Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Pumpkin

Oldal: 12
Dátum: 2012.11.14. 13:28:43
Remélem itt jóhelyen lesz a kérdés....
Akik szereztek féléves aukciósbérletet viszont nem érték még el a 24. szintet, lehetne-e olyan lehetőségük, hogy beválthatják lélekgyémántra azt a reliket, eképp vehetnének landragórcsizmákat?
Egy korábbi alkalommal mintha lett volna már ilyesmi, én meg számoltam is ezzel (különben 40.szintig maradhatok mezítláb) de sehol nem találok ilyen opciót (tárgyra nem lehet klikkelni, kufárnál nemjelenik meg eladhatóként)
Dátum: 2012.11.14. 11:53:08
Akik szereztek féléves aukciósbérletet viszont nem érték még el a 24. szintet, lehetne-e olyan lehetőségük, hogy beválthatják lélekgyémántra azt a reliket, eképp vehetnének landragórcsizmákat?
Egy korábbi alakalommal mintha lett volna már ilyesmi, én meg számoltam is ezzel (különben 40.szintig maradhatok mezítláb) de sehol nem találok ilyen opciót (tárgyra nem lehet klikkelni, kufárnál nemjelenik meg eladhatóként)...lehet a másik topicban előbb elolvassák
Dátum: 2011.02.21. 16:54:29
Épp kezdek rinyálni, erre nem bejön egyből? ígymár tárgytalan az előző post.
Dátum: 2011.02.21. 16:51:22
Most néztem hogy MA indul. Mivel indás mélcímem van, soká meg se jött az aktiváló levél, mostmeg akkor ne bökjek még inkább a linkre gondolom, ha valami gebac van épp?!
Dátum: 2010.04.29. 17:45:13
Ha mást nem, legalább az 51.szintre lépéskor adjon a kufár 6 kavicsot ajándékba vagy ilyesmi... Addigra sikerül állatot is idomítani a legtöbbeknek, úgy azt is el lehet nevezni az egyedi pofa felrakása mellett. De tényleg aki nem nem fizet egy petákot se, az 2hónapig bámulja ugyanazt a stock avatárt ami még párszáz másik karakternek is van, zéró igényesség fullos asszimilálódás az ingyenjátszók közt?
Dátum: 2009.06.09. 19:41:42
Mivel érdeklődéssel tekintek a V4ben kínálkozó lehetősgekre, bátorkodnék én is véleményt írni, aztán lehet fel-le-sehová pontozni.
Hogy miért és kiknek is jó, ha lesz (márpedig úgylátom mindenképpen lesz valamilyen formában) negyedik világ? Aki például volt olyan kiváncsi, hogy minden világban más-más hordát választott (és utána nem is költött sehol 50 őskövet hogy másikba menjen, mert a változatosság gyönyörködtet), a szabályok értelmében annak így kimaradt még 1, ezt itt lehetne pótolni. Sőt aki direkt ugyanolyat választott mindenhol, és ragaszkodik az egyetlen szerinte legjobbhoz, az is kipróbálhatja ugyanazt megintcsak módosított környezetben.
(Aztán meg lehetne ősztől vagy újévtől egy 5. speed server is lezárással-újrakezdéssel)

Szóval ez a 'gyorsabb-lassabb-békésebb-harcosabb' jelző alapvetően csak nézőpont kérdése, a V1-V2 rendszere az alapvőten megszokott (persze közel nem tetszik mindenkinek), aztán jött a 'békés' V3, aminek valamiféle ellenpólusaként gondoltam elsőként a 4.re, ennek fényében mellőzve a további rizsázást, javaslataim néhány pontban a következőek volnának:

1.) Legyen Végtelen ez is!!!
2.) Lassabb ÉP-VP regeneráció (több löttyöt kell inni ami LEbe vagy öskőbe kerül)
3.) Kevesebb CSP & PP, valamint alapból CSAK 4perces időtartamú vadászatok (a mérsékeltebb időráfordítás végett)
4.) a 15% redukálódjon 10%ra
5.) Lehessen valamivel többet rabolni portyával (mint V1-V2n), a vesztes gyözelem/vereség arányának megfelőlen persze (mint V3on), növekedjen a különbség a 15/30PP miatt szerezhető zsákmány tekintetében, valamint a több szintet fel/le támadásnál.
6.) Ugyanazt a játékost (háborún kívül) csak 12óránként lehessen támadni (szakértelem persze csökkentené ugyanúgy) ezzel inspirálva a többséget, hogy ne mindennap ugyanazt a 15-30 karaktert látogassák végig.
7.) Legyenek 'félprém' tárgyak, de ne csak 9.szintig.
8.) Lehessen PP-t CSP-re átváltani (és fordítva is) mondjuk 10ért1et arányban, később pedig az Aukciós Házban is lehessen PP-t is dukátra váltani (mondjuk mind2féle pontból duplaannyit, 4ért 1dukát 10ért 2dukát).

