Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Stereopheis

Oldal: 1
Dátum: 2010.09.29. 19:10:49
elmehetnek a picsába a nagyok a készítőkkel együtt.
azért mert a nagyok nem értettek a játékhoz és csak rohantak előre azért nem kéne folyton az ő kedvükre alakítani a játékot.át kell rakni őket egy "való világba" ahol ők kb 40-en játszhatnak és olyan szabályokkal amilyenekkel akarnak. akiknek meg van eszük a játékhoz azoktól egyből be szarnak és panaszkodnak. szerintem az is jó ötlet lenne ha megszűnne a kristály horda.
ha ezek a változások ilyen tempóba jönnek a végén nem lesz kedve senkinek játszani.
aztán az a pár nagy kari baszogathatja egymást.
Dátum: 2010.09.29. 12:55:35
sziasztok. nem tűnt fel még senkinek a nagyok közül és a vezetők közül,hogy minden változtatás a nagyokat segíti és a feltörekvőket szívatja.
a nagyok is legyenek találékonyak és találjanak ki ők is jó stratégiát.
vagy a legegyszerűbb a top 40 kari játssza ezt a játékot a többiek meg mehetnek.
amúgy nem tiltott dolog új karit indítani és kihasználni a játék adta lehetőségeket és akkor mindenki tud erős karit fejleszteni.
a végén nem lesz értelme játszani mert mindenki közepes karit tud ki fejleszteni. akik eddig meg erősödtek azok meg vígan szétcsapnak mindenki között.
ideje lenne olyan változtatás is ami a kisebb kariknak előnyös és a nagyobbakat érinti fájóan.
Dátum: 2010.01.21. 18:01:42
Sziasztok!

Citadellával kapcsolatban kérdeznék.

A leirásánál ez van : Egy szövetségen egyszerre maximum annyi szintnyi puszító csapás lehet, ahány tagú a szövetség (de akár több szövetségtől), de legalább 5

12 tagú a szövink.

Naponta kapjuk a következőt: xy szövetség egy 20. szintű pusztító csapást küldött rátok!

Akkor ez most, hogy van?
Küldő:
Koppány
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Ma, 10:51:14
A kielégülés sokkal jobb érzés azt én inkább szoktam a kedvesemmel gyakorolni!
Nincs kezem ezért Marok Marcsi szóba sem jöhet!!

Egészségedre !!

Pedig csak 1200LE-t hoztam tőle, és ez volt a reakció
Hová menekültek a galetkik, amikor megtámadta az Ellenség Ghallát?

A felhők fölé
A tenger mélyére
Egy hegy gyomrába
Egy párhuzamos dimenzióba

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Speciális? Azt hittem a játék is ezen alapszik -.-
Dátum: 2009.08.29. 20:31:30
Kacatra most is pazarolják ld: aukciós ház pár tétele.

De meglehetne ezt úgy csinálni biztos, hogy ne nagytáp legyen, azonban látszik, hogy Miklós mereven elzárkózik az egyéni epik ötletétől.
Dátum: 2009.08.28. 14:00:52
Nem.
Dátum: 2009.06.08. 21:35:59
Üdv!

Döntetlenes pajtást/pajtásokat keresek.

Stereopheis, V1, smaragd, 43. szint(lassan 44).

Előre is köszönöm!
Üdv!

Döntetlenes pajtást/pajtásokat keresek.

Stereopheis, V1, smaragd, 43. szint(lassan 44).

Előre is köszönöm!
áhhh.....elegem van már a sok kis kreténből, aki szórakozásképp rossznak ítéli más kérdéseit...

Mikor született Szili Katalin, az Országgyűlés Elnöke?

1951. Január 26.
1966. Július 27.
1956. Május 13.
1961. Május 1.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Mi ebben a rossz? a politika mindenkit érint, körülvesz bennünket, szerintem...

bezzeg a HKK-t azt mindenki vágja!
Dátum: 2008.11.27. 22:34:44
Sedowka, ezt lehet hogy nem ide kellene, hanem a Szövetségek->Gyémánt szövetségek nevű topicba.

Jah, és tanulj meg helyesen írni, mert siralmas a helyesírásod.
Dátum: 2008.11.26. 23:06:51
Kösz Trinigan!
Dátum: 2008.11.26. 18:54:49
Akkor még várhatok rá egy ideig, hisz még csak 14-es vok
Tisztára mint Drakin, a hordaparancsnok, Orákulum...utálom ezeket a szintfüggő küldiket
Dátum: 2008.11.26. 17:46:22
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem - ha már küldetés topic - hogy hol, és hányas szinten lehet sárkánnyal találkozni?

Előre is kösz

Stereopheis
Dátum: 2008.11.19. 17:58:13
Üdv!

A The Emerald Brotherhood nevű smaragd hordás szövetség felvételt hirdet!

Várunk magunk közé minden legalább 7-es szintű végzeturat, aki elég kitartónak érzi magát ahhoz, hogy egy feltörekvő, ambiciózus szövetséghez tartozzon! Az épületeink már +9 támadást és +9 védekezést adnak.
A kötelező adó 100 LE*szint/nap, (a 7végék adómentesek ) de ezt a létszám feltöltésig nem vesszük olyan szigorúan.
Még 4 szabad hely van a 14-ből.

Gyertek, csatlakozzatok, együtt erősebbek vagyunk!

Tisztelettel, Stereopheis
Dátum: 2008.10.21. 23:14:10
Idézet: Syso - 2008.10.21. 20:53:57
Szevasztok.
most lehet lol nak fogtok nézni de akkor is megkérdezem:)

szoval...

ellenfeleinél láttam hogy van valami befogott állatuk. no a kérdés a következö.
nekem hogy lehet ilyen lényem??


Hogyan tudok állatot befogni, és idomítani?
Fel kell lépned 4. szintre, hogy tudjál szakértelmet tanulni. Ezután el kell sajátítanod a csapdakészítés szakértelmet, ehhez legalább 3-as tanulás szakértelem kell. Ezután vadászat során a szakértelmed szintjétől függő eséllyel elfoghatsz szörnyeket (automatikusan). Majd az idomítás szakértelmet kell megtanulnod (4-es tanulásnál), amivel beidomíthatod az állatodat.
Dátum: 2008.10.17. 00:46:24
Üdv!

sokat olvasgattam visszafelé, de a kérdésemmel nem találkoztam,bár lehet h feltette vki...
Szóval:
lesz majd egy küldi, hogy gyógyítsd fel az állatod, de nekem az a bajom, h nem is sebződik meg csata alatt, bár sebezni sebez.
én 6-os vagyok, az állatkám 2-es.
ötletek, tanácsok?

előre is köszönöm, Stereopheis
Oldal: 1