Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hauer92

Dátum: 2009.07.17. 12:12:35
Én csaka zt mondom amit gondolok.A VF inkább kényszer mint lehetőség annak aki gyengébb-lemaradt-nemprémes... persze ott van a szinguláris de azért az nem fog egyből a topba jutattni sajna és oda nagyon kemény küzdelmek árán lehet csak bejutni és ez a szaki csak ezt a küzdelmet nehezití(annak aki meg ott van annak meg csak szűkití a lehetőségeit )
Dátum: 2009.07.17. 12:02:50
Igen választhatnám de szerinted 20 szint lemaradással mennyi esélyem van prémium nélkül???és amúgy is most már egy rakat ember feljebb is kihúzta a VF-et öröm lenne átverekedni magam rajtuk anno amikor döntenem kellett ugyan ez volt az érvem hogy nem csak neknk van ez a szaki biztos kihúzzák sokan és gondolom magasabb szinten is ahhoz meg semmi kedvem hogy hónapokig veressem magam szóval szerintem ez kényszer helyzet vagy legalábbis én annak tartom
Dátum: 2009.07.17. 11:49:47
Elolvastam egy részét ennek a kis történetnek(a végét nem már mert sietek)de azért leírom a véleményem.Én 46-os szinten 920-as TÖ-vel 50-es visszafogottal(40-es szint óta)keménynek érzem magam portyát nyerek -30% és ez nekem jó.De ha bárki megkérdezné hogy tényleg öröm-e a játék akkor nemmel válaszolnék én nem akartam visszafogotat csak egyszerűen láttam hogy 15-20 szint lemaradással nem nagyon fogom beérni a toppot akkor viszont vagy valahova a semmi közepére kerülök vagy egy szép visszafogott banda tetejére akik aztán rommá vernek amíg elérnek én erre azt mondtam hogy hát ez nekem nem kell és nem fogok fél évet szenvedni mire megszabadulok a visszafogott bandától így én is kihúztam bár nem akartam a karakternek jót tett de számomra nem az a játék hogy 900-as Tö-vel bedarálok 600-700-asakat és a pók taktikának se voltam híve és ez a szememben inkább az mint egy jó vadászós karakter csak a JV kicsit megtámogatta hogy mégse kelljen egész nap gép elött űlni

ALFA 46-os szintű zafír

u.i.:Engem 40-es szinten az vert meg aki akart 540-es volt a TÖ-m és szakikkal is csak akkor végeztem mostanra bivaly erős lettem és nem érzem hogy ez olyan jó lenne azzal szemben amit el akartam érni
Dátum: 2009.06.28. 15:01:02
Én spec nagyon örülnék egy kártyának rólam és még HKK-zom is szóval kezdeni is tudnék vele mit.Ezzel nem magam fényezem csak azt mondom hogy attól hogy egyikötök se ismeri a nevem(vagy ha igen akkor is inkább csak elfelejtené a legszívesebben)attól még szerintem egy hozzám hasonló noname emberke is kaphasson esélyt erre(bár a nevem nem valami eredeti )szóval szerintem két csoprtra kéne osztani.Van 1-2 hely ahol az olyan noname emberkék mint én licitálhatnak és van egy szavazás ahogy szokott vadászat elött ahol az igazi legendák(akiket aszem már leírtatok párszor)közül lehet válogatni nekik jutna több hely hisz ők tényleg megérdemlik és nehogy már azért ne legyen nekem otthon egy eredeti Leinádom mert ő sajnálja rá a dukátot(direkt Leinádot mondtam mert róla biztos van már kártya ahogy a fél élbolyról(Sharpa,Jerikó,Leanthil...)

