Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mangetsu

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2010.05.28. 18:53:00
Szerintem épp eléggé fel vannak erősítve a VFesek, szóval nem árt átcsábítani néhány lehetséges VFest a másik oldalra... Ez így jó ahogy van
Dátum: 2010.05.28. 18:13:22
Ebben igazad van, de a másodvonalat lényegesen fellendítené, mind építésileg, mind morálilag az a plusz 10%, és természetesen a dicsőség, hogy ledöntötték a régi hatalmakat... Természetesen lényegében semmin nem változtat ez az egész, viszont az élet felpezsdül kicsit a babérjaikon üldögélő szövetségek körül is.
Dátum: 2010.05.28. 18:09:05
Majd meglátjuk még azt. Szerintem lesz annyi eszük, hogy időben kapcsolnak, és lecsapnak a lehetőségre, ha másért nem, hát pont a citadellarácsos melléfogásuk miatt. Még egyszer csak nem követik el ugyanazt a hibát, és csak a vak nem látja az óriási és egyszeri lehetőséget a topok letaszítására. Elvégre a legtöbben hónapok óta erre vágynak, csak észreveszik a lehetőséget a céljaik elérésére...
Dátum: 2010.05.28. 17:51:24
Valamilyen szinten igazad van, de szerintem azalatt amíg ők egymást osztják, a kisebbek is felküzdhetik magukat az ő szintjükre, és egyre többen lesznek a magas szintű HT-k. Ha lesz vagy 10 szövetség, aminek az élvonalon lesz a HT-je, akkor már nehezen lesz megoldható az, hogy megszervezzék az egyezményeket. Szerintem ez kényesebb dolog annál, hogy csak úgy sutba vágják egy egyezménnyel, hisz a HT-t csak egy szövetség birtokolhatja, így a megegyezésből a többi szövetségnek semmi haszna nincs. De ez egyéni vélemény, annyira még nem nem vagyok tapasztalt sajnos hogy innen megmondjam mi lesz, majd meglátjuk
Dátum: 2010.05.28. 17:23:00
Idézet: Jeriko - 2010.05.28. 15:00:57
Átokpiramis: 20. szint felett egy szint építési költsége már 5M körüli, 30. szintnél már 10Milliós. Hatása hasonló, mint a pusztítás citadellájának, csak a HT-re hat, és csak egy emberre. Viszont nem lehet semlegesíteni.
Két esetet látok: 1) Nem építi senki a horribilis építési költség miatt. 2) Nagy sírás lesz, hogy nem lehet ellene védekezni, és örökre (nagyon hosszú időre) megszivathat egy vagy több szövetséget.


És ettől majd újra fellendül az élet a nagyobb szövikben is, a HT birtoklásáért való küzdelem már nem csak az első 3-5 szövi magánügye lesz, hanem a többieknek is lesz esélye, hisz jelentősen le tudják csökkenteni az épp hatalmon lévő szövetség építési sebességét, és ők is fel tudnak jönni. Emiatt háborúk fognak kirobbanni, és megint lesz egy kis izgalom a felső rétegekben is. Lesznek itt még talán olyan háborúk is, mint anno az Azúr Légió és a Tökéletes Gyémánt küzdelme a első világon... az is mekkora szenzáció volt! Még itt a nagyfórumokon is az volt a téma egy jó ideig... Szóval az is lehet, hogy még ezeken a fórumokon is feljebb lendül az élet kicsit
Dátum: 2010.05.28. 17:09:59
Egyetértek Byzonnal És ez így lesz jó. Jó érzés lesz nézni, ahogy a "kisebbek közötti" mostani élszövetségek, akik egy-két magas szintű tag építésére támaszkodva jutottak a csúcsra, sorra roppannak össze, ahogy az építőmester kilép, mert nem éri meg maradnia... az epikusban hónapokra lemaradnak, hisz már nagyon fönt jár a szörny szintje, és a terminátor segítsége nélkül már nem bírnak vele, a szokásos építési tempó negyedére esik vissza, mert nincs olyan aki napi 1-2 millát épít... Sürgős újraszervezésre lesz szükségük. Ez most szépen fel fogja kavarni a vizet, újfent Mostmár azoknak a szövetségeknek is lesz esélyük, akik eddig a háttérbe szorultak, hisz nekik már megvan a saját rendszerük, és nyugodtan haladhatnak a megszokott tempó szerint
Dátum: 2010.05.17. 09:13:13
De szeretnék csinálni kalandokat, mert marha jó ötlet, és kéne csizma is meg satöbbi, csak kicsit sokallom az árát annak, hogy egy-egy kalandot sikeresen megcsináljak...


