Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Csagary

Oldal: 123456
ki volt nagyobb portyás akivel beszéltél?
Nem támadhatod a karaktert, mert már támadtad az elmúlt 60 percben.

10 ilyen egymás után............nagyon leült ez a topic,minden mással van foglalkozva,de ami a legfontosabb az a háttérbe megáll
már a 10. KH-st támadnám portyalistából,de vagy 60 percenbelül támadtam vagy 5ször támadták 3 órán belül ez egy kabaré főleg hétvégén és háborúba,így meg együtt................... nem az aukciós házat kellene piszkálgatni meg azon agyalni hogy 5000 AF pont fölött mit lehessen fejleszteni hanem ezt a többi ráér ezután is
akkor elvileg 2 problémánk van : kellene 1 KH reform és 1 kontinuumszűkítés javítás
akkor ha mindenképpen villogni akarnék akkor utána összevonnám a V1 és V2 világokat
a tudás könyve utáni -5 perc is bezavar,főleg a háborúba................55 perc után fölbukkan az ellen,de csak 1 óra után lehet újra támadni

a portyalista gyorsításhoz 1 ötletem lenne: rengeteg inaktív karakter van akinél hónapok/évekóta nem jártak ,ki kellene venni belőlük pl ameddig nincs bajnoki (7.szint) egyből fele karaktert kellene végig nézni a szűréskor
Dátum: 2012.12.12. 20:50:26
az utolsóelőtti sorba van 1 olyan hogy vásárolj stimulátort.................familiáris nélkül miért nem lehet megvenni?ez nem bug?nem lehetne nerfelni?nem elég hogy akinek nincs ,az haszontalanul dob ki 10 őskövet,hanem még drágábban tudja megcsinálni
Dátum: 2012.10.03. 05:50:12
pár ötlet a célponthiány javítására (főleg nagyoknak):

KH 2 felé vétele (párosszámű klónok/páratlan számú klónok)
új épület a KH-t háborúba sűrűbben lehet támadni (30/35 perc) ez lehet több épület és elég drága is mivel ezt tényleg csak a szigorú TOP-nak (50-100 játékos) érdeke
megengedni a KH-n a 3 óránbelül 5ször több támadást
én a 15% alá ütést se hagynám meg
Dátum: 2012.09.26. 20:44:36
komolyan azért nincs világok közötti összevonás (itt szigorúan a V1 és V2 ről van szó ,mert a többinek eltérő szabálya van) hogy az a pár top karakter akit eddig nem tudtak megverni ezután se kapjon ki? a többi több 100 játékost kellene inkább nézni hogy nekik jó legyen/lenne...................és nem kell kikapcsolhatóvá tenni,hanem össze kell rakni a 2 szervert és kész
Dátum: 2012.09.26. 20:06:17
mi van ha a segítségnyujtást fix időre lehetne adni mint a pihenést?
vagy figyelni hogy amelyik kari sokáig ad kezet azt egyszerűen zárolni................
Dátum: 2012.09.19. 20:36:55
még van pár szint hogy elérjelek,majd karácsony környékén jelentkezek nem azért írtam hogy a jó kariddal,jól játszva szépen haladsz,inkább gratulálok hozzá......hanem hogy 1 topnak (Neked) kedvező és azt kihasználó dolgot állítasz be negatívan
Dátum: 2012.09.19. 20:26:06
ugyan ez a nerf az Eh-sok AFPontját is megdobta..............és a dupla AF pont 10%a az duplája a sima AF pont 10%ának
Dátum: 2012.09.19. 20:00:46
bármennyire is ellenzed a lassítást,élvezed az előnyeit,lett heti +1 ellenfeled,aki a szintkülönbség miatt jóformán esélytelen veled szembe bármennyire is erős a környékén...............arra meg kiváncsi lennék hány ellenfeled van akit 50%ba(min 30-40K ÉP) 3-4 kör után kivégzed
Dátum: 2012.09.19. 19:41:26
azért írtam mert az EHs portya 0 idő ráfordítással fix LE,akinek nincs ideje/tehetsége portyázni annak tökéletes.....................látom a toprablókat talán 2-3 VFs van a top25be,ebből a 22-23 emberből jó ha fele rabolt 10M-t EHn fölül............

