Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Butchman

Dátum: 2009.11.07. 09:34:35
Jogos. Azt kifelejtettem.
Dátum: 2009.11.07. 08:53:04
Nem lehetne véletlenül új gyógyitalokat berakni a játékba? Ha a képe nem változik számomra az is elfogadható lenne. Sőt a neve is lehetne nagyobb-hatalmas-óriási, így még azon sem kellene elgondolkodnotok. Valahogy nonszensz, hogy a karakteremet ért sebzések a térkapuból, kalandból, netán portyából egyre magasabbra emelkednek, de a gyógyitalok hatásfoka nem változik! Legyetek szivesek ezt kicsit átgondolni, és ne tűzoltó jelleggel, folyton utólagosan berakni ilyen cuccokat! Előre is köszönöm.
Dátum: 2009.11.06. 17:38:28
Ariel, azért azt a kevéske őskövet is ki kell érte köhögni, ergó annyira nem vagyunk kisegítve. Ha csak simán PP lenne a költsége, akkor ok, rendben van, de még őskőért is? Azt azért nem fogom sokszor vásárolni.
Dátum: 2009.11.06. 12:32:00
Elég régen elbújtak a srácok. Nem akarnak előjönni? Elég nagy a veszélye az új influenzának ott lenn a dohos barlangjuk mélyén összepréselődve.
Esetleg nem lehetne erre a dologra egy pontos ütemtervet kiadni, hogy tudjunk velük kalkulálni? Nagyon demoralizáló, hogy a PP-ink felét sem tudjuk elfogyasztani még akkor sem, ha szegény ütőtávunkban található játékosokat napi kétszer szétverjük. Ezúton is elnézést Tőlük emiatt.
Dátum: 2009.11.02. 17:55:35
Köszi Morti. Remélem ez hivatalos, tuti infó.
Dátum: 2009.11.02. 17:02:18
A kalandgömb nevű relikvia plusz egy százalékát hogy kell pontosan értelmezni? Ha jól sejtem 3-4% az esély alapból a kaland megtalálásra. Ezt 4-5 -re növeli, vagy 3,03 - 4,04 -re növeli. Nagyon nem mindegy, ezért ezt jó lenne előre tisztázni.

/mod: elgépelés
Dátum: 2009.10.31. 15:17:10
Na már megint ott tartunk, hogy húzzon a ko:csög TOP a francba. Nincs itt ránk szükség. Rendben, nagyon okos érveket mondtatok, frankón megbeszéltük. Ebben a közösségben jópár ember maximálisan rosszindulatú, irígy, és kárörvendő. Számomra ez volt az utolsó hozzászólás.
Dátum: 2009.10.31. 12:58:13
Szerintem Ariel és én is arra gondolunk, hogy attól, hogy a taktikánk a gyors szintlépésre alapul, attól még nem kellene 60-70%-ban kizárni minket ebből az új funkcióból. A szingulárisnak meg megvan már ígyis a hátránya: amíg te minden kristálytól egy halom LE-t szerzel addig mi jóval kevesebbet, és azt is főleg csak lélekszívással. Ha meg olyan alacsony szinten szingulárisozol, ahol nincsenek kristályok, akkor pedig a portyáid vannak kudarcra ítélve. Szóval van ennek árnyoldala is szerintem. Ez nekem már nem fér bele a kiegyensúlyozott játékmenetbe.

/mod elgépelés
Dátum: 2009.10.31. 12:27:28
Jogtalan, hogy nincs büntetés? Ez komoly? Azért, mert a játék egy funkcióját kihasználjuk? Na ezt a dumát nem kellene Morti.
Dátum: 2009.10.31. 08:59:57
Hát ha nem csak én szívok a lehetetlen, 100 kp-t igénylő kalandokkal, akkor valóban kellene valami revízió! És ne kezdje senki, hogy "persze, nektek 200 feletti küldetésetek van már, van elég kp-tok!", mert 1-2 hónap múlva is szeretnék játszani. Illetve főleg azért van sok ismétlős küldije a topnak, mert BAROMI sok magyar forintot is beleszór a játékba állatfelszerelésekre.
Dátum: 2009.10.30. 21:49:41
Ismét én, ismét egy negatívum:
Látom visszakerültek a relikviák. Kivéve, aminek van is értelme, azaz pl az állat felszerelés árcsökkentő. Ez most komoly? Mert viccnek nagyon durva.
Dátum: 2009.10.30. 17:47:27
Elég érdekesek a próbák küszöbszámai. 85. szinten 345-ös erő, 44-es csapdaészlelés. Azokat a szakértelmeket nem is mondom, amelyek totál haszontalan mivoltuk okán 100-ből egy embernek vannak. Biztos, hogy teljesen jól lett ez kiszámolca? Ha jól gondolom, az én 1660 kp-m szerintem nem számít kevésnek, de ha egy-egy ilyen "kaland" leszed 100-at, akkor napi 4-5 átlaggal számolva pár nap után el fog fogyni, és túrhatom bele a sok LE-t, őskövet? Vagy ez volt az alapkoncepció?
Dátum: 2009.10.29. 21:11:50
Ez kb annyi, mintha nem is írtál volna semmit. Számomra 84.szinten ez piti. Ha a te szinted 41, akkor meg hiperdurva. Szóval a szinted?
Dátum: 2009.10.29. 21:05:53
Én is szintén hiányolom a relikviákat. Miért kerültek ki? Bug? "Újraoptimalizálás"? Engem valahogy nem dob fel a +4 erre a tulra meg +20 arra.
Most akkor mivan? Mégis lehet az épületeket manából építeni, csak nem naponta egyszer, hanem 24 óránként? Ezt nem hiszem el! Az entitással pont most értünk a végére, hogy NE ÍGY legyen, erre most megkaptuk ezt? Tudjátok mit? Ez már nem a vegzetur.hu, hanem a szanalom.hu
Miklós,
Látszik, hogy igyekeztek meghallgatni a véleményünket, és módosítani a dolgokat. Kettő dolog van csak amit KÖVETKEZETESEN elszabtok:
-mindig akkor tesztek valamit, amikor már BAROMI KÉSŐ
-mindig úgy csináljátok, hogy egy rakás ember elégedetlen lesz, mert nem egyenlőek az esélyek.
Mire gondolok: hónapokkal ezelőtt (talán a MK bevezetése után pár héttel) már pedzegették egyesek, hogy ez nem annyira jó dolog. Mégis ment az építés, épültek a többszázas HT-k, 25-ös védőfalak. Most hogy hónapok óta tesztek a játékra, és nem fejlesztitek, elfogyott minden építeni való, így kapva kaptok az alkalmon és a mi kérésünkre kiveszitek a francba az egészet. Ebben a felállásban, aki MINDENT kimaxolt, felépített, azt hogy a csudába hozzuk be? Nem lehetett volna azt megtenni, hogy a már a játékba került épületeket továbbra is lehessen manából építeni? Kivéve a HT-t. És itt most arról ne beszéljünk, hogy szint alapján lesz meghatározva ki építhet, ki nem, mert az nem megoldás. Egyszerűen azokra az épületekre kellett volna csak az új szabály ami még nem került játékba. Ha még lesz ilyen, és nem fogja abbahagyni az a pár utolsó mohikán, aki még kínlódik itt.

És winnie kedvéért a példák a sorozatos tévedésekre:
-bénítós küldi, ahol páran 50 küldetéssel is megszedhették magukat
-epikus erősítés, ahol a legjobb szövetségek 20-30 epikust "ingyen" öltek meg
Dátum: 2009.10.22. 19:52:03
Egyébként 2-3 hónapig birtokolja a Légió a HT-t, és minden kristály problémája meg lesz oldva Endyrnek. Lesz kihívás, mert 400-al lesz nagyobb a TÖ-je a Légiós klónoknak, mint akárkinek.
Dátum: 2009.10.22. 12:46:13
Ariel,
Azért a klónod napi 7-8 alkalommal ver szarrá, és szív el csak lélekszívással többezret. Attól, hogy a légiósok ultra epik cuccokkal rohangálnak, attól még itt vagyunk mi is, a "legalja". Bár egyre kevesebben, mert a top "kikékült", de gondolj ránk is. Számomra igenis kemény, hogy alig van olyan óra, amikor a 4 előttem lévő klónja ne szivatna szét. Ráadásul nekem még a pihenés mellőzése sem jelent mentséget (mint a "normál" játékosoknak), mert ezek a dögök jönnek akármikor. Félreértés ne essék: jó hogy vannak, de ne akarjatok már erősíteni rajtuk, mert az igazán ügyeseken, erőseken, hatalmasokon kívül is akar még játszani valaki, akinek csak ők a játszópajtásai.
Dátum: 2009.10.15. 12:27:44
És megcsináljátok? Ha igen, akkor mikor?
Dátum: 2009.10.08. 08:24:47
Ariel,
Az elsődleges epik szintjét nem gondoltam én sem megváltoztatni. Ez teljesen egyértelmű.