Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Netius

Oldal: 1
Dátum: 2011.02.17. 19:20:42
Hát szerintem ha meglátja a vérengző tömeg, hogy már csak egy kell hogy vége legyen az őrületnek, neki esik mindenki mint parasztgyerek a zsírosbödönnek. Gyerünk béláim, csináljuk meg
Dátum: 2011.02.11. 19:27:38
Sokan említették, hogy nincs egyensúly az esélyekben, ami az alacsony és a magas szintűeket illeti.

Ezzel kapcsolatban lenne egy ötletem a következő ilyen jellegű eseményre.
Mi lenne, ha szét lenne bontva az esemény több fázisra. Mert ugye xenó anyakirálynők vannak, de hol vannak a kisxenók? Hol az inváziós sereg? Lehetne mondjuk 30-40es szinten húzni egy határt. Lehetne az a háttérsztori, hogy a hordaparancsnokok az erőforrások megosztásáról döntöttek, és mivel a xenók az előző sikertelen próbálkozás után most a csatlósaikat is harcba küldik, megosztják a végzeturakat. Az alacsonyabb szintűek a kis xenókból áló sereggel harcolnak, a nagyobb szintű, tapasztalt, erős végzeturak a királynőkkel vívnak. És egy nagy közös csapda lenne amit mindenki együtt épít. El lehetne időben is tolni az eseményeket. A sereg gyengülésével egyre magasabb szinten érkeznének a tomboló anyakirálynők. Tulajdonképpen egy eventből ketőt csinálnánk. Amiben mégis mindenki részt vehet. A kicsik megkapnák a dicsőséget, hogy vérüket ontották a csatamezőn a közös győzelemért, a nagyok meg írthatnák a megadögöket ki-ki képeségei, és kedve szerint.
Dátum: 2011.02.06. 11:03:18
Az életük valós időben változik, csak a kiírás frissül fél óránként. Minden egyes ütés után frissiteni az aktuális ÉPjük százalékát eléggé szerverterhelős lenne. Szerintem



Mod.: És tényleg frissül, bocsi, ezt benéztem
Dátum: 2011.02.06. 10:56:18
Panna, 30 percenként frissül a statisztika,azért nem látszik még szerintem, less rá egy kicsit később.
Dátum: 2011.02.04. 15:36:40
Ugy látom, az erőforrás-balancolos ötletet elég sokan megtorpedózták. De szeretném valamire felhívni a figyelmet, ami felet sokan elsiklottak. Ha azonos erőforrásokkal indulunk, akkor ugye az az érv, hogy mindenkinek ugyanannyi győzlme lesz, felesleges a toplista ésatöbbi. DE, ti úgy kalkuláltok, hogy mindenki értelemszerűen mindegyik csatáját megnyeri. Elvégre ezek brutálmegagigaűberdurva ellenfelek, azért az se reális hogy 100x egymás után hülyére verjük őket. Lehetne a karkater statjaihoz igazítani a xenó erősségét,egyénre szabva, és akkor nem lennének olyan problémák, hogy valaki 50et lenyom és passz, más pedig 9 után kifekszik italostul, mágkus regenestől. Nincs azzal semmi baj, hogy néhe megfekszünk, elvégre ezek 6 csriliárdszor akkora lények mint a mi csóri végzeturaink

Persze hogy így is meglegyen az egyensúly, meg a játékélmény, na az komoly matekolás lesz. De hát vannak nekünk erre ügyes embereink, hogy lemodellezék.
Dátum: 2011.02.04. 13:06:25
Ezzel az a baj, hogy ezt nem lehet áltlánosítani. Úgy értem, prémiumos több csp, más portyabeállítás, ésatöbbi.
Az hogy fix erőforrások legyenek az esemény során mindenkinek azért nem lehet, mert mindenkinek más felépítésű a karaktere. Pók, vadász, építő, az optimalizátor (mint pl én ) és a többi. Ha meg mégis mindenkinek fix erőforrást kéne beosztani, na akkor aztán lenne még haddelhad

Bár, mondjuk, ha lenne egy külön erőforrás? Mondjuk ez is lehetne szintfüggő, mondjuk "töltöttlóhomlok-pont" amit az ilyen eventeken lehetne ellőni? Lehet hogy hülye ötlet, csak így továbbgondoltam a HSZed
Dátum: 2011.02.04. 12:41:22
Bottom itt a legnagyobb probléma, hogy előre tudunk egy véletlenszerű lerohanásról. Az lenne az igazi ha egyszer csak megjelenne az események között 78as betűmérettel, hogy "Világunkat lerohanták a Xenomorf megszálók, FEGYVERBE VÉGZETÚR". Akkor nem lenne raktározás meg készülés, valóban felkéne kötni minden felköthetőt hogy talpon maradjunk, nem lennének 2 nap alatt 1200at csatázók és hasonlók.

DE csak gondoljunk bele, mikor bejelentésre került az esemény, az eredeti feltételek gyakorlatilag senkinek nem feleltek meg. Képzeld csak el mekkora hőbörgés lett volna itt, hogy "de nem is tudtuk", meg "ilyet hogy lehet", "ez de sz@r" és hasonlók. Mindíg becerkáztuk az események első lépcsőjét, ez egy ilyen bicikli...
Dátum: 2011.02.04. 12:20:50
Még egy kérdés, Miklós, a +kereskedelem max fölé is növel?
Dátum: 2011.02.04. 12:18:01
Prisma, én támogatom az ötleted, ha megígéred, hogy a következő bajnokin nem indulsz

Egyébként minden elismerésem a vezetésnek, meghalgatták és értékelték a véleményeket, és ami még fontosabb fel is használtak az ötletekből. Alapítok egy I Love Miklós klubbot
Dátum: 2011.02.04. 08:25:25
Sziasztok, nem biztos hogy ezt pont ide kéne, de nemtaláltam hova passzolna igazán ez a megjegyzés.
Csak egy apróságról lenne szó. A szövetségi forumokon nem lehet saját hozzászólást módosítani, ha valaki elír valamit, az vagy úgymarad, vagy törli és megírja újra. Náha jóljönne egy ilyen opció.
Dátum: 2011.02.04. 08:06:11
Birka tőlem kaptál egy 10est, bár a lehetséges jutalmak témáját nem érintetted. Lehet ezzel egyedül vagyok, de pl a térkép esemény jutalmainak szívem szerint jobban örültem volna
Dátum: 2011.02.03. 15:44:03
Hát ahogy elnézem a statisztika elég stagnáló képet mutat. Lehet, hogy felesleges is a sok matekolás, mert aki tudta már összeszedte a magáét, a többiek meg kb feladták. Így megált az esemény, szóval a végén senki nem kap semmit
Dátum: 2011.02.03. 13:19:52
Sziasztok.

Lenne nekem is észrevételem, V1en játszom, Netius, 49. szintű végzetúr. Közepesen erős kari, szinten belül 11. Megvan még a saját Xenó-ladym, nem is panaszkodom, csapom rendesen. De egyetértek az elégedetlen tömeggel abban, hogy a középmezőny királynői elég hamar le lettek x-elve. Egy borzasztó egyszerű javaslatom lenne ennek kiküszöbölésére, a következő ilyen eventere, már ha lesz... Legyen maximalizálva az egy nap lenyomható csaták száma. Így nem fog senki egy nap 1kt belecsapni, mindenkinek meg lesz a lehetősége a saját szintjén összeszedni a jutalomhoz szükséges győzelmeket. És akkor a megaregen sem kell.
Oldal: 1