Tudom csak 1 csepp a tengerben és bizonyára nem is gondoltam át kellőképpen optimalizált képletekkel alátámasztva a dolgot (majd valaki okosabb-ráérősebb alak megtehetné helyettem akár ).
Mégis bízom benne hátha ennek ellenére mégis sikerül legalább új opcionális irányt adni ezzel a további elmlékedéshez (nem két perc volt begépelni, de tudjátok: alegkisebbisszámítteszkó ) ha páran legalább végigolvassák már megérte püffölni a klaviatúrát és rongálni a szemem (és netán még az is kiderülhet, hogy van még a földön pár olyan elvetemült alak, aki ilyesmi V4ről 'álmodik')!
És azt hány aranydukátra tudom becserélni majd?
Hátha 3év múlva már én is beszállhatok a licitbe mindazokután akik naponta váltják az 5CSP-ket, mert nekik a PP kell úgyis, és felvásároltak már fejenként 2-2 egyedi cuccot legalább.

Rossz lett az új kérdésem is, már ide se merem másolni, hagyom inkább a francba az egészet, beérem a feleLEvel, az legalább azonnal beváltható és nem cseszheti el nekem senki szüklátókörűsége, vagy kicsinyes bosszúvágya, mert mondjuk anno amiket ő írt, azokat is visszadobták.
Talán sejthető, hogy milyen lágyszívűen fogok értékelni eztán, gondolkozzatok csak azon, hogy milyen márkájú volt HarryPotter első seprűje vagy milyen alakú sebhely van a homlokán, ezeket rajtam kívül vágja mindenki gondolom, annyira alapvető és közismert ténynek minősülnek!

u.i.: Azt viszont örömmel látom, hogy 42 válasz alapján eddig 100%ososan tudtátok, hogy TapsiHapsi nem egér nem elefánt de mégcsak tapír sem! szóval megvan a kívánt szinvonal, vajon miből gondoltam hogy ennél bonyolultabbat is merhetnék beküldeni?
Azért ne téveszd össze a kvízt a google-bajnoksággal. Ez tényleg speciális kérdés, úgy, mintha HKK-t, vagy valami nonszensz anime legendát kérdeztél volna. Amíg nem várható el hogy többezer ember nagy hányada legalább hallomásból ismerje az együttest ami a kérdésben szerepel, addig az bizony túl speciális, hiába van neked a kisujjadban... Nekem eszembe sem jutna a saját kedvenc íróimat/együtteseimet előhozni - hiába vagyok oda értük, szerintem a nagyjuk elvérezne, teljesen jogosan.


Na nem mintha nem találkoztam volna ilyen 'Milyen színű HKK-ban egyik vagy másik isten színe" típusú kérdésekkel kb mindegyikre külön-külön.
Amúgymeg nem pont a kedvencem nekem se, de reméltem márcsak a Mátrix miatt elég közismert...(tudom hogy javarészt olyan előadókat hallgatok, akikiről nagyonsokan sose hallottak, és nem is fognak) azt csesztem el, hogy a másik 3 helyre is valós embereket írtam, akik ráadásul ugyancsak énekelnek, csak épp más helyeken! Ha újraírhatnám tuti Mikiegeret, Kockásfülűnyulat meg a Fekete Pákót dobnám fel a többi lehetőségnek. az a baj, hogy ha már nem tudja valaki ránézésre egyből a választ, azonnal leértékeli, merthogy biztos túlnehéz, és aki akar megtalálja a megfelelő indoklást is rá, hogy miért!
Sebaj tanultam belőle, hogy max degeneráltaknak meg ovodásoknak szóló kérdéseket szabad csak írni, csak aztán ne siránkozzon senki hogy miért ilyen nevetségesen alap kérdésekkel van tele a kvízadatbázis, a többiek érdekében remélem hozzám nemjut ezentúl semmi értékelnivaló
Kellett nekem emlegetni, meg is kaptam:

Hogy hívják a Valóvilág 1. győztesét ?
Győző
Györgyi
Majka
Szabolcs

Ez aztán az alapműveltség... a Majka név ismert, merthogy van mellmutogatós műsora, meg valamit rappelni is próbált vagymi, de a másik 3 noname senki volt előtte, és nem kerültek feljebb azóta se!
Ez a magyar primitívség, "válasszunk havonta 3 új celebet, mert nincs még elég értéktelen hulladékkal teli a bulvársajtó", bámultjuk a TV-ben a szánalmas talkshowkat, vagy lessük reggel-délben-este a valóságshow-t ha már a saját életünk sivár és unalmas, hasznosabb időtöltés úgysem jut eszünkbe, mint mások életét nyomonkövetni, wow!
Attól még hogy nem ismerek vagy utálok egy együttest vagy egész zenei stílust, költőt-szobrászt-festőt akármit, még JÓ-nak értékeletem a kérdést EDDIG, mert biztos csak az én müveltségem volt hiányos, de hogy még egy online netes játékban is a TVképernyőn át sugárzott szenny köszönjön vissza, 4évvel ezelőtt sugárzott szappanoperák szereplőire irányuló kérdésekkel mondjuk, azmár szánalom a köbön, szerintem!

Ahol úgyis sok lehetőségem van még kérdésfeltevésre, végigzongorázom szerintem az összes 60év feletti magyar politikus nevét azzal az ismétlődő mondatkezdéssel, hogy 'Milyen színű a haja, piros-kék-zöld-ősz' azt legalább el se lehet hibázni!
Hogy hívják a Juno Reactor frontemberét?

Ben Watkins
Ozzy Osbourne
Keith Flint
Dexter Holland

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.


Azt persze mindenki tudja hogy ki nyerte a Valóvilág2-t vagy a Megasztár3at?
Én sem tudom fejből többszáz együttes énekesét-gitárosát-dobosát, de ha fontos utánanézek, ezt sem esélytelen megtalálni.

ez nem ismerős senkinek?
http://video.xfree.hu/?n=zsuliel%7C5a17b00be28e9102511ecbe97d4d8fcd

vagy itt van két klasszikusabb darab:
http://www.youtube.com/watch?v=v8LY2VgiikE&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=PJP6Lq6M-WQ&feature=related


Persze lehet csak az én véleményem hogy zeneileg felülmúlnak tömérdek talán közismertebb formációt, mellékesen tavaly volt szerencsém végignézni-hallgatni egy live act-jüket, merthogy itt jártak kishazánkban nyáron egy kevésbé populáris openair fesztiválon;
Ettől függetlenül visszatérve a kérdésre, ha valaki rákeres a 3 hibás névre, mert egyik sem mond neki semmit, máris ki tudja szűrni.

AMÚGY ITT CSAK PANASZKODNI LEHET (HÁTHA MEGNYUGTAT NÉMIKÉPP), VAGY VOLT MÁR AKI VÉGÜL MEGKAPTA A LE-T, MIVEL SIKERÜLT 'BEBIZONYÍTANIA' HOGY MÁRPEDIG AZ TELJESEN KORREKT KÉRDÉS VOLT??? kicsit bosszant ugyanis, hogy pont a legkisebb és legkevésbé vadászós (azaz v3as) karimnál próbálkoztam

(írtam egy másik kvízkérdést helyette, ha az se jön be, ezentül inkább a biztos feleLE-ért lemondást fogom igénybe venni)
Dátum: 2009.03.21. 18:08:05
Ma valami olyan kérdéset kaptam, hogy ki nem tanított sötét mágia elkerülést vagy mi_a_rákot Harry Potternek!

Lehet egyéni szoc.probléma, de már lassan okád6nékom támad ennyi HP-s kérdéstől, napi szinten találkozok mindig újabbakkal!

Ezeket ki fogadja el, engedi be, szavazza meg JÓnak? Ugyanis NEM alapműveltség, a szerepjátékokhoz is vajmi kevés köze van, józan ésszel nem is lehet kitalálni melyik a jó válasz (sok esetben rákeresni sem egyszerű) olyan emberek számára, akik sem 1 könyvet nem olvastak sem 1 filmet nem láttak a témában, esteleg cseppet sem érdekli őket....

