Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Csagary

Oldal: 123456
nem elírás,Tudás fa
Dátum: 2013.08.30. 11:55:48
azért olyan sok LE nem mindig van náluk,és van 1 olyan rossz szokásuk hogy 15% alá is beütnek és általába ha lenn az ÉP jönnek is....a másikra visszatérve aki nem szereti a rablásokat az menjen a V3ra ,aki meg a többi szerveren van az meg vállalja a kockázatot
Dátum: 2013.08.30. 09:54:44
ha ennyire rövidítetek mindent akkor hogyan fognak a pókok vadászó karikat lerabolni?
nem ma dolog már de most vettem észre hogy rossz értékelést kapott mi lehet a hiba:

A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.
Melyik az egyetlen tenger amelyiknek nincs partja?

Sargasso-tenger******
Beaufort-tenger
Ross-tenger
Weddell-tenger

A kérdésre eddig 908 jó és 229 rossz válasz érkezett.
Idézet: Miklós - 2013.06.24. 16:25:26
Végzetúr tervek 2013. június

Összeírtam minden ötletet és javaslatot, amiből válogatjuk, hogy mit fogunk fejleszteni a jövőben:

Szövetségek
Kezdők kútbeépítése:
Ha egy világ elég idős, a kutat gyorsabban tudja tölteni a karakter, pl. kap szinttől függő bónuszt rá.


aki nem épített eleget miért kapja meg olcsóbban a bónuszokat?igenis tessék szenvedni az építéssel


Szövetségi küldetések:
lehessen közben is bekapcsolódni.
A szövi küldetéseknél az inaktív karakterek (pl. katakombában pihenők) kevésbé számítsanak valamilyen módon.
A szövetségi kutat növeld meg 5%-kal küldetés ne fix mértékű legyen, nagyon nagy kútnál ill. kisebb taglétszámnál a % legyen kevesebb.


jó volt ez így ahogy eddig volt,aki vándor madár az sajnos nem tud szövetségi küldizni,aki inaktív az se.......ez van



Új Szövetségi épületek:
Az élet fája. Fejlesztési doksi már ki van rakva, a többi, alábbi épület hamarosan bekerül.

Szövetségbe való jelentkezés.
A szövetség tudjon feltételt megadni
- minimális építés szintnek a megléte
- minimális szintnek a megléte
A jelentkezők pedig tudjanak az aktiv szövetségekre szürni.


hajrá



Kis szövik felzárkóztatása epikussal: csökkentett licit idő (akár magasabb kincseskamra szint által), gyakrabban ugorjon a kincstábla. megvásárolható epikus ellen egyszer használatos "epikus rakétavető" ami nagyon sokat sebez az epikusba.


így is számtalan epikus klán jött létre ,de mind tiszavirág életű lett,kisklánba nem éri meg hosszútávon epikusozni,szerintem pár embernek extratáp amúgy felesleges hosszútávon




Szövetségi háború reformja.

Craslorg fog először sírni a háborúk ellen,hiába várja nagyon........sajna ez a hajó már elment,valamikor 2 évvel ezelőtt kellett volna ezen rajta lenni


Világok összevonása, új világok indítása.


régóta mindenki ezt mondja csak a vezetőség ért meg rá később,sajnálom akik őskövet költöttek rá



Bajnokin ne kapjál azonos szintű klónt!


ez mire jó?pár szinthuszárt érint mást nem,olyanokat akik eddig ellenfél hiján 10ből 8 bajnokit nyertek egyedül a kategóriába.............most 10ből 10 lesz az arány



Mentor rendszer. Minden új játékosnak lehet egy mentora a régi, tapasztalt játékosok közül. A mentor adhat segítséget szóban (üzenet, chat), és fizikailag is, adhat vmennyi LE-t, segíthet a lélekkút beépítésben és sok másban. Cserébe, ha a tanítvány fejlődik, abból a mentor is profitál.


újabb táp a segítőkezes bandának


Epikus kalandok - minden 10, de csak 100. szinttől és ha legalább X kalandot teljesített. A jutalom szerencsekerék ritka kincs.


hajrá


Lady Alveriel szerű toplista, ahol azonban táposabb jutalmak vannak, nemcsak az első 3-mat jutalmazzuk, hanem sokkal többet. A feladat hetente változik.


ezt az ötletet már vagy 2 éve írtam én is a fórumon,bár pont nem nagy tápoknak hanem kicsikkel és elég lenne kisebb dolgokba versenyezni : 1 nap alatt legtöbb győzelmet szerezni\legtöbb IQ-t fejleszteni\vagy sebgyógyítást\vagy legtöbb küldit\kalandot\legtöbbet építeni vagy akármit ,a nyeremény meg nem kell komoly



Nem harci varázslatok (Aurri ötlete alapján)

Állatok evolúciója. Lehetőség az állatok különleges kiképzésére, továbbtenyésztésére, egyedi képességekkel való felruházására.


Új lélekgyémántért megvásárolható tárgyak, alacsony szintre is. Pl. gyógyító italt, kritikus esélyt növelő (de a másikat csökkentő ital).

Sisakszilánkért megvehető elhasználódó tárgyak.


eddig is megvoltunk nélkülük,ha később lesz kész az se baj

Napi rutinok oldal továbbra is kidob ha vásárolok /dukát, ital, csomag/. Úgy kellene megoldani mint a konstit. Így a fejlesztéssel együtt is feleslegesen sokk a kattolás.

feladatok: ötlet: kétszer egymás után ugyanazt a küldit ne adja ki.



Ha valaki lentről támad nagyon magas szintre, veszithessen akár sok LE-t.


na ne már ezt olyanok találták ki akik még sose támadtak fölfelé csak maxra lefelé és ott királykodnak,sajna a harcirendszer nagyon rosszul van megcsinálva a tetején, 18-20 szintre fölfelé\lefelé is lehet támadni,ami 2 bajnoki kategória különbség olyan mint kb a boxba 2 kategória különbséggel verekedni,a kicsit komolyabbak ellen is minimális az esély nemhogy a jó karik ellen,azért próbálkozni lehet de azért nem mindegy hogy mibe kerül a dolog,aki LE-t akar az ne lentről várja,hanem saját szintjén vagy fölfelé szerezzen magának



Lehessen öskőért azonnalivá tenni: sebgyógyitás, idomitás, láthatatlanság megszüntetés


a milliomosok is várhatnak pár percet,ne legyen gyorsabb a játék annak se akinek ingyen van az őskő

A szövetségbe belépek oldalon csak az aktiv szövik jöjjenek fel. Aki még nincs szöviben, az a napi rutinok oldalon lássa azokat a szöviket,
amiket legutóbb alapítottak és beléphet hozzájuk.



Nagy fókuszkristálynál kevesebb legyen a maximum (15-20). Viszont ha betelik, a leggyengébbet automatikusan adja el a gép aranydukátért. Ha ez megvan, lehet újakat csinálni.


nagyon jól van ez így ahogy most van,a gép el ne adja már helyettem a kristályt,én tudjam hogy mit akarok vele csinálni,inkább a kis fókuszkristályokat kellene kivenni bizonyos szint után


állatgyakorlásnál a confirm irja ki, hány órára küldöm el az állatot.
Támadó nevének kiírása a támadási oldalon a confirm ablakba.

Fenti (öltözetváltós) sávba tudatturbó váltás.

Térkapus csatáknál látszódjon, volt-e kincs.

Huzalozott sebgyógy mindig max ép-1-be rakjon

bajnoki epikus térkapus stb csaták átrakhatók legyenek archivumba. A bajnoki megoldható, a többi sajnos nem. Archivumban 3-nál több oldal is megnézhető legyen. A bajnokin is meg lehessen nézni a cuccokat, mint portyánál.

A felejtés esszenciából ha legalább 10 van, ne találj többet VAGY 4 db átváltható legyen más esszenciára a konverterrel.

Szövi küldiknél inkább hátralevő feladat legyen kiirva.

A játékban bizonyos helyen a sok szöveget question markokkal helyettesíteni, ami akkor ad infót ha ráviszed a kurzort.

Szövi top listánál kiírni, ki hány küldetést csinált meg.

Kviz admin tudjon megjelölni kérdést (jóváhagyottat is) és ezekre az adminban rá lehessen szürni.

Templomnál ha újat kapna rákérdezzünk, hogy biztos akar-e új templomot kapni. Ha kérhetsz új templomot, sárguljon ki a gomb.

bajnokin top kategóriában a saját klónodnak legyen medálja, v alacsonyabb kategóriából is lehessen klón, ha a tiedben nincs.

kőműveskanál számitson xenó eventnél is

kalandtalálás esélyét ideiglenesen növelő holmi

vadássz le 15 kis szörnyet csökkenteni a számot.

Felcser AF képesség: minél magasabb szintről ütnek, annál többet gyógyitson vissza.

mini EH-nál a LE max 100 TP után járjon, különben többet ad, mint a EH.

állatájulás a csatában más szinnel legyen

kvizkérdés besorolását tudják az adminok módositani

Chat maradjon minimalizálva következő belépéskor. Online szövi tagok legyenek láthatóak, ha ezt engedélyezik. Ha privátban rádírnak ugorjon fel a chat. Chat optimalizálása androidos telefonra.

Vadászzsákmánynál:
Jelenleg __ állatot foghatsz be.
Jelenleg __ kalandot találhatsz.



ez mind apróság,ha kész az nem baj,ha nem az se.............mi baj van a felejtés esszeciával?


láthatatlanságnak legyen alternativája, pl. nyerj kincset a kincseskamrából.


de jó lenne



őrjöngés italt ha iszol, azt irja ki a csata elején, hogy felhöpintesz egy támadás italt.


mi baj van ezzel? hadd látszódjon ki fél tőlünk




További játékos ötletek: lehetne olyan ősköves funkció, ami nem termelne lét, de segítene egyes dolgokban és élményszámban menne, pl:

- 5 állat viselése egy napra egy hónapban egyszer ****
- 1,1-1,2* TP szerzés egy napra egy hónapban egyszer
- +1 kör entitás és epik ellen egy napra egy hónapban egyszer *
- dupla vastag bőr entitás és epikus ellen egy napra egy hónapban egyszer *
- 55-ös kronokompenzáció egy hónapban egyszer

Bronz energia ital
Hatása: 12 (24) órára megnöveli a tulajdonságokat 10-10%-kal (kivéve egészség és mágia) támadás esetén.
Ára: 5 őskő és szint*1 sisakszilánk

Ezüst energia ital
Hatása: 12 (24) órára megnöveli a tulajdonságokat 25-25%-kal (kivéve egészség és mágia) támadás esetén.
Ára: 5 őskő és szint*3 sisakszilánk

Arany energia ital
Hatása: 12 (24) órára megnöveli a tulajdonságokat 50-50%-kal (kivéve egészség és mágia) támadás esetén.
Ára: 5 őskő és szint*6 sisakszilánk


ezek szerintem is április elsejére valók másra sajna nem
Dátum: 2013.05.03. 12:01:38
miért kell itt kihangsúlyozni hogy AKTÍV,általába az elhagyatott karakterek gyengébbek,miért nem jó ha a klónok között is vannak gyengébbek?felesleges szelektálni
Dátum: 2013.05.03. 08:19:28
ha már hozzányúltok a portyához,akkor lehetne pár reformot is bevezetni: a KH szerintem nem bánná ha 3 óránként nem csak 5 támadást kapnak,és a KH háborúba is el kellene gondolkozni hogy kell-e ragaszkodni az 1 óránkénti támadásokhoz (van aki sűrűbben tudná támadni őket)
Dátum: 2013.04.13. 12:18:50
Kvízmedál,relikviakupon
Dátum: 2013.04.13. 11:28:50
van akinek ez több hétnyi játékából jön össze,attól még hogy pár embernek nem táp attól a nagytöbbségnek az
Dátum: 2013.04.12. 22:20:46
sikerült már valakinek átjutni egyik világról a másikra?
Dátum: 2013.04.03. 19:06:29
Idézet: Craslorg - 2013.04.03. 18:32:14
Ha 30 PP-n vagy szubplazmával se támadhatsz lefelé.



nehogy már minden fejlesztés csak Neked legyen csinálva van élet Craslorgon is túl
Dátum: 2013.04.02. 18:59:49
el kellene gondolkozni azon is ha nincs egyesítés akkor a V2 300 főből ki fogja kifizetni a 200 őskövet,és ki lesz az aki inkább befejezi (és nem veszi meg azt a félévenkénti 350 őskövét)

azt meg valahogy nem értem hogy az eltérő szabályú V3t miért akarjátok a V1,V2vel összeengedni,az külön világ oda az regisztrált aki békés világba akart játszani,a másik 2re meg az aki a harcosabb vonalat képviseli
Dátum: 2013.03.29. 17:52:49
mindig vannak nyerészkedni akarók,mint Te,de én a játszani akarókra gondoltam
Dátum: 2013.03.29. 16:26:50
szerintem nem olvasod a fórumot Miklós: a nagy többség összevonást szeretne,majdnem hogy csak Te vagy aki az átjárást szeretné,a kérdés az hogy miért kérdezed a véleményeket ha Neked kész elképzelésed és úgyis az lesz akárki akármit mond............

itt most a tehetősebbek átfognak jönni a V1re és pár hónap múlva (max 1-2) át kell rakni a többieket is az érdektelenségre hivatkozva

Idézet: Miklós - 2013.03.29. 14:24:16
Látom van még mindig, aki szeretne világösszevonást. Szeretném, ha leírnátok, hogy miért lenne jó az, ha minden toplistán, viadalon stb. kétszerannyi emberrel kéne versenyeznetek, felakkora esélyetek lenne mindenféle sikerélményre. És ha van olyan, aki úgy érzi, hogy teszem azt 3 dologban volt eddig első, nem szeretne most hirtelen 10. helyre visszaszorulni egy világösszevonás miatt, az is nyugodtan írja ezt le...
A célponthiányt egy középmezőnyben levő karakternél pedig érvként hagyjuk, célponthiánya kizárólag az élmezőnynek van (most itt ne térjünk ki a pókokra akiknek esetleg az a gondja, hogy nem találnak elég óvatlan karit, akit le lehet rabolni).


nem hiszem hogy havi 2 viadal miatt lenne valakinek is kétsége,vagy hogy a toplistán valaki megelőzi? viszont sokkal jobb lenne ha a portyalistába dupla annyian lennének még úgyis hogy duplaannyian támadhatnak
Dátum: 2013.03.28. 17:22:13
biztos én olvasok félre a sorok között,de a nagy többségnek nem tetszik ez az átmászkálás,meg hogy csak a tehetősebbeknek van lehetőség erre,a legtöbben azt mondják hogy V1 és V2-t vonjátok össze és kész,a V3 meg maradjon meg annak aki szereti gyüjtögetni a LE-t,esetleg még azt tudnám elképzelni hogy a V1/V2ből aki megunta az éles játékot az átmehessen a V3ra
Idézet: Offsboy - 2013.03.28. 10:21:43
Idézet: Csagary - 2013.03.27. 17:48:51
ki volt nagyobb portyás akivel beszéltél?

Ha nekem szólt a kérdés: V1 90-100. szint környék régebbi portyás ismerősök, nem nevesítem nyilvánosan.

vagy 2-3 kristálygömb van arrafelé,azok se az igazi portyás karakterek


de a témában maximálisan igazad van,mondva csinált indokokkal leépítik a pókokat,csak azokat nem sikerül akik saját maguknak tenyésztik a farmokat
Dátum: 2013.03.28. 09:52:17
közép és magasabb szinteken fölösleges törölgetni,sőt jó ha van pár inaktív karakter akinek nem fáj ha egésznap ütik,ha már törölni akartok akkor elég az 1-2 szintűekből,akik csak regisztráltak és semmit nem csináltak utána vagy léptek 1 szintet és évek óta rájuk sincs nézve,rengeteg karakter van ott
Dátum: 2013.03.27. 19:32:41
ha egymást nem támadja a saját karijaival valaki akkor miért nem lehet több karija?szerintem most is van ,nem is egy...elég csak a folyamatos SK-s csapatot megnézni
az meg hogy megint üzlet lenne ebből az átmenetelből (200 őskő) ez azzal jár hogy csak a bivalyerős karakterek mennének át V2ből V1be és maradna 1 farm szerver ahol pár félszeműből király lenne a vakok között és pár hét/hónap után bepirosodna az egész szerver
amúgy ha az emberek 99%át nem érinti ,akkor miért is vártok ettől szervergyorsulást? az az 1% meg miért nem használhat néha 1 kis erőforrást? sokkal többet gyorsulna a rendszer ha a portyalistát rendbe raknátok és nem kellene 10 ellenfelet megnézni hogy 1el lehessen portyázni
Dátum: 2013.03.27. 18:00:31
szerintem se kell túl bonyolítani a dolgot,a V1 és V2 pár hét eltéréssel indult azonos szabályokkal,egyszerűen csak össze kell vonni a 2t,a többi világ más szabályokkal működik,minek piszkálni

Craslorg: akit eddig sokan támadták azt most is csak 3 óránként 5ször lehet támadni akármennyien szeretnék,az meg hogy a kiskirályokat elkapja valaki,nem biztos hogy gond,kell már 1 kis változatosság fönn is,biztos unalmas hogy senki nem támad benneteket(egymást se) csak 15-20 szintre lefelé királykodtok
Oldal: 123456