Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Uranos

Oldal: 12345678910
Dátum: 2011.10.04. 12:29:02
köszönöm mindkettőtöknek
Dátum: 2011.10.04. 10:26:17
Az Elveszett kufárgyűrű, amely ad +25 kereskedelmet, az a kereskedelem maximális pontszáma fölé visz 25-tel? Kösz előre is.
Dátum: 2011.09.25. 18:02:19
2000 Le lenne a kör tarifa és max ÉP-t kapnánk érte...
Aki beálna munkásnak az meg kapna napi 500 Le-t...
őrület köbön.
Dátum: 2011.09.21. 12:59:57
Igazából névlegesen mehetne a dolog, ha menne egyáltalán ha lenne rá igény....

Néhány ötlet ehhez eszembe jutott:
- lehetne olyan pl a dolog, hogy házasok adhatnak egymásnak segítő kezet szövetségtől függetlenül
- vagy pl: két házas fél esetén a másik fél szövetségéből senki nem támadhatná azt a tagot aki " beházasodott" az ő szövetésgükbe.
- Mindkét fél jelképesen átadhatna maradandóan 1-2 tul pontot a másiknak , amíg házasok
Dátum: 2011.09.21. 12:50:17
Akkora poén ez az elképzelés
Válópernél meg a fele csp-t, + pp-t át kellene adnia annak a félnek akinél a gyerek marad
Dátum: 2011.09.14. 12:07:29
Sejtettem a helyesírásos dolgot.
A kakós tippet köszönöm
Dátum: 2011.09.14. 09:25:42
Az álábbiak közül melyik mondat nem tartalmaz helyesírási hibát?

A felújításnak sajnos nagyon magas a kölcsége.
Ezt a házat újáépítették a vállalkozók tavaly.
A fizika könyvem sok-sok mértékegység-renszert tartalmaz.
Vajon a parajt betette Krisztina a mélyhűtőládába?


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.


Már bocsánat, de ez a kérdés kizárt ,hogy szerepelne az adatbázisban
Ha meg hibás az meg nem véletlen, hiszen pont az kérdezem

A másik dolog: egyszerűen nem tudok a kakaóval kapcsolatban kérdést feltenni mivel a kakaó egy rendkívül csúnya jelentésű szó és ezért a rendszer ezt nem engedi beírni
Dátum: 2011.09.04. 11:22:38
Csak 1 dolgot mondanék tetszik ez az event!
Dátum: 2011.09.03. 20:56:29
Kösz szépen
Dátum: 2011.09.03. 13:31:22
A Katherin nemezise relikvia mit tud?
Dátum: 2011.08.24. 11:27:30
Te vagy az emberem! kösz!
Dátum: 2011.08.24. 11:09:10
Srácok lenne egy keresztkérdésem előnyösebb lenne-e több sárkányt ölni minimális Le-vel, mint keveset max Le-vel? És ha igen miért? kösz előrri is
Dátum: 2011.01.02. 12:09:10
Bocsánatot kérek, mert egy csúnyaszót akartam a kvízkérdéseknél feltenni.


"fosszilis"
Dátum: 2011.01.02. 12:07:59
Egyik szolgáltató sem magyar!! Jól tudod!
Dátum: 2010.12.21. 20:25:53
Lehet kapni un. Feketepiaci tagság 90. szintű relikviát, melynek hatása "Kereskedelmed maximuma mostantól 180" Javaslom maximum +10 re javítani.
1. ok: AF 1. szint Kereskedő barátja maximum karaskedelem + 20 (ez dícséretes funkció )
2. ok: A térkép keresésnél is lehet akár +30-cal növelni a kereskedelem szaki maximumát

Ezek után szerintem értelmetlen lenne azt a relikviát megvenni Ár: 14000 Lélekgyémánt és 20 Őskőért. Véleményem szerint. Ez a módosítás sokkal jobb lenne szerintem.
Dátum: 2010.12.04. 16:37:02
Milyen bejelentést tett a NASA 2010.december 2-án?

Földönkívüli, nem emberi eredetű mesterséges jeleket fogtak és rögzítettek.
Olyan baktériumot találtak, mely nem a földi életnél ismert elemekből táplálkozik, hanem arzénből.
Kijelentették, hogy a Marson egy kb. 5000 éves civilizáció nyomát találta az egyik kutató robot.
2011-ben új biztonságos űrsiklókkal újraindul az amerikai űrsiklóprogram.


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.


