Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hype

Szia!

Az első kérdés szimpla fordítás, az ilyet mindig el fogják utasítani.
A második kérdésed nem egyértelmű, mivel az Egy új remény a 'teljes műnek' kronológiailag az első része volt, csak Lucas papa így csinálta meg, hogy az lett a negyedik film.

Ajánlom figyelmedbe a 'Vajon elfogadják ezt a kvízkérdést, ha fölteszem?' topikot, ott szívesen segítenek.
Dátum: 2010.10.11. 08:34:43
Ennek a hozzászólásnak a személyeskedésen és a gonoszkodáson kívül az volt az értelme, hogy...
Dátum: 2010.10.06. 14:37:55
.
Dátum: 2010.10.04. 20:35:40
Akkor felesleges írnom neki, hogy a jövő havi bajnokin inkább ne induljon?
Dátum: 2010.10.04. 10:39:17
Idézet: Kocos - 2010.10.04. 10:35:18
Idézet: Hype - 2010.10.04. 10:31:40
Kipróbáltam Kóc, Speraturuszal 36-38 TP-t kapok, nélküle fixen 32-őt.

A visszafogott fejlődés tényleg hat rá de ebben az esetben kivétel erősíti a szabályt. Mint ahogy nem hat rá a speki, az irányított vadászat sem.


Nekem ne mondd, hogy kiprobaltad, mar Zarknod is igy mukodott, minden csatamat +11 TP-nyi targyban teszem meg. Akkor is igy tettem - illeve akkor meg talan csak +8 volt -, most is igy teszek. Sot elarulom a kalandszornyek is igy mukodnek.
Szerintem az lenne a hibas tervezes, ha nem igy mukodne, tekintve hogy senki sem szeretne az esemeny kedveert neki kedvezotlenebb TP mennyiseget kapni, mint szokott. A VF-es szeretne ha hatna a VF, a szinthuszar meg szeretne ha hatna a +TP. Ez igy igazsagos velemenyem szerint.

Ez így korrekt is, igazad van. Ettől függetlenül lassan nem ártana egy táblázat, hogy akkor melyik cumó/szakértelem hol nyugszik és hol nem, mert bár nagyjából a játék eleje óta játszom és követem is az eseményeket, mégis érkeznek új infók szinte nap mint nap.
Dátum: 2010.10.04. 10:31:40
Kipróbáltam Kóc, Speraturuszal 36-38 TP-t kapok, nélküle fixen 32-őt.

A visszafogott fejlődés tényleg hat rá de ebben az esetben kivétel erősíti a szabályt. Mint ahogy nem hat rá a speki, az irányított vadászat sem.
Dátum: 2010.10.04. 10:24:34
Azért az egy érdekes dolog, hogy az esemény vége felé kell rájönnöm arra, hogy a Speraturusz nevű epik cumóm(+5 TP vadászatonként) a Landragóros drakónokra is hat. Úgy érzem ez is a 'hibás tervezés' kategória.
Dátum: 2010.10.03. 19:58:51
Fórumról nem tudod törölni magad, de az email címedet nem látja más.
Viszlát.
Dátum: 2010.10.01. 05:40:03
Ha érzékeny lelked nem bírja a pontozásos mókát, ne írj nagy fórumra! Engem is van, hogy lepontoznak, van hogy fel, de azt hiszem ez rajtam kívül senkit sem érdekel.
Dátum: 2010.09.30. 19:29:17
Megfordítom Neked a dolgot, szerintem a karakterek többsége nem láthatatlanul vadászik tehát még kevesebb ellenfelem lesz. (így sincs sok )

Én csak azt mondom, hogy egy karakter azért legyen erős mert sokat foglalkozik játékkal, jól portyázik, jól osztja el a szakértelmeit vagy sok küldetést képes megcsinálni, ne azért mert be tud nyomni egy gombot a karakterlap jobb oldalán és vállalja, hogy alig halad.
Dátum: 2010.09.30. 14:12:25
Idézet: Darah - 2010.09.30. 10:17:48
Ezért visszatetsző nekem az, hogy "há én nem akarom eztet csinálni, ezért tökjó gondolat, hogy más se csinálhassa!"
Ilyen parasztosan jött volna le a cucc? Sajnálom.

