Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - MESSER

Oldal: 12345
Dátum: 2010.07.22. 19:55:15
hy 2 értelmes fejlesztés ez tetszik Facebookom iwiwem nincsen 30 as kenelt és 20 as palotát 3-4 an a büdös életben nem huzzuk fel ,hogy legyen Alkímista labor

gratula
Dátum: 2010.05.18. 22:19:57
pancser ám:)
2 dik vp-s küldi elsönél kiléptem másidiknál nem szeretnék és ha 210 vagy 215 vp -m van és támadok levonja 0 ra belépek és még mindig 0 mert mutatja és nem adja meg az igazán érdemelne egy programozást
és nem két ablakbol f5 meg vp-s épités mag hasonlo mondszerel akarom megcsinálni mert 1 nincs vp- épitésem 2 egy küldi ne f5 röl szoljon 2 ablakban hanem támadok vagy átkozok azt belépek
vagy ha tul gyorsan tölti vissza az épületek miatt akor kilépek azt kész 1 támadás után de nem lehet mert -x összeg a szövinek

érted értelmeske
Dátum: 2010.05.18. 21:56:03
hát már kedd és semmi reakci hogy esetleg valamit javitanának a tetves csapással hogy kitudjak lépni 5 percre a szövetségböl küldi miatt
há kurva jo fejesekek vanak itt le re harapnak számolják a lehetetlent de erre azt sem mondjuk mukkkkkkk

és nem telepitgetek nem érdekel a böngészös megoldás programozanak valamit de k gyorsan
Dátum: 2010.05.17. 19:41:08
de majd még veszek 3-4 fajta op rendszert is meg 8 böngészöt feltelepitek meg mindent mért nem lehet gondolkodni vagy javitani?

ma nem dolgoztak?

és még egy küldi miatt kell kilépjek az 40 nap háááááá loooooooooool
nem is tart adig! 1.5 milkos épitök is gondolkodnak a kilépkedésen hát azért nem örüljünk már meg valamit találjunk ki és ne azért szivjunk mert valakinek van volt egy épitöbrigádja
Dátum: 2010.05.17. 19:00:39
masterv egész délután iszogatom a tetves italokat átkozok meg minden ha kiléphetnék a szöviböl 5 percre ugy hogy ne kapjunk csapást már az is nagy eredmény lenne

bekéne állitani hogy 6 orád van visszalépni mert különben jönn a csapás nohhhhhhh mekkora ötlet nem tartana semmibe és nem szivatnánk a játékosoktak ezzel a csapás dologal ,de látom a fejesek erre nem tudnak reagálni
de 3000 játékost pik pak letudtak programozni hogy ki menyit hogy gyüjtöt
Dátum: 2010.05.16. 14:53:41
hát hihetelen reakcio nincsen és már ujra a vp-s küldinél tartok lépjek ki megint a szöviböl és kapjanak csapást?

ez egy nagyon elszurt dolog legalább egy napom lenne arra ha visszalépek akkor nem kap büntit a szövi azért mert elhagytam a szövit

jo lenne valamit csinálni mert minden nap 3 napnak számit a v4 en és szeretnék haladni a küldikkel nem 20 napra várni hogy kiléphesek 1 percre
Dátum: 2010.05.14. 22:03:47
ez v4 es probléma azért irok ide:) 3*sebeségg plusz kilépés miatt a csapás
erre lehetne min olyan gyors programozást mint a le elvétel
Dátum: 2010.05.14. 18:53:21
üdv!
Lenne egy problémám remélem gyorsan belehet álitani a rendszer mint a vadászatnál
A gondom az hogy a v4 en a világ 3 szoros sebessége+épületeink miatt a VP-m olyan szinten gyorsan töltödik hogy 1 másodperc alat 1 vagy2 vp gyogyulok igy a legyen 0 vp küldinél hiába lépek be 0 vp mert látom hogy 0 nem hiszi el a rendszer hogy anyi van vagy a b változat mire oda katintok 1-2 vp-m van és nem vagyok lassu nem lassu a netem sem nem kell ilyenekre fogni probáltam a f5 ös 2 ablakos meg mindenfélét és nem elöször csinálom a vp-és küldit tudom miröl beszélek

egy megoldás van a dologra ha az ember kilép a szöviböl nekem ugy elsöre sikerült "szövetségben egy egész délután nem sikrült"

mi is a probléma az a marhaság hogy csapást kapunk ha kilépünk én kiléptem mert fehuzott a dolog ,de több 1.5 milkos tagunk van most 20 napot várjanak és mikor megint ez a küldi jönn lépjenek ki megint?

