Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LoWs

off.
Azt írták törölt.
Idézet: Miklós - 2009.12.02. 13:10:36

Részleges tudatpajzs
Szint: 40
Tipus: relikvia
Ár: 2000 LGY, 5 őskő
Hatás: Ha kémgömbbel vizsgálnak, a tapasztalati pontod nem fog látszani.
(Jóval kultúráltabb megoldás mint a kristálygömböt nerfelni, így ez nem lesz mindenkinek, hiszen szintkorlátja van, és nemcsak LGY, hanem őskő is kell hozzá.)


Akkor most jól tévedek, hogy 40es szint felett vége a portyának? Totál random vaktában csapkodás lesz?
Ha nem látom az ellen TPjét, sőt még aKvízválaszokat is csúsztatva látom akkor kb azt jelenti, hogy folyton árnyékra vetődök vay szimplán még csak közel sincs ahoz hogy legyen nálla LÉ.
Jobb lenen ha egyszerűen leírnád: Meg akarjuk szüntetni a portyázást mint a vadászat alternatíváját a LE szerzésre!
Rosszindulat. Hurrá!

Nem adócsalással! Hanem Teljesen legális üzlettel! Ahol te jártál jobban mert a másik felek nem voltak képesek elolvasni még a 120as betűmérettel szedett szöveget sem!

Szerintem Miklósnak, Jerikonak és Mortimernek ugyan az a baja van: Nem tetszik nekik, hogy a pókok erőssebb karakterek mint a szintjükön lévők. Biztosan tudják hogy mivel jár a pók élet (keresés, próba, farm, keresés, keresés, keresés,....). Igencsak időigényes tud lenni. Nem kis kitartás és lelemény kell hozzá hogy valaki igen erős pókot neveljen.
A nagyobb munkáért és a szintbeli fejlődés elvesztésért szerintem kijár az, hogy erőssebbek legyenek és ne folyton ők legyen nek szívatva mindenféle PvP változtatással.

De ez nem érdekli őket! Mert a csúnya rossz pókok mások hülyeségéből élnek!
Ekkora nagy baj a VF emberek? A singulárist meg őszintén, Ki húzta valaha is? (küldetést kivéve) Van egy tippem: 100 alatt lesz a szám alltime! Ha a szerzett TP arányában kapnál LÉt akkor annyi hatalmad lenne a karaktered felett hogy:
-CSPt és PPt elkültöd-e vagy sem?
-Mire költöd a mindenki számára adott LÉt?
Ez kábé semmi. Tényleg semmi! Mennyetek Tevézni ha ezt akarjátok!

Akkor már ne legyen elementáris és kreatív se! Talán még a sajtolást és az építést is ki lehetne venni!

Így nem lenne se lemaradás se elhúzás. Egyenkarakterek lennének és nem a 3-4 mostani szerver ürülne ki hanem az egész játék!

Fogadjátok gratulációmat!
Ezt még ti sem gondolhatjátok komolyan!
Szerintem ezt edig is így gondolta mindenki!
Ha benyomod akkor portyából SOHA nem KAPSZ LÉt míg tart a hatás!
Viszont veszíteni természetesen lehet!
Ahoz az ellenoldalhoz mit szolsz hogy LEt sem kap az ember?
Vagy netán olyan lenne mint mondjuk a katakomba, hogy egy ideig nem jöhetnél ki belőle?

És bumm! Így lett a Chokapic! Vagyis az ellenoldal

jav: helyesírás
Én tudok ilyen embert! Jómagam és a szövetségem!
Több portyakarakter is van nállunk V2őn. Egy szövetség kifejezetten arra állt rá, hogy gyógyitalokkal(!) felgyógyulva naponta 3x ütesse magát az összes elérhatő karakterünkel! Egy.. azaz egy támadásról tudok ami ellenük irányult. Akkor sem hoztak szinte semmit töllük!