A kérdés az, hogy szeretnénk-e ha továbbra is 'kötelező' maradna a láthatatlan vadászat a VF-hez hasonlóan ha életképes karit szeretnél a középmezőnyben, ezáltal negyedelve a fejlődés sebességét. Te is ezt írod: "Aki ezt vállalja", ergo ez egy áldozat, unalmasabb lesz a játékod jóval. Mellesleg nem hinném, hogy ez lenne az egyetlen megoldás egy gyengébb karakter rehabilitációjára, többet nyom a latban a játéktudás és a ráfordított idő. Legalábbis többet kéne.
Dátum: 2010.09.30. 02:13:46
Nehéz ügy ez.
Ha valaki egy taktikával szignifikánsan ki tud törni a többiek közül az erősen demoralizáló a többi játékosra nézve. (pl. pók taktika)
Ha egy ilyen "kitörési pont" mindenki számára elérhető viszonylag kevés időráfordítással, akkor az megszűnik kitörési pontnak lenni mert az optimalizátor játékosok mind használni fogják. Ha meg nincs "kitörési pont", akkor a játékosok sírni kezdenek, hogy tamagocsi a játékuk. Klasszikus 22-es csapdája helyzet.
Dátum: 2010.09.29. 18:20:36
Nerf támogatva, az Endyr féle Rejtőköpenyes kiegészítéssel.
A nerf célcsoportjába tökéletesen illek, hülye optimalizátor kari halál belassulva a VF-től és a láthatatlan vadászattól. A Játékvezetésnek ettől még jár a koki a fejére, nem új keletű probléma ez itt kérem szépen, tökéletesen megértem az ellene ágálókat. Mindenesetre dicséretes, hogy ezúttal megpróbáljuk megbeszélni a dolgot, nem önkényesen döntötök a fejünk felett(mint a láthatatlan vadászat kvízLE felezésnél, amiről még csak egy árva bejegyzés sem volt), bár némileg hiábavalónak érzem. Nerf mögé tömegeket állítani? Hát....
Dátum: 2010.09.15. 22:46:30
Gondolkoztam ma az új Eseményen. Vajon miért nem "árazzák" be Miklósék a jutalmat kicsit nagyobbra mint a belefeccölt erőforrások? Unalmas számolgatások és bonyolult képletek helyett mindenki ráfeküdne mint az őrült, versengenénk egymással szövetségen belül és itt a fórumon is. Nem kéne olvasnunk az optimalizátorok unalmas nyavalygását, hogy akkor ezt most megéri-e vagy sem. Jó lenne....

Azt hiszem mégsem lennék a Játékvezető helyében mert nincs könnyű helyzetben, figyelembe kell vennie azt a bizonyos ollót. 45. szinten egész erősnek számítok a szintemen( ), ez azzal jár, hogy több erőforrásom van mint másoknak, ergo több drakónt tudok leverni mint a többiek körülöttem, ergo még jobban elhúznék tőlük.
Jó ez a Landragór úgy ahogy van de nem a tápolásról szól. Nem kell mindennek arról szólnia!
Dátum: 2010.07.27. 10:15:21
Idézet: Miklós - 2010.07.26. 23:07:42
Pontosan! A granulátum az mást jelent. A gradulátum az csak ezt jelenti


Gradulálok az új szóalkotáshoz!
Dátum: 2010.07.06. 23:23:58
A láthatatlan vadászat 20% ugyanez pepitában. 2 év után kikapják és ennyi! Küzdhetek a kvízmedálokért és még mindig kevesebb lesz.
Dátum: 2010.06.27. 14:52:53
És több LE-t kapsz ha kivégzed?
Dátum: 2010.06.27. 00:09:33
Az új kényelmi funkcióknál az italvásárlós gombbal nagyobb tudatturbót lő el mint ami szükséges volna azaz több VP-t használ el. Ez direkt van így?
Dátum: 2010.06.25. 11:40:43
Crisis, szerinted Te melyik típus vagy? Aki előbb gondolkozik és utána kérdez vagy aki előbb kérdez?
Dátum: 2010.06.21. 22:31:17
Azért köszönöm.