remélem lelehet programozni hogy 1-2 mp ig 0 án álljon a vp mig elkezd ujra töltödni mert ez siralmas már hogy mindefélét beraknak"csapás" és nem lehet haladni
Dátum: 2010.05.11. 23:15:47
jah jah nem befolyásol semmit
50 de inkább 70% kevesebb le jönn be az azt jelenti enyivel kevesebb van a kariknál tehát le dif kilöve:)
tö és szaki példázom hátha sikerül megérteni
tegyük fel van két kari edig legyen kerek szám 100ezret temeltek napiba
az 1 es karinak 20 ezres átlag fejlesztés van a 2 es karinak 10 ezres
egy nap a 2 es kari 10 et huz az 1 es 5 szakit vagy tö-t és egy nap. 5 el közelebb kerül hozzá persze idövel ez egyre kevesebb lesz
most termelünk kb 70% kevesebb let mert elég ritkás volt ma este a 2000 nél nagyobb dög igy a 10 ezers szakit ,töt sokkal nehezebb összeszedni
persze jönn hogy egyanaz
nem nem nem ugyanaz mert idöben duplázodik az mire megközeliti és ugye nem kell emlékeszteni senkit ez véges világ és ha duplázodik az az idö ami alatt belehet hozni az gyilkos.
tehát tö-szaki verseny kilöve

jön a kihivás akik idáig kristály italt vetek nagy halomba menyivel elörébb vannak mint azok akik nem gondolták mondjuk hogy a verseny 1/6 nál elveszik a le-t igy éphogy tud venni kristály lötyit és varázsitalt,gyogyitalt
ennél a kategotiánál is ott a hátrány

és lehetne sorolni

ha meg vissza állitanák akkor meg a mai nap lenne hátrány mert vagy 80 cs-p re kaptam 70% kevesebb Le-t
Dátum: 2010.05.11. 20:38:29
könyörgöm á nem is jövök fel ide ne nézük madárnak egymást nem tesztelték a szervert ? ha igen aki csinálta nem vadászot a karival? és valami lesz vele mert ezért ő felelösége
vagy b verzio most hogy már nyerő pozicioban vannak emberek most meglehetet csinálni a variálást
Dátum: 2010.05.11. 20:26:35
mindjárt rá is gyujtok a gyogyszeremre 10 napig szakiztam mert volt x menyiségü le azzal számoltam most hogy menék tö-re jönnek 500-800 as lények a hajam égnekáll nagyon mérges vagyok
Dátum: 2010.05.11. 20:16:55
NOH HOLAGY NEM IRSZ TE NAGYON BAFÉK AKIKNEK 10 NAPBA TELT KISZÁMOLNI HOGY TÖBB LET KAPUNK VADÉSZATÉRT???!!!

EBUJTÁ BASZOD VÁLSZOLJ MÉRT MOST JÖNN ELÖ HOGY TÖBB A LE? BARID MOST ÉRT ARRA A SZINTRE VAGY TÖ RE HOGY MÁR NEM LEHET MEGFOGNI???

ÉS VÁLSZOLJ ARRA IS MÉRT KELL ELKURNI TÖBB 100-1000 EMBER JÁTÉKÁT


EZ V4 MÁS VILÁG AZT HA TÖBB LE VAN AKKOR MI VAN

FÉLSZ HOGY NETÁN VALAKI LEVERI A KARID?

ÉS AKOR MI VAN NEM VAGY ELÉG JÁTOKOS?