Nem értek egyet, de mindegy.
Dátum: 2010.11.30. 21:28:34
Ráadásul meg állítólag kamu az egész a WHO azt hiszem azt a megállapítást tette az egészről,
hogy csalás volt.

Tavaj beoltattam magam és szerintem ez már elég. ha még is igaz.
A vírusok úgy is mutálódnak, a legújabb vakcinák sem tudnak lépést tartani valük igazából.
Dátum: 2010.11.26. 21:25:02
Leülnek egy konferencia után a Heineken, a Budweiser és a Guinness sör gyárak igazgatói egy pubban iszogatni.
Megérkezik a pincér kérdezi ki, mit kér?
A Heineken igazgatója azt mondja:
Egy korsó hűsítő Heineken sört kérek.
A Budweiser igazgatója pedig azt:
Egy korsó zamatos Budweiser sört hozzon legyen szíves.
A Guinness igazgatója egy kicsit zavarodottan viszafogja lélegzetét, majd kér egy pohár teát.
Meglepődötten vonogatva szemöldöküket megkérdezik a Guiness igazgatóját:
Te miért teát rendelsz?
Ő azt válaszolja: Háát, ha ti nem isztok sört akkor én sem!
Ja meg multivitamin sem árt, Hátránya, hogy a B nevű vitaminoktól éhesebbek lesztek (Én speciál nem)
Sajnos az, hogy túlsúlyos valaki genetika kérdése is a legtöbb estben, ami azt jelenti, hogy a szervetének anyagcseréje lassabb az átlagoshoz képest, ami nagyban megnehezíti feleslegtől való megszabadulást.
Van egy haverom annyit eszik, (és olyan minőségben) mint én mégis 20 kilóval nehezebb tőlem.
Ja és alig magasabb tőlem kb 5 centivel.
Ismerek olyan fickót is , aki szinte csont és bőr, pedig kenyeret, szalonnát szalámit, zsíros húsokat .... többet megeszik mint én. És tuti, hogy nem anorexiás.
Tehát levontam a következtetést, hogy ez csak a genetikai dolog lehet, mert túl gyors az anyagcseréje.
Igazából a megoldása a hatékony fogyásnak a következő:

- Sok folyadék bevitel (főleg ivóvíz 3-4 liter/nap), ugyanis gyorsítja az anyagcserét
- Mozgás legalább napi 45 perc séta erőteljes léptekkel pihenő nélkül, ugyanis ennyi idő legalább kell ahhoz a zsírszövetekből is energia realizálódjon.
- jó minőségű kaja... gyoséttermi kaját jobb elfelejteni,chipsz,keksz,nasi felejtős, A KENYERET TÖRÖLJÉTEK (bár mivel magyarok vagyunk az elég nehéz), ami kell viszont sok hús, főleg szárnyasok, Tojás vagy hal, ajánlott még a rizs is, (gyümölcsök, zöldségek bár ezt úgy is tudjátok szerintem)
- Étkezni a nap folyamán REGGEL ajánlott legtöbbet, a Vacsora ne legyen sok (ez szintén nehéz hiszen pont estefelé a legéhesebb az ember, +a sok reklám meg főzős műsor is ilyenkor megy leginkább az ember agyára) és a vacsora 18:30 tól későbbi időpontra ne essen!


Sok túlsúlyosnak magas a vérnyomása is sajnos, erre a Foghagyma (foghagyma kapszulák) ajánlatosak és Petrezselyem, hogy a legfontossabbakat említsem. Na meg pszihésen meditálni sem árt 30 percet naponta.

A túlsúllyal a 2-es típusú cukorbetegség alakul ki leginkább (de az 1 es típusú is gyakori sajnos) Erre természetes anyagként CINK, KRÓM, FAHÉJ -kapszulák illetve Eperlevél kivonat ajánlott de a Kaprot is megemlíteném.
Na meg kerülni a KRUMPLIT, KENYERET, RIZST.... Szinte mindent (átkozott egy betegség ez is !!!) Amit lehet HÚST KORLÁTLANUL.
Vigyázni kell még a bolti DIABETIKUS-nak nevezett termékel általában szőlőcukrot tartalmatnak,
Ami akárhogy is veszzuk megemeli a vércukor szintet, bár ráírják , hogy cukorbetegeknek is ajánlják!!!!! (Az anyukkat is eladnák..... és nem folytatnám.)

A Xilit, mint édesítő azt mondják nagyon jó mert természetes, ellenben nagyon drága, viszont a többi édesítő is megfelelő szerintem.

Remélem sikerült újat is mondanom.
Oldal: 12345678910