Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Csolosz0

Oldal: 1
Dátum: 2009.06.27. 21:43:21
Nekem még az jutott eszembe, hogy lehetne egy cselekvéspont tároló, ami a 250, vagy 400 cselekvéspont felett eltárolná a cselekvéseket és aki prémiumos lenne, csak az tudna ebből a tárolóból is cselekedni. Ha elfogyna a 400 cselekvés, akkor a tárolóból huszasával adagolna a gép csp-t. De csak prémeseknek! Talán ez is segítené, hogy többen előfizessenek és esetleg aki 4-5 napnál is tovább nem tudna a karakterére nézni, (nem lenne internete, nyáron nem érne rá, vagy egy időre abbahagyná a játékot,de később meggondolná magát) az később a lemaradását jobban be tudná pótolni. Ha esetleg ez így nem tartható, akkor mondjuk nem a napi összes csp-t mentené el, hanem csak a felét, vagy hasonlót és lehetne maximalizálni a csptárolót is, csak nyilván valami nagyobb korláttal (3000-6000 csp stb.)
Dátum: 2009.06.26. 12:13:57
Még annyit tennék hozzá, hogy karaktergenerálót kéne ehhez létrehozni, esetleg egy-két havonta minden szintre újakat generálni, egyedül csak a főbb paraméterek intervallumát kellene megadni, a játékban meg találkozhatunk sok dilis névvel,ezért nem lenne feltűnő az sem ha a naptári nevekből sorsolna ki párat, esetleg ha az adott név már létezik mögé rak egy számot. A bemutatkozás is sokszor annyi, hogy "Sziasztok! ..... vagyok.", vagy épp nincs ott semmi. A generáló programba be lenne táplálva öt-hatféle mondat, meg ugye a semmi is és ezekből véletlenszerűen válogatna, így még talán rá se lehetne jönni, hogy nem játékos irányítja a karaktert. Ha az ÉP-je 15% alá menne, egyből 20%-ra gyógyulna, így ki is lehetne ütni, viszont elkerülhető az is, hogy 3 ÉP-s sebzéssel leüssék a játékosok.
Az meg mindenképpen elismerésre méltó részemről, hogy ez az egyetlen játék, amit nem untam meg egy-két hónap alatt, sőt ahogy fejlődöm egyre jobban élvezem!
Dátum: 2009.06.26. 11:54:52
Sziasztok!

Egyébként rengeteg másik böngészős játékot kipróbáltam már és sokban bizony rosszabb a csatahelyzet... Azt nem mondom, hogy hasonlókat, mert szerintem a Végzetúr egyedülálló szinte mindenben. De szintlépegetősről van szó:D Nos, akinek nem sikerült jó karaktert csinálni, annak szerintem érdemes még az első 10-15 szinten törölni és újat kezdeni, de igazából van több világ is, ahol lehet kamatoztatni az elsőn, vagy a másodikon szerzett tapasztalatokat. Ezért én nem mondanám, hogy a portyát változtatni kéne, talán annyit mondanék, hogy ne egyből írja le a csata kimenetelét, hanem ütésről ütésre, viszont egy gombbal egyből kiírná az egészet, azoknak akik sietnek. De a portya jó így, igazából eléggé a szerencsén múlik az egész, hogy mennyit zsákmányolsz az is, viszont valóban nem lehet ellehetetleníteni a játékodat, ellentétben más játékokkal. Talán annyit javasolnék, hogy minden szinten bevezethetnék a nem-játékos karaktereket, minden szinten lennének közepesek, gyengék és erősek is. Ezek a már meglévő hordákba tartoznának, tehát valójában nem lehetne őket felismerni. Őket mindig lehetne támadni és mindig lehetne tőlük zsákmányolni, viszont a zsákmányolás maximalizálva lenne bizonyos szinteken és függne a vesztett/nyert csaták arányától, stb. Ez a zsákmányolási maximum az adott szinten egy vadászatból bejövő lélekenergia felét, vagy tört részét jelentené, így ez nem sok, viszont nem érné meg azoknak a karaktereknek, akiknek extra magas a LE-különbsége, de a gyengébb karakterek is átélhetnék a portyázást és faraghatnának a LE különbségükön. Tudom, sokszor mondják, hogy kemény munkával lehet elérni a nagy LE-különbséget és ez így is van, ezzel a megoldással nem lehetne szárnyalni, viszont lehet, hogy jobban éreznék magukat ezek az elrontott karakterek is.

