Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricskosz

Dátum: 2016.01.05. 16:47:23
Köszönöm
Dátum: 2016.01.05. 16:31:56
Sziasztok
A rubin forgácsdarab visszaváltható?
Leírásában és wikin sem találtam infot erről.
Dátum: 2016.01.04. 16:16:29
Jó a topik. Én a landragórt nem szoktam a kincseknél tovább pörgetni, mivel az állatelfogás nélküli csp használat lenne. Az állatfejlődés miatt megéri még így is?
Buildermann: Én kb 135. szintűként kezdtem a legutóbbi xenót, 150+150s vastag bőrrel elég jól bírták.
Ez igaz, a tájékoztatás nem megfelelő. Viszont ez elég kényes ügy, mivel egy átlagos játékos nem úgy szeretne belevágni a VÚba, hogy előtte enciklopédiát kell esetleg olvasnia. A legtöbben csak suli/munka után játszanak este egy keveset. Nagyon kevés az a játékos, aki komolyan utánajár mindennek és optimalizál, versenyez a többiekkel. Ez a komolyan versengő réteg minden játékban(pl HKKban is) a játékosok elég kis %-t szokta adni. Nagyon sok játékos szerintem ide, a fórumra sem jön fel tájékozódni, nemhogy a Wikit nézegesse.
Most már kiírja a Mentor, hogy vigyázz, költsd el az LE-t, mert elrabolhatják tőled, de ez valószínűleg kevés. Meg kellene találni az arany középutat az információáradat és a hiányos tájékoztatás között
Mindenki egyet nyerhet egy kategóriában nagyon rossz ötlet sajnos. Magas szinten már Inspirátorral és napi 30 PP-s beállítással sem egyszerű a kategóriaugrás két bajnoki közt. Van már sok fincsi korlátozás, másodszorra medál*-3, sokadszorra medál*-10.
VFtől meg nem kell félni, hosszútávon halálra van ítélve, aki azzal tolja
Dátum: 2015.12.30. 12:28:37
Ilyenkor általában Baraty mindenkinek teljesítettre állítja ezt a feladatot a templomban.
Dátum: 2015.12.22. 16:13:31
Nem
(Bár nem tudom, mit értesz magasabb szint alatt.)
Dátum: 2015.12.20. 09:31:07
A Zarknod visszatér a legújabb kiegészítő
Ha megszakítom a gyakorlatozást akkor nem az összes TPnek kéne elvesznie?
(ha igen, akkor ez tuti nem kiskapu, hanem bugkihasználás)
Nem igaz az, hogy nem lehet utolérni, ez csak egy kifogás.
Végignéztem az utóbbi kb fél év küldetés Alvarieljét V5n és V2n.
A V2 legjobb küldetése mindig sokkal magasabb volt Kia teljesített küldijeinél, néha a 2. is lekörözte, novemberben pedig a top3 minden tagja több küldit csinált, mint Kiaphet. úgy tűnik, ha a V5s top sokkal több küldetést csinálna, akkor ezzel talán LE termelésben hosszútávon be lehetne érni, mindenesetre ahátrányon lehetne faragni mindenképp. Persze 5 bajnokinként ajándék medálért folyamodni sokkal egyszerűbb
Dátum: 2015.12.10. 10:30:03
ultraesszencia
Azt kéne megértened végre, hogy nem alacsony szinten kell abbahagyni a játékot, hogy jajj a pókok. A vadászat nem ördögtől való dolog magasabb szinten. nem egy pókot láttam már elgyengülni azért, mert egyáltalán nem vadászott. Ha eléred az ismételhető küldetéseket, onnantól alap az állatelfogás a 12 szintlépős+20.szinten sajtolós küldihez. Ezek nélkül óriási mennyiségű LEt buksz, némi dukáttól is elesel, és a megaesszenciákkal is lemaradsz. Hosszútávon mindenképpen be fognak darálni. Egyébként amit írtál a SZBről az messze nem triviális, hidd el, van v5n egy karakterem, akivel régen aktívan játszottam, de egy ideje csak kennel megy. Egy időben próbáltam szövi medált termelni a vereségekkel, de iszonyúan nehéz 10ből 10szer kikapni erős karakterrel még a leggagyibb cuccokban is.A csaták legalább felét nyertem átlagosan, elég sok tpvel járt.
Kb. másfél hét alatt le lehet hagyni ezeket a karaktereket, inspirált világokon még rövidebb idő alatt.
Nem hiszem, hogy a játékfejlesztők energiáit erre kéne pazarolni.
Dátum: 2015.12.05. 21:04:02
VIP funkció van az idomítás azonnaliságára, nem hiszem, hogy ez bekerülne.
Nem igazán értem, hogy miért baj az, hogy valaki nem tud bajnoki medált nyerni.
A bajnoki medál annak jár, aki az adott kategóriákban a legerősebb, nem másnak.
Ha az a baj, hogy mindig ugyanazokkal kell bajnokizni, mert együtt halad a mezőny, akkor le lehet maradni, az erőforrásokat tartalékolni, vagy figyelni azokat a karaktereket, akik veszélyt jelentenek, és tulajdonságokban, kritekben direkt ellenük készülni, illetve mindig lehet valamit jobban csinálni, mint mások, hosszútávon egy adott mezőnyben bárki kiemelkedhet, ha valamit folyamatosan jobban csinál, mint az adott környezetben mindneki más.
persze, ezen módszerek mindegyike sokkal több erőfeszítést igényel mint ajándék medált kérni
Szerintem se legyen a bajnoki medál elérhető mindenkinek. A bajnoki medál a bajnokoknak jár. Tényleg lehetne adni valami jutalmat, pl szövi medálra váltható dolgot, de az ne medál legyen. van néhány üres kategória, amit nagyon könnyű megnyerni, másodiknak lenni pedig abszolút nem számít teljesítménynek. szerintem ezt nem kéne(egy idő után) ugyanazzal jutalmazni, mint egy bajnokot. A többi fejlesztési ötletet pozitívnak tartom Főleg a további kényelmi funkciók bevezetését
Miklós az élő aukció előtt azt nyilatkozta, hogy még 1-2 évig biztosan nem. Nem maradtam már az élő fórumon, nem tudom, ott elhangzott-e ennek ellentmondó állítás tőle.
Dátum: 2015.11.26. 16:47:07
Köszönjük, ez így szerintem korrekt nagyjából. Így a bónusz hosszútávon nem szállhat el a végtelenbe, viszont a motiváció még mindig megvan, hogy az ember előbb érje el ezt a limitet másoknál.(bár így azok előnye, akik ennek a környékén vannak(pl Ariel, Offs), konzerválódik, de ez legyen a legnagyobb baj.
Dátum: 2015.11.26. 13:25:03
Eléggé megdöbbentem, amikor benéztem a topicba . Azt hittem, hogy tali előtt ötletel a nép, hogy miket kéne javasolni. Sajnos nagyon nem ez fogadott .
Felháborítónak tartom azt, ami most az esszenciákkal folyik. Személyes történetem: Néhány hónapja leveleztem Offsboyjal arról, hogy mennyire megéri megaesszenciákat gyártani, és ezzel előnyre szert tenni. Ebből kifolyólag azóta nem is növelek más tulajdonságot, csak szerencsét, ill. kriteket, míg a bónuszomat elfogadható szintre hozom. Ez azt eredményezte, hogy a szerencsém a szintemhez képest nevetségesen magas lett, míg más tulajdonságokkal lemaradtam. Egy másik, cseppet sem elhanyagolható szempont, hogy az esszenciák pörgetéséhez felhasznált állatfelszerelések miatt a játékra fordított pénzt kb. meg kellett dupláznom. Most az így elköltött őskő hatékonyságát rontjátok jelentősen, gyakorlatilag nem azt kapom a pénzemért, amiért fizettem.
Az pedig egy nevetséges érv, hogy aki nem gyárt megákat, az lemarad ahhoz képest, aki gyárt. Kb. mindennel így van ez a játékban, főleg a csatlósok hozzák ki ezeket a különbségeket jelentősen. megszerezni még csak-csak meg lehet őket, de a hozzájuk tartozó képességekért már igencsak kemény pénzeket kell fizetni(10 kő minden egyes utazás, ha gyorsítod 20, és persze egyáltalán nem biztos, hogy a legfontosabb képesség, a kincs kijön 2 utazásból, sőt!)
Elég lelkesen nyomtam a xenó eventet, sikerült sok megaesszenciát gyártanom. Örültem, hogy működni fog a hosszútávra tervezett stratégia, még a kezdeti gyengülés ellenére is. Azóta bebuktam egy-két bajnokit, ami nyilvánvalóan nem történt volna meg, ha a megázás miatt nem tolok 400 szerencsét, hanem helyette a többi tulajdonságot növelem. Eléggé vártam már a talit is, beszélgetés emberekkel, talán Inspirátor megszerzése, stb . De ez most nagyon elvette tőle a kedvem, és sajnos az egész játéktól is
Reméljük ezeket csak egyszer lehet megvenni...