Másik példa: Megint jómagam. Egy azaz 1 Db támadást indítottam egy karakter ellen! 0 LÉ nyereséggel! Azóta naponta 2x vereti le magát rajtam! Ez kb 1 hete így megy.
Jeriko! Már nem azért, de ez a kis szarkazmus eléggé elferdíti a dolgokat.
A farmok TUDNAK védekezni a farmolás ellen! LEGALLÁB 5-6 féle képpen! A portyás karik pedig NEM TUDNAK a TP tömés ellen!
Egyetlen fegyver van: a katakomba. De szinte semmi haszna nincs. Hiszen vagy 1 hónapra megy el az ember.. mire kiér a TPtömö brigád az ütőtávból, vagy rövidebb időre és akkor lesheti hogy jönnek megint.
Ha az, hogy a portyások megrövidítenek másokat rablással, igazságtalan. Akkor ez a taktika egyenesen szemétség és csalás.
Dátum: 2009.11.30. 12:25:10
Nem változtatna semmit a lefele támadáson.
Minek támadnának velük azonosakat? Csak több TP és sebzés lenen a jutalom. Az hogy nem viszik el kamrába az alacsonyabbakat? Nem igazán számít. Mivel akkor támadnak másokat.

Egyébként meg: ezt a változtatást nem lehene keresztülvinni. Mivel ez szinte senkinek sem érdeke. Méginkább megölné a portyázást.
Dátum: 2009.11.29. 16:00:21
Jerikó ezzel csak egy gond van: ezzel nem csak a portyába nyulnánk bele, hanem a háborúba is. Elég rendesen. Gondolom mindenki érti hol a bökkenő vele. Már leírták párszor a dolgot.
Bocs, ha mindenki buta seggfej mert nem követi a kkvilág híreit. Jómagam szeretek sakkozni és versenyekre is járok néha, mégsem érdekel ki vezeti a ranglistát. Akkor a többi kb 9,5 millió embert mér érdekelné?

Jah.. és milyen alapon mondod meg valakiről, hogy seggfej-e vagy sem ezen egy kérdéshez való viszonya alapján?
Ehez nincs jogosultségod!
Köszönjük!

Távozhat!
Dátum: 2009.11.29. 13:37:01
Ok. A kristálygömböt tegyétek taccsra. Nem gond. Csak a portyázás maradjon meg ha kérhetem! A TPt mutassa a kémkedés!

Javasolnék egy olyan kompromisszumos megoldást, hogy a kronokompenzáció az szintenként 0,5 percel csökkentse a kémkedés használhatatlanságának idejét. Így elérnénk, hogy bárki tudjon 30percenként infohoz jutni. Persze a késleltetett kvízválaszokkal. 30percnyi várakozás meg már elegendő ahoz, hogy mindenki happy legyen.
A pók tud infót szerezni amennyi elegendő.
A vadász pedig nincs folyamatosan terror alatt tartva a gömb miatt.

Szerintem.
Dátum: 2009.11.29. 11:42:12
3x? Pl ha adminisztrátor lennék (akik elbírálják a kérdéseket) akkor én lazán visszadobnám emiatt.

Erre van a nem fogadták el a kérdésemet topic. Ott jobban festenek az ilyen kérdések.
Dátum: 2009.11.29. 11:28:36
A lefikázott békés világon ott a rengeteg lé a portyában! Gyá! Jöjjön mindenki 5-6kt rabolni 50es szinten hetente max 2x!
Nehogy már maradjál a többi világon ahol 11es szinten 5k rablás is van! Ne légy má' gyogyi maradni!
A 3as világ a tiszta biznisz! minden pók álma!




Jah... magas szinten max. Úgy hogy lefele ütsz non-stop.
De ezt már lejátszottuk egyszer. Nincs kedvem megismételni.
Dátum: 2009.11.29. 11:06:38
Nem csak a portyagömb reformja miatt van sírás. A sorozatos portyareformok miatt és amiatt ami még várható.
Nekem pl nincs gömböm. Mégis érvágás ha nem látom a TP és a Kvízeket valós időben. Gyakran igencsak jól jött ez. Értsd? naponta 1-2x. Ami azért nem akkora táp, ügye?
Dátum: 2009.11.29. 03:43:48
Ha a kémgömb nem jelzi ki a TPt akkor kb vethetjük a keresztet a brutális pók karakterekre. A kondának egy gondal kevesebb! Pipa!

Ha a 15%on nem vagy még üthető csak 15%+X%on eset is bekerül. Akkor keresztet vethetünk a kemény küzdelmekre szöviháborúban és az átlag pók kariknál erőssebb pókokra.

