Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345
Szerző
Topic neve: Őrtorony
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Őrtorony
81. hozzászólás - 2009.08.12. 18:28:05 (Válasz pityu #80 hozzászólására.)
Biztosan azért van, mert baromi jók vagytok...

Már csak azt nem értem, hogy ezt miért nekem címezted...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 5
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Őrtorony
82. hozzászólás - 2009.08.12. 18:37:31
Bocsi, régen fórumoztam, nem neked szántam, az az igazság, hogy most sem állt szándékomban...
Megyek is inkább...

ui: Látom, egyeseknek fáj az igazság...
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 5.33
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Őrtorony
83. hozzászólás - 2009.08.12. 18:40:41 (Válasz pityu #82 hozzászólására.)
Biztosan vannak ilyenek, ne figyelj oda rájuk. Nekem történetesen nem fáj, nálunk is sorok kígyóznak, aztán veszettül szűrünk és végül csak olyan nagyágyúk kerülnek be, mint Mási testvér reinkarnációja...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Őrtorony
84. hozzászólás - 2009.08.12. 18:42:41 (Válasz Ösvényjáró #83 hozzászólására.)
Bizony, tömött sorokban állnak az 1-es szintű "lécci vegyetek be:D" tagok,aztán néha napján a "sztárokat" is megfogja a hálónk ...szóval kérjük mi is azt a bővítést...
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Őrtorony
85. hozzászólás - 2009.08.12. 18:59:17 (Válasz Darksol #71 hozzászólására.)
Idézet: Darksol - 2009.08.12. 16:48:31
Hogy ti miről beszéltek, az őszintén szólva kevéssé érdekel és nem az én, hanem a MI topikunk... (ez utóbbi halmazba ne értsd bele magad)

Jók a debattív képességeid Kocos, de én meg ebből élek...


Lehet, hogy az a gond, hogy ez a munkad, kulonben reg beismerted volna, hogy valamit felreertettel. Talan kevesbe lenne izzados.

Kicsit azt erzem, hogy meglattad az AL-EH betukombinaciot, es leereszkedett a voros kod. Amit egyebkent en nem ertek, nem tudom hol artottunk neked.
Pedig meg csak nem is elleneztem amit szerettetek volna elerni.

A munkad soran mindenaron egy allaspontot kell vedened, vagy van mod arra is, hogy a vitapartner erveit is atvedd valamilyen szinten?

---

De ha mar igy belemelegedtunk: az eredeti elkepzelest nem tamogatom, hiszen a 35 fole kuszok szovetsegek (igy akar az AL is) meg az eddiginel is nagyobb elonyt elveznenek a kisebbekkel szemben. Ugyanakkor maga a gondolat, hogy a szovetsegbe tobben mint 35-en szeretnenek tartozni es ezt lehetove kene tenni, teljesen akceptalhato.

Miklos ellenervet, hogy szerinte tul szemelytelen azzal lehet elharitani, ha olyan modszert vetunk be, ami az elonyt teljes mertekben annullalja, ezzel a nagy szovetseg nem valna tapolasi kenyszerre. Aki nagyban szeretne jatszani, az nagyban jatszana, aki kicsiben szeretne az kicsiben.

Az alap elkepzelesem az, hogy a szovetsegnek lenne egy aranyszama, ami egy bizonyos letszamhoz merne. Praktikusan ez a jelenlegi elerheto maximumon, a 35 alapulna. Az elmult 14 napban elert legnagyobb szovetsegi letszamnak -elkerulendo a ki-be lepkedos trukkozest - es a 35-nek a hanyadosa adna meg a szovetseg tobblet erejet. Ezzel a szammal kene beszorozni az epuletek koltseget, meg az epikus szornyek EP-jet.
De ez meg tulzas lenne, a forditott aranyossagok, mint azt Zarknod is jol tukrozi nem mukodnek, ebbe meg egy enyhito faktort be kene epiteni. Mondjuk azt, hogya 36., 41., 46. stb. tag ingyen van, tehat nem szerepel a fenti kepletben.

Igy egy 53 tagu szovetsegben 4 ingyenes tag lenne, az aranyszamuk 49/35 lenne, azaz az elso keplet szerinti 1,54 helyett 1,4. Erre peldaul azert van szukseg, mert feltetelezheto, hogy az uj tagok a szovetseg egy fore eso potencialjat csokkentik, es a cel a kiegyenlites es az elony megszuntetese nem hatrany generalas.

Erdekes kerdes meg a haboru, ahol en nem adnek semmilyen modositast, hiszen tudjuk, hogy a tobb tag inkabb hatrany.

Namost az ellenervek:
- ez igy egy egesz komoly fejlesztesnek tunik elsore, sok helyen kell a kodba nyulni
- jelenlegi ismereteink szerint szuk reteget erintene a fejlesztes.

Na ebbe mar erdemes belekotni. Peldaul kezdheted azzal, hogy hogy jovok ahhoz, hogy a topikotokba irjak. Az meggyozo lesz.

---

Pityu: mit sirt ki az AL-EH? Szintcsokkenes a HT-n? (Szerintem ez nektek sem lett gond.)
Mesteri epiteszet? (Ez inkabb az en felelossegem, nem a szovetsege, de en egyenileg eleg sokmindent "sirtam" ki, es meg tobb mindent nem.)
Mas hirtelen nem jut eszembe. Kisegitenel?
Pontszám: 2.33
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Őrtorony
86. hozzászólás - 2009.08.12. 20:32:51
Acabo pergamenre fércelt feljegyzése:

"Gazdám értetlenül kapkodta fejét, amikor a zöld és a kék szikrák röpködtek körülötte.
Hiszen Khetty egyelőre nem menni Tyrantba... hallani egyszer egy titkos felvetés... nagy volt súgás, de hallani... de vöröshajú kalandornő maradni pókok erődjében és boldogítani Ösvényjárót ... meg a többieket ... különösen a nyüzügét vagdosni nagy örömmel a falhoz minden este... és gazdám arcán lenni széles vigyor minden alkalommal... nem hinni, hogy ő menni máshová...
Gazdám végül csak legyinteni egyet és visszavonulni az erődbe... ő lenni smaragdnak ezen a világon... vállát nyomni nagy teher... sötét teher, amit nem engedni el..."
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 8.25
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Őrtorony
87. hozzászólás - 2009.08.12. 20:57:53 (Válasz Khetty #86 hozzászólására.)
Ha minden "jelentkezőről" ilyen biztosak az értesülései Darksolnak és Lord of destinynek, akkor lehet hogy törölni is kéne a topicot, mert nem lesz szükség a plusz toronyszintre...

További jó toborzást!

ÖJ
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 5
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Őrtorony
88. hozzászólás - 2009.08.12. 21:05:43
Mondjuk úgy, hogy volt róla szó... de sosem mondtam, hogy "igen, rohanok most azonnal!"
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 3
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Őrtorony
89. hozzászólás - 2009.08.17. 15:56:52
még mindig van 2 szabad hely a szövetségben, így nincs sok értelme bővítést kérni:)
Pontszám: 5
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Őrtorony
90. hozzászólás - 2009.08.17. 15:59:54 (Válasz winnie #89 hozzászólására.)
Távol vannak ketten
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Őrtorony
91. hozzászólás - 2009.08.17. 16:41:23 (Válasz winnie #89 hozzászólására.)
1 fő ideiglenes eltávon, 1 meg törölt helycsinálásilag
így már kampányolhatunk tovább?
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Őrtorony
92. hozzászólás - 2009.08.25. 14:06:19 (Válasz cirip #91 hozzászólására.)
hmm..., most már mi is ugyanannyian vagyunk. lehet, hogy mi sem fogjuk bírni az új belépőket:)
Pontszám: 5
Oldal: 12345
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!