt a küldetést.
Dátum: 2009.04.02. 19:23:22
Mi az hogy nem lehet kárpótlást adni? Ezt én nagyon nem értem... Számolj vissza kb. 10%-nyi szakértelempontot, és adjátok az akkori LE-t vissza. Ez így baromi nagy kitolás...
Dátum: 2009.04.02. 19:17:02
Kedves Faktor,
Nem szeretnélek kritizálni nagyon, az én helyesírásom is gyenge, de kicsit jobban figyelj majd oda hétfőtől a nyelvtanórán.
Dátum: 2009.04.02. 16:56:59
Az új küldetések között megtalálható eme gyöngyszem:

"Gyere el hozzám, amikor legalább 5 hónapja vagy már tagja egy szövetségnek!"

Azt kérem mondjuk el a véleményünket erről, szavazzunk, hogy tisztába legyünk azzal menynire szeretik ezt a küldetést a játékosok.

Ellenérveim:
- A szövetségből ki/be ugrálás megakadályozására lett ez a küldetés létrehozva, nem is kérdéses. Úgy gondolom, hogy visszamenőleg büntetni valakit valmiért amit tett etikátlan. (Én a döntetlen miatt léptem ki. Igen, mondhatjátok, hogy érdekelt vagyok.)
- Szövetségi tagtoborzást jóidőre megakadályozza, ezzel konzerválja az erőviszonyokat. (nagy múltú szövetségek még inkább előnyt fognak élvezni, akik teljes taglétszámmal rendelkeznek)
- Egy mindössze pár hónapja indult játékba -legrosszabb esetben- öt hónap alatt teljesíthető feladatot adni érzésem szerint túlzás.
- Ellfogadható, hogy egyes küldetésekhez szerencse, elhivatottság szükséges, de olyat kérni, ami a karakter "élete" során egy ADAT, elfogadhatatlan! A küldetésből gyakorlatilag kizárták azokat, akik mostanában szövetséget váltottak, holott nem ez a cél szerintem.
- A játék egy nagyon fontos részében fognak iszonyatos hendikeppet kapni, akik régen egy "megfelelő" szövetségben kezdtek. Ráadásul nem hinném, hogy őket ezzel még támogatni is kellene. (Persze vannak őskövületek kisebb szövetségekben, de nem ez a jellemző)

Véleményeket várok, és remélem, hogy a TOP klánok is belátják, hogy az ő érdekük is ezt a módosítást meghozni.
Én egyet nem értek:
Miért kellett visszamenőleg büntetni a szövetségből ki/be lépő embereket? Miklós, ha azt akartad, hogy megszünjön a jelenség, akkor miért nem a jövőben szövetséget váltó embereket büntetted? Nem vagyunk hülyék, és megértettük volna, hogy ezt nem szeretnéd! Akárki, akármit is mond ez egy BÜNTETÉS! Határozottan kérem, hogy az egyenlő esélyeket továbbra is kapja meg mindenki, és legalább mérsékeld az öt hónapot!
Dátum: 2009.04.01. 20:48:09
Hát sajnos Miklósék nem akarnak sokat pöcsölni új küldetések kitalálásával. Most már nem volt jobb ötletük, és nem tudtak 5-nél tovább elszámolni egy kezükön (szintlépős küldetés), és berakták ezeket a ..., amivel biztosan elveszik a kedvüket/lendületüket a játékosoknak. Nekem eddig a küldetések tetszettek és az epikus csaták, de most már ez is kiesett, mert várhatok hónapokat mire megcsinálok egyet. Köszi fejlesztőcsapat, szép munka!
Dátum: 2009.03.31. 16:49:42
Szerintem akkor még nem volt állatreform. Ja és azért azt tegyük hozzá, hogy az elsők közt kezdeni előny. Nekem nem adatott meg, de még sok másnak sem.
Dátum: 2009.03.30. 18:45:56
Azért szerencsére nagyon könnyű a küldetést megoldott játékosokat kompenzálni, mert ott van a teljesített küldetések között ez a "szépség". Szóval az lenne korrekt, ha nekünk is kompenzálódna. Úgyis csak 20-30 emberről van szó.
Dátum: 2009.03.30. 17:30:48
Jerikó,
Nem lehet, hogy az a gond, hogy Téged, öten tudnak elverni, mást meg 100-an? Persze én sem panaszkodhatom nagyon, mert engem is csak kb 30-an, de gondolj azokra szerencsétlenekre ott LENN!
Dátum: 2009.03.28. 21:50:51
Bevallom őszintén Téged se irigyellek. Ha elvisz valaki, akkor önszántadból nem játszol? Végülis Te tudod... Engem nem zavar, ha elvisznek, meg is teszik naponta 3-4 en rendszeresen. Szóval ha arra várnék, mikor nem, akkor törölhetném magam, és talán akkor lenne esélyem.
Dátum: 2009.03.28. 21:28:29
Én baromira nem értem mi a gondja mindenkinek a kínzókamrával... Én is termelek valakinek, és más is termel nekem. Minél erősebb vagyok, annál erősebbek termelnek. Ezzel kényszerítve vagyok, hogy ha másért nem is, emiatt támadjak nagyobbakat, mert több lét hoznak. Miért olyan nagy baj ez? Aki meg azzal vacakol, hogy kiszabaduljon, az meg is érdemli. Küzdjön vele, kémgömbözzön, vacakoljon, jobb neki nem lesz, csak másnak rosszabb.
Dátum: 2009.03.28. 16:47:12
Föld hívja Jerikót... Jerikó jelentkezz!