Minden jót!
Dátum: 2009.06.25. 15:34:53
Szerintem csak 20-adik szinttől lehessen kérdést írni, mert addigra már sokat lát a játékos és el tudja dönteni, hogy szerepel-e már az adatbázisban, vagy olyan stílusú-e amit szeretnek, és így kevesebb kérdés lenne és így nem kap állandóan rossz értékelést az, aki normális kérdést próbál feltenni, csak azért, mert szigorúbb értékelőhöz jut a kérdése. Értékelni is csak későbbi szinteken lehetne, viszont egy kérdést többen értékeljenek, ahhoz, hogy elfogadják, vagy épp nem.
Dátum: 2009.06.25. 15:30:17
Jó persze mindent le lehet osztani, ez csak egy ötlet volt, nekem is elég nagy a LE-különbségem, mégis szerintem mindegy, hogy honnan támadom meg az adott játékost csak egyszerűsítés miatt gondoltam erre. Egyébként nem olyan nagy munka az, hogy 30-szor ugyanazt a gyenge karit támadják, azok a "nagyon jó" karakterek, akiknek extrém magas a LE-különbségük. Engem is van aki sokszor támad, mert jóval erősebb mint én, hiába csak 10-20 LE-t nyer tőlem... Meg találkoztam olyan karakterrel, akinek 4-szer kisebb a LE-különbsége, mint az enyém, mégis jóval több a Tulajdonságösszege, szakértelemösszege, és vagy 6-szor többet épített mint én, pedig én akárhogy is számolom a fertőzésre és állatokra meg egyéb dolgokra elfecsérelt LE-m nem olyan sok, hogy ekkora hátrányom lenne.
Nekem egyedül annyi sántít, hogy sokszor olyan kérdéssel találkozom, amiben kihagytak betűket, kis betűvel kezdik a mondatokat, vagy esetleg a válasz, amit meg kell adni rossz, csak éppen sejtem, hogy mire gondolhat az illető, de amikor egy kis poénos kérdést szeretnék feltenni, akkor az biztos, hogy rossznak minősítik...
Dátum: 2009.06.23. 17:06:08
Sziasztok!

Nekem pusztán annyi lenne a javaslatom, hogy a portyázás képernyőn lehetne részletesebb keresés a végzeturak után, pl.: tulajdonságösszeg alapján, vagy név alapján stb. Tudom ilyenre ott a toplista, viszont ott nem írja ki hogy támadható-e a karakter, mennyit lehet tőle zsákmányolni stb. Ha ezt már valaki felvetette, akkor elnézést, nem olvastam végig az egész témát.

Minden jót!
Legalább azért megérte megnyitni ezt a témát, hogy új játékokat is megismerhessünk:D
Sziasztok!

Nekem is nagyon tetszik a Wow meg úgy általában a Blizzardos játékok kivétel nélkül.
Valahogy mindig eltalálják azt a hangulatot, ami nekem bejön.
Viszont voltam eredetin és ott is tapasztaltam egy-két érdekes hibát( Silverpine Forestben a semmi közepén megtámadott egy Son of Arugal, nem tudtam varázsolni, mondjuk halálom után helyreállt a dolog, de vicces volt, másodjára már nem annyira, de hát semmi sem tökéletes stb....) Ráadásul az új kiegészítő is elég drága úgy magába, mert tegyük fel havonta az ember még kifizeti azt a pénzt,hogy tudjon játszani, bár most hogy gyengült a forint, egyre kevésbé éri meg, ráadásul ajándék hónapot se adnak hozzá(a Wotlk-hoz), de ez mindegy is. Nekem tökéletes a tört szerver, ott is vannak hibák az igaz, meg le-ledob a szerver, de ingyen jobban megéri. Ráadásul a sok questet, még elolvasva is hamar megunja az ember.
A Végzeturat lehet hihetetlen, de érdekesebbnek tartom, mint ott a küldiket, a PvP-t jobban szeretem, de ez emberfüggő, azért meg kár sokat szenvedni a fejlődéssel, igaz az ember megtanul legalább játszani és nem az van, mint fanszerveren, hogy van egy hetvenes karaktered, de nem is ismered a képességeit, de egy 70-es eredetis karakter után már nem akarok többet gyakorolni.
Meg azon a realmen, amin voltam, volt összesen 120 70-es karakter, akik jórészt a továbbfejlődéssel voltak elfoglalva.
Nekem mivel csak BC van eredetin, így most eléggé unalmassá vált a szerver 95%-át kitevő nyolcvanasok között.
Így újra törtön vagyok és élvezem az új kasztok kínálta érdekességeket, a pvp-t, meg a Végzeturat!
(azért értem meg a Blizzardot, mert nyilván kell nekik a pénz, de szerintem ez kicsit kiszúrás az olyanokkal, akik nem akarnak ennyit fizetni egy kiegészítőért, meg eddig sokat, dolgoztak a karakterükön, de hát mindenki maga dönt mire költi a pénzét, mivel tölti a szabadidejét, nekem így jobb, de ha nem lett volna a Wotlk, lehet maradok még eredetin.)

Minden jót, sziasztok!
Dátum: 2009.04.25. 21:24:49
Sziasztok!

A VILAG1-en keresnék még "kicsi", gyémánt szövetséget, ami aktív!
Ha érdekel valakit, Tsillagh nevű karakteremnek írjon üzenetet legyen szíves!
Köszönöm szépen!

Minden jót!
Dátum: 2009.04.25. 21:16:04
Üdvözlök mindenkit, aki szövetséget keres!

A Magyar Hadtest Szövetség (VILAG 2) megnyitotta kapuit az új tagok előtt!
Ha kíváncsi lennél a név alapján, akkor keresd Táltos nevű karakteremet, vagy nézd meg a szövetség adatlapját.
Amennyiben további kérdéseid merülnek föl, akkor szívesen válaszolok rá üzenetben.

Nos, Minden jót! Várom a jelentkezőket!
Oldal: 1