VAGY ENYIRE KELL FÉLNI 30 EMBERTÖL AKIK ÁTVISZIIK A KARIT A TE VILÁGODRA

MI LENNE HA VISSZAFIZETNÉD AMIT MOST KÖLTÖTEM A JÁTÉKRA MERT NEM AZÉRT RENDELTEM KAVICSOT HOGY SZOPJAK!!!
Dátum: 2010.05.11. 19:41:20
Ez a kiszámolosdi is érdekes hogy a francba lehet kiszámolni ha egyszer 7 szintet lépet az elsö hogy ő hogy fektete be a plusz LE-t?

ha italt vásárolt rajta és sokkal többet támadot ezzel a le-t ami nála volt megduplázta triplázta ez hogy kerül be a képletbe?há sehogy!!!
Dátum: 2010.05.11. 19:28:14
Kezd ez már komolytalan lenni 2 hétig senkit nem zavar hogy normálisan vadászik a kari?
Most meg 100 as spekivel meg 100 szerncsével 500-700 at vadászok helyes válaszal?!!!! marhajo

biztos valami olyan embörnek szurta a szemét aki nyerésre áll azt igy tuti ott majd a végén az elsö 3 ban!

Mindig valami szarságal elveszik az ember kedvét a mulkori v4 szerver haldoklot most meg ez + indulo plusz 200csp meg KITUDJA még mi van itt
Dátum: 2010.05.06. 21:34:29
nekem is van prémem min1:) ezért irtam az extra prémet"+200csp"vagy van egy halom ember aki biztos támadja mert ő az első szegény
Dátum: 2010.05.06. 21:22:12
há lol 7 nap alat mindenki ugyananyi cs.p kap nem? vagy van külön prém erre?200 csata az nem lehet 23-24 ezer tp:)érted ha még 1 szint de ez majd 2 szint 7 nap ne nétük hülyének egymást
Dátum: 2010.05.06. 21:14:20
köszi mid1:)
a másik kérdésem közben hogy lehet valakinek 1 szint plusz 10000tp elönye velem szemben ugy hogy 180-190 csatával van több neki kaland ugyanaz térkaut én is tolom mindent nyerek

nekem ez nagyon fura hogy én is max csp-t kapok jo csatábol több van neki de azért 190 csata az nem hiszem hogy majd 23 ezer tp plusz jelentene igen fura
Dátum: 2010.05.06. 20:47:59
Egy kérdésem lenne!

Nem tudom mi van akkor ha elöbb csapom le a 15 entitást mint ahogy felépek 60 as szintre és lenne aukcios ház? Egyelöre jol haladok szinttel de kitudja szeretném most tudni rá a választ mert max belasitok a 15 nél
Dátum: 2010.05.01. 18:07:29
figyelj lehet hogy x szövibe csak azok léphetnek be akik barik nálunk nem igy van jönnek a jelenkezök 50 szintü mind fejlesztés hasono nem tudom mi lesz belöle magárol meg irhat bármit!

Mivel a kristályositvol szenved a csapat és nem tud tovább lépni igy nehéz kontrolálni az épitést mert azok amik fontosak 90% ban készen vannak igy ha máshova teszi nem harapja le senki a fejét ,de ha kilép cumi van és hiba kut meg hitel hid el hátrány és aki kilép az nem kap csapást a fejére!!


Azt kéne ha kilép magátol akkor amit épitet uszot +szerencse 0-ra ha ott kezte az épités !Mert az épitése nem marad nálunk mi töltjük ujra!


Egyböl nem lépkedne ki!
Dátum: 2010.05.01. 15:32:49
épitö karik ellen loool
okosabak ülnek ott mint aki ezt kitalálta ellenük

20 napig most is épitenek azok a karik azokban a szövikben és akik a helyükre mennek erős karik azok szöviröl szövire vándorolnak kitudja épitik a hülyeséget és mikor a szövi 1 millás épületet épitene majd kilépnek és az ö hülye összevissza épitése miatt kapnak majd büntit igy majd gyorsan 2 millát kell épiteni MILYEN JOL JÁRTUNK A HITELEL MI?
nekik meg megmarad a szernecse pontjuk minket meg szivatnak
Oldal: 12345