Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kethios

Dátum: 2009.09.30. 13:34:15
Jó ötlet. Valaki tényleg fordítson rá időt. Munka miatt nem igazán érek rá.
Dátum: 2009.09.30. 13:32:46
Igazad van.
V3-on mai napig találok olyan karikat, akik szintben szépen emelkednek de semmi nem változik rajtuk kivéve néhány szakértelem illetve egy kis TÖ hogy ne vegyék észre azt a ténytm hogy egy LE forrás kari és heti szinten szárazra rabolják.
Dátum: 2009.09.30. 12:59:57
Nekem is sok baj volt az első állat befogásával. Engem is idegesít a csalás. Elveszi a játékosok kedvét.
Dátum: 2009.09.30. 12:57:56
Jó feltevés. Ha teszem azt 1 hétig nem jutok netközelbe, az minimum 2 entitás legyőzését késlelteti és a hátrányt nem lehet behozni - az egész folyamat tolódik.
Dátum: 2009.09.30. 12:36:41
Halott kari alap TÖ és alap tárgyak, no kvízválasz.

Alap TÖ felettit már érdemes ütni.
Dátum: 2009.09.30. 11:03:38
Az eddigi legjobbam volt: 42 594mp
A fasorba sem elég.
Dátum: 2009.09.30. 10:55:34
2 ember fekszik az intenzíven. Mikor már jobban lesznek és tudnak beszélni, megkérdezi egyik a másikat aki eléggé össze van törve:
-Veled mi történt?
-Áá.. autóbaleset.
Erre ő:
Veled mi történt? Rommá vagy törve.
-Áá.. vadászbaleset.
-Vadászbaleset? -kérdi ámulva a másik.
Igen. Vadászni voltunk a haverokkal, látok egy kis barlangot, bekiáltok brumm brumm. Kijött egy kis medve, fejbe lőttem elterült. Mentünk tovább. Láttam egy nagy barlangot. Bekiáltok: Brumm brumm. Kijött egy nagy medve. Tarkónlőttem elterült. Mentünk tovább, megláttam egy iszonyatosan nagy barlangot. Bekiáltok brumm brumm!
Erre kijött a Prágai gyors.
Dátum: 2009.09.30. 10:41:21
A női intuíció több millió éves nemgondolkodás eredménye.

A nők vígaszt nyújtanak, amire nélkülük soha nem lenne szükségünk.

Hogy teremtette az Isten a nőt?
Először megteremtette a kacsát, aztán a libát, aztán a tyúkot... Aztán elfogyott a tolla.

Mi a különbség a tyúk és a nő között?
A tyúk tíz tojáson is megül, de a nő már kettőn ugrál.

Mi a közös a diktatúrában és egy jó nőben?
Mindkettőt mielőbb meg kell dönteni!

Miért van a nők mellében zsírmirigy?
Hogy ne nyikorogjon a moziban.

Miben hasonlít a nő a hurrikánhoz?
Amikor jön, meleg és nedves; amikor megy, viszi az autót és a házat!

- Hány agysejtje van egy nőnek?
- Három! Az első szabályozza a menstruációt, a második a hisztériát, a harmadik pedig a fenti kettő működését hangolja össze!

- Miért tartják egyesek a nőket ostobának?
- Mert egy szál kolbász miatt életük végéig eltartanak egy disznót!

- Mi a különbség a férfiak és a nők fejlődéstörténete között?
- A férfit az evolúció hozta le a fáról, a nőt a gravitáció!

- Mi van a sánta nő lába között?
- Különbség.

- Miért jó a terhes nőnek?
- Nem veri orrba a lengőajtó.

- Ki a legdrágább nő?
- A feleségem! Életem során több milliót költök rá, és végül kapok érte egy vénasszonyt!

