Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Csagary

Oldal: 123456
Dátum: 2010.08.14. 13:35:32
az elején le kell írjam hogy a KH-t mindenkinek csapatba tartozom,de nem olyat mint a mostani hogy 20-30 embert tápol keményen csak

az avatarprojectről még nem tudom eldönteni hogy mit akarnak pontosan a fejlesztők,ezt tápnak vagy plusz idő töltésnek vagy egyszerűen szórakozásnak akarják

ha tápnak akkor a top fele 1-2 héten belül törölni fog,ha a 60-70es pókok lerabolják őket.............mert le fogják

ha meg szórakozásnak akkor ez kb a szövetségi aréna tovább fejlesztésének kell tekinteni,de nem kell sokat bonyolítani szerintem

azt meg hogy háborúba ezt felhasználni? ez gondolom csak rossz vicc,az amúgy is gyenge lábakon álló B-random még újkarakter generálással fűszerezve elég vad dolgokat hozhat ki

viszont ha időtöltésnek van betéve akkor lehetne vele mit kezdeni,legalábbis nekem megmozgatta a fantáziámat:
lehetnének fix szintek ahová lehet avatart "nevezni" pl 50,60,70,80,90,100stb (ez lehetne szövetségi épülethez kötni)
az avataroknak lehetne adni valami költőpénzt (mint a V4en) pl tárgyakra,de szaki és tulajdonság tupírt is lehetne belőle,viszont az alap kari nagy vonalakba megmaradhatna a számolós statisztikás eredeti ötlet alapján
ezeket az avatarokat lehetne LE-ért újra csinálni ha nem jó
ha ezek készen mehetne a portya ,maradhatna a pp,kontinuum,krono,stb
a kari adna az avatarnak LE-t ki mennyit akar,ki mennyiszer akar
a LE szívás nem lenne gond
lehetnének statisztikák,toplisták,stb,esetleg havi topok és minden hónapba újra kezdődne
és végül valami díjazás is lehetne aki sokat foglalkozik vele,vagy jól csinálja,stb: nem komolyakat de mondjuk lehetne LGY,KP,dukát vagy relikvia,epikus tárgy ,vagy akármi

és kb ennyit látok benne de semmi többet,a karaktertől el kell vonatkoztatni,nem szabad belekeverni az "éles" játék szerves részébe,sajnos nem férbele
Dátum: 2010.07.18. 20:26:50
gondolom nincs maxos kontinuumod és nem is nagyon háborúzol................mert csak óránként lehet akármennyi a szakid
Dátum: 2010.04.17. 22:34:58
egy másik fórumba már felvetettem pár épület ötletét hátha lehet használni valamit belőlük:

az energiakristályosító mintájára lehetne : olyan ami aranydukátot,kristálypontot,lélekgyémántot,sőt még olyan is amelyik LE-t ad,ugyanezen az elven működve 1.szint/100 erőforrás/1et ad

a 2 pajzsnak is lehetne alternatívája: olyan amelyik támadáskor ad %ot a portyára ha nyersz és olyan ami védekezésből adna +%ot ....ez persze a vesztő félnek nem kellene jelentkezni (kb úgy müködne mint a kreatív)

egy olyan épület amit felépítve a saját hordádra is tudsz portyázni

egy olyan ami morált adna az állatoknak (első szinten 24h-ként egyet és 1-2óránként adna 1et a max szinten)

a palota alternatívájaként az eladásokat is lehetne "drágítani"

egy lebontható épület amivel lehetne a KH ellen harcolni (kisebb szintű) szövinek is

az akadémiát is lehetne még építeni új szakikkal együtt
Dátum: 2010.01.27. 19:54:39
Melyik kontinensen található Egyiptom?
Ausztrália
Ázsia
Afrika*
Európa

találtam 1 bugos kérdést....szerintem Ázsia is helyes
nem a 2 kattintás,hanem hogy ki kell fizetni szintenként azt a kis aprót........és az elején elég rosszul érinti a karit
persze hogy megvehető,de ez se ingyen van......sőt
ha meg megkapták volna 63as szinten akkor meg abba lehetne belekötni hogy ők miért
mi baj a kristálypontossal?őskövet is lehet venni sokat még sincsennek 100as energia kristályosítók.ahhoz hogy szintlépéskor kapjál 10 et valamiből (pl ha lenne kpkristályosító) ahhoz 5500 kp-t kell a szövinek beálldoznia,hogy 20at szintenként akkor meg 21000 kp-t.....szerintem nem túl nagy táp
eddig azt hittem egyszerre lehet végezni velük,68as szinten
nem biztos hogy a 100%os fertőzésnek tápnak kell lennie.......az inkább lustaság
Lassan kifogynak az első oldal szövetségei az építhető épületekből írnák pár ötletet hátha valamit meg lehetne valósítani:

az energiakristályosító mintájára lehetne : olyan ami aranydukátot,kristálypontot,lélekgyémántot,sőt még olyan is amelyik LE-t ad,ugyanezen az elven működve 1.szint/100 erőforrás/1et ad

a 2 pajzsnak is lehetne alternatívája: olyan amelyik támadáskor ad %ot a portyára ha nyersz és olyan ami védekezésből adna +%ot ....ez persze a vesztő félnek nem kellene jelentkezni (kb úgy müködne mint a kreatív)

egy olyan épület amit felépítve a saját hordádra is tudsz portyázni

egy olyan ami morált adna az állatoknak (első szinten 24h-ként egyet és 1-2óránként adna 1et a max szinten)

a palota alternatívájaként az eladásokat is lehetne "drágítani"

egy lebontható épület amivel lehetne a KH ellen harcolni (kisebb szintű) szövinek is

az akadémiát is lehetne még építeni új szakikkal együtt
Dátum: 2010.01.19. 20:54:56
azért mert 20-30ember eszeveszetten elkezdte a szinteket lépni még nem veletek kellene általánosítani, a top-nak semmi se éri meg és minden ellentüntet.....van élet a topklánokon túl is,nem is akármilyen,nagyon sok klánnak megéri a régi rendszer még mindig
Dátum: 2010.01.19. 18:09:28
ennyire azért nem rossz,hogy teljesen át kelljen alakítani,a katakombát kicsit megpiszkálnám az biztos.......pl aki a hadüzenet után lemegy annak a klánnak utanna jár 1 vereség/nap bónusz
Dátum: 2010.01.19. 17:36:52
miért kell állandóan változtatni mindenen ami működik? el kell indítani az 5 ös szervert és aki szeretne ilyet az ott is indít karit (a tevenevelő meg lehetne a 6os)
miért kell a ritkánjátszó farmokat védeni állandóan(0 LE -s portyát felturbózzuk pl)
Dátum: 2010.01.05. 23:33:20
Idézet: Mortimer - 2010.01.04. 22:48:14
Nálunk a szövetségben már voltak durva lerablások abból kifolyólag, hogy elindította a vadászatot, kiírta a gép, hogy két óra mulva mész 15% fölé, odaült az emberke másfél órával később, és látta, hogy lerabolták durván. Hogy miért? Mert volt több befogás, betelt az állatraktár, leállt a vadászat, és ezért azonnal gyorsabb lett a gyógyulás.



van a SÖ-be olyan aki már 1,5M bukottnál jár,gondolom ő nem csak e miatt..............
szerintem sűrűbben is be lehet nézni vadászat közbe mint 2 óra..............vagy a sok állat elfogás miatt lehet a csapdakészítést kellene lefelejteni és lehet 2 óráig vadászgatni simán
Dátum: 2010.01.05. 23:20:09
nem lenne jobb a top-ot lefelejteni a V1-ről és elinditani őket a Vmásfélen és ott ők találnák ki maguknak a szabályokat.............mindenhéten másklán szabályai szerint? a többi megmaradt kis % kb 20000 fő meg játszhatna nyugodtan
Dátum: 2009.12.30. 22:16:49
én támadtam és buktam 188 LE-t akkor én is kérném vissza
tényleg javítom mindjárt
mi lehetett a baj?

Melyik nem öböl?

Szuezi-
Sziámi-
Guineai-
Perzsa-

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
kiváncsian várom így jó lesz-e
Oldal: 123456