Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Csagary

Oldal: 123456
Dátum: 2009.01.19. 18:08:04
miért nem lehet védeni magad a támadásoktól? van ahol 1 óránként csak egy támadást enged és ha te támadsz akkor az is beleszámít? és egy ép duplázással meg mindenki kedvére játszhatna
tetszenek a prémesek mégjobban tápolása Védelem itala,ne lehessen LE-t vinni tőlük ....... sajnos észt nem lehet venni,attól még hogy fizet valaki ,nem lesz komoly játékos
Dátum: 2009.01.18. 20:40:46
PP pontnak tényle nincs köze a sok sebződéshez, csak idegesítő ha elfogy
én az ép problémáról azt gondolom hogy volt más játékba is ilyen gond.......és egyszerűen megemelték az ép-nket,gondolnék itt most valami %osra
Dátum: 2009.01.18. 20:10:11
és a másik gond hogy 10es szinten marad 1000 ember akiből válogathatsz ez 30son már csak 10
Dátum: 2009.01.18. 19:36:47
így meg akinek van napi 16 órája rá annak sincs esélye rá,hogy előnyt kovácsoljon belőle.......sokat emlegetem a tevenevelőt.............de ott tényleg ez a szabály jó........itt ,nevetséges

meg nem is értem milyen esélyekről beszélsz? aki 2-3 héttel előttem kezdte az úgy üt engem mint a répát biztos hogy nem ügyesebb és nem foglalkozik többet a karival és mellé még pénz nélkül is támad akármennyi van nálam 0-t visz ,szerintem kedvtellésből támad mert megteheti én se kapok esélyt.......és biztos így gondolja az akit én támadok és 2-3 héttel később kezdte...........ezt kéne rendbe rakni ,meghogy 1500ÉP 2 védés után pihenni kell
Dátum: 2009.01.18. 18:52:19
ezt nem teljesen értem?
miért kell a keveset játszónak ugyanúgy haladni mint aki többet játszik? szerintem nem kell csökkentenii a valóséletből származó idő hatását...........elég ha a vadászat csp,meg a térkapu csp-i gyülnek
jól néznénk ki ha a klánháborúba azért nem nyerhetnénk 3 nap alatt mert az ellen nem volt benn a játékba csak napi 5 percet/fő mi meg napi 5 órát/fő és így nem kiegyensúlyozott a harc!
aki sokat játszik és jól az van most visszafogva.......egyre újabb megszorításokkal
azzal kéne kiegyenlíteni a játékot hogy, full épével ne csak 2 csatát bírjunk védekezni,esélytelenül hanem 5-10-t,mert már a lélekkufár szponzorálástól eldurran az agyam,meg ettől a pár embertől aki fórumozás helyett inkább kipróbálná a játékot és úgy magyarázná hogy jól van minden
Dátum: 2009.01.18. 17:52:39
akkor nemcsak nekem nem tetszenek az újjítások
Dátum: 2009.01.18. 17:37:27
nagyon szép amit írsz de nem azért megyek el portyázni hogy 0 LE-t kapjak ..... sőt
nekem még mindig nem tetszik a random ,mert csak negatív élményem van vele én még véletlenül se nyertem olyan ellen aki csak picit volt jobb tőlem,vagy egyszerűen csak nagyobb szintű és semmibe se jobb...én viszont 10 portyánként olyantól kapok ki akit előtte 300al ütöttem, a pp meg ne mond hogy jó találmány...csak annak aki ritkán jár be,de mi van azzal aki sokat benn van? az se tud haladni úgy ahogy akar mert 15/30 támadása lehet 1 nap ,szerintem bőven elég lett volna a 2 portya utáni 10% büntetés
igaz lehet menni vadászni,meg 15% alá veretni magad hogy ne zaklasson senki.....de erre nem lehet alapozni 1 arénajátékot.................ez a tevenevelőbe való
Dátum: 2009.01.18. 17:02:39
abban igazat adok hogy a top vesztőket (szinte) lehetetlen kihívni és azt is hogy 10es szinten mindegy hogy 1-2 szinttel feljebb támadsz ha jó a kari ütsz mindenkit és jön a lé.csak én 1 kicsit feljebb vagyok , karim a top3ba van a szintemen tulajdonságpontba és szakértelembe is ...........mégse tudok fölfelé ütni max pár embert,azok se kihívhatóan csak ritkán.........
a támadásom korlátozását meg nem szeretem,sehol nem látom hogy a támadókat fogják vissza mert túl aktívak, aki ügyesebb az haladjon jobban
Dátum: 2009.01.18. 16:34:47
nem kiiktatják ,hanem korlátozzák,nem ugyan az
Dátum: 2009.01.18. 16:16:07
csak nem tudsz hozni tőlük semmit dejó
mindig is sajnáltam szerencsétlen farmokat akik hetente 1szer belépnek a karihoz.......én is támogatom védjük meg őket minden bajtól
aki meg rabszolgát tart kikell B***ni rabszolgástól együtt
valahol olvastam hogy 7000en vagyunk és abból 30-40 kari csal akinek még van 60-70 ilyen karija............ezért meg kell büntetni mind a 7000et
bár igaz hogy nem mindenkit érdekel,van aki úgy akar érvényesülni hogy befizet 2000ft-t és ül a babérjain és nyavajog mindenen mert ő fizetős játékos és őt nehogy meglehessen már támadni , meg tőle jobban fejlesztett karikat csinálni..............
Dátum: 2009.01.18. 16:00:57
Légy :igazad van szerintem is túl gyorsan halad a kari , főleg ha portyázol is keményen
csak azt nem értem hogy írnak olyanok véleményt a játékoról akik csak fórumoznak meg vadásznak? megcsak nyavajognak hogy így nem jó ha más rabol ,úgy nem jó ha őt ütik? Nekem erről szól a játék a támadásról,és most már a 3. korlátozás van érvényben a harcoló,játszó és komolyabb karakterek ellen : óránként 2 portya (ez még belefér ,nem rossz), Portyapont( ez kezdett kicsit komolytalan lenni) most ez hogy nem lehet a gyengéket ütni ez már tényleg csak vicc,legközelebb tényleg csak építeni meg vadászni lehet majd ,portya ohne,remélem a tevét is átlehet majd hozni és nevelhetjük csendben
Dátum: 2009.01.16. 23:42:42
Caveman: én úgy látom hogy te napi pár támadásoddal általánosítod a játékot............
elég nehezen lehet ellenfelet találni,kicsi gyorsítás nem ártana neki (pl. a keresőbe csak a kihívható ellnfelek jelenének meg) ,Miklóssal is vitatkoznék: aki sokat veszített az farm .......ha szándékosan ha akaratlanul, aki gyanus az vagy legyen törölve vagy ugyanazok a szabályok vonatkozanak rá is mint a többiekre, ezzel a szabállyal a középrétegre ( nem farm és nem fullos) rétegre tesztek napi dupla támadást...................szegény gyengék nehogy annyit kikapjanak

nincs tervbe a szövetségi toplista bővítése? klánszinten a rablások,győzelmek is érdekesek lennének
Dátum: 2009.01.16. 21:13:00
üdv Mindenkinek!

eddig nem fórumoztam,elég macerás ide bejutni ,biztos többet jönnék ide a pl az extrák alatt lennének a topicok...de nem ezért írok
mérhetetlen indulattal kezdtem írni ezt a hozzászólást az új feljesztésekkel kapcsolatban
nagyon rossz írányba tartunk,korlátozva van a LE rablás? miért? 1-2 klán és még pár játékos csal,farmokat tart? miért nem lehet ezt kiszürni?miért azokat kell büntetni akik nem próbálnak ügyeskedni. a top vesztőknek az 50% a rabszolga, a másik fele meg egyáltalan nem tud vagy nem akar komolyan játszani és akkor most ők lesznek védve hogy kevesebbet vesszenek,bár haladni így se fognak és jobbak se lesznek,csak lassabban fogy el a pénzük.
Én elég rosszkor kezdtem (pár héttel a kezdés után),és benne vagyok a legnagyobbak +5 szintjébe, hiába vagyok a szintemen a legjobb 10be, mégse ér semmit olyanok ellen akik életükbe nem raboltak még 3számjegyűt és kb annyi a tulajdonságpontjuk és a szakértelmük mint nekem, kb 500-100 szokott lenni a végeredmény ...... nem ide,ha meg kicsit komolyabb ellenfél támad akkor meg 2 csatát nem bírok...........szerintem itt van a legnagyobb baj: vagy túl nagyok az 5 szinttel nagyobbak sebzései vagy TÚL KEVÉS AZ ÉP! és én azt mondom inkább ezen kéne változtani (érdekes én lefelé 5el támadva is ki tudok kapni 100al kevesebb tulajdonságpontú és 100al kisebb szakértelmű Végzetúraktól is) elég sok aréna játékban megfordultam és ép gond ennyire nem volt sehol................
inkább azokkal kellene segíteni mint a múltkori fejlesztés hogy +5%ép/szint a kihívhatóság.
az a baj hogy a játésok 90%a -15% ép alatt van egésznap ,kicsit elveszti a varázsát így előbb-utóbb, 4-5 csatát midnekinek kellene bírni egymás után.
Portyapontok: (nekem még sose fogyott el) ezt se értem minek kellett korlátozni a támadást mégegyszer? nem eről szól 1 aréána játéko hogy támadjunk,ne annak legyen már jó aki heti 1 órát játszik,hanem annak aki napi 7 órát.
Szerintem ne vigyétek el a játékot az arénajáték vonalról........lassan kezdem magam építőtáborba érezni ,meg néha Teréz anyát is vélem látnia gyengék védelmezőjét............de ha valaki erre vágyik neveljen tevét,ott nem bánhatja senki
és szerintem Arénajáték és nagyon jónak indult : látom nem hiába írtunk annyit a Milyen fejlesztést szeretnél a sárkányölőn című topicban
kicsit lehetne még gyorsítani a szervereken így estére eléggé belassul

elég hosszúra sikerült,köszönöm a figyelmet
Oldal: 123456