Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ösvényjáró

Dátum: 2009.08.22. 11:28:41
Igen, ha nem keverjük össze a játékegyensúly megőrzését a karakterek erőkülönbségének, szintkülönbségének konzerválásával...
Dátum: 2009.08.21. 20:01:04
Szégyenlős újabban, vagy ennyire meghatotta IKCS gesztusa. Mindenesetre ha nem is ír, akkor ha másutt bukkan fel aranyköpése, azokat kéne bemásolni ide.
Ne pörgesd magad ezen, mindig lesz pár sírógép...
Küldő:Theisz4
Üzenet címe:(nincs cím)
Dátum:Ma, 18:26:45
szia ne támad a karimat léci
támad a másik karimat
Theisz karimat támad
és ne a gyengét

Bírom az ilyeneket...
Dátum: 2009.08.19. 15:06:17
Eddig nem hittem el, de most már kötelező igeként fogom hírdetni az aláírásod IKCS!

Egyáltalán nem mellesleg üdvözöllek winnie a saját topicodba, egy laza bemutatkozó igazi winnies szösszenetet várnánk azt hiszem...
Dátum: 2009.08.19. 09:21:03
Na igen, ez is egy véglet...De eddig nem igazán fordult elő ez a verzió, a felejtéssel lebontása a karakternek viszont igen, jópárszor.

Attól függetlenül egyet kell értenem veled, valós a lehetőség amit felvázoltál.
Dátum: 2009.08.17. 16:30:54
Axonise Flass 46. szint - Sötét ösvény
Április 1-én nem tréfából. Sok idő, sok vadászat, sok kupánverés szakizás után, kevés távlati cél.
Dátum: 2009.08.15. 15:57:19
Már kezdtelek hiányolni Mester innen...Morti jött és megmondta a frankót.

Végre visszakanyartunk a felejtéses történethez, mert valóban az az alapja a dolognak.
Dátum: 2009.08.15. 15:01:19
Én megnézném azt a szövetséget... Hajrá...

De ha az alapoktól indulsz el, akkor nem elsősorban egy visszaélésre lehetőséget adó felejtésről kéne vitatkozni?
Dátum: 2009.08.15. 14:54:30
Ariel, nem kívánok belemenni hosszabban újra, de Solina robotpilótázása Tonyval minimum hasonló történet. Mindenki először a saját háza táján söprögessen...

Ott sem történt semmi, pedig Solina még a fórumon is elmondta anno. Ennyit erről...
Dátum: 2009.08.15. 14:43:10
Draglov sok sikert a V2-es karakterhez, ha kellenek tippek akkor csak szólj, de mondjuk vannak ebben nálam mérföldekkel jobbak és tapasztaltabbak pl.: Begginer, Csaby, Endoria, Anababa, Nabilius a teljesség igénye nélkül. Már csak azért is szívesen tenném és valószínűleg ők is, hogy pár téveszme eloszlatásra kerüljön a topperek pókellenes részének fejében. Hogy legalább tájékozottabbak legyetek, mikor pókelleni szöveget fogalmaztok. És ezt én is irónia nélkül mondom...
Dátum: 2009.08.15. 13:57:12
Csak hogy tiszta legyen a dolog, meg mielőtt hosszabban blamálnád magad...Nálunk vannak olyanok, akik csak lefelé vagy vele egy szintre, vannak olyanok, akik minimum vele egy szintre és felfelé támadnak, meg olyan is, aki a kettőt vegyesen nyomja...

Aki 30 PP-n van és saját szintjén és gyakran akár 2 szinttel feljebb támad, a gyengébbek kedvéért ismétlem 2 szinttel is akár FELJEBB 10. szint környékén, az is baromi eredményes.

Amondó vagyok várd meg Anababát, csak a te érdekedben...
Dátum: 2009.08.15. 13:27:22
Mási tesónál finomabbra hangolva, de vele mélyen és maximálisan egyetértve:

A térkapun lépjenek át entitások, akik a magas szingulárist észlelve szopatják a szinthuszárokat...
Komolyra fordítva és a fájdalomtól ordítva, amit a mondandódnál éreztem...Draglov! Ezzel a pókokat nem nagyon fognád meg, a hasonszőrűek egy része semmi hátrányt nem szenvedne a 30 PP-s beállításnál (egy rész úgyis eleve evvel fut) vagy akár akkor sem, ha feljebb kéne ütni nem csak egy, hanem akár több szinttel. Ha nem vágod a helyzetet, akkor előbb tájékozódj, Anababa most tudom nyaral, de mielőtt orbitális butaságokat írogatsz, lehet hogy jobb lenne megkérdezned.

Baalcain mondandóval pedig egyet kell értenem. Mondhatjátok, hogy érdekelt vagyok a témában körém is építettek szövetséget, de a példái baromi jók...
Dátum: 2009.08.12. 20:57:53
Ha minden "jelentkezőről" ilyen biztosak az értesülései Darksolnak és Lord of destinynek, akkor lehet hogy törölni is kéne a topicot, mert nem lesz szükség a plusz toronyszintre...

További jó toborzást!

ÖJ
Dátum: 2009.08.12. 18:40:41
Biztosan vannak ilyenek, ne figyelj oda rájuk. Nekem történetesen nem fáj, nálunk is sorok kígyóznak, aztán veszettül szűrünk és végül csak olyan nagyágyúk kerülnek be, mint Mási testvér reinkarnációja...
Dátum: 2009.08.12. 18:28:05
Biztosan azért van, mert baromi jók vagytok...

Már csak azt nem értem, hogy ezt miért nekem címezted...
Dátum: 2009.08.12. 17:29:05
Az is igaz, de így marad az izgalom, hogy mondjuk a példánál maradva ha Khettyt fel akarják venni, akkor kit küldjenek el...Nehéz eset, de ez már csak így van. Ne legyen komolyabb gondotok sosem.
Dátum: 2009.08.12. 17:10:18
Kivételesen egyetértek...

Ez az építkezési ütem is túl gyors a nagyoknál, másrészt pedig megmarad a Tyrant szelektálásának az öröme...
Dátum: 2009.08.12. 17:06:19
Mint ahogy Khetty esetében nem utal a távozására eddig semmi, úgy a szemtágulás téged is elérhet, ha elolvasod Tierga aláírását itt. De mélyebben én sem másznék bele a dologba...
Dátum: 2009.08.12. 16:58:35
Idézet: Darksol - 2009.08.12. 15:30:48

mod: az 50.-es hozzászólás pedig Khettyé, aki MÉG nem Tyrant-tag, bár (ha a játékvezetés támogatja a felvetésünket) könnyen azzá válhat...



Vagy a a másik verzió szerint, -ha támogatja a JV a bővítést, ha nem- Tierga pókká...
Minden érmének két oldala van, ezt se hagyd ki a számításból.