Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Miltropax

Oldal: 123
Dátum: 2009.10.25. 06:32:41
És még nekem is él a segítő kezem annak ellenére, hogy nem vagyok egy szövetségben sem....
Már három napja.... Elszomorító.
Dátum: 2009.10.23. 15:45:53
Még mindig fennáll a problémám. A szövetségemből kilépve az egyik társamnál maradt a segítő kezem. Sajnos nem tudom visszavenni, és Ő viszont nem látja ezt a segítséget magán. Én viszont elszenvedem a segítő kéz adásából származó hátrányokat....
Dátum: 2009.10.23. 10:02:43
Hogy van az, hogy a szövetségből kilépve még mindig segítő kezet adok a volt szövetségi tagomnak? És nem is tudom visszakérni....
Dátum: 2009.10.21. 15:19:06
Hány Celsius fok a különbség a víz olvadás és fagyáspontja között?
94
114
273
100 *

A víz olvadáspontja 0 Celsius fokon van, forráspontja 100 Celsius fokon. A fagyáspont tulajdonképpen ugyanaz, mint az olvadáspont, így a kettejük közötti különbség nulla.
Kérlek ezért a kérdést töröljétek!
Dátum: 2009.10.10. 08:26:28
A víz fázisdiagramja alapján van olyan eset (és nem is olyan ritka), amikor a szilárd állapotú víz gáz halmazállapotúvá válik.
lásd.:
ttp://www.freeweb.hu/hmika/Kemia/Html/Viz.htm
Dátum: 2009.10.10. 08:00:57
Szerintem a víznek van szilárd halmazállapota, így tud szublimálni is.
Dátum: 2009.10.10. 07:56:59
Átmásoltam a kvíz 4-be a Hsz-emet.
Dátum: 2009.10.10. 07:55:11
Van egy olyan kérdés, hogy mi nem igaz a vízre.
A válaszok:
a: amfoter
b: szublimál (ez a jó válasz)
c: ....
d:....

Én úgy gondolom, hogy mind a négy dolog igaz a vízre, a szublimálás is. A víz szublimálását megtapasztalhatjuk akkor, amikor télen a kint megfagyott kimosott ruhát bevisszük a meleg szobába és úgy szárad meg, hogy a víz elszublimál az anyagból. Másrészt a liofilizálás nevű laboratóriumi módszer is a víz szublimációján alapul, melynek során a lefagyasztott mintából vákuum alatt eltávolítják a vizet. A kérdés emiatt nem jó. Kérem, hogy vegyétek ki a rendszerből.
Dátum: 2009.10.10. 07:50:33
Van egy olyan kérdés, hogy mi nem igaz a vízre.
A válaszok:
a: amfoter
b: szublimál (ez a jó válasz)
c: ....
d:....