Azok meg, akik lepontozták a hozzászólásomat, igazán belegondolhatnának, hogy miért az a neve a topiknak, hogy "Mi nem tetszik a kalandokban?"... Ide elvileg azt kell leírni ami nem szimpi a kalandokban, és ha valaki ezt teszi, akkor nem ő a hülye bunkó, hanem arra használja a topikot amire való...
Dátum: 2010.05.16. 13:41:31
engem egyes egyedül a kaland szakértelmek idegesítenek... egyelőre másra is el tudom költeni a LEmet, és nagyon viszik a kristálypontokat a 29-es meg 31-es mászás, illetve zárnyitás próbák... főleg azoknál a kalandoknál, amik direkt tele vannak velük, így szépen egymás után a 3 különböző kaland szakértelem...
Dátum: 2010.05.09. 19:23:33
Melyik kontinensen található a Föld legmagasabb hegycsúcsa?
Ausztrália
Afrika
Észak-Amerika
Ázsia

Khmm... nekem nem szóltak, hogy Ázsia külön kontinens lett... vagy a kedves kérdező nézett el valamit?
Dátum: 2010.05.08. 19:52:48
Magyarok a népvándorlás során mikor értek Etelközbe?
i.sz. 100 körül
i.e. 400 körül
i.sz. 850 körül
i.e. 600 körül

Ki emlékszik már arra?
Dátum: 2010.04.01. 15:29:51
Éljen! Tt-t a csapdára, van még 250 csp-m, valami csak összejön!
Dátum: 2010.03.31. 18:59:58
Idézet: Miklós - 2010.03.25. 12:23:16
A mostani 4. világ hamarosan véget ér, utána lenne nagyjából másfél-két hét szünet, attól függően, hogy haladunk a programozással, aztán 1 hét előregisztráció, és indulhat ez a világ.


Dátum: 2010.03.31. 18:52:46
"- Ez már felháborító! - morgott mellettem Forg, egy tagbaszakadt, alacsony galetki. - Ez egyszerűen tűrhetetlen! A vízellátás napok óta akadozik, és Morgint sehogy sem lehet elérni!
- Nyugalom, barátom, nyugalom. - szóltam, sötétbarna szakállammal babrálva. - Chared már dolgozik az ügyön.
- Chared! Az a kétbalkezes mamlasz ugyan mit tehet?!
- Ugyan már Forg, ő Morgin testőrkapitánya! Természetesen azonnal tudja, mikor akad egy kis szabad ideje, és az egyik denevéren keresztül üzen.
- Feltéve hogy eszébe jut.
- Forg mostmár tényleg elég legyen! Azt semmiképp sem állíthatja Charedről senki, hogy nem megbízható.
- Igazad van. De én megyek is. Későre jár, elteszem magam holnapra. Te is jobban tennéd, ha lassan ledőlnél pihenni.
- Jó éjszakát, Forg.
- Jó éjszakát, Xalithon. Ugye tudod, hogy nem gondoltam komolyan amit Charedről mondtam?
- Meg sem fordult a fejemben. - mosolyogtam rá.
- Akkor jó. - dünnyögte Forg rekedtes basszusán, majd egy hatalmas ásítás kíséretében levonult a csigalépcsőn a lakószintre.

