Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hauer92

Dátum: 2008.11.28. 20:01:55
nos ha 6-os vagy nyugodj meg és ésszel fejleszd a karid mert mondjuk ha csak a mágiád növeled még egy jó drabig nem érsz vele sokat amúgy annyira az elején sokat nyom a latba a random tehát szinte bármi lehet egy szerinted biztos meccsnek de ha nyerni akarsz növeld a tul pontjaid az kicsit elnyomhatja a randomot
Dátum: 2008.11.28. 19:53:52
nos igen ezek HKK lapok bár én nem vagyok nagy Hkk-s de haverjaimnak mind a 3 megvan(nekem egy db manóm sincs szerencsére)
Dátum: 2008.11.28. 19:36:51
Idézet: cirip - 2008.11.28. 18:41:03
vagy hogy Hauert is kiméljük, írd be a gyorskeresőbe mondjuk hogy csapdakészítés

ugyanmár az csak pillanatnyi felindulás volt és sajnálom is csak kicsit lefáradtam a mai nap de azért kösz hogy gondoltok rám
Dátum: 2008.11.28. 19:20:54
nos a válasz egyszerű neki már min. 10-es a kereskedelme(kereskedelem:

Minden 10 kereskedelem szakértelem után a lélekkufártól eggyel magasabb szintű tárgyat is megvehetsz, mint a szinted engedné.)
hát én alapból úgy vagyok hogy ez az egész lélekkúőt egy hatalmas ajándék hiszen még nem találkoztam olyan játékkal ahol idővel magától épül a szövi(bár ez lehet annak következménye hogy nem nagyon jáccom ilyen játékokkal olyan sokat)szóval az hogy ez van csak ajándék azon felül amit maguk az épületek adnak ezért nem is értem hogy miért védik ennyire
a amit nem értek hogy tényleg miért csak építésre lehet használni a lélekkútra én spec sokkal jobbnak találnám ha tényleg valami segítséget lehetne adni a baráti szövetségeknek hisz az hogy most ki van írva a neve az ugyan jól mutat de érdemi haszna sok nincs.
Dátum: 2008.11.28. 18:25:20
úgy szeretem végig olvasni ezt a topicot szinte mindig ugyanaz van benne "hol van Drakin?Hol van a Hordaparancsnok?..." de azért ott van az a 2-3 egyéb témában ihletödőtt kérdés amire estleg nem tudom a választ.ebben az egészben csak az zavar hogy szinte minden 5. hozzászólásban benne van a válasz csak aki erre téved az egyáltalán nem olvas vissza és nem látja a fától az erdőt ennek csak annyi hátránya van hogy én meg az erdőtől nem látom a fát azaz annyiszor elolvasom hol van Drakin hogy simán átugrom az olyan hsz-eket amik fontosak lenének
amúgy bocs csak most értem haza leülök elkezdek jáccani erre megint mit olvasok?hát hogy hol van az xy
Dátum: 2008.11.27. 19:45:27
hát én egyáltalán nem alapozok az ajánlásra max annyit tettem az ügy érdekében hogy növesztettem egy egyes Transzcendális projekció és így mivel én csak 100 körül kapok naponta ezért az is bőven elég
Dátum: 2008.11.27. 19:40:46
hát ja ez nektek elöny csak a próbléma hogy ez a játék ingyenesnek lett meghirdetve és igaz hogy drága a fenn tartás de ha ezt is megadják a prémiumosoknak akkor végképp elvágnák magukat a fejlesztők azoktól akik nem vettek őskövet én spec fel lennék háborodva habár most tervezek beruházni néminemű őskőre a játék kezdete óta elöször, de lehet nem utoljára attól függ hogy tetszik majd a prémium
Dátum: 2008.11.27. 19:25:46
10 év?akkor temég jól jártál én olyanokat kapok hogy 10 nap az eltérés és nem ilyen világ fordító hatalmas mindenkinek illenék tudni a pontos dátumot(mint pl mohácsi vész ami azért a tanulmányaim során vagy 100* meg lett nekem tanítva)hanem csak olyanok amikről az átlag ember nem is feltétlenül halott
Dátum: 2008.11.27. 19:15:00
hát neked nem lehetnek valami pro ajánlótaid nekem most van egy 11-es szintű akit én hoztam meg egy 6-os de ő nem hiszem hogy jáccik de még így is kapok 100Le-t bár ma én is csak valami alacsonyabb összeget szedtem össze de ez azért van mert a másik csávó is nem sokára abba hagyja a játékot és inkább v2-n próbál meg boldogúlni de ettől függetlenül én simán megkapom a "reggeli alap tőkém"
nos hát azt ugyan nem néztem meg mióta agyaltok ezen a témán de abban biztos vagyok hogy Miklósék jóval többet agyaltak rajt és minden lehetőséget végig zongoráztak és a lehető legelőre mutatóbbat választották.
a másik hogy szerintem ennyire a játék "elején" az a némi veszteség amit ebből a változásból összeszednek a kicsik idővel eltörpül míg végül már nem jelent semmit.azoknak meg akik elsők akarnak lenni a ranglistán hát építsenek nem arról van szó hogy akkor most semmit nem lehet fejleszteni a lélekkúton csak lelasítaná azt és engem személy szerint nem fog földhöz vágni az a hárány ami minket érni fog(én egy 20k-s szövi alapítója vok és így is épp eleget szívunk az a kicsi már belefér )ha egy jóval igazságosabb rendszer lesz belőle