U.i.:Még mielött félre értenétek nem azért akarom a szavazást hogy nekem legyen Leinádom hanem mert szerintem az élboly tényleg nem fog magától tolongani valamire ami aztán nem is biztos hogy meg lesz, ezért igenis legyen nekik ingyen(nem azt mondom hogy 5 választási lehetőségből valassz 6-ot hanem hogy legyen mit tom én 20 karakter világonként felsorolva és abból kiválasztani 3-4-et)
Dátum: 2009.06.28. 10:53:08
Szerintem nem gáz ilyenre licitálni én spec szívesen látnám magam kártyaként(bár sokan vannak akik nálam sokkal jobban megérdemlik hisz az egyetlen dolog amit elértem hogy szeptember 22-e óta játszom amúgy szinte semmi )Abban mondjuk remélenykedem hogy ezek értelmes kártyák lesznek és nem ultraritkák mert én is szeretnék majd szerezni párat
Dátum: 2009.06.15. 17:46:30
Én is így gondolom, 44-es szinten tökéletesen lehet játszani és támadni is van kit De azért sajnálom az élbolyt tényleg elég uncsi lehet annyira elől de hát most kaptatok egy egész hordát játékszernek bár ránézésre elég erősnek néznek ki mégsem verik rommá az egész élbolyt(eddig bármelyiket néztem egyiknek se volt több gyözelme mint veressége bár lehet ezért mert nem nézegetem őket)
Dátum: 2009.06.15. 16:07:17
Ugyan dehogy vettem komolyan csak a vigyorgó smile-k valamiért nem töltöttek be
Dátum: 2009.06.15. 16:01:05
Nem szerettek nem baj nem vagytok egyedül sokan nem szeretnek mert nem a fejjel a falnak taktika hívei vagyunk
Dátum: 2009.06.15. 15:51:21
hehe mi zafírok vagyunk de szerintem nem örülnétek ha beszálnánk bár annyira nem nézegettem körül (Tyrant)
Dátum: 2009.06.13. 23:04:44
azóta megnéztem(amúgy a leirást is ki kellett másolni valahonna csak a szakilistán nem írja hányas szinten adja a wiki meg ugyan jó barát de néha olyan messze van így tippeltem
Dátum: 2009.06.13. 22:51:44
a katakomba egy lehetőség amit ha háborúban használnak csaka zt jelképezi hogy az ellen mennyire akar nyerni, inkább örüljetek hogy a Domini szemében akkora ellefelek vagytok hogy nem akarnak alúl maradni, megjegyzem ha féltek hogy veszítetek hát nektek is van katakombátok nem?ha féltek hogy lerohannak hát vonuljatok le ha meg szerintetek nem ér annyit a dolog akkor könyveljétek el az aktuális lehetőségekhez mérten az eredményt (amúgy katakombázni én se szeretek de vannak szövetségek akiknél jobbak szeretnénk lenni és addig nem tudjuk hogy jobbak vagyunk-e amíg ki nem próbáljuk elöbb így aztán úgy)
Dátum: 2009.06.13. 21:53:52
ALFA-Tyrant
Lementünk, mert nyerni akartunk és szerintem ez nem nagy áldozat ezért.Nyerni akartunk hát lementünk az EH nem ment(ill nagyon nagy taktikázások nem voltak inkább csak vadászgattak) így szerintem annyira nem is akartak nyerni de volt szó róla hogy ez után lehetne egy 2. háború ahol nincs katakomba(aszem mi vettetük fel de nem biztos)sajna ebből nem lett semmi mert az EH-nak nem tetszettek a kiegészítő szabályok(nem Crimson ellen akartunk háborúzni hanem az Elit ellen márpedig nem jó bevallani de Crimson akit elér nálunk azt el is veri bár 12mill-es LE diffel ezen nem is csodálkozom szóval úgy sok értelme nincs mivel nálunk nincs ilyen ütőgép annyira meg nem vagyunk jó fejek hogy potya LE-t osztogassunk)
Dátum: 2009.06.13. 16:19:20
igen be kell idomítani(ha közben válaszoltak akkor bocsi)
Dátum: 2009.06.13. 15:39:41
rákattintasz at állatok menüpontra és a beidpmított állataid képe környékén ott lesz az átnevezés(konkrétan nem tudom mert egy ideje nem vok prémiumos és azóta megrefolmálták azt a részt)
Dátum: 2009.06.13. 15:25:00
a zafír gyűlölete:

A szakértelem minden második szintje után +1 támadást és +1 IQ-t kapsz, ha a zafír horda egy tagjával harcolsz. Csak egy horda elleni gyűlöletet fejleszthetsz. A szakértelem maximális szintje 30.
minden hordához tratozik egy és a tanulás 36. szintjén kapod aszem(vagy 34 nem tom fejből)
Dátum: 2009.04.04. 19:56:57
Hát OK az epikusos küldetés ami itt írtatok mert az tényleg gondolkodást igényel és még érdekes is egy próblémám lenne vele és az a már bent lévő 5 hónapos küldi és nem hiszem hogy nagyon sokan gondolnának annyira előre hogy elöszőr az 5 hónapos vacak és utána kiléphet ehelyett ikább megörül a szerencsélyének és egyből kilép leveri az epikust és várhat 5 hónapot vagy ha nem lép ki akkor meg élből két küldije lesz beakadva önhibáján kívül hisz lássuk be kevesen vannak akik poénból lépegetnek ki/be de a küldetés mondom nagyon tetszene
Dátum: 2009.04.04. 17:55:34
Hát igen a térkapu nekem is tetszik de én kimaxoltam a visszafogottfejlődést így 40-es szinten vadászatért 14 TP jár térkapuért meg 24 ráadásul állatom sincs mert most szakikat fejlesztek nagyüzemben ergo elég gyengus vok s nem volt időm új állatot szerezni a reform óta se
Dátum: 2009.04.04. 13:31:52
hát én régebben sokat voltam a fórumon de egy ideje nem jut időm ilyenekre (3 világ nagyon leköt)de nagyjából képben vok mi is ez csak az érdekelne hogy ezek a cuccok kb milyenek ugyanúgy csak gyűrűk és nyakláncok vagy esetleg más is van köztük???csak mert gyűrűkből már Dunát tudok rekeszteni ergo ha most ott megvásárolhatom az über tápos gűrűt minek menjek térkapuzni???Bocs ha már leírta valaki de visszaolvasni pláne nincs időm
Dátum: 2009.04.04. 10:41:32
A gyűrűk ura szövetség újra tagfelvételt hírdet(világ 2)vesen vagyunk így túl sok mindent nem tudunk ajánlani de 75k-s a kutunk így erősebb(szintben min 23)és aktív(LE dif. ne legyen nagyon negatívban és ne legyen nagyon sok vesztes csatája a nyerthez képest).Egyenlőre nincs térkapunk de csak a kavicsok hiányoznak(4 ember nehezen köhög ki 600 kavicsot )ezenkívül nincsenek nagyon olyan épületeink(most épp az arénát akarjuk aztán a kennelt utána az epikus felé mennénk(szerintem de 4-en az építkezés elég lassú és az epikust se tudnánk elverni)szóval aki akar egy nem most kezdő szövetségbe belépni az csatlakozzon(háborúk miatt ne izgasd magad egyenlőre mindenki a szakikat fejleszti vagy épp most váltott TÖ-re így elég gyengék vagyunk de jó taktikával még így is tudtunk nyerni nem olyan rég)
Dátum: 2009.02.21. 12:01:06
én mndenképp örülnék egy ilyennek de ezt már a kitalálásakor is leírtam de annak én is sokkal jobban örülnék ha nem csak őskőért lenne elérhető hanem mondjuk lehetne valami olyan amit sajnál rá tehát lehetne irreálisan magas ára így nem fogják telepakolni ilyennel a zsebüket az emberek de azok a játékosok is hozzájuthatnak nagyritkán(pl egy háborúban ahol nem mindegy hogy veszít vagy sem)akik nem vesznek őskövet és azt a 7-et élik fel amit a játék elején kapnak