Az angol, olasz és a magyar nő beszélgetnek egy kávézóban. Teljesen ki vannak. Azt mondja az angol. Az én férjem semmit nem képes megcsinálni. Még magára sem tud mosni.
A többiek bólogatnak. Azt mondja az olasz. Az én férjem nem képes magának még főzni sem. Megint bólogatás. Megszólal a magyar. Az én férjem se nem mos se nem főz magára. Bólogatás. Kitalálják, hogy 2 hétig semmit nem fognak csinálni a férjeikre.
Eltelik a 2 hét, találkoznak a kávézóban. Az angol:
-Én 2 hétig nem mostam a férjemre.
És mit láttál? - kérdezik a többiek.
-Hát az első héten még semmi, a második héten kimosta a koszos zokniját.
Egyetértő fejbólintás.
Az olasz következik:
-Én 2 hétig nem főztem a férjemre.
És mit láttál? - kérdezi a többi?
-Hát az első héten még semmit, a másodikon csinált magának egy szendvicset.
Közös öröm. Kérdezik a magyart hogy mi volt:
-Én 2 hétig se nem mostam se nem főztem a férjemre.
Tényleg? És mit láttál? -kérdezik elképedve.
Hát, az első héten még semmit, a másodikon már a bal szememre kicsit jobban.
Dátum: 2009.09.30. 10:16:39
Az öreg székelyéknél házasodik a nagyobbik fiú. Meg is van a lakodalom, következik a nászéjszaka. Egy baj van ám, az ifjú menyasszony nem szűz. Tudja is a menyasszony, van nagy idegesség. Nem tud mit tenni. Túlesnek az aktuson, a legény mit sem ért a dolgokhoz ezért a menyasszony kieszeli, hogy kimegy ő a pajtába és megnézi hátha talál piros festéket. Azzal majd jól bekeni a lepedőt és nem lesz semmi baj. Így is lesz, de csak zöld festéket talál. Nincs más választása a szégyen elkerülése végett bekeni a lepedőt zöldre. Másnap reggel van nagy kíváncsiság az ifjú pár ágyánál. Ott áll a legény apja, anyja, a leány családja, nagybácsi,nagynéni minden elképzelhető rokon. A legény anyja lerántja a takarót róluk jó szokás szerint. Erre látják a zöld lepedőt. Hüledeznek, van nagy hallgatás mire az öreg székely: Ez az fiam! Fel neki az epéig!
Dátum: 2009.09.30. 10:01:12
Kell a random. Ösztönzi az embereket. Másképpen az életben nem ébredt volna fel, ha minden játékos csak a 3 relikviáért harcol és utána rá sem hederít.
Dátum: 2009.09.28. 19:40:06
Bár már én is ott járnék.
Kicsi ÉN messze jár a 30. szinttől.
Dátum: 2009.09.28. 19:35:55
Írok én is egy pár sort.
47. szinten vagyok, a lépj 4 szintet küldetés aktív. Előtte viszont rágyúrtam a visszafogott fejlődésre + ki szeretnék kerülni az über karik ütőtávjából. Sameed és efajta fincsi emberkék.
Hát nem igazán fog összejönni.
Dátum: 2009.09.22. 13:02:51
Pontosan. Ebből is előnye származna mert ugyanúgy ott virítana a karilapján a sok medál + az eladottból kap 30 AD-t. Mi értelme lenne?
Amíg a BV-ban számítanak a szövi bónuszok és a tárgyak, állatok, hordagyűlölet és a töbi fincsi szakértelem mindig lesznek olyanok akik igazságtalannak fogják érezni.
Az is, valamilyen szinten de gondoljunk bele - he mi lennénk Nephila, Sameed vagy bármelyik über karakter helyében akkor nem indulnánk újra és újra?
Hát hogy a vitorlába ne! Megdolgoztak érte, ki így - ki úgy. Az én karimat is sorra a győztesek ütik ki, vagy olyanok akik 2 szinttel feljebb járnak de 300 TÖ-vel jobbak +4 állat magas szinten stb.

Vannak rá módok, hogy kiválasszunk magunknak egy kategóriát, ahol esélyesek lehetünk. Az ára a CSP-k, PP-k feláldozása. Sokszor csak a térkapu pontokat használom fel, és a kapott LE-t beépítem így várva, hogy sok überkarakter ütőtávjából kikerüljek. Kitartás.. nagyon fontos, hogy az első kudarc után ne adjuk fel.
Dátum: 2009.09.22. 12:43:01
Jól hangzik az állatos cucc a lélekkufárnál, csak meg kellene találni a balanszot a prémium és regular játékosok között és így belőni az árat valamint a tárgyak tulajdonságait.

Ha a dolog elmegy az egyik irányba, akkor felháborodás lesz, a prémiumos nem vesz őskövet - a fejlesztőknek ez bevételcsökkenést jelent. A balansz érdekében jön egy újabb nerf ami a regulart érinti stb stb.

Kíváncsian várom, bekerül-e a dolog a várható fejlesztések közé.
Dátum: 2009.02.25. 15:50:43
Neked is? Nekem is ez az álmom.. hogy van egy álmom, amiben én vagyok a kiiirrráály.
Dátum: 2009.02.25. 15:10:14
Ha a mondandód 2. felét rám értetted, akkor had áruljam el hogy, 31-es szintű vagyok és csupán ennyi tellett tőlem, jóindulatból.
Dátum: 2009.02.25. 15:07:38
Damage kérdésére válaszolva:

Gomba nem növény, nem állat, nem kékmoszat és nem baktérium. Szakszerűbben: a gombák valódi sejtmagvas, klorofill nélküli, szerves anyagokkal táplálkozó (heterotróf) élőlények.

Viszont, a kérdés rosszul van feltéve, mivel a gombát nem soroljuk sem az állatok, sem a növények csoportjába.
Ennek örülök.
Igaz.. bár ennyi erővel mindenki tudna google-t használni és akkor nem kellene törölni kérdéseket, amiket "csak bizonyos rétegek" tudnak, ismernek.

Ana, ne vegyél mindent magadra
Dátum: 2009.02.25. 14:41:42
Ha még nem akadtál rá a legendában, pihentesd azt a küldetést és vedd elő egy szinttel később. Ha ott sem, ismételd.