(folytatás holnap, most mennem kell )
Dátum: 2010.03.31. 18:38:32
khm.....
A nevem Escalus Wolfgar Daregoth, de mivel ez így túl hosszú, mindenki csak Escalusnak nevez. A Császár unokaöccse vagyok. Anyám, a Császár húga, számkivetett lett, mert együtt hált az apámmal, Xantilleas mágus öccsével. A Császár nem ismert el hivatalos rokonaként, mert egy száműzött házasságon kívüli gyermeke vagyok.
Első látásra átlagos galetkinek tűnhetek: vállig érő szénfekete haj, fiatalos, sima, többek szerint jóvágású arc, sápadt bőr, fekete szemek. Tulajdonképpen nem is különbözök sokban egy átlagos galetkitől. Gyémánt hordás létemre a varázserőm egy smaragdoséval egyezik meg, Xantilleas nagybátyám jóvoltából. A testem ugyan fiatal, de több generációnyi tapasztalattal rendelkezem. Születésemkor anyám búvóhelye fölött egy hatalmas vortex tombolt, valószínűleg ennek eredménye a tudatos genetikai emlékezetem. Általában álmok formájában jelentkeznek ősrégi emlékeim. Őseim életét élem újra, az idő múltával egyre több és több időt jelent a múltban egyetlen éjszaka. Ez az emlékezet szelektív, csak férfi őseim életét élem át. Tudatos emlékezetem kapacitása véges, így lejegyzem az álmaimat, hogy el ne vesszenek a régiek életével kapcsolatos információk, és a történetek tanulságai, tapasztalatai. Legutóbbi álmom egyik távoli ősöm, Xalithon egy napját idézte elő. Az eseményeket Xalithon szemszögéből láttam, így ehhez hűen írom le.
Dátum: 2010.03.30. 20:41:48
Köszi Khetty, holnap délután felteszem
Dátum: 2010.03.27. 14:08:15
Teljesen egyetértek Crasloggal, de megértelek téged is. A megoldás: a Karakterlapon a Láthatatlanság alatt egy Hibernáció gomb. Minimum 24 óra, azután megszakítható. Nem támadható, nem gyűlik pp, csp, nem csökken az állat morálja, stb......
Dátum: 2010.03.27. 13:33:47
Az ötlet remek, az átvitelt úgy támogatom, ha kristály hordába mennek. Úgy az egész príma, már csak az kéne, hogy az ősköves díjazást szövetségi kategóriákra átpakoljuk. Őszintén szólva egy ilyen világon semmilyen szövetség nem életképes hosszú távon, ugyanis mindenki egyénire gyúr. Lehetne olyat csinálni, hogy aki őskövet szeretne, az szövetségbe megy, és lennének szövetségi kategóriák, mint pld: legmagasabb HT, legtöbb epikus, legnagyobb kút.....mintha egyéni lenne, és a győztesek tagjai kapnának X őskövet.
Dátum: 2010.03.27. 11:36:49
Nekem speciel a nyár a legaktívabb időszakom, ugyanis akkor van tengernyi szabadidőm, hogy a nyaralás kivételével napi több órát rá tudok szánni. Kora reggel is van egy-két órám meg késő este is, a köztes időt pedig a jól megszokott nyári programokkal töltöm. Szerintem teljesen felesleges lenne leállítani a VU-t erre az időre

Aki meg a Bahamákon nyaral, azt a legkevésbé a Végzetúr fogja zargatni:D
Dátum: 2010.03.25. 16:46:42
Mi van akkor, ha két ember között feszültség alakul ki?
mosolyszünet
derűszakadás
vigyorpauza
örömtörés

no comment...

Hol található Amalfi?
Svédország
Ukrajna
Spanyolország
Olaszország

nem vagyok én földrajzi atlasz.....

Melyik filmben nem tűnik fel Jay és Néma Bob?
Kutyaszorítóban
Shop Stop
Képtelen Képregény
Dogma

spec....nem kicsit....

Melyik színész alakította először James Bond-ot?
Pierce Brosnan
Roger Moore
Daniel Craig
Sean Connery

nemigen nézek TV-t James Bond-filmeket meg végképp nem.... spec.

Melyik filmben NEM szerepel Tom Hanks?
Legénybúcsú
A szerelem hálójában
Tágra zárt szemek
Terminál

kezd elegem lenni a filmes kérdésekből.....

Az akkor még Pesti Állatkert 1866. augusztus 9-én nyitotta meg kapuit Budapesten, ezzel a világ legrégebbi állatkertjeinek egyike. Mi nem igaz rá?
A park beosztásának tervét Pertz Ármin városi főkertész készítette.
A második világháború alatt, a vasút közelsége miatt több eltévedt bomba is sújtotta az állatkertet
Az állatkert megnyitásának 100. évfordulója 1956-ban volt.
Az Állatkert 1866-os megnyitásra készült épületeit Szkalnitzky Antal és ifj. Koch Henrik tervezték.

Elképesztően idióta kérdés..... egy elsős is kiszúrná a dátum-eltérést....

Mikor és hol született Bajor Andor?
Nagyvárad, 1927
Orosháza,1878
Miskolc,1922
Budapest,1945

lexikális....törlés
Dátum: 2010.03.25. 16:05:04
Melyik együttesben nem énekelt Kalapács József ?
Hard
Kalapács
Pokolgép
Road

Erősen speciális.....a Kalapácsot és a Pokolgépet még ismerem, aránylag a Roadot is, de a Hardról soha nem hallottam és a tagokat egyiküknél sem tudom.....szerintem törlés.
Oldal: 1234567891011