Ha bekerül az, hogy 15% körül az embernek ugyan akkora esélye legyen kivédeni a támadást mint elveszíteni azt, vagy valami buffot kap az ember erre az időre. Akkor kb a kegyelemdöfést adtuk meg a háborúknak és az átlag pók kariknak.

Nagyszerű! Mondhatom, Nagyszerű!
Ismerem mindkét oldalt, úgyhogy nem kell azzal jönni hogy te ez vagy és azért véded ezt blabla...!

Az egész dolog egy okra vezethető vissza: NEM KÖLTIK EL AZ EMBEREK A LÉT 15% ALATT!

Ezért van a sírás, ezért van ez az egész "tegyük taccsra a portyát" mozgalom!
Valaki a nehezebb, kockázatosabb és több odafigyelést igénylő utat választja, hogy legyen esélye erősebbnek lenni mint a többiek.
Ezért a többiek berágnak mert nekik sokkal kevesebb befektetésből nincs akkora erejük mint a csúúúnya rossz póknak! Mivel a karakterek globális erősítésének nem lenne értelme, így inkább kisírják, hogy az erősebbeket gyengítsék, vagy rántsák le az ő szintjükre! (Portyás változások mellett lásd még: VF reform sírása projekt!)

Jöhetnek az egyesek!
Köszönöm!
Dátum: 2009.11.27. 13:23:01
A VF nem a környezete rovására erősíti a karaktert. Az a portyázás
A VF csupán azokkal szemben erősít akik nem élnek vele. A többi VFes ellen semmit.. azaz semmit sem ér.
Dátum: 2009.11.27. 12:34:33
Nem tudom, hogy valaki belegondol-e már, de mi is az a VF?
Eg iszonyatosan nagy táp. Azoknak akik nem a szintek és az új cuccok miatt játszanak.
Aki nem él ezzel a lahetőséggel, az magára vessen.
Aki nem tud vele élni, na bumm. Nem lehet mindenki a legjobbak egyike. Mert akkor elveszik ez a kategória. Aki VFes az feláldozza a gyors fejlődést és az epikusokat annak oltárán, hogy erősebb legyen. Viszont csak és kizárólag azért lesz erőssebb mert mások nem használják ezt ki. Semmi másért.
Ha jól emlékszem Miklósék eleve a VFel számoltak a játék tervezésekor. Így semmiképp sem csalás vagy bármi hasonló a VF. Csak szimplán a játék koncepciójának követése.

Az, hogy tisztességes-e lefele támadni? Szerintem 1-2 szintig max. utánna már nem az. Háborúban persze megengedett. Én szinte kizárólag tőllem alig különböző SZÖ és TÖs embereket támadok. Alig vesztek. Mert jól van megtervezve a kari. Többet nem tudok tenni a gyengék védelme érdekében. Azért meg nem fogok gyenge és kamikaze karaktert irányítani mert mások valamiért tesznek az egészre és számukra nem ösztönszerű a karakter jó fejlesztése.

Tehát: Maradjon a VF!
Akinek pedig nem tetszik a rendszer, arra egy kézenfekvő megoldás van: Fejlessze fel maximumra és megoldódik a probléma
Dátum: 2009.11.26. 18:26:45
VF egy egyszerű dolog.
Akinek van az eladja az idejét az erősebb jövőbeli karakterét és nem arra hajt, hogy ővé legyen a "leg..." valamiből.
Ez az ára annak, hogy erősödik a szintjéhez képest. De ez az erősödés csak azért van mert a többi "siető/nemtörődöm/felzárkózó" játékos nem fejlesztette ki a VFet.
Olyan mintha gyorsulási versenyen nem nyomnád be a nitrót. Olyan előnytől fosztod meg magad önként ami azzal, hogy te is kifejleszted már nem előny a többiek számára.
VF reform azoknak kell akik szembemennek a játék koncepciójával és vágtáznak mint a vesztt lovak. Amiatt hogy ebböl nekik származik hátrányuk, nehogy már a VFet fejlesztőkhibája legyen.
Ennyi erővel spektrálist se fejlesszen senki...
Én még nem tapasztaltam kiugróan alacsony állatsebzést amikor én nem találtam.
Vagy legalábbis nem jegyeztem fel ilyet a kobakomba