Szóval mozgalmat hirdetnék ezügyben, hogy kategórikusan likvidálják a kvízből az összes kis Fazekas Suttyóval kapcsolatos kérdést, -azonfelül hogy én rühellem- ugyanis nincs létjogosultsága ilyen mérétkben-mennyiségben beleszivárogni a VÚ világába!
Dátum: 2009.02.02. 18:16:20
délelőtt elküldtem a karakterem 2 vadászatra, de nem kaptam meg érte a LE-t... sőt találtam elvileg egy kiégett őskövet és az sincs sehol!

írtam mail-t az info@vegzetur.hu-ra, részletesen leírva nevet+sorszámot (hogy könnyen utána lehessen nézni), és a vadászatok paramétereit (mikor milyen lény és mennyi lélekenergia) de még mindig semmi, pedig ÍGY az elején azért számítana mégiscsak

sajnos általában nincs lehetőségem munka miatt hétköznap 9-17h között a live-help funkciót használni
Dátum: 2009.01.16. 00:01:53
Nem szoktam a fórumba írni, most mégis valahogy kedvet kaptam hozzá először

Idézet: Tornado - 2009.01.14. 20:00:05
Nekem pl. a heti 6 db őskő is drága....mennyibe kerül a diszkó, a mozi stb. Meg hogy akinek internete és gépe van már nem is lehet csóró. Összességében a játék tetszik, de nem szabad a fizetősöket előnyhöz juttatni azokkal szemben, akik élvezni szeretnék a játék örömét.


> Végülis az a lényeg hogy tetszen (vagy nem?), úgyis mindig lesznek olyanok akiknek több ideje - pénze - lehetősége van a karaktere fejlesztésére. Megközeltíhetnénk onnan is, hogy mindenki hátrányból indul, kivéve aki fizet érte, így az arányokat nézve ugyanott vagyunk mint most! Lehet menő számítógépe és gyors internete nincs mindenkinekj (esetleg van akinek semmilyen) de 2009re eljutottunk szerintem odáig kishazánkban is, hogy moblitelefonnal közel mindenki rendelkezik (lehet nem szines nemtud fényképezni mp3-at lejátszani, de hívásra & sms küldésére mind alkalmas), mondhatni ezis egy azonosítójel, a TE számod! Namármost moziba - diszkóba sem jár mindenki, így jobb példa talán (árát nézve is) ha azt veszed, hogy mondjuk egyik hétvégén 1el kevesebb sört iszol, máris ottvan 300ft megtakarítás, amit sms-re fordítasz, cserébe lesz 18db ősköved (9 normál + 9 kiégettből átalakult otpimális esetben) ami 3hét prémium ára, ha csak ennyit megteszel, már jó is vagy közel a hónap 2/3ára! Ennyit nem megér egy olyan játék amivel eltöltesz napi szinten minimum fél órát hobbiképpen??? Hány hülye ember (bocs) küldözgetett sms-eket tonnaszám TVshow-k szavazására, vagy vett datolyát a tevének, pingvint a yetinek stb, ennek itt legalább VAN értelme is, de nem ragozom tovább, szerintem érthető voltam!

A világ3ról pedig hogy tényleg idevágó legyen amit írok: Kövezetek meg érte, de nekem bejön ez a rendszer ami v1-v2n MŰKÖDIK, elvileg ugyebár mindenkinek lehet eddig 2db karaktere, feltehetőleg 2féle horda tagjaként, de mivel 4féle van, így logikus hogy kipróbálná még a másik 2t is, ami eddig kimaradt... lehet egyedül vagyok vele, de jobban örülnék, ha csak a világ5 lenne majd békés, kb fél-1 múlva mikorra jobban átlátni már hogyan alakult az előző négyben a játék különböző hordákkal és taktikákat követve, eképp az már tényleg kiforrottan a legjobb lehetne minden kitartó játékos számára, és érdemes volna tömérdek változtatást eszközölni benne, hogy legyen még új a nap alatt!

Mindezt csak azért írtam le (mert kikívánkozott belőlem) hogy úgy ne tünjön csupa elégedetlenkedő jár ide, mert ugyebár akinek jó így ahogy most van, az nem siránkozik, hanem csak hallgat és mosolyog a többieken!
Oldal: 12