hát ha ez megnyuktat én tudtam rá a választ anno és már én is kezdek elszomorodva lenni mert olyan kérdéseim hullanak ki amiket elvileg mindenki tanul/tanult
Dátum: 2008.11.15. 17:05:45
Gandalf
na jó csak vicceltem az akartam lenni de aztán haveromék mondták legyünk rubintosak így mivel Gandalf nem épp harcos inkább mágus, Aragorn lettem jöhetsz kilóra
amúgy a szintlépéseknél én mindig úgy szoktam hogy mivel nem én vagyok a legerősebb ezért úgy alakítom hogy akkor lépjek szintet amikor ott ülök a gép elött és amint szintet lépek egyből (még elötte keresek olyanokat akiket majd támadhatok és jó eséllyel le is gyözök)támadok és addig ütöm az ellent amíg 15% alá nem megyek ami azt jelenti hogy ilyen laza -40%-kal támadok de legalább én választom meg az ellenfeleim és nem érhetnek olyan nagy meglepik mint mondjuk amikor 10-esről 11-esre léptem és nem voltam gépnél és vagy 3 kiégetőskövem bánta
Dátum: 2008.11.15. 16:48:25
ha fejlődni akarsz akkoramikor 15% alatt vagy menj el portyázni és fejleszd a tul pontjaid elöszőr azt látja az ellen és egy erősebb csávót nem támadnak annyian engem spec v2-n szinte egyszersem mertek megtámadni pedig még csak 4-es vok de persze a szakikban is ott van a rengeteg lehetőség de én spec azokat csak akkor kezdeném fejleszteni ha a csatáimnak legalább a 2/3-át megtudom nyerni
Dátum: 2008.11.15. 16:42:08
szerintem pedig ha mindenki ilyen negatív morállal rendelkezne akkor már alig maradtunk volna.
az én véleményem az hogy a játék nagyon jó és csak néhány helyen változtatnék hol többet hol kevesebbet de összeségében még élvezhető pedig aztán jóval több csatát vesztek mint amit nyerek bár most már napok óta + a mérlegem szóval erösődök (legalábbis remélem)és ez további pozitív élményeket ad, ezért én szinte teljesen megvagyok elégedve a játékkal amivel problémám van azt leírom ide valahova(ha eszembe jut)
Dátum: 2008.11.15. 16:15:44
én soha nem akartam megvenni a vakítófényt inkább a méregfelhővelmentem bár a végén az se vált már be de már azt is lecseréltem egy frankó vérforralásra jó ha annyit sebez mint a méregfelhő(néha azért üthet akár 60-at is de átlagba kikerüli az ellent )és még minuszt se ad neki ráadásul 2,5* annyi Vp így már gondolkodom hogy jó üzletet csináltam-e(még szerencse hogy nem adtam el a méregfelhőm )
Dátum: 2008.11.15. 16:01:42
szerintem az lehet benne hogyha mindenki megkapja akkor szintenként az átlag tul összeg nönne és így nőne a random szerepe és ezzel a portyázos karik kerülnének kicsit hátrányba hisz nagyobb eséllyel veszítenek
Dátum: 2008.11.15. 15:14:23
sok lehetőség van és lehet tényleg úgy jó ahogy van de szerintem mégha csak egy leheletnyi elönyt is de azért adni kéne a védőknek mert most a nagyok csak élvezik a játék "hibáit"
Dátum: 2008.11.15. 15:00:33
hát a én mondjuk olyan sok bonuszt a védőnek se adnék mert mint mondtam akkor az csak azt eredményezné hogy olyanokat keresnek akik még sokkal gyengébbek de még ekkora pluszok ellenére is valószínűleg levernék ezért én mondjuk olyan pluszokat adnék hogy mondjuk a támadó egy karaktert csak 8 óránként támadhasson míg a védő 1 óránként ez ugyan sok elönyt nem add de tovább növelné a a szerencse szerepét a végkimenetelben és hát az egész játék úgy van kitalálva hogy a gyengébb kap nagyobb segítséget a "random istenségtől"
Dátum: 2008.11.15. 14:54:31
Idézet: Miklós - 2008.11.09. 23:16:39


A 3. világot valamivel később fogjuk indítani (talán 2 hónap), viszont ott szeretnénk egy kicsit más szabályokat. Az egyik lehetőség az volt, hogy még "hardcore"-bb legyen a világ (lehessen 15% alatt is támadni, több LE-t lehessen zsákmányolni meg hasonlók), a másik lehetőség, hogy egy olyan világ legyen, amely inkább a békésen épitkező játékosokat preferálja.



nos ebből engem csak a 15%-os szabály eltörlése aggaszt hiszen ha ezt eltörlik akkor akár 10 ÉP-nél is megtámadhatnak és valószínüleg vesztek és még ha nem is veszítek vele semmit de ettől függetlenül elég nagy szívás lenne ha ilyeneken mennének el háborúk meg emiatt szinte lehetetlen lenne portyázni a kisebb-gyengébb kariknak