Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - _8._sz._ÁÉV

Oldal: 123
Dátum: 2024.03.14. 21:31:16
HA eccer kivetted a fétist, akkor utána nem is kell vele foglalkozni, nem éri meg a kínlódást, főleg nem a hulladékokba való beruházást... pl: lelakatolt ládikó (ha épp arra esik az ősköves feladat)
Dátum: 2023.11.29. 16:57:06
Ugyanmár tápmorzsák, és folyamatos odafigyelést is igényel, meg gondolkodást meg készülődést, számolgatást stb. .....

" Ez az online szerepjáték Neked készült: könnyen megtanulható, rengeteg célt és
sikerélményt ad, mégsem vesz el túl sok szabadidőt! "


Gondolom erre még emlékeztek, napi néhány perc elég ... inkább nevezném kényszermunkának a most párhuzamosan futó építkezős eventtel együtt ...

NEM AKAROK gondolkodni, több időt rászánni, mint napi 10 perc. Mivel abba nem fér bele, akkor inkább hagyom a francba mindkét eventet
Dátum: 2023.11.18. 22:28:54
Bocs, de a "zaklatást" nem én találtam ki, hanem az akit nyektetsz tőle idéztem.

Ez már csak egy ilyen játék, próbáltam neki tanácsot adni, de csak leszólást kaptam érte, főleg olyanoktól, akiket nem is érint a dolog ...

Amúgy épp a minap beszélgettem egy-két régebbi játékossal, a kezdetekhez képest manapság alig van portya, a SZB elviszi a PP-kat.
Dátum: 2023.10.16. 21:25:54
Ha V1-en Merengor 37. szintű és valszleg Böszmeség zaklatja, legalábbis ő az aki 36. szinten irreálisan erős. DE ezen a szinten még nincs transzdestrukció!

Ami pedig a projekciót illeti, Landragór idején lehet ezt szerezni:
transzcendális fókusz - relikvia : A transzcendális projekció szakértelmed hatékonysága 50%-kal megnő.
Dátum: 2023.10.15. 21:27:28
Javaslom a transzcendális projekció szakértelem fejlesztését.

transzcendális projekció:

Lélekenergiád egy részét elrejtheted ellenfeleidtől. Minden szakértelemszint után 100+2*szint LE-d érinthetetlenné válik, azaz ellenfeled nem tudja ellopni belőle a részét győzelem esetén. Ha pl. 4-es projekciód van, és 10. szintű vagy, és van 2000 LE-d, akkor ellenfeled csak az 1520 LE arányos részét lopja el.
Dátum: 2023.09.30. 22:16:26
Ez az egész tojásos dolog ezt juttatja eszembe:

https://www.urbanlegends.hu/2005/04/fustos-farkam-lobalja-a-szel/
Mekkora a meggyőzőkészséged, és mennyi az állatod szintje?
Igen, a "Bűvös sípzsinór" jöhet
Dátum: 2023.03.14. 19:33:52
Nem tök mindegy? Ha fizetsz végig tudod csinálni 99%-ban. H nincs rá időd minden nap ( max 1 napot hagyhatsz ki ) akkor valószínűleg nem fogod tudni végigcsinálni akkor sem, ha fizetsz.

Ennek az eventnek a legszorosabb a menetrendje. Én bele sem vágok, úgy sem tudom végig csinálni. Ez igazából nem is event, hanem kényszermunka!!
Dátum: 2022.12.25. 22:07:41
Hát, nem biztos hogy lesz kompenzáció, mert emlékeim szerint korábban volt valami karácsonyi meglepetés is a pici csápos szemesszörnytől, ajándékcsomag, karácsonyi süti ... miegymás, de idén az sem volt...

DE ne add fel! Az előétel a makréla, a reményhal meg utoljára
Dátum: 2022.12.21. 16:30:23
Kristály mytoaffinitás is csak őskőért van...
Dátum: 2022.10.10. 22:16:19
Nem számít a láthatatlanság, de a szövetségi épületek (gyakorlótér, védőfal) igen
Dátum: 2022.08.15. 10:51:29
A következő négy betűsor közül melyikből állítható össze egy műszer neve?
ZÁGHAYTLMINOGO
GYÉRLOMMÁŐSNÉ
TAKIROMPÉGŰRÁJ
ZÍVTSÜFRENCITOR

Vajh miért gondolom azt, hogy valaki inkább anyukájával szórakozzon?
Dátum: 2022.08.08. 17:27:28
Melyik magyar ételből biztosan nem ehettek honfoglaló őseink?

Birkapörkölt
Krumplis tészta
Rakott karfiol
Gulyásleves

Úgy tudom, hogy a honfoglaló őseink nem ismerték a fűszerpaprikát... ergo se Birkapököltet sem gulyáslevest nem ehettek ...

Hibás válaszok, törlendő!
Dátum: 2022.06.11. 21:40:33
http://vegzetur.wikidot.com/relikviak

Esszencia konverter
Dátum: 2021.12.26. 20:03:38
Szokott tojni karácsonyra egy kis trezsört a Jézuska, az idén biztos székrekedése volt
Igen elhiszem, sőt biztos vagyok benne, hogy az oltások nélkül a gyermekhalandóság ugyanolyan magas lenne, mint az 1500-as években...
Néhány betegség, ami a KÖTELEZŐ oltások miatt szinte teljesen eltűnt Magyarországról:
gyermekbénulás, kanyaró, torokgyík, szamárköhögés, mumpsz

Vannak olyan országok, ahol a gyermekkori oltás nem kötelező, és az oltásellenesek gyermekei szimplán halandóak... de hát ugye akkor már késő bánat.

Ha majd neked is lesz közeli rokonod, akit oltatlanul elvisz a covid19, amikor már rendelkezésre áll az oltás, rájössz, hogy amit mondasz, mekkora butaság, de akkor már késő lesz, pedig túlélhette volna, ha megkapja az oltást.
Mindig vannak retardáltak, akik hisznek a lapos földben, a gyíkemberekben és abban, hogy az oltással becsipezik, vagy zombivá változtatják az embereket.
Dátum: 2020.11.19. 22:36:28
Ki volt Kakuk Marci ?

csvargő madár
reggényhős
képregényhős
nagy utazó

A helyesírás csapnivaló, javítsátok ki, ha lehet.
Dátum: 2018.09.03. 16:38:08
Ha jól tudom, ez nem esemény, 10 templompálcáért "idézhető"...
Oldal: 123