Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LoWs

Dátum: 2009.05.26. 21:48:24
6-osként egy épp 45/8 nyerésre álló háborúban vetődött fel benenm a gondolat, hogy "nincsezzel valami baj magasabb szinten?" Benéztem ide, a fórumra és látom, hogy van Nem tudom a számokat és nem ismerem a nagy és erős szöviket, de olvasni fogok és leírom az ötleteimet. Játszottam más, sokkal inkább háborúra kiélezett játékkal, és ott ezt úgy oldották meg, hogy egy bizonyos szövetségi méret+erő+épület után szinte kötelező jelleggel kellett háborúzni, más szövetségek ellen. Mivel anélkül bizonyos előnyök elérhetetlenül drágák voltak (pl. területnövekedés ami itt megfelel az épületek szintjének). Szerintem lehetne úgy, hogy a HCS megépítéséhez bizonyos mennyiségű háborút meg kell nyerni és nagy mennyiségű Lét kell szerezni az ellentől. A BCS meg fordított lenne: védekezésböl kell döntetlent vagy győzelmet kiharcolni. Ezzel jobban lennének ösztönözve a szövik az "eksönre". De, ha mondjuk lenne új épület amelyik stratégiai előnyt biztosítana azoknak akik háborúztak és nyertek (pl. gyorsabb ÉP regeneráció háború idején) a védekező beállítottságúaknak pedig mondjuk védelmet biztosítana anank a tagnak akit Xnél többször ütöttek a háború alatt. Így az egyik fél abszolút támadó lehetne, a másik meg védettebb lenen a farháborúktol, mivel az erős szövi nem tudja a leggyengébb tagjaikat naponta ájulásig ütni, így rákényszerítené őket arra, hogy a legerőssebbek harcoljanak a legerősebbekkel -abbol indultam, ki h a szövik tagjai nem egy erösségűek, gondolom 40 felett is a szövi leggyengébb, de még üthető tagjait verik földbe, és ezzel nyerik meg a háborút, nem esnek neki az esetleges pár vezetőnak akik erőssebbek a többieknél-. De ez még nem oldja meg a közepes szövik farmolását. Szerintem ide is egy épület lenne jó ami a következő lehetne: Az elmozdíthatatlan fal Az épület minden szintjével egy ujjabb szövetség rakható be aki ellen +X% (Xaz egy nagy szám) védelemt (CSAK VÉDELEMT!) kapna az építő, ha a megjelölt ellen megtámadja. Persze, ez időkorlátos lenne, pl: 3 vesztett háború kel laz adott szövitöl 2 hónapon belül és mondjuk 2 hónapig tartana a védelem. Így a top szövik előbb-utóbb kifogynának az üthető közepes szövikből és emberekböl.

A háborúval nyerhető alacssony Lére meg a megoldás szerintem a HCS bővítése lenne. Azzal a funkcióval, hogy %osan több Lét kap a győztes szövi, melyet az "istenek" adnak bónuszba. Mondjuk ha egy olyan szövi ellen győzöl ami 5 epikus szörnyet győzött le, vagy ilyesmi nagy tettet hajtott végre, akkor 5xX% bónuszt kapsz az istenektöl. Így a vesztes nem vesztene többet, a nyertes meg sokkal többet nyerne főleg ha erős szövit győz le.

Kicsit sok lett... de remélem érthető és nem veszitek belepofázásnak amiért nem tartozom az elitbe! A számok csak hasraütésre mentek természetesen, inkább az elvek a lényegesek itt is
Dátum: 2009.05.26. 14:06:29
Idézet: Gort - 2009.05.26. 10:14:00
V1-en vajon miért ismeri mindenki Sharpa nevét? Csak nem azért, mert ő a legmagasabb szintű? Egy kis hírnévre vágysz? No és kire portyáznál a V3-on, ha 10-12 szinttel fölé tornyosulnál mindenkinek?

V3-on is van háború és citadella. Bár legjobb tudtommal a citadellát még soha senki sem használta.

LoWs, ha zavarnak az 1-2 tagú szövetségek, hát légy aktívabb, hívd meg őket a te szövetségedbe. Hidd el, hogy sokkal pezsgőbb az élet, ha te magad is aktívabb vagy. Ha zavarnak a passzív emberek, rúgd ki őket a szövetségedből, és keres aktívakat.


Aktívnak aktív vagyok, szövimbe felvételi hírdetést meg tagnap adtam fel Csak 4en vagyunk a szöviben és mindenki elég aktív, csak ez kevésnek tűnik ahoz, hogy 2100 előtt felépítsük pl: a kaput Rubint hordás vagyok, ami (számomra érthetetlen okok miatt) jelentős kissebbségben van a többi hordával szemben, míg a gyémántok ha jól láttam több mint 35%-át teszik ki a világ3 karaktereinek, addig mi kb. tizenpár százalékon toporgunk Nem tudom, ez hogy jött össze.. de legalább van kire portyázni Viszont, szövetségépítésnél meg hátrányt jelent, hogy ha van is normális szintű kari, akkor is ott van a lehetőség, hogy inaktív/elmebeteg/széthúzó/alap bozogány+tűzfuvallat varázslattal tolja 10es szinten Remélem, ez fentebb másképp lesz! Ha már nevelgetem ezt a "tamagocsit" akkor haladjon is már valamerre!
Dátum: 2009.05.25. 22:51:29
Szerintem nem kell annyira nagy dolognak nézni ezt a V3-at, (ott vagyok lvl6os). De most azt érzem, hogy annyira sok az egy-két tagú szövi és sokan annyira passzívak az egésszel kapcsolatban, hogy inkább lennék V1-2ben lvl1 minthogy azt lássam, hogy még 5-10 szint közelben sincsen olyan szövetség amiben 10 feletti az aktív taglétszám
Dátum: 2009.05.25. 15:29:25
A Kerep & Bingi & Szoki szövetség aktív, feltörekvő játékosokat keres, nagyratörő tervek megvalósítására. Szintkövetelmény nincs, de előny a 10-15ös sávban feszítés. Építkezésekben való részvétel kötelező és jobb ha a Jelentkező a háborúkat sem veti meg. Akinek kérdése van, forduljon bizalommal hozzám vagy Bingi-hez!
Nem tudom, hogy le írta-e már valaki előttem, de kikívánkozik belőlem
Majdnem 3 évig WoWoztam és egyik napról a másikra hagytam abba (pedig napi 5-8 órát toltam). Leginkább azért mert nem jutott sehova az emeber. Bármit elértél azt megtette más is, druida healerem/tankom volt akkor maxos felszerelésben és a városban 20-25 másodpercenként jött egy majdnem ugyan olyan gear-es karakter mint az enyém A rengeteg javítgatás egyensúlyozás miatt volt olyan hét, hogy mindenki felkent a falra egy bug/nerf miatt és volt olyan amikro nem találtam legyőzőre mert az én kasztomat erősítették túl. Ez a csiki-csuki állapot nagyon nem jött be, nem is beszélve arról, hogy az igazán epikus csaták során sem lehetett annyival jobb felszerelést szerezni mint a befektettett plusz munka Ez még párosult azza, hogy az összes 12 év alatti emberke BOOStért zaklatott már tul sok volt nekem.