Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Butchman

Dátum: 2009.07.05. 17:25:03
Miklós mondta annó, hogy van egy karaktere, csak titkos. Lehet, hogy winnie az?
Dátum: 2009.07.05. 17:20:24
Nem létező karakterekre gondolok, hanem utólag generáltakra. Pláne nem cserére gondoltam. Egyébként vannak hátrányai, nem is vitatom. Viszont van amit nyernénk is vele. Valaki aki később indult, most megmutathatná, hogy mennyire ügyes, és mennyire nem az számított, hogy 2-3-4 hónappal később kezdte.
Dátum: 2009.07.05. 16:43:48
1. Nem mondtam, hogy óránként ennyit szedek össze.
2. Sajnos vagy szerencsére a toplistán elért eredményem szorosan összefügg azzal, hogy mindent a legoptimálisabban szeretek csinálni. Nem építek, fejlesztek turbózás nélkül, de gondolom ezzel nem vagyok egyedül "ott fenn".
Dátum: 2009.07.05. 16:14:34
Hunter,
Nekem például nagy érvágás. Engem szerencsére nem szoktak lerabolni vadászat végén más játékosok, mert figyelek rá.
Akkor tényleg elnézést kérek, tényleg akad olyan, akinek ez nem számít, és jól esik neki várni az óraváltásokat 100-200 kLE-vel. Én nem ilyen vagyok, nekem igenis bosszantó, hogy minden órában őskövekért turbó ide-oda, csak hogy ne 5000-et vigyenek, hanem 600-at.
Dátum: 2009.07.05. 15:35:01
Mindamellett, hogy ügyesen játszol, ennek fő oka sajnálatosan a sok törlés. Én sem voltam a toplistán az első oldal közelében sem addig, amíg ki nem törölte a fele top a karakterét... És sajna ez csak egy egyirányú "folyosó". Szépen elfogyunk, de nem nagyon jön utánpótlás. Egyrészt azért mert a játékosok nagy része nem szeretne "ott elől" kínlódni, másrészt meg sok esélyük sincs. Valmont kollégám ötlete egyébként erre talán megoldás lehetne: az amerikai vízumlottó analógiájára itt is meg lehetne csinálni egy sorsolást, amiben az alacsonyabb szintű, aktív játékosok között kisorsolnánk magas, tophoz tartozó karaktereket, cserébe az ő régi karijukért. Persze ez felvet egy csomó nehéz új gondot is, és lehet, hogy hülyeség.
Dátum: 2009.07.05. 14:11:58
Habár ritkán olvasom el amit írsz, most megtettem. Arra, hogy személyeskedsz, nem reagálok. Nc. Viszont azt elmondom, hogy miért írom immár negyedszer ugyanazt: mert olyan idióta vagyok, hogy hiszem, hogy miklós akar tenni valamit ezügyben.
Miért?:
1. már szerepel a fejlesztési tervben
2. nincs rajtad kívül olyan aki ezt így jónak érzi (ha van, akkor jelezze, és elnézést kérek, hogy valótlanságot állítottam)
Dátum: 2009.07.05. 10:46:22
winnie,
Veled nem vagyok hajlandó vitatkozni.
Dátum: 2009.07.05. 10:06:02
Úgy látom tényleg az a cél, hogy hagyjuk abba ezt a szar játékot. Már csak púp vagyunk tihor úr hátán. Még egyszer kérdem: nem lehetne esetleg ezt a nyomorult "15% alatt kirabollak" dolgot kivenni a játékból? Tényleg ennyire NEHÉZ átírni nullára egy szorzót? Tényleg hetekbe tart felfogni, hogy nem feleslegesen tépték a játékosok a szájukat a találkozón? Komolyan mondom, hogy teljesen kiábrándító ez az egész...
Dátum: 2009.06.30. 15:58:19
Magum! Szerintem anyukádék jobban járnak, ha még nem lehet!
Dátum: 2009.06.24. 18:43:07
Ritkán olvasom el, amit írsz, de ez most ült... Kilenc pont kilenc...
Dátum: 2009.06.24. 18:32:37
Micsoda Morti? Brutál erős? Pont Te voltál az egyik, aki azt mondta, hogy haszontalan. Vagy akkor mégsem? (egyébként szerintem is tévút a VF) Komolyan kérdem, nem kötözködés!
Dátum: 2009.06.23. 18:24:45
Meg lehet érezni, hogy eltűnt a kristályhorda. Egy óra alatt 2 TGY és egy VM támadás. Teljesen feleslegesen gyógyulgatok, mert ígyis-úgyis TKO, hogy box szakzsargont használjak.
TIHOR ÚR! Legyen szíves megnyomni az entert, hogy a kristály hordát verjék 20%-osra ismét. Ja és egy real vagy integer számot is szeretnék kérni nullára írni, ami a 15% alatt rabolható LE értékét határozza meg. Bár gondolom ez 6 ember 5 napi megfeszített munkája, de jó lenne mielőbb nekifogni.
Dátum: 2009.06.15. 14:02:20
Mindenkinek köszönet az infókért. Remélem Miklósunk lépni fog valamit.
Dátum: 2009.06.15. 12:21:03
Mivel délután volt a VU beszélgetés, nem tudtam ott lenni. Valaki összefoglalhatná, hogy miről szólt a dolog, ha voltak ötletek akkor azokra is kíváncsi volnék. Előre is köszönöm.
Dátum: 2009.06.10. 11:14:24
Én még mindig azt mondom, hogy a 15% alatti támadás a legnagyobb probléma. Ha ennek az az indoka, hogy csak így kihívás a háború ellenük, akkor mi a ...-ért nem csak a háborúban tudják használni? Ennyire nehéz ezt leprogramozni? Ja és azt hagyjuk, hogy menjek katakombába, ne támadjam őket (nem is teszem). MIKLÓS, ÉN NEM EZÉRT FIZETEK! A jobb játékosok győzzenek le, legyek a legutolsó, de ne tegyél már elém megoldhatatlan feladatot!
Dátum: 2009.06.10. 07:44:35
Sziasztok,
Lenne egy kérdésem:
Nem lehetne a VU beszélgetést egy kicsit előrehozni? Sajnos sokan vagyunk, akiknek a múltkorihoz hasonló időpont lenne a megfelelő, mert késő délután már nem nagyon érünk rá.
Dátum: 2009.06.09. 14:23:57
Ja és az egészségem nem túl sok, de 100 felett van valamennyivel. Nem lehet túl sokkal a szintátlag alatt.
Dátum: 2009.06.09. 14:22:33
Itt vagyok én is, nem kell várni estig. Sajnos nem tudok mit hozzátenni, TÖKÉLETESEN egyetértek Mortimerrel. Sajnos reggel 8 óta nem tudok felgyógyulni 1500 ÉP felé, ami ahhoz kell, hogy legyen némi esélyem bármelyik kristály vagy Azúr Légiós ellen.
Tragikus, hogy ennyi játékos törlése sem nyitotta fel Miklós szemét... Lehet, hogy megunta az egyes világot, és egy huszárvágással így akar végetvetni egy "vég nélküli" játéknak. Végülis a munka nagyrésze ezzel a világgal van, a többi főként copy&paste.
Birkának meg annyit üzennék: sürgősen vegye le a rózsaszín szemüvegét, és lásson tovább a tizenkettedik szintnél, ahol a sok szerencsétlen 10 éves kölyök felelőtlen játékából eredő LE-ben tocsog.
Az ok, hogy esetleg régen olvasta, elfelejtette, de nem az itt a cél, hogy elgondolkodtassunk, esetleg ha valaki bizonytalan a dologban, akkor utánanézzen?
Szerintetek miért túl speciális ebben a játékban egy Középföldén megtalálható lényről feltenni egy kérdést? (Ha középföldén járunk (Tolkien: Gyűrűk Ura), kell-e félnünk a balrogoktól?) Tényleg csak számomra triviális, hogy a nagy többség olvasta/látta/hallott már róla?