Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - _WHITE_

Oldal: 1234
Akinek nem inge ne vegye magára!
Nézd gyémánt horda ide vagy oda ez akkor is nagyon sok...
Nézd alacsony szinten 3 küldid van legyen 4-es vagy 5-ös szint. Először próbálj meg egy ilyen szinten 5 TP-t szerezni a másik küldetés Kutasd fel D.... valakit, ehhez ha jól tudom a 6. szint is kevés, és akkor marad ez a veszíts 200LE.... Hát köszi, hogy van egy normális küldetés amit meg lehet csinálni. Ha nem veszik ki akkor meg több küldetés kell ennyi... És valóban nem motivál semmi, erre a 200 Le-s bukásra... Grat ennek a küldetésnek a kitalálójának!
Hát ez egy jó nagy TETŰ húzás, akik másokon így gazdagodnak meg! Elmondanám más játékban ezekre elég komoly szabályt hoztak! Ahol az ilyen játékosokat, mint Aranyalma 365 napra bannolnának! Én még mindíg amondó vagyok ezt a küldetést pont az ilyenek miatt KI KELL VENNI!!! De ugye ez teljesen jó így igaz? Tegnap egy magasabb szintű játékos fel volt háborodva mit képzelek... Hát pont ez!

Tilos a karakterek között bárminemű, segítő szándékú kereskedelmi esemény.Tilos a játékban az alacsonyabb szintű karaktereket arannyal támogatni! Tilos a játékban a magasabb szintű karaktereket arannyal támogatni! (Aki játszik a Gladiatussal, tudja miről beszélek)

Lefordítva erre a játékra ami kicsit visszafelé kell értelmezni, mert itt egy kisebb bár lehet nagyobb karakter is Aranyalmát nagy előnyhöz jutatta. Na de nem emelem ki csak őt, hiszen számtalan adatlapon olvasom, gyere leverem rólad a 200-at... EZT A KÜLDETÉST EGY SZÓVAL TUDOM ILLETNI!!!! Szóval kérem az aktuális embert erre a küldetésre írjon ki egy szavazást, hogy kell-e! Az ilyen játékosok rontják ennek a játéknak a játékélményét, és visszamenőleg én ezt azért leellenőrizném, mert ilyen tulajdonságösszeggel még az első sem rendelkezik....
Dátum: 2008.10.10. 12:28:07
Na egy jó tapasztalat, ez a tegyél fel 3 kérdést küldi, a kérdés nem volt még elfogadva de már úgy is szálja a jó kérdések számát! Mivel nem tudtam, hogy onnantól fog-e számolni miután elfogadták, vagy onnantl mikor felteszed a kérdést! Szóval most örülök
Dátum: 2008.10.09. 22:40:02
Hát a csalók remélhetőleg ki fognak esni, az első hely presztizskérdése. Elmondom neked miért is az. Nem tudom játszottál-e már más játékkal ami ilyen jellegű. Aki itt az élen van azok a legjobbak... Más játékban akik a piacot irányítják ott ők a legjobbak és nem szint függő. Ebben a játékban magas szint = sok megnyert portyázás -> kiépített klán -> sokan vannak -> betámadni bárkit is nem célszerű onnan.. nagyvonalakban ennyit erről...
Dátum: 2008.10.09. 20:48:15
Van egy küldetés javasolj 3 jó kvízkérdést! Na már egyet javasoltam még délután, azóta voltam jópár vadászaton, azt számolja nekem valami, már a jó kvízkérdéseket? Vagy majd onnantól fogja számolni, ha valaki jónak minősíti a kérdésem? Mert ez is kicsit gátol a küldetésem teljesítésében! Szóval egy kicsit gyorsabb reagálásnak örülnék, sztem ezzel nem vagyok egyedül.... Azért is mondom mert nem olyan késői órában tettem ezt de most már van vagy 6 órája is...
Dátum: 2008.10.09. 20:43:58
Na jó akkor most hálát adok neked, hogy nekem milyen jó is az amikor fentről támad lefelé egy olyan aki magasabb szintű nálam sokkal képzettebb, mindezek felett úgy, hogy kőkemény 52 életerőm volt... Na de nem sírok itt. Legalább vannak nézetek ki, nem lehetünk egyformák... És megértem a te helyzeted is...
Nekem ugyan nincs még állatom, de ahogy olvastam a fórumban, mi az hogy feltart? Az állat miatt nem tudsz ütni emiatt hibázof el az ütést? Erre akinek mondjuk már komolyabb szintű állatja van örülnék reagálna erre a levelemre:-) Végülis teljesen ésszerű így olvasva csak mi a gyakorlat? Előre is köszi a választ!
Dátum: 2008.10.09. 13:58:12
Sajnos sok olyan kérdéssel futok össze, hogy pl ma is a kérdésben így írva a mijen stb... ezt nem tudom ki hagyta jóvá...na de biztos ott van helyesírásban mindkettő! Továbbá vannak olyan kérdések is, hogy már lassan nem tartozik bele az általános műveltégi körbe, lehet én lennék ennyire hülye, vagy csak mindenki más ilyen okos? Amikor elkezdtem játszani volt egy Micimackós kérdés az, hogy hol lakik én azt hittem a pagonyban erre valami juhász jancsi utca volt a jó stb... Azóta biztos kikerült már a kérdéssorból...Amúgy jó ötlet ez a kvízelés tetszik!
Dátum: 2008.10.09. 12:13:11
A játék jó, csak az nekem kicsit furcsa, hogy miért tesztek olyan küldetéseket mondjuk 3. szintűnek szerezz egy portyázásban +5 TP-t hát ez nem tudom milyen szintre kell, de egy 6-os szintű sem tudja megcsinálni. Aztán veszíts 200 LE egy portyázásban eza játék a vereségről szól? Ezeket a küldetéseket én villámgyorsan kiszedném.... Ez a karakterjeinket nem építi, hanem leépíti. Mert ezt a küldetést egy 4. szintű klántársam megkapta.... hihetetlen némelyik küldetés!
Dátum: 2008.10.09. 12:01:56
Sziasztok!

Nos ez a dolog úgy érzem nem fair, mert aki mondjuk most 7-8 szintű az ugyebár szétportyázta az agyát kezdetekben. Akik mostanában kezdtek el játszani ennek az esélye elveszett sajnos. Én annak a híve lennék, hogy a fent említett szinttől számítva legyen bevezetve, mert így a kicsik meg vannak lőve, hogy a vadászaton kívül több Le-t szerezzen... Es a statisztika is azt mondja nem kell....
Dátum: 2008.10.08. 19:44:29
Sziasztok!

Engem az most marhára zavar, hogy olyan küldetést kaptam, hogy tegyél fel 3 kvízkérdést amit elfogadnak, ami a napokban történt meg de 2. szinten tetten azt. Hozzáteszem, hogy több, mint 100 helyes válaszom van, és már tettem si fel kérdéseket számszerint 4-et. Most meg itt ez a küldetés, ezt nem lehetne ilyenkor, ha kiválasztom a küldetést autómatikusan teljesítve van, legyen??? 4 jó kérdésem volt... Most várjak még további 100 jó válaszra, hogy meg tudjam csinálni az adott küldit???
Oldal: 1234