Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hauer92

Dátum: 2008.12.05. 21:08:55
Mint mondtam szerintem is jó a játék nekem leginkább a sok értelmetlen háború nem tetszik most amint 0 fölé mentünk egyből nekünk jött 4 szövi hát most úgy öszintén mi értelme ennek azért ramélem hogy egyszer talán nem az lesz a fő hogy mindenki mindenkit üssön (és csak azokat támadjak akikkel épp hadban vagyunk, mert szeretem magam megválasztani kivel küzdök és szerintem semmit nem tettünk azért hogy aztán mindenki minket támadjon bár szerintem vannak akik még nálunk is nagyobbat szívnak)talán egyszer azt is elérjük hogy valami komolyabb súlya legyen egy háborúnak és nem csak az erőfitoktatás hisz most egy 70k-s szövi a fél napi töltés miatt most mégis mi a francnak üzen hadat pedig megtették csak hogy verhessék magukat hogy hát igen megint elagyaltam egy 3,5* gyengébb szövit és hozzá kell tennem hogy eddig egyetlen egy háborúban kapituláltunk és msot sem tervezzük csak idegesítő 4 felé ütni
Dátum: 2008.12.05. 20:56:40
Hát ez az a nagyok mégis nekünk jönnek(a 4-ből az egyiknek 76k-s a lélekkútja)kérdem én 76k mellet az a félnapi töltés amit elvisznek tőlünk vagy akár egy egésznapi most tényleg olyan sokat számít???
Dátum: 2008.12.05. 20:33:42
Nem t'om nekem is nagyon tetszik a játék és a prémiumosokkal sincs semmi bajom (csak kicsit sok tápot kapnak de nnyi pénzért bőven belefér hiszen tényleg nem sok)csak épp a sikerélmény az ami nekem úgy 3-as szintől hiányzik azóta sok minden történt hiába megyek rá a tulajdonságokra szakikra sose tudok többetnyerni mint veszteni (ezért már több mint -200 az átlagom ) az állatom jóformán annyira nem tudom használni hogy szintet épjen (elfogtam 5-ös szinten és most én vok 16-os ő meg 5-ös és állandóan ájultra van verve pedig amíg nincs 90% fölött az ÉP-je addig nem viszem magammal de kb 5-10 csata és újra ájult akárhogy gyógyítgatom pedig elég sokat tudok rajt gyógyítani ráadásul szerintem irreálisan sokat kell költeni a morálra pláne hogy a sok ájultság miatt szinte mindig a padlón van) és akkor 7-9-es szinttől a szövetség is csak nyüg állandóan háborúzunk (most mentünk 0 fölé és egyből 4-en jöttek nekünk) esélyünk sincs nyerni (egyedül egy csatát nyertünk azt is hatalmas szerencsével és sok kitartással)
szóval kérdem én hol itt a sikerélmény??? mert én hiába keresem már jó ideje semmit nem láttam belőle maxannyit ha egyszer ne adj isten a random mellém áll és még az ellenfelem is über szerencsétlen akkor talán meg tudok verni egy 20-as szintű embert de aztán ez hatalmas sikerélmény mondhatom osszam be egy hétre mi??? hát már csak azért jáccom mert azért még mindig jobb mint a többi de sikerélmény itt se nagyon ér pedig azt azért ég el kell mondanom hogy ahhoz képest hogy 200-zal többet vesztettem mint amennyit nyerztem ahhoz képest csak -1500-2000 a Le- dif-em szóval a taktikám se lehet olyan rossz ha nem vesztek el minden LE-t amiért keményen megküzdök
Dátum: 2008.12.05. 20:19:00
Miért van az hogy a mi kemény 25k-s szövetségünknek egyszerre 4 másik szövetséggel kell hadakoznia pláne hogy egyiket se mi indítottuk.->a morál hogy öszinte legyek a 0-át közelíti és csak azért nem lépegetnek ki a tagok mert annyi időre se lépnek fel a játékra hogy egy ilyen dolgot elintézennek szóval vagyunk 13-an és abból alig vagyunk akik még akar játszani és ez erősen a sok támadás következménye ami már olyannyira morál romboló hogy én akinek nagyon tetszik a játék még én is erősen gondolkodom hogy mégis mi a franc értelme van jáccani hogyha a kemény munkával megszerzett dolgok amikért elég sokat álduztunk ahhoz képest mennyit jáccik az átlag és erre jön négy szövetség akik jó formán letámadnak minket azért a kemény 4-8 k Le-ért amit ha szerencsések 3 nap alatt meg is kapnak (megjegyzem hogy a 4-ből kettőnél veztünk de csak azért mert azok még csak ma délután indultak de ott sincs túl sok esélyünk pláne hogy a tagok jó része most megy szabira mert nem jutnak net közelbe)szóval kezd elegem lenni ebből a rengeteg értelmetlen háborúból amiből csak az erősek profitálnak pedig én is ugyanannyi időt öltem ebbe a játékba mint ők(az elejétől jáccom)csak én nem vettem prémiumot és ezért már kb 10 szintre rúg a hátrányom az elsőhöz képest pedig ahol lehet nyerek(de még a bajnokság 2. köréig sem jutok el)csak hát jó formán már sehol nem nyerek így kezd eltünni a beigért sikerélmény
Dátum: 2008.12.05. 00:48:47
Én arra lennék kiváncsi hogy hogy lehet az hogy én lefelé támadok azaz az ellenfelemnek több mint 15% az ÉP-j ráegyek hogy támadás és egyből azt írja ki hogy kevés az ÉP-je és ezt zsinórban egy olyan 5-ször eljátsza napontamég ilyen későn is direkt azért maradtam fenn hogy megnézzem de ilyenkor is és ez kicsit zavaró és már igencsak sok időd és LE-t buktam emiatt.
Dátum: 2008.12.05. 00:38:29
Hátja a tulajdonságok sokat dobnak rajt
pl.:v2-n megvettem a méregfelhőt frankón sebzete az átlagot. közben elkezdtem a taumaturgiám növelni ekkor már jóval átlag fölé ütöt de nem találta el az ellenfelet erre növelem az IQ-t 5-tel és most jóformán a varázslatnál eldöl a csata
Dátum: 2008.12.03. 16:38:49
Az odáig rendben hogy itt fel van sorolva majdnem minden érv hogy melyik a legjobb de egyetlen szó(najó talán egy mondat)se szól a zafírról pedig ugyan semmilyen toplista élére nem állnak fel de a rubint a smaragd egyik se a zafír ellen fogja elérni a toppos helyezést hiszen a zafír jóformán majdnem elveszi a rubint elönyét és felezi a smaragdét.igaz hátrány hogy gyorsabban gyógyul így nehezebb gyüjteni.
Dátum: 2008.12.02. 00:06:27
Nyugodj meg az arányok nincsenek elrontva sőt szerintem jól ki vannak találva csak ne vagyél minden szinten új cuccot mindenből (mondjuk úgy 2 vagy 3 szintenként bőven elég cserélgetni de akkor se egyszerre mindet mert az nem jó(szerintem))ami Le-d megmarad azt kölsd tul pontokra és portyázásból is simán lehet sok Le-t szerezni csak elég erősnek kell lenni
Nekmi s tetszik ez a rendszer szóval felőlem jöhet
amúgy az elöttem szóló aki egy képlettet írt
Idézet: Simon - 2008.12.01. 17:50:06


En egy egyszerubb kepletet javasoltam:
Kuttoltes = Lelekkut meret / jelen tagszam * 10


nos ezzel szerintem az a gond ha egy kisebb a háborúkban elveszti tagjait nem valószínű hogy talpra tud majd állni, mert akkor ez is lehetne:
Kúttölté=lélekkút méret/1(akár egy is lehet)* 10
tehát a jelenegi ár 10*-resét kéne fizetni az új tagnak míg a második bátor jelentkezőnek is még az 5*-ösét jó lenne ez a képlet is ha a valah volt legnagyobb taglétszámmal számolna(mármint ami a szöviben volt eddig)
nos szerintem ez azt akarj a jeéképezni hogy mégiscsak magasabb szntű hiszen azt már el ismerték hogy gyakorlati haszna nem nagyon van
az meg hogy a béke csanokáért PP-t veszíthetnek a tagok szerintem elfogadható ár akkor ha tudod hogy mégis csak jobban jársz nem hiszem hogy a kis szövik akik nem jáccanak annyit annyira földhöz vágja az a -1 pp(engem spec semennyire mert szinte mindig 100-on van) a gond azoknál van akik nem azért kicsik mert nem aktívak annyira hanem mert csak inkább a saját karijukat fejlsztik az építés helyett de ők meg akkor építsék a másik épületet szóval szerintem nincs semmi baj ezzel a pp vesztő résszel sem sőt szerintem inkább elöny hiszen ez a választás(mármint hogy melyiket építsék fel)sokaknál kérdés lesz és hát így talán könnyebb dönteni.
Dátum: 2008.11.30. 19:04:14
Hellosztok
az történ thogy elmentem 20 vadászatra töltögetem a kvízkérdéseket meg minden aztán végeztem mondom minden rendben még viszonyleg jól is ment aztán vége lett az első vadászatomnak de nem kaptam érte LE-t azt írja 235-öt kaptam érte de ugyanúgy 563 LE-m van mint elötte (és nem vertek meg mert ellötte sikerült egy nálam jóval gyengébb karival ájultra veretnem magam)az érdekelne hogy ez miért van.
Dátum: 2008.11.30. 13:47:35
Ja de ha van 50-es egézséged attól nem fogsz csatákat nyerni ahhoz harci tulajdonságok vagy jó nagy adag szerencse is kell
Dátum: 2008.11.30. 13:35:11
hát akkor gondolom azért mert te nem írtad oda hogy az első részt így pedig lehet hogy csinálnak még(bár erre kicsi az esély)és azt a válaszaid közül valaki nyeri meg vagy pedig a másik hogy már találkozott az értékelő a barátos kérdésével és akkor pedig már szerepelt ez a kérdés max nem szó szerint
Dátum: 2008.11.30. 13:29:25
Meg gondolom a "kötetlen csevej" is hiszen az szinte mindig ott van az utolsó hozzászolásoknál és a te neved is gyakran szerepel
Dátum: 2008.11.30. 13:13:30
ezt szerintem még a fejlesztők se tudják lévén mindig felbukkan egy ujabb(pl.:térkapu)
Akkor még tutira belefér amúgy még egytelen egyszer sem voltam de már többször akartam menni a beholder találkozókra csak eddig csak a hkk rész érdekelt most meg már a végzetúr is
Június???olyan sokára??? na mindegy azt legalább 1000% hogy nem hagyom ki maxakkor ha június végén lesz mert akkor lehet nem is leszek az országban de az még mesze van szóval adiig akármi történhet
Én mondjuk úgy tudtam hogy a kisebb kap bónuszt a nagyobb ellen de annyira nem néztem ennek utána de úgy lenne észszerű
hát azért szerintem utána sem mindegy hogy ki üzent hadat mert a védő nem döntheti el hogy kivel harcoljon és ez morális és taktikai hátrány is
amúgy ez a javaslat se rosz csak tényleg lehetne egy kicsit magasabb az a védelmi bónusz és mondjuk én se értem hogy a támadhatóságon kívül(ha ez egyáltalán számítana ott)van-e valami haszna
Dátum: 2008.11.30. 12:42:31
hmn akkor azért van 1250 hsz-ed