az hogy kinek éri meg ?az emberek nagy többsége azért játszik mert nyerni szeretne,a 10-20-30-40 es kariknak van célpontja (mégha nem is mind aktív) és szerintem nem is nagy kaland nagyobbakkal agyonveretni magát,viszont lefelé azért mindig találni célpontot e nélkül is......akinek nincs ellenfele és ezálltal nőne ellenfele az a TOP,ha kamra van akkor még a bevétel is nőne tőle,ha 60% os ÉPbe be lehet ütni akkor ez küldizni is ragyogó nektek(130 as szint körül már 40-60K ÉPk vannak)...de ki örül neki ha Craslog 20-30 szintről agyon veri és még (max ) 20% ÉPjét is elviszi,majd jönnek még a többiek is........elég baj az hogy lelassultatok és egyre többek érnek be benneteket és 16-18 szintről tudtok támadni lefelé és ütitek agyon aki eddig normálisan haladt de nagyon messzire voltatok tőle ,de most hirtelen ütőtávba kerültetek
Dátum: 2012.09.19. 18:41:57
VFel simán lehet érdemben portyázni ,bármennyire is elvagyunk nyomva,csak kicsit ügyesebbnek kell lenni mint aki lusta (EH-s).

Ez a szubplazmát így elolvasva nem értem kinek jó?talán a top pár embernek és azoknak akik a szinteket lépik észnélkül,de fejlődni nem fejlődnek csak lassan.............igazat adok az előttem szólónak,inkább a KH-t kellene kiterjeszteni ,ha lehet több klánba........

A világok közötti átjárást már régen meg kellett volna lépni (legalábbis a V1 és V2 között),akár úgy is mint a KH hogy kikapcsolható legyen,akár összevonni a 2 szervert .
Dátum: 2012.03.14. 21:54:32
nem biztos......55ös szingu és +11Tp vadászatonként van Yagaminak,tartani vele a tempót is kemény,nemhogy übereleni
Dátum: 2012.03.14. 21:35:19
mi lenne ha kicsit barátságosabban közelítenénk meg ezt a tömörülést? a V1en most 175.szintnél tartunk ,onnantól kezdve be lehetne vezetni 1 olyat hogy minden szinten teljesíteni kell 1 próbát (ez lehet változó nem kell mindenkinek ugyanaz) : mondjuk Yagaminak ez lenne az első : csak akkor mehetsz tovább ha Drakinnak adod 800csp-d......ő természetesen megkapja a 800csp után a LE-t ,de tp nélkül és gondolom a szöviküldihez egy szintet le lehetne vonni a megcsinálandó szintből ha kész 1 próba,így ő se marad le a jutalomról,de kicsit csökken az előnye is,jön Ariel lehet neki már 700 is elég,és jön a top50 Pöttöm Panna neki már az lesz a küldi hogy 100 cspt vadássz el 1 nap
Dátum: 2012.01.19. 19:58:23
biztos valamit félreértek,vagy elkerülte a figyelmemet..................de akik a kezet adják,néha vadásznak és szerencsét fejlesztenek és mellesleg építőrabszolgaként mindennap manakonstrukcióznak,így be se szürkülnek/nem inaktívak
Dátum: 2012.01.10. 19:35:24
akkor aki nevez az tudja ütni az új KH-t,aki nem nevez az meg tudja ütni a sima KH-t (mivel ők nem neveznek)?
Dátum: 2012.01.10. 18:28:48
akkor lesz ugye 1 új KH-csapat az eventre,és a régi KH-val mi lesz? ők is lesznek?Háborúzni lehet az event alatt?ők egyáltalán addig hová taroznak az eventezőkhöz vagy a nem eventezőkhöz?
Oldal: 123456