Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Helion1988

Dátum: 2011.03.13. 17:53:51
Egy szóval nem mondtam hogy azok tehetnek róla akik használják a bubit. De szerintem nem én vagyok az egyetlen aki szerint szarul lett bevezetve.(Nem írom le megint hogy miért)
És tudtommal olyat se írtam amit te leírtál.(Lehetőleg a legközelebb ne azt írd le amit szerinted gondolok, hanem azt amit leírtam).
Dátum: 2011.03.13. 17:29:22
Kár is vitatkozni úgyse tudjuk egymást meggyőzni( valószínűleg azért mert a sztázisbubi úgy ahogy van szarul lett bevezetve).
A lényeg az ez, és ezen úgyse lesz változtatva:
Idézet: Miklós - 2011.03.06. 22:57:12

Ha valaki úgy játszik, hogy SOHA nem akar vadászni, szíve joga - de ezt még event fejlesztésekkel is támogatni biztosan nem fogjuk.Ez egy alapvetően pvp event, ami eleve jelentős előnyt biztosít a portyázó, és különösen az EHval rendelkező kariknak, ezt az előnyt hivatott részben kompenzálni, hogy vadászni kell mellé, nem viccből raktunk be ezt az ellensúlyt.
Dátum: 2011.03.13. 17:09:51
Sajnos nem ez az egyetlen nem korrekt dolog a játékban.
Dátum: 2011.03.13. 17:07:10
Én is azt hittem hogy azért lett kitalálva hogy a gyengébb karakterek felzárkózhassanak, csak azzal hogy győzelem/vereség arányhoz lett csatolva a bubi /és nem ahhoz pl.: hogy szintben mennyire vannak elmaradva TÖ+SZö-ben az élmezőnyhöz / szerintem csak rontott a játékon.
Dátum: 2011.03.13. 17:03:12
Oké akkor legyen a számukra egy olyan kapcsoló ami nem számolja el nekik a győzelmet.
De akkor legyen a számomra meg egy olyan kapcsoló hogy a sztázisbubi azt higgye nem 4000-el több győzelmem van mint vereségem hanem 4000-el kevesebb.

Mert ha nekik lehet ilyen engedményt adni hogy ne számolja akkor nekem is lehet olyan engedményt adni hogy a bubit tudjam használni.

Nah összegezve a dolgot nem tudtál meggyőzni róla, hogy hülyeség az eventben mind2 forrás felhasználása. Egyedül abban értünk egyet hogy az alacsony szintű karaktereknek nehezebb, de azt is szem előtt kell tartani hogy szintben sokkal hamarabb tudják majd használni a nyeremények által adott bónuszt.
Dátum: 2011.03.13. 16:46:02
Nah azt a részét tisztáztuk hogy az alacsony karaktereknek valóban nehéz ez az event (alacsony karakter alatt azt értem aki nemrég kezdte és nem azokat akik 1 éve 15-ös szint alatt vannak).

Mint leírtad a magasabb szintű pókoknak nem gond, mert már kivannak húzva a vadászós szakik is és a legtöbb vf-el megy.

Most akkor nézzük a bubis karakterek problémáját:
Nem akarják hogy +400 győzelmük legyen mert akkor nem tudják használni a bubit.
Ezt hogy kellene megoldani? Ne számolja a győzelmeket csak hogy nekik jó legyen?
Ennyi erővel akkor én meg szeretném ha mostantól az összes győzelmemet vereségként számolná hogy én is tudjam használni a bubit, mert amikor elkezdtem a játékot nem tudtam hogy lesz ilyen benne.
Dátum: 2011.03.13. 16:22:09
Az hogy a kisebb szintűeknek sokkal nehezebb lesz megcsinálni az eventet ezt aláírom, mivel sokkal kevesebb szakértelmük van.
Nézzük a csp pp problémát:
pók szempont:
Tehát ha jól értem a pókok nem szeretnének vadászni eseménypontért hanem azt szeretnék hogy ha nyernek egy csatát PP-ért azért járjon egy eseménypont. Nézzük a legrosszabb esetet amikor 400 győzelem kell a nyereményhez. A 400 győzelemhez kell 400pp és 400 eseménypont, a 400 eseményponthoz kell 400 pp. Tahát ha jól számoltam a legrosszabb esetben kell 800 pp a maxos győzelemhez (és akkor még nincs belekalkulálva a vesztes portya). /legrosszabb eset alatt itt a rossz kufárhoz való csatlakozást értettem/

Oké tegyük fel hogy Miklós belemegy ebbe, szerinted akkor mit szólnának a vadászós karakterek? Egyből jönne a kérdés hogy ha a pókoknak meglehet csinálni csak pp-ből és nem kell vadászniuk akkor nekik miért kell portyázniuk?
Dátum: 2011.03.13. 15:20:20
Akkor fordítsuk meg a dolgot. Milyen sírás lenne akkor, ha csak olyan esemény lenne amiben csak vadászni vagy csak portyázni lehet(kell).
Akkor még jobban menne a sírás portya és bubis karaktereknél.
Használni kell mint 2 forrást az event során és akkor nincs kivételezés.
Nem kötelező a részvétel az eventen, ha szeretnél részt venni rajta és nyereményt szerezni akkor ezek a feltételek.

Ha 400 győzelem vagy 400 vadászat tönkre teszi a karakteredet(taktikádat), akkor lehet gondolkozni kellene azon hogy tényleg megfelelő-e ez a szélsőséges(azért is) játék ahogy játszanak egyesek.

Szerk.:
A pénzes részére nem reagáltam.
Mi neked a meglepő azon hogy Miklos/Beholder azokat támogatja akik fizetnek a játékért?
Számukra ez a lényege a végzetúrnak hogy pénzt szerezzenek belőle. Nekik ez egy vállalkozás, amit nem a mi két szép szemünkért hoztak létre és tartanak fent.

És továbbra is hangsúlyozom a CSP és PP mindenkinek a rendelkezésére áll, azért mert valaki valamelyiket nem használja az a saját döntése.
Dátum: 2011.03.13. 14:17:37
Azért lefújni egy eseményt mert nem támogat 2 "szélsőséges" taktikát?
A PP és a CSP MINDEN karakternek rendelkezésére áll, az hogy valaki nem használja valamelyik alap "forrást" az a saját döntése.
Dátum: 2011.03.13. 12:38:35
A játék legelején sem volt kvízbesorolás (kb egy fél éve-éve van talán).
Lehetőség még mindig adott a kvízmedál szerzéshez ezért van az Olimpia.
Tény hogy nehezebb megszerezni így a medálokat de nem lehetetlen.
Dátum: 2011.03.13. 12:31:33
http://vegzetur.wikidot.com/entitas-csata
Ebből a táblázatból tudod nézni a szinteket.
Neked a 15. entitásod 78-as szintű lesz tehát a 35-40-es kincsek közül választhatsz ami jelen esetben a Zafír Csillag és nem a Questor.
A Questor 70-75 ös kincsnél érhető el a leghamarabb amihez minimum 140-es entitás kell.
Szerintem jobban jársz ha magára a gurmand szó jelentésére kérdezel rá.
Az étkezésben a különleges, kiváló ételeket kedvelő ember, aki ezeket élvezettel fogyasztja.-->helyes válasz.

És kitalálsz hozzá még 3 olyan választ amiről tudni lehet hogy nem az, olyanokat amik más elterjed szavaknak a jelentése.
Pl humánus szó jelentését: emberi, emberszerető, jóakaró, elnéző

Így szerintem jobban elfogadják, mivel nem az általános műveltség része, hogy tudd ki az az Anettka, és ha esetleg nem ismeri magát a gurmand szót ha megfelelő másik 3 választ adsz meg (lásd a példa) akkor kilogikázható.
Dátum: 2011.03.11. 20:26:50
A sebzésed 18%-át kell nézni és méghozzá a fizikai sebzésedét (állat és varázslat nem számít).
246 volt az LE szívásod.
1372 a fizika sebzésed.
246/1372 = 0,179200291 * 100% = 17.9 százalék ami kerekítve 18 %.
Szerk.: De akár megnézheted ütésenként is:
419 sebzés 75 LE :17.8%
280 sebzés 50 LE :17,8%
221 sebzés 40 LE : 18.1%
244 sebzés 44 LE : 18%
208 sebzés 37 Le : 17,7%
Dátum: 2011.03.11. 19:30:56
A lélekszívással szerzett LE-t nem adja a hozzá a jutalom ablaknál lévő LE-hez hanem a csata során a támadásoknál írja le. pl.:
Oldalt szökkenve, a Vámpírtőrrel A khrak behemót feje irányába ütsz. 283 pontnyit sebeztél. Kritikus sebzés! Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+192 lélekenergia)
Dátum: 2011.03.09. 21:27:26
Honfoglalóból írtam ki egy az egybe ezt a kérdést. Ha abban a játékban amelynek a lényeg a kvízkérdések-és 100x jobban vannak ellenőrizve a beküldött kérdések-megfelel, akkor szerintem itt is megfelel így ahogy beküldtem.
Dátum: 2011.03.09. 17:31:02
- A férjem minden este feldob egy forintot, hogy menjen-e kocsmába vagy sem.
Ha fej, akkor megy.
- És ha írás?
- Akkor még egyszer dob.

Apa fiával sétál a boltban, épp az óvszereknél tartanak. A gyerek kézbe vesz egy 3 db-os csomagot és megkérdezi:
- Apa, ez kiknek van?
- Középiskolásoknak. Egy péntekre, egy szombatra, egy vasárnapra.
A srác kivesz egy 6 db-ost:
- És ez kinek van?
- Ez fiam, egyetemistáknak. Kettő péntekre, kettő szombatra, kettő vasárnapra.
A srác talál egy 12 db-ost, kérdés ugyanaz:
- Ez kinek van?:
- Ez fiam, házasembereknek. Egy januárra, egy februárra, stb..

Két barátnő beszélget:
- Te mióta dohányzol?
- Amióta a férjem korábban jött haza egy kiküldetésből, és egy csikket talált a hamutartóban.
Dátum: 2011.03.09. 17:13:16
Ezt a mondatot úgy kell érteni hogy:
Epikusnál ezt csinálja:

A szakértelem minden szintje 1 perccel csökkenti az időt, aminek két epikus támadás között el kell telnie. Maximális szintjét 50. szinten éri el, ekkor 10 percenként támadhatod az epikust. Ez a szakértelem nem tudatturbózható.
Az epikus szörny varázslata által okozott sebzést is csökkenti, szintenként 0,5%-kal.

Entitásnál pedig ezt:
Az entitás csatánkénti ÉP regenerációját is csökkenti, szakértelem szintenként az entitás MAXÉPjének 0,02%-val.

Nem csinálhatja ugyanazt entitásnál mint epikusnál mivel entitásnál eleve nincs időkorlát.
Dátum: 2011.03.08. 21:09:41
A mostani tényleg elég gyér eresztés.
Dátum: 2011.03.08. 16:08:02
Amit PottomPanna linkelt az a játék kvíz adatbázisának olyan része amelyek már besorolásra kerültek. Tehát nem független a játéktól, ergo ezeket a kérdéseket már ne tedd fel.
Dátum: 2011.03.07. 16:54:16
Akkor most már tudod hogy nem.