Én úgy gondolom, hogy mind a négy dolog igaz a vízre, a szublimálás is. A víz szublimálását megtapasztalhatjuk akkor, amikor télen a kint megfagyott kimosott ruhát bevisszük a meleg szobába és úgy szárad meg, hogy a víz elszublimál az anyagból. Másrészt a liofilizálás nevű laboratóriumi módszer is a víz szublimációján alapul, melynek során a lefagyasztott mintából vákuum alatt eltávolítják a vizet. A kérdés emiatt nem jó. Kérem, hogy vegyétek ki a rendszerből.
Dátum: 2009.10.06. 18:46:10
Ha a Hatalom Tornyának működését és hatásait nézzük felvetődhet egy olyan kérdés is, hogy szükség van-e a Hatalom tornyára? Kell ez a játékba? Persze, annak, aki birtokolja biztos megéri. Aki pedig soha nem fogja tudni beérni a jelenlegi öt toronyesélyes szövetséget ezen épület megépítésében, azok pedig eleve bele sem kezdenek. Valóban ezt akarták ezzel elérni?
Dátum: 2009.09.29. 18:40:33
Prisma! Szerintem a háborúk hiánya nem azért van mert nem éri meg a Lét, hanem mert nincs rá idő. Egy hatékony háborúzásnál rengeteg gép előtti időt kell eltölteni annak a szövetségnek, akik nyerni akarnak. Mivel sok szövetségben nincs a tagoknak elég idejük erre, a karakterek fejlesztését sem a háborús helyzetekre készítik fel. És mivel így más irányt követnek a fejlődésben, védtelenebbek a háborúkban is.
Dátum: 2009.09.07. 19:55:25
Szinte hónapok óta csak malmozok, miközben a nagyobbak sorra ütik le az epikus szörnyeket. Sajnos számottevő segítséget nem tudok adni ezekben a csatákban. (Hetven fölött járunk...) A játék teljesen elvesztette a varázsát. Világos, hogy valamit kell tenni, mert nem hiszem, hogy a szövetség alacsonyabb szintű tagjainak egyedül az építés marad osztályrészül.
Dátum: 2009.08.23. 16:10:04
Lehet, hogy másik szövetségben tanulta....
Dátum: 2009.08.04. 17:32:37
Ok rájöttem...Bocsi.
Dátum: 2009.08.04. 17:29:24
Dátum: 2009.08.04. 17:23:34
Dátum: 2009.08.03. 19:35:03
Kérdezd Olivát. A Roninban is így jöttek az epikus kincsek az elején. Szóval ez bőven benne van a randomban.
Dátum: 2009.08.02. 09:16:06
Nálunk előlicitálás van egy-egy epikus tárgyra és eredményhirdetés után rakjuk be a megfelelő Kp-t a kincseskamrába. Sajnos pont akkor volt a szerverleállás, amikor a kincseskamrába be tudtuk volna tenni a kincspontot. A szerverleállás nem a mi hibánk, ezt előre nem láthattuk, így nem is tudtunk erre felkészülni. Az epikus szörnyet viszont legyőztük és ennek a jutalma a gyűrű. Szeretném azt hinni, hogy a szerverleállás nem bünteti úgy az egyik tagunkat, hogy megfosztja egy jól megérdemelt kincstől.
Olvasom ezen a fórumon, hogy mekkora felhördülést keltett Zantetsuken hozzászólásai a többiek részéről. Úgy vélem kedves játékostársunk amiatt van ennyire elkeseredve, mert úgy véli, hogy túl kevés ehhez a játékhoz. Ne aggódj! Pár hónap és Te is elég tapasztalt leszel ahhoz, hogy kialakítsd a saját taktikád. Azért, mert egyesek nem kis energiát fektetnek bele a játékba még nem feltétlenül csalók; és itt gondolok az időtényezőre, az információ cserére, az optimalizálásra...stb. Be kell látnunk, hogy mindig van olyan (legalábbis az esetek 95%-ban), akik ezekben tehetségesebbek. Ezért nem kell elkeseredni. Sokan vannak olyanok is, akik elölről kezdik a karakter fejlesztést és a már megszerzett tapasztalatukat is felhasználják. De ez csak nem baj? Mindenki számára adott a lehetőség így eljárni.
A portyázás egy bizonyos szint után pedig már nem éri meg, a vadászattal szemben, ez az előny is eltűnik, míg a visszafogott fejlődéssel is csak rövid távon érdemes foglalkozni, utána el kell felejteni. A szövetségi bónuszok pedig szintén adottak mindenki számára...
Volt egy alacsony szövetség, akiktől pár napja (egy hete?) kaptunk egy Citadellatámadást. Csak nem Ti voltatok?
Kérdezz, ha valamit nem értesz a játékkal kapcsolatban, szerintem sokan válaszolnak is rá, akár taktikai kérdésekben is. De stílusban még változtatásokra van szükség!

Üdvözlettel:
Dátum: 2009.07.05. 08:42:14
Most mondtad ki a valódi problémát. Az esetek nagy százalékában a csata eldől akkor, amikor a varázslatok lezajlanak.Aki erre plusz módosítókat kap, pláne jobban jár. Valószínűleg a játék elején ez az egyensúlytalanság még nem volt látható. Megoldást jelenthet esetleg a hordaspecializált tárgyak megjelenése a játékban, amelyek tulajdonságai attól függnek, hogy melyik hordába tartozó használja.
Oldal: 123