Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Butchman

Dátum: 2009.04.23. 18:56:12
Köszönöm a segítséget, remélem, hogy így lesz. Nekem nem válaszolt semmit ! És valóban beléptem (azt hiszem).
Dátum: 2009.04.23. 06:49:26
Hatból vagy hétből egy se?
Lehet, hogy én vártam sokat...
Dátum: 2009.04.23. 05:34:51
Elhurcoltam tegnap a megfelelő számú embert, nem is szabadultak ki, mégsem kaptam a kínzókamrából semmit. Még a megszokott mondat sem jelent meg, csak az ajánlásos rész. Járt valaki még így?
Dátum: 2009.04.21. 22:25:39
Gratulálok a Tökéletes Gyémánt szövetségnek. Igazolták azt, amit állítottak, hogy tudnak küzdeni, bevállalósak, és valóban csak a kötelező béke miatt nem támadták a nagy szövetségeket. Győzelmüket nem kell magyarázni, jobbak voltak. Még akkor is ezt kell mindenkinek mondania, ha a sikerük fontos eleme a játékosok (és nem karakterek) hihetetlen aktivitása, és áldozatvállalása. Számomra bebizonyították, hogy küzdenek...
Maximális tisztelet Nekik!
Dátum: 2009.04.19. 10:49:29
Mi a helyzet ennek a küldetésnek a változtatásával? Nem lehetne elegánsan ezt is lezárni?
Dátum: 2009.04.18. 09:36:08
Seligen,
Nem büntetést akarok, illetve nem is akarok semmit. Csak azt mondtam a HCS-nak nincs negatívuma. Nekem legalábbis nem negatívum, hogy valamennyi TÖ-t vesztessz, ha a legyőzött ellenfelednek van BCS-a.
Dátum: 2009.04.18. 08:49:33
Felmerült bennem egy kérdés: Mi a háború csarnokának a negatívuma? Mert mikor bekerült a béke csarnoka, akkor Miklós hangoztatta, hogy kell valami negatív hatás is, emiatt veszthet PP-t az aki portyázik. Szerintem ez a dolog a háború csarnokából kimaradt... Lehetne egy olyan, ha a HCS-s szövetség veszít, akkor X-szer több LE-t veszít, mint amennyit kellene alapból neki.
Egyébként mi se ezt se azt nem építettük meg, tehát nem vagyunk érdekeltek a dologban, csak érdekes, hogy ennek az épületnek hogy-hogy nem lemaradt a negatív hatása. Ha ezt pl bevezetnék, akkor megoldaná azt a gondot is, amit még most is aktuálisnak érzek, hogy nincs elég nyeremény. Ha valaki háború orientált, és épít ilyet, akkor a másik ilyen szövetségtől vastagon nyerhet LE-t. Dupla vagy semmi! Talán ezzel még inkább motiválva lennének a háborúzni kívánó szövetségek.
Dátum: 2009.04.18. 08:41:16
Abszolút nem az én dolgom, hogy az Elit - Azúr dologba beleszóljak, de sajnos nem csak az ő játékukat "nehezítik" ezzel a szövetséggel, hanem a többi játékosét is. Miért? Ezt már többeknek kifejtettem, de itt is leírom: azért mert egyszerűen túl sok ÉP-jük marad, és mivel még 40%-ost is ütniük kell (tisztelet a kivételnek - DM ), így ripityára verik az összes többi karaktert. Hiába van több gyémánt a közelemben rubinként, de ők annyi terhelést kapnak, hogy hozzám csak az igazán nagyok "jutnak el". A támadásaim 80%-a az Azúrtól jön. Szerencsére én még jó helyzetben is vagyok, mert a 3 nagy közül az Elit a horda miatt, a TGY a szétverés miatt nem tud támadni (jó-jó, most nem kell megmutatni, hogy mit is tud a TGY, de tény hogy kevesebbet jön, mint az Azúros srácok). Ez valahogy olyan, mintha a természetben az egyik faj természetes ellenségét kiirtanánk, és vele együtt elpusztul az is, amire kiirtott célpontja is vadászik... Remélem nem voltam nagyon érthetetlen.
Ja és maximális tiszteletem a smaragdoknak és gyémántoknak, hogy állják a sarat a "második vonalban", mert ők az igazi szenvedői a dolognak.
Dátum: 2009.04.14. 07:39:45
Ja és ha már itt tartunk, mikor lesz megváltoztatva a szavazás eredménye alapján? Ha már Miklós azt igérte, hogy figyelembe veszi a játékosok véleményét.
A jelenlegi szavaztok közül az egyik szignifikánsan vezet.
Dátum: 2009.04.14. 07:37:23
Szerencse, hogy nem egy-két "topjátékos", hanem sok, józanul gondolkodó játékos szavaz a szavazásban. Megértem, hogy a döntetlenes küldetést érdekesnek, kihívásnak, szerepjátékosnak tartod, de ebben mi az érdekes, mi a kihívás, és nem utolsó sorban mi a szerepjáték? Ha elmagyarázod azonnal kapsz egy "nóbeldíjat".
Dátum: 2009.04.13. 16:38:23
Mondok én panaszt Morty! A cuccok árai az állatoknak az ígérttel ellentétben kicsit sem csökkentek (HUF), ellentétben azzal, hogy csak én egyedül az állatreform után 4 új állatot szereltem fel. Persze ez erősen off, szóval bocs érte.
Dátum: 2009.04.08. 07:34:47
Miklós!

Esetleg lassan kellene valamilyen módosítás, ha akartok csinálni valamit. Igaz, hogy nem túl sokan szavaztak még, de azért látható az arányokból, hogy a többség szeretné, ha meg lenne változtatva a küldetés. Szóval azt kérem dönts, és hirdesd ki, hogy lesz-e változás, illetve ha lesz, akkor mi és mikor.
Dátum: 2009.04.07. 14:05:44
Seligen,
Van egy nagyon jó opció a fórum beállításainál: elrejteni lehet bizonyos, beállítható szint alatti hozzászólásokat. "Barátunk" esetében nem kell túl magasra tenni a lécet, és hipp-hopp már csak a többiek reakcióiból lehet látni, hogy mintha valamit írt volna valaki.
Dátum: 2009.04.03. 18:08:36
Otoaak,
Kár a szóért, Balor már majdnem mindent megpróbált. Itt már csak az erőszak segít. (pl anyu a sok egyesért amit nyelvtanórán kapott, elveszi a számítógépe tápkábelét. Bár ahogy látom isibe se nagyon jár, mert még délelőtt is írogatott.)
Dátum: 2009.04.03. 17:55:27
Nem lehetne "ezt" bannolni ismét? Unom átugrálni a hozzászólásait.
Dátum: 2009.04.03. 12:14:31
Az hogy előnyöm származott, az csak annak köszönhető, hogy mindent egy lapra feltéve csináltam a sok értelmes/értelmetlen küldetés, hogy például kiléptem a szövetségemből a döntetlen miatt, hogy áldozatokat hoztam! Az hogy nincs visszamenőleg kárpótlás az meg csak jóindulat kérdése. Az én belső igazságérzetemet bántja.
Dátum: 2009.04.03. 11:38:22
Nem annyira volt ez biztos, hogy megváltozik. Gondolom Te nem ezért nem csináltad meg, hanem mert nem jársz ott. Aki nem érintett az könnyen nyilatkozik, hogy pont jó így... Ráadásul amikor én és még páran megcsinálták, akkor szó sem volt arról, hogy lesz a felejtéssel valami kompenzáció! Nem létezett ez a topic se.
Dátum: 2009.04.03. 11:17:59
Szósincs arról, hogy a LE visszatérítés valakinek is rossz lenne!!! Csak aki kimaradt belőle annak NEM JÓ! Összekevered a szezon a ...
Dátum: 2009.04.03. 11:09:56
Miklós,
Legyen őskő költsége a dolognak. Én sem akarom, hogy ingyen dolgozzatok. Akiket ez érint, biztosan megérti, hogy extra munkáért fizetni is kell.
Dátum: 2009.04.03. 08:50:26
Winnie,
Én eddig értelmesnek tartottam a hozzászólásaidat, de ez a fröcsögés kicsit sok nekem. Ha észérveket mondtál volna, de nem te csak osztod az észt, nem vagy hajlandó a másikat egy kicsit is megérteni. Na mindegy, én ezek után nemhogy lepontozni nem foglak, de még csak el se olvasom a hozzászólásaidat.