Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Butchman

Dátum: 2009.12.06. 18:57:48
Kedves Miklós,
Még ha lepontozol, akkor is igaz, hogy fejleszteném ezeket is, akkor ha nem lenne 40-50-el nagyobb képességpróba a kalandokban, mint amit meg tudok csinálni. Árnyalatnyi különbség azért van. Addig sajnos csak a tulajdonságokat fogom tolni amíg az IQ, erő, stb próbákat bukom. Ha megmondja valaki, hogy hogyan játsszak, hogy ez is az is menjen, azt külön megköszönöm.

Elite: nem gondolod, hogy neked azért a maxos VF-el kicsit más problémáid vannak? Olyan, mintha én akarnám neked megmondani, hogy ott lenn neked mi ok és mi nem.
Dátum: 2009.12.05. 20:57:54
Miklós szerint az így a tuti, mert legalább van benne random. Lehet izgulni. Persze azt nem érti, hogy mi nem izgulunk, hanem a felmenői csuklanak.
Dátum: 2009.12.05. 18:04:32
Teljesen korrekt képlet. Megyek, gyorsan tolok is 100-150-et ezeken a szakikon, mert a gyenge epikusunk ellen most hónapokig nem kell fejlesztenem semmit. Csak egy dolog nem tiszta még számomra, hogy ha ezen "okos, értelmes és hasznos" szakértelmekre rakom a LE-t (mindhárom 30 közeli nekem), akkor hogy a búbánatos ...-ba fejlesszek 460-as IQ-t és a hasonló nyalánkságokat?
Miklós, próbáltál már játszani a saját játékoddal? Vagy a mi készülékünkben van a hiba?
Esetleg sorolj vissza 20 szintet, mert enélkül annyira hepi lesz az életem, hogy ...
Dátum: 2009.12.05. 17:55:38
És ha 1 hét múlva újra mennek a potyára? Akkor mit csinál a Légió? Mert hozzánk elég gyakran járnak, és ha van egy kis eszük, akkor mostantól átszoknak rátok.
Dátum: 2009.12.04. 19:29:54
Elnézést, azt hittem te is az LV tagja vagy.
Dátum: 2009.12.04. 17:49:51
Gratulálok Nektek! Hősi cselekedet volt. Gondolom vérrel, verítékkel sikerült nyernetek. Ezentúl méltán nevezhetitek magatokat a legerősebb szövetségnek! Gondolom az Azúr kapitulációjának semmi köze nem volt a jelenlegi háborús rendszer legnagyszerűbb tulajdonságához, miszerint a játék nem igényel sok időt, és természetesen nem kell éjjeliőrt foglalkoztatni és jelszóadatbázis létrehozni. Kívánok Nektek hasonló sikereket a további háborúitokban!

UI: Bocs, ha túl kemény az irónia.
Dátum: 2009.12.03. 20:39:53
Igaz. Ha lenne, akkor onnan is elvernének. +3-5 így olyan hülyén nézett volna ki.
Dátum: 2009.12.03. 20:35:40
És ezt nem azért mondom, mert én hú de erős lennék. Engem is szarráver +-5 szintről bárki.
Dátum: 2009.12.03. 20:34:59
Beszarás. Most komolyan Nasdfil okos meglátására lett változtatva a sebzés 90. szint felett? Már elnézést, de ha az eddig is harmatgyenge karaktered fél évig b.szol fejleszteni, akkor mi a sz@rt vársz? Komolyan egy ilyen tanács már elég 10% csökkentéshez? Megáll az eszem!
Törölt, ahogy látom. RIP Dutch Schaefer. Még ha nem is volt a szívem csücske, nagyon nagy kár érte!
Dátum: 2009.12.02. 17:17:48
Ja igen: remélem az epikusoknál figyelembe veszitek azt, hogy most már 70-80 %-ra esett az állatok sebzése, és így ők is kevesebbet fognak sebezni. Nem is kell válaszolni, tudom: baromira nem érdekel benneteket. Ismét jól járt a SÖ,TY,TGY és mi is. Köszönjük az ajándékot.
Dátum: 2009.12.02. 17:10:46
Nem tudom, hogy ide kell-e írjam, de felháborítónak tartom, hogy ismét teljesen esélytelen lettem a varázslók ellen, ezzel a "kicsit módosítottuk a közelharci sebzéseken a visszajelzésetek alapján". Ki jelzett vissza? Endyr? Nasdfil? A varázslók? Esetleg akiket eddig bedarált Galmuszk? Miklós tényleg ennyire könnyen megy a meggyőzésed? Csodák csodája nyerni sem tudok amióta "kicsit" módosítottatok. Megvágtátok az állatsebzést (a kritikus miatt a közelharcosoknak kedvezett), csökkentettétek ISMÉT az erőbónuszt. Tudjátok mit? Kurvára elegem van már ebből a tingli-tangliból. Ismét varázsló karaktereknek áll a zászló. Gratulálok. Pontozzatok le nem érdekel. Ez a véleményem.
Dátum: 2009.11.30. 17:00:04
100% dicséret volt.
Dátum: 2009.11.29. 09:48:26
TP-ért citadella? Már ilyen is van? Ha valaki rosszat mond rólatok, akkor az lesz a következő?
Csak egyet nem értek: miért kell Damage- et folyamatosan lepontozni? Tudom, hogy őt nem zavarja, de olyan ciki ez nekem, hogy megvitatok vele valamit, csaknem személyesen, és valaki szórja rá az egyeseket.
Ok, kiszálltam a témából (illetve továbbra is kinn maradunk a háború vérkeringéséből). Maradjon így: van 5-10 legyőzhetetlen harciszövetség, akik (mélységes tisztelet nekik, de komolyan) képesek rá, hogy a legnagyobb szövetségeket is térdre kényszerítik, a többiek pedig fizetik nekik az adót, ami csak pár téglára, talán néhány gerendára elég.
Autóversenyzőként mindíg azt szerettem, ha 30-an voltunk a kategóriában, és tudtunk ötödikek lenni. Mások azt, ha háromból tudtak másodikak. Megítélés kérdése az egész.
További kellemes estét, viszlát holnap.
Téves, és sértően "magyar" hozzállást példáz a megjegyzésed. Nem rosszat akarok az aktív játékosoknak. Azt javasoltam, hogy esélyesebbek legyenek a mostani helyzettől aki "többen" vannak és akik nem érnek annyira rá.
Damage,
Ugye nem szeretnéd azt mondani, hogy csak azért kedvezzen a háború rendszere(most is ez van) a kis szövetségeknek, hogy a nagyok előnyét lefaragjátok? A tapasztalati szintről már bebizonyosodott, hogy ciki, ha magas, mert a VU nem a szintlépésről, fejlődésről szól, hanem hogy a "környékeden" mennyire vagy erős. Ezek szerint az is rendjén való, hogy a légiók esélye legyen annál kedvezőtlenebb, minél kisebb "rambó brigád" támadja őket egy "háborúban"? Tényleg ez a jó? A sokat emlegetett "szervezettség" pedig valóban az lenne, hogy mindenki tudja mindenki belépőkódját, és van egy min. 3 fős 24 órás éjjeliőr szolgálat is a csapatban? Csak picit gondold ezt át kérlek.
Dátum: 2009.11.26. 06:42:14
Jól vettem észre, hogy ma a kristályok stabil nulla LE-t tartalmaznak? Se lélekszívás, se portya nem hozott egy LE-t sem. (6-8 csata alatt.) Ha ez változtatás, akkor jó lett volna szólni.
Nagyon is jó felvetés. Ha valaki (akár Te) tovább finomítja, kidolgozza a részleteket, akkor én ezt egy VU-t megmentő